- Oberkategorie,
47 Los(e)/Seite
Een aardewerken schotel en papkom, met decor van een vogel en bloemen. Gedateerd 1616 en 1603. Enkhuizen/Werra. Diam. schotel 23,5 cm.
Rood aardewerken kan voorzien van loodglazuur met slibdecoratie. Vlaanderen, vermoedelijk Mechelen, 14e/15e eeuw. H. 13 cm.
Een aardewerken bord op drie lobben uitgevoerd in slibtechniek met symbool van afweer. Holland, ca. 1400. Diam. 23,5 cm.
Een aardewerken zgn. monniksbeker voorzien van polychroom loodglazuur, ca. 1600. Monniksbekers waren bedoeld als pronkdrinkgerei. H. 21,5 cm.
Een polychroom aardewerken steelpot voorzien van slibdecoratie. Duitsland, Hessen, 17e eeuw. H. 8,5 cm.
Een steengoed puntneuskruikje met originele tinnen klep. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 10 cm.
Een steengoed trechterhalsbeker, zgn. drinkuit. Duitsland, Siegburg, 16e eeuw. H. 17 cm.
Een steengoed trechterhalsbeker met in reliëf het portret van Pene Lopeulys. Duitsland, Siegburg, 16e eeuw. H. 12,5 cm.
Een steengoed boerendanskruik met tekst en datering 1597. Duitsland, Raeren, 1597. H. 21,5 cm.
Een steengoed baardmankruik met wapen van Amsterdam. Duitsland, Frechen, 17e eeuw. H. 21,5 cm.
Een steengoed baardmankruik met heraldisch medaillon in reliëf. Duitsland, Frechen, ca. 1600. H. 17,5 cm.
Een steengoed kruik met tinnen klep en reliëfdecor van apostelen. Duitsland, Raeren/Westerwald, ca. 1600. H. 22 cm.
Een crèmekleurige steengoed kan met reliëfdecor van bloemen. Duitsland, Westerwald, 2e helft 17e eeuw. H. 19,5 cm.
Een steengoed noppenkan met 19e eeuwse tinnen klep. Duitsland, Raeren/Westerwald, 17e eeuw. Deksel gemerkt J.F. Schutjes 1806-1883. H. 16,5 cm.
Een aardewerken Majolica schotel met decor van fabelfiguren en heraldiek. Ongemerkt. Italië, Urbino, 17e eeuw. Diam. 29,5 cm.
Een aardewerken Majolica tazza, met decor van fabeldieren en de godin van de oogst. Italië, Urbino, ca. 1600. Diam. 27 cm.
Een blauw wit aardewerken plaquette met decor van een lange lijs. Delft, 18e eeuw. H. 29,5 cm.
Een polychrome aardewerken plaquette met decor van een landschap. Delft, 18e eeuw. Afm. 26,5 x 26,5 cm.
Een polychrome aardewerken plaquette met decor van een boom en bloemen. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 24,5 cm. B. 28,5 cm.
Een polychroom aardewerken sculptuur van een papegaai. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 8,5 cm.
Een paar polychrome aardewerken dekselpotten met decor van een lange lijs. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 20 cm.
Twee paar polychrome aardewerken borden met decor van vogels en bloemen. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.
Een paar polychrome aardewerken pannenkoekborden met decor van bloemen en een vogel. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22 cm.
Een Delfts blauw aardewerken plaquette met decor van figuren aan een tafel. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. L. 26 cm.
Een blauw wit aardewerken bord, met een Japans decor van bloemen. Gemerkt. Delft, 17e eeuw. Diam. 26,5 cm.
Een paar polychrome aardewerken pannenkoekborden met decor van vogels en een tijger. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.
Een set van 11 polychroom Delfts aardewerken borden met floraal decor. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.
Een polychroom Delfts doré aardewerken bord. Gemerkt APK voor De Griekse A. Delft, begin 18e eeuw. Diam. 21,5 cm.
Een paar polychroom Delfts aardewerken melkkannen, zgn. apenkannen. Ongemerkt. Delft, 1750-1770. H. 17 cm.
Een Delfts aardewerken bord met blauw chinoiserie decor. Gemerkt 'AK', Adriaen Kocx, Griekse A. Delft, 18e eeuw. Diam. 19 cm.
Een polychrome aardewerken plooischotel. Gemerkt met huismerk Nevers of Rouen. Frankrijk, ca. 1650-1700. Diam. 30 cm.
47 Los(e)/Seite