- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (87)
- Jewellery (67)
- Fine Art & Antiques (54)
- Ceramics (47)
- Collectables (36)
- Clocks, Watches & Jewellery (31)
- Prints (19)
- Sculpture (16)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (11)
- Watercolours (11)
- Glassware (9)
- Wines & Spirits (5)
- Carpets & Rugs (4)
- Furniture (3)
- Books & Periodicals (2)
- Oberkategorie
402 Los(e)/Seite
Een Delfts blauw aardewerken plaquette met decor van figuren aan een tafel. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. L. 26 cm.
Een blauw wit aardewerken bord, met een Japans decor van bloemen. Gemerkt. Delft, 17e eeuw. Diam. 26,5 cm.
Een paar polychrome aardewerken pannenkoekborden met decor van vogels en een tijger. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.
Een set van 11 polychroom Delfts aardewerken borden met floraal decor. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.
Een polychroom Delfts doré aardewerken bord. Gemerkt APK voor De Griekse A. Delft, begin 18e eeuw. Diam. 21,5 cm.
Een paar polychroom Delfts aardewerken melkkannen, zgn. apenkannen. Ongemerkt. Delft, 1750-1770. H. 17 cm.
Een Delfts aardewerken bord met blauw chinoiserie decor. Gemerkt 'AK', Adriaen Kocx, Griekse A. Delft, 18e eeuw. Diam. 19 cm.
Een polychrome aardewerken plooischotel. Gemerkt met huismerk Nevers of Rouen. Frankrijk, ca. 1650-1700. Diam. 30 cm.
Een glazen bokaal met radgravure decor 'Vivat Allo Een Glas In Vrind Schap'. Holland, 18e eeuw. H. 20 cm.
Collectie van 24 diverse glazen, waarvan 23 slingerglazen. Holland, 18e eeuw. H. 14,5 - 19 cm.
Een glazen vaas met gematteerd decor van gezichten. Ongemerkt. Tsjechië, ca. 1930. H. 27 cm.
Een kristallen tazza met reliëfdecor in goudverf van bloemen en pauwenveren. Mogelijk Oostenrijk, Jugendstil, ca. 1910. H. 22,5 cm. Diam. 17 cm.
Een glazen schaal met geëtst decor van figuren in goud. Ongemerkt. Tsjechië, ca. 1930. Diam. 39 cm.
Een polychrome platelen vaas met twee grepen, met decor van vogels en bloemen. Gemerkt. Rozenburg, Den Haag, ca. 1900. H. 39 cm.
Een ca. 99-delig polychroom porseleinen servies met floraal decor. Gemerkt. Duitsland, Meissen, 19e eeuw.
Hollandse School (17e eeuw) 'Portret van een vrouw', niet gesigneerd, doek. Afm. 54,5 x 48 cm.
Hollandse School (19e eeuw) 'Een vrolijk gezelschap', gesigneerd D. Teniers m.o., doek. Afm. 46 x 40,5 cm.
Jan Jacobsz. van der Stoffe (1610-1682) Toegeschreven aan, 'Ruiterscène', niet gesigneerd, ca. 1630, doek. Afm. 80,5 x 73,5 cm.
Lucas van Leyden (1494-1533) 'De evangelist Mattheüs', gesigneerd met monogram m.b., ets. Eigen druk, 1518. Afm. 11 x 7,5 cm.
Hollandse School (18e eeuw) 'Ruïnelandschap', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 17 x 26 cm.
Naar Guy Francois (1578 - 1650), 'Kruisweg', niet gesigneerd, olieverf op koper. 17e eeuw. Afm. 30 x 23,5 cm.
Godfrey Kneller (1646-1723) Toegeschreven aan, 'Portret van een man', niet gesigneerd, doek. Afm. 75 x 64 cm.
William Gowe Ferguson (1632-1695) Toegeschreven aan, 'Stilleven met dode vogels', gesigneerd Weenix m.o., doek. Afm. 67,5 x 55 cm.
Europese School (19e eeuw) 'Meisje en dood vogeltje', niet gesigneerd, doek. Afm. 68,5 x 54 cm.
Prosper Ferey (19e eeuw) Pendanten, 'Herder' en 'Herderin', één gesigneerd en gedateerd 1811, doek. Afm. ca. 55 x 69 cm.
Gustaaf Antoon Francois Heyligers (1828-1897) 'De stadsomroeper te Brugge', gesigneerd en gedateerd 1861 r.o., paneel. Afm. 27,5 x 33,5 cm.
Andreas Schelfhout (1787-1870) 'Panoramisch landschap met reiziger', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 30,5 x 26 cm.
Andreas Schelfhout (1787-1870) 'Zomerlandschap', gesigneerd m.o., paneel. Provenance: gekocht bij Libertas Gallery, Brugge. Afm. 33 x 38 cm.
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) 'Het laden van de visvangst', gesigneerd en gedateerd 1889 l.o., doek. Afm. 81 x 131 cm.
Charles Leickert (1816-1907) 'De visverkoop', gesigneerd en gedateerd '85 r.o., doek. Afm. 62,5 x 100 cm.
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) 'Koeien in landschap', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 60 cm.
Henri Knip (1819-1897) 'Hollands weidelandschap met koeien', gesigneerd l.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) 'Paarden met hooiwagen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 60 cm.
402 Los(e)/Seite