- Oberkategorie,
11 Los(e)/Seite
Hollandse School (18e eeuw) 'Ruïnelandschap', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 17 x 26 cm.
Felicien Bobeldijk (1876-1964) 'Oudekerksplein Amsterdam', gesigneerd r.o., twee houtskooltekeningen. Afm. 22 x 24 en 22,5 x 29,5 cm.
Hollandse School (19e eeuw) 'De baai van Rio-de-Janeiro en de Stad van die naam', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 24,5 x 37,5 cm.
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Matroos', gesigneerd en gedateerd '40 r.o., houtskooltekening. Afm. 65 x 49 cm.
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boerenjongen', gesigneerd en gedateerd '40 l.o., houtskooltekening. Afm. 63,5 x 48,5 cm.
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boer', gesigneerd en gedateerd '40 r.o., houtskooltekening. Afm. 63 x 49 cm.
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boerin', gesigneerd en gedateerd '40 r.b., houtskooltekening. Afm. 63,5 x 48,5 cm.
Jacob Henricus Maris (1837-1899) 'Sijtje Maris', gesigneerd en gedateerd '75 r.o., gemengde techniek. Afm. 47,5 x 39,5 cm.
Jacques C. Wagrez (1850-1908) 'Meisje met diadeem', gesigneerd r.b., aquarel. Afm. 23,5 x 16 cm.
11 Los(e)/Seite