- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (87)
- Jewellery (67)
- Fine Art & Antiques (54)
- Ceramics (47)
- Collectables (36)
- Clocks, Watches & Jewellery (31)
- Prints (19)
- Sculpture (16)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (11)
- Watercolours (11)
- Glassware (9)
- Wines & Spirits (5)
- Carpets & Rugs (4)
- Furniture (3)
- Books & Periodicals (2)
- Oberkategorie
402 Los(e)/Seite
Twee (bouw) keramieken friezen. Etruskisch, 600 - 450 v. Chr. Provenance: Dhr. H.C.F.A. van der Aa (1904-1980). Gekocht in de periode 1960 - 1978.
Een puur gouden (999‰) pixus. Tot. gew. ca. 98,5 g. Provenance: Dhr. H.C.F.A. van der Aa (1904-1980). Gekocht in de periode 1960 - 1978.
Een aardewerken schotel en papkom, met decor van een vogel en bloemen. Gedateerd 1616 en 1603. Enkhuizen/Werra. Diam. schotel 23,5 cm.
Rood aardewerken kan voorzien van loodglazuur met slibdecoratie. Vlaanderen, vermoedelijk Mechelen, 14e/15e eeuw. H. 13 cm.
Een aardewerken bord op drie lobben uitgevoerd in slibtechniek met symbool van afweer. Holland, ca. 1400. Diam. 23,5 cm.
Een aardewerken zgn. monniksbeker voorzien van polychroom loodglazuur, ca. 1600. Monniksbekers waren bedoeld als pronkdrinkgerei. H. 21,5 cm.
Een polychroom aardewerken steelpot voorzien van slibdecoratie. Duitsland, Hessen, 17e eeuw. H. 8,5 cm.
Een steengoed puntneuskruikje met originele tinnen klep. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 10 cm.
Een steengoed trechterhalsbeker, zgn. drinkuit. Duitsland, Siegburg, 16e eeuw. H. 17 cm.
Een steengoed trechterhalsbeker met in reliëf het portret van Pene Lopeulys. Duitsland, Siegburg, 16e eeuw. H. 12,5 cm.
Een steengoed boerendanskruik met tekst en datering 1597. Duitsland, Raeren, 1597. H. 21,5 cm.
Een steengoed baardmankruik met wapen van Amsterdam. Duitsland, Frechen, 17e eeuw. H. 21,5 cm.
Een steengoed baardmankruik met heraldisch medaillon in reliëf. Duitsland, Frechen, ca. 1600. H. 17,5 cm.
Een steengoed kruik met tinnen klep en reliëfdecor van apostelen. Duitsland, Raeren/Westerwald, ca. 1600. H. 22 cm.
Een crèmekleurige steengoed kan met reliëfdecor van bloemen. Duitsland, Westerwald, 2e helft 17e eeuw. H. 19,5 cm.
Een steengoed noppenkan met 19e eeuwse tinnen klep. Duitsland, Raeren/Westerwald, 17e eeuw. Deksel gemerkt J.F. Schutjes 1806-1883. H. 16,5 cm.
Een aardewerken Majolica schotel met decor van fabelfiguren en heraldiek. Ongemerkt. Italië, Urbino, 17e eeuw. Diam. 29,5 cm.
Een aardewerken Majolica tazza, met decor van fabeldieren en de godin van de oogst. Italië, Urbino, ca. 1600. Diam. 27 cm.
Een blauw wit aardewerken plaquette met decor van een lange lijs. Delft, 18e eeuw. H. 29,5 cm.
Een polychrome aardewerken plaquette met decor van een landschap. Delft, 18e eeuw. Afm. 26,5 x 26,5 cm.
Een polychrome aardewerken plaquette met decor van een boom en bloemen. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 24,5 cm. B. 28,5 cm.
Een polychroom aardewerken sculptuur van een papegaai. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 8,5 cm.
Een paar polychrome aardewerken dekselpotten met decor van een lange lijs. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 20 cm.
Een blauw wit porseleinen dekselvaas, met decor van bloemen. Ongemerkt. Delft, ca. 1750. Provenance: gekocht bij Bascourt, Antwerpen. H. 42,5 cm.
Een paar blauw wit porseleinen vazen met floraal decor. Genummerd. Delft, 17e eeuw. H. 22 cm.
Twee paar polychrome aardewerken borden met decor van vogels en bloemen. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.
Een paar polychrome aardewerken pannenkoekborden met decor van bloemen en een vogel. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22 cm.
402 Los(e)/Seite