16 Los(e)/Seite
Een albasten sculptuur van een elegante vrouw met een bloem. Gesigneerd A. Testi. Jugendstil, ca. 1910. H. 60 cm.
Marcel Taton (1957-) Drie bronzen kaarsenstandaards in de vorm van figuren met een sjaal. H. 12,5 - 24,5 cm.
Een bronzen sculptuur van een naakte zittende vrouw. Niet gesigneerd. 20e eeuw. H. 58 cm.
Marcel Taton (1957-) Een brons met glas sculptuur van een vrouwenhoofd met hoed op een boek. Gesigneerd en genummerd 41/75. H. 15 cm.
Reijer Johan Stolk (1896-1945) Een bronzen sculptuur op houten voet, van een Afrikaanse man. Gesigneerd. H. sculptuur 25,5 cm.
Jan Goossen (1937-2005) 'Abstract', gesigneerd en gedateerd '92 r.o., Oost-Indische inkt op papier. Afm. 42,5 x 48 cm.
Jan Goossen (1937-2005) 'Abstract', gesigneerd en gedateerd '93 r.o., grafietpotloot op papier. Afm. 47,5 x 62,5 cm.
Jan Goossen (1937-2005) 'Abstract', gesigneerd en gedateerd '93 r.o., grafietpotlood op papier. Afm. 47,5 x 63 cm.
16 Los(e)/Seite