Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

402 Los(e)
  • 402 Los(e)

Los 241

Los 242

Los 243

Los 244

Een Delfts blauw aardewerken plaquette met decor van figuren aan een tafel. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. L. 26 cm.

Los 245

Een blauw wit aardewerken bord, met een Japans decor van bloemen. Gemerkt. Delft, 17e eeuw. Diam. 26,5 cm.

Los 246

Een paar polychrome aardewerken pannenkoekborden met decor van vogels en een tijger. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.

Los 247

Los 248

Een set van 11 polychroom Delfts aardewerken borden met floraal decor. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.

Los 249

Een polychroom Delfts doré aardewerken bord. Gemerkt APK voor De Griekse A. Delft, begin 18e eeuw. Diam. 21,5 cm.

Los 250

Een paar polychroom Delfts aardewerken melkkannen, zgn. apenkannen. Ongemerkt. Delft, 1750-1770. H. 17 cm.

Los 251

Los 252

Los 253

Een Delfts aardewerken bord met blauw chinoiserie decor. Gemerkt 'AK', Adriaen Kocx, Griekse A. Delft, 18e eeuw. Diam. 19 cm.

Los 254

Een polychrome aardewerken plooischotel. Gemerkt met huismerk Nevers of Rouen. Frankrijk, ca. 1650-1700. Diam. 30 cm.

Los 255

Los 256

Een glazen bokaal met radgravure decor 'Vivat Allo Een Glas In Vrind Schap'. Holland, 18e eeuw. H. 20 cm.

Los 257

Los 258

Collectie van 24 diverse glazen, waarvan 23 slingerglazen. Holland, 18e eeuw. H. 14,5 - 19 cm.

Los 259

Een set van vier slingerglazen met groene slinger. Holland, 18e eeuw. H. 16,5 - 17 cm.

Los 260

Een glazen vaas met gematteerd decor van gezichten. Ongemerkt. Tsjechië, ca. 1930. H. 27 cm.

Los 261

Een kristallen tazza met reliëfdecor in goudverf van bloemen en pauwenveren. Mogelijk Oostenrijk, Jugendstil, ca. 1910. H. 22,5 cm. Diam. 17 cm.

Los 262

Een glazen schaal met geëtst decor van figuren in goud. Ongemerkt. Tsjechië, ca. 1930. Diam. 39 cm.

Los 263

Een polychrome platelen vaas met twee grepen, met decor van vogels en bloemen. Gemerkt. Rozenburg, Den Haag, ca. 1900. H. 39 cm.

Los 264

Los 265

Een ca. 99-delig polychroom porseleinen servies met floraal decor. Gemerkt. Duitsland, Meissen, 19e eeuw.

Los 266

Los 267

Los 268

Hollandse School (17e eeuw) 'Portret van een vrouw', niet gesigneerd, doek. Afm. 54,5 x 48 cm.

Los 269

Los 270

Los 271

Los 272

Hollandse School (19e eeuw) 'Een vrolijk gezelschap', gesigneerd D. Teniers m.o., doek. Afm. 46 x 40,5 cm.

Los 273

Los 274

Jan Jacobsz. van der Stoffe (1610-1682) Toegeschreven aan, 'Ruiterscène', niet gesigneerd, ca. 1630, doek. Afm. 80,5 x 73,5 cm.

Los 275

Lucas van Leyden (1494-1533) 'De evangelist Mattheüs', gesigneerd met monogram m.b., ets. Eigen druk, 1518. Afm. 11 x 7,5 cm.

Los 276

Hollandse School (18e eeuw) 'Ruïnelandschap', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 17 x 26 cm.

Los 277

Los 278

Europese School (17e/18e eeuw) 'Maria', niet gesigneerd, doek. Afm. 75,5 x 61,5 cm.

Los 279

Los 280

Los 281

Naar Guy Francois (1578 - 1650), 'Kruisweg', niet gesigneerd, olieverf op koper. 17e eeuw. Afm. 30 x 23,5 cm.

Los 282

Godfrey Kneller (1646-1723) Toegeschreven aan, 'Portret van een man', niet gesigneerd, doek. Afm. 75 x 64 cm.

Los 283

William Gowe Ferguson (1632-1695) Toegeschreven aan, 'Stilleven met dode vogels', gesigneerd Weenix m.o., doek. Afm. 67,5 x 55 cm.

Los 284

Italiaanse School (18e/19e eeuw) 'Madonna', niet gesigneerd, doek. Afm. 152 x 92,5 cm.

Los 285

Europese School (19e eeuw) 'Meisje en dood vogeltje', niet gesigneerd, doek. Afm. 68,5 x 54 cm.

Los 286

Los 287

Prosper Ferey (19e eeuw) Pendanten, 'Herder' en 'Herderin', één gesigneerd en gedateerd 1811, doek. Afm. ca. 55 x 69 cm.

Los 288

Los 289

Los 290

Los 291

Gustaaf Antoon Francois Heyligers (1828-1897) 'De stadsomroeper te Brugge', gesigneerd en gedateerd 1861 r.o., paneel. Afm. 27,5 x 33,5 cm.

Los 292

Andreas Schelfhout (1787-1870) 'Panoramisch landschap met reiziger', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 30,5 x 26 cm.

Los 293

Los 294

Andreas Schelfhout (1787-1870) 'Zomerlandschap', gesigneerd m.o., paneel. Provenance: gekocht bij Libertas Gallery, Brugge. Afm. 33 x 38 cm.

Los 295

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) 'Het laden van de visvangst', gesigneerd en gedateerd 1889 l.o., doek. Afm. 81 x 131 cm.

Los 296

Charles Leickert (1816-1907) 'De visverkoop', gesigneerd en gedateerd '85 r.o., doek. Afm. 62,5 x 100 cm.

Los 297

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) 'Koeien in landschap', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 60 cm.

Los 298

Henri Knip (1819-1897) 'Hollands weidelandschap met koeien', gesigneerd l.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 299

Henri Knip (1819-1897) 'Herder in het bos', gesigneerd l.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 300

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) 'Paarden met hooiwagen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 60 cm.

  • 402 Los(e)