Highlight Keine Abbildung Los 80 Gestyleerd beeld van een staande Boeddha in grijze kalksteen gesculpteerd, Noord Qi periode China - 80Gestyleerd beeld van een staande Boeddha in grijze kalksteen gesculpteerd, Noord Qi periode China - Debaveye Auctions Gestyleerd beeld van een staande Boeddha in grijze kalksteen gesculpteerd, Noord Qi periode China - Province Shandong, 550 tot 577 na Christus, Ar... Auf die Merkliste Live
Highlight Keine Abbildung Los 370 Impressive ormolu Napoleon III mantel clock marked on the dial Marquis à Paris 370Impressive ormolu Napoleon III mantel clock marked on the dial Marquis à Paris Maison Jules Veilinghuis Impressive ormolu Napoleon III mantel clock marked on the dial Marquis à ParisImposante vuurvergulde bronzen Napoleon III pendule gemerkt op de wi... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 35 Driedelig kaststel bestaande uit Chinese porseleinen Kantonvazen omgebouwd tot pendule - pendule bek 35Driedelig kaststel bestaande uit Chinese porseleinen Kantonvazen omgebouwd tot pendule - pendule bek Debaveye Auctions Driedelig kaststel bestaande uit Chinese porseleinen Kantonvazen omgebouwd tot pendule - pendule bekroond met draak - en paar vazen met bronzen be... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 52 Six Chinese smoky quartz animal-form snuff bottles, 19th/20th C. 52Six Chinese smoky quartz animal-form snuff bottles, 19th/20th C. Rob Michiels Auctions Six Chinese smoky quartz animal-form snuff bottles, 19th/20th C.H.: 7,8 cm (the tallest incl. stopper) Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 54 Seven Chinese smoky quartz, agate and hardstone snuff bottles, 19/20th C. 54Seven Chinese smoky quartz, agate and hardstone snuff bottles, 19/20th C. Rob Michiels Auctions Seven Chinese smoky quartz, agate and hardstone snuff bottles, 19/20th C.H.: 8,2 cm (the tallest incl. stopper) Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 57 Eight Chinese jade, glass, agate and smoky quartz snuff bottles, 19/20th C. 57Eight Chinese jade, glass, agate and smoky quartz snuff bottles, 19/20th C. Rob Michiels Auctions Eight Chinese jade, glass, agate and smoky quartz snuff bottles, 19/20th C.H.: 7 cm (the tallest incl. stopper) Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 73 Paar Japanse porseleinen Arita vazen met decor van vogels en bloemen en draken als oren 73Paar Japanse porseleinen Arita vazen met decor van vogels en bloemen en draken als oren Debaveye Auctions Paar Japanse porseleinen Arita vazen met decor van vogels en bloemen en draken als oren | Hoogte 76 cm. - Diameter buik 35 cm. - 1 vaas met 2 sche... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 75 Porseleinen beschilderde Imari vaas met gouddecor als lampadairevoet 75Porseleinen beschilderde Imari vaas met gouddecor als lampadairevoet Debaveye Auctions Porseleinen beschilderde Imari vaas met gouddecor als lampadairevoet | Hoogte 31 cm. - Breedte 21 cm. Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 78 Six Chinese snuff bottles in various carved gemstones, 19/20th C. 78Six Chinese snuff bottles in various carved gemstones, 19/20th C. Rob Michiels Auctions Six Chinese snuff bottles in various carved gemstones, 19/20th C.H.: 10,4 cm (the tallest incl. stopper)H.: 4,8 cm (the smallest incl. stopper) Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 79 A varied collection of jewellery in jade and lapis lazuli, including gold mounts, China, 19/20th C. 79A varied collection of jewellery in jade and lapis lazuli, including gold mounts, China, 19/20th C. Rob Michiels Auctions A varied collection of jewellery in jade and lapis lazuli, including gold mounts, China, 19/20th C.Dia.: 7,8 cm (the bangle)Dim.: 5,5 x 3,9 cm (th... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 81 A Chinese white and red jade 'crucifix' pendant, 19th C. 81A Chinese white and red jade 'crucifix' pendant, 19th C. Rob Michiels Auctions A Chinese white and red jade 'crucifix' pendant, 19th C.Dim.: 7,8 x 6 cm Weight: 44 grams Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 89 Paar grote cloisonné vazen met vogel- en bloemendecor op sokkel 89Paar grote cloisonné vazen met vogel- en bloemendecor op sokkel Debaveye Auctions Paar grote cloisonné vazen met vogel- en bloemendecor op sokkel | Hoogte vazen 51 cm. - Hoogte met sokkel 58 cm. Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 93 Aziatisch textielfragment met handgeweven figuren en tekens 93Aziatisch textielfragment met handgeweven figuren en tekens Debaveye Auctions Aziatisch textielfragment met handgeweven figuren en tekens | 300 x 90 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 98 APOL Louis get. 'Geanimeerd landschap met huisje langs de beek' olie op paneel 98APOL Louis get. 'Geanimeerd landschap met huisje langs de beek' olie op paneel Debaveye Auctions APOL Louis get. 'Geanimeerd landschap met huisje langs de beek' olie op paneel | 22,5 x 30 - Afmetingen met kader 36 x 44 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 110 A rare Chinese calcified jade 'deer' pendant, Western Zhou 110A rare Chinese calcified jade 'deer' pendant, Western Zhou Rob Michiels Auctions A rare Chinese calcified jade 'deer' pendant, Western ZhouL.: 4,6 cm - H.: 5,3 cm Weight: 11 grams Provenance: - The collection of a Belgian conno... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 113 BRISIERE get. '57 'Modern structureel werk' olie op papier 113BRISIERE get. '57 'Modern structureel werk' olie op papier Debaveye Auctions BRISIERE get. '57 'Modern structureel werk' olie op papier | 35 x 50 - Afmetingen met kader 56 x 71 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 114 SYLVIE FLEURY (born 1961) His Mistress' Toy 114SYLVIE FLEURY (born 1961) His Mistress' Toy Bonhams SYLVIE FLEURY (born 1961)His Mistress' Toy 1992Deux paires de chaussures compensées or/argent Christian LacroixPièce UniqueTwee paar gouden/zilv... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 119 CAULLET A. get. 'Landschap met boer, paard en kar langs molen' olie op doek 119CAULLET A. get. 'Landschap met boer, paard en kar langs molen' olie op doek Debaveye Auctions CAULLET A. get. 'Landschap met boer, paard en kar langs molen' olie op doek | 40,5 x 61 - Afmetingen met kader 56 x 76 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 120 CAULLET A. get. Collectie schilderijtjes, aquarels, tekeningen en schetsen w.o. Leiezicht, landschap 120CAULLET A. get. Collectie schilderijtjes, aquarels, tekeningen en schetsen w.o. Leiezicht, landschap Debaveye Auctions CAULLET A. get. Collectie schilderijtjes, aquarels, tekeningen en schetsen w.o. Leiezicht, landschap, zicht op Diksmuide, zicht op de Heulebeek, z... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 126 Egyptian amulet, reclining lion in blue-green faïence 126Egyptian amulet, reclining lion in blue-green faïence Maison Jules Veilinghuis Egyptian amulet, reclining lion in blue-green faïenceEgyptisch amulet, liggende leeuw in blauwgroene faïence2.5 x 1.4 x 0.8 cm met certificaat van... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 130 A fine Mongolian parcel-gilt silver 'qilin' box, 18/19th C. 130A fine Mongolian parcel-gilt silver 'qilin' box, 18/19th C. Rob Michiels Auctions A fine Mongolian parcel-gilt silver 'qilin' box, 18/19th C.Dim.: 10,6 x 6,7 x 3,3 cm Weight: 160 grams Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 147 DELVALLEZ V. get. Paris 'Glooiend landschap met verpozende koeien, schapen en herderin' olie op doek 147DELVALLEZ V. get. Paris 'Glooiend landschap met verpozende koeien, schapen en herderin' olie op doek Debaveye Auctions DELVALLEZ V. get. Paris 'Glooiend landschap met verpozende koeien, schapen en herderin' olie op doek | 90 x 116 - Afmetingen met kader 115 x 140,5... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 150 DEVOS V. get. 'Hondjes met aapje bij het kaartspel' en 'Paar hondjes met pluimen bij kaartspel en do 150DEVOS V. get. 'Hondjes met aapje bij het kaartspel' en 'Paar hondjes met pluimen bij kaartspel en do Debaveye Auctions DEVOS V. get. 'Hondjes met aapje bij het kaartspel' en 'Paar hondjes met pluimen bij kaartspel en dobbelstenen' olie op mahoniehouten paneel | 18 ... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 161 ENGEL J. get. Bruxelles 1889 à Gustave Suy 'Zittende dame met rieten mand met wortelen' olie op doek 161ENGEL J. get. Bruxelles 1889 à Gustave Suy 'Zittende dame met rieten mand met wortelen' olie op doek Debaveye Auctions ENGEL J. get. Bruxelles 1889 à Gustave Suy 'Zittende dame met rieten mand met wortelen' olie op doek | 73,5 x 42,5 - Afmetingen met kader 96,5 x 66 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 171 Gemonogrammeerd links onder 'Verpozende dame in burgerlijk interieur' olie op doek - achteraan gemer 171Gemonogrammeerd links onder 'Verpozende dame in burgerlijk interieur' olie op doek - achteraan gemer Debaveye Auctions Gemonogrammeerd links onder 'Verpozende dame in burgerlijk interieur' olie op doek - achteraan gemerkt Carnontier 1920 | 40 x 55 - Afmetingen met ... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 175 GONDOIS A. get. 'Bloemenstilleven met viooltjes' olie op doe k 175GONDOIS A. get. 'Bloemenstilleven met viooltjes' olie op doe k Debaveye Auctions GONDOIS A. get. 'Bloemenstilleven met viooltjes' olie op doe k | 46 x 55 - Afmetingen met kader 53 x 63 - Kleine reparatie midden onderaan Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 176 GOTZELMANN E. get. 'Geanimeerd landschap met paard en kar bij hoeve' olie op doek + 'Geanimeerd wint 176GOTZELMANN E. get. 'Geanimeerd landschap met paard en kar bij hoeve' olie op doek + 'Geanimeerd wint Debaveye Auctions GOTZELMANN E. get. 'Geanimeerd landschap met paard en kar bij hoeve' olie op doek + 'Geanimeerd winters landschap met paard en slede' olie op doek... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 186 HEYTMAN W. get. 'Aangemeerde sloep op het strand' olie op doek 186HEYTMAN W. get. 'Aangemeerde sloep op het strand' olie op doek Debaveye Auctions HEYTMAN W. get. 'Aangemeerde sloep op het strand' olie op doek | 60 x 80 - Afmetingen met kader 80,5 x 101 - Achteraan 2 restauraties merkbaar Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 194 JAUSIN F. get. 'Geanimeerd tafereel met zeilboten op het strand' olie op doek 194JAUSIN F. get. 'Geanimeerd tafereel met zeilboten op het strand' olie op doek Debaveye Auctions JAUSIN F. get. 'Geanimeerd tafereel met zeilboten op het strand' olie op doek | 55,5 x 91 - Afmetingen met kader 72 x 107 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 205 LAMBRECHT C. get. 'Paar kussende figuren' olie op papier 205LAMBRECHT C. get. 'Paar kussende figuren' olie op papier Debaveye Auctions LAMBRECHT C. get. 'Paar kussende figuren' olie op papier | 61,5 x 42 - Afmetingen met kader 88 x 70 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 222 Ongetekend 'Geanimeerd tafereel met jongedame, jongeman en vogel' olie op doek 222Ongetekend 'Geanimeerd tafereel met jongedame, jongeman en vogel' olie op doek Debaveye Auctions Ongetekend 'Geanimeerd tafereel met jongedame, jongeman en vogel' olie op doek | 61,5 x 46 - Afmetingen met kader 81 x 65 - Kleine restauraties ac... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 228 Ongetekend 'Romantische scène met cupido's en bok in loofrijke omgeving' olie op doek in vergulde Lo 228Ongetekend 'Romantische scène met cupido's en bok in loofrijke omgeving' olie op doek in vergulde Lo Debaveye Auctions Ongetekend 'Romantische scène met cupido's en bok in loofrijke omgeving' olie op doek in vergulde Louis XVI lijst | 65 x 97 - Afmetingen met kader... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 229 Ongetekend 'Schilder aan het werk' olie op ijzeren plaat in kader 229Ongetekend 'Schilder aan het werk' olie op ijzeren plaat in kader Debaveye Auctions Ongetekend 'Schilder aan het werk' olie op ijzeren plaat in kader | 30,5 x 30,5 - Afmetingen met kader 41,5 x 41 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 231 Ongetekend 19e werk 'Het aanzoek' olie op doek 231Ongetekend 19e werk 'Het aanzoek' olie op doek Debaveye Auctions Ongetekend 19e werk 'Het aanzoek' olie op doek | 35 x 27 - Afmetingen met kader 47 x 39,5 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 237 Onleesbaar get. (links onderaan) 'Herderin met schapen' olie op doek 237Onleesbaar get. (links onderaan) 'Herderin met schapen' olie op doek Debaveye Auctions Onleesbaar get. (links onderaan) 'Herderin met schapen' olie op doek | 60 x 90 - Afmetingen met kader 82,5 x 112 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 238 Onleesbaar get. links onder 'Geanimeerd parkzicht met paar dames' olie op paneel 238Onleesbaar get. links onder 'Geanimeerd parkzicht met paar dames' olie op paneel Debaveye Auctions Onleesbaar get. links onder 'Geanimeerd parkzicht met paar dames' olie op paneel | 27 x 22,5 - Afmetingen met kader 34 x 29,5 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 250 PIENS L. get. 'Paar Oostenrijkse boeren in de sneeuw bij chalet' olie op doek 250PIENS L. get. 'Paar Oostenrijkse boeren in de sneeuw bij chalet' olie op doek Debaveye Auctions PIENS L. get. 'Paar Oostenrijkse boeren in de sneeuw bij chalet' olie op doek | 80 x 60 - Afmetingen met kader 104 x 84 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 256 RIGAUX L. get. 'Voorovergebogen naakte dame' olie op paneel 256RIGAUX L. get. 'Voorovergebogen naakte dame' olie op paneel Debaveye Auctions RIGAUX L. get. 'Voorovergebogen naakte dame' olie op paneel | 49 x 34 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 273 STEEL A. get. '63 'Bloemenstilleven' olie op hardboard 273STEEL A. get. '63 'Bloemenstilleven' olie op hardboard Debaveye Auctions STEEL A. get. '63 'Bloemenstilleven' olie op hardboard | 40 x 30 - Afmetingen met kader 58 x 48 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 295 VERMANDERE W. get. 'Paar expressionistische figuren' gemengde techniek - inkttekening met krastechni 295VERMANDERE W. get. 'Paar expressionistische figuren' gemengde techniek - inkttekening met krastechni Debaveye Auctions VERMANDERE W. get. 'Paar expressionistische figuren' gemengde techniek - inkttekening met krastechniek | 65 x 50 - Afmetingen met kader 67 x 52 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 301 VON HESCH get. 'Herbergzicht met dobbelende mannen' olie op doek + VON HESCH get. 'Geanimeerd herber 301VON HESCH get. 'Herbergzicht met dobbelende mannen' olie op doek + VON HESCH get. 'Geanimeerd herber Debaveye Auctions VON HESCH get. 'Herbergzicht met dobbelende mannen' olie op doek + VON HESCH get. 'Geanimeerd herbergzicht met drinkende en pijprokende mannen' ol... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 302 WALDAU R. get. 'Rivier met huis tussen de bergen' olie op doek 302WALDAU R. get. 'Rivier met huis tussen de bergen' olie op doek Debaveye Auctions WALDAU R. get. 'Rivier met huis tussen de bergen' olie op doek | 68 x 106 - Afmetingen met kader 91 x 128 - Klein scheurtje links midden Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 321 Massief zilveren damesarmband met filigraanwerk en grote geslepen halfedelstenen 321Massief zilveren damesarmband met filigraanwerk en grote geslepen halfedelstenen Debaveye Auctions Massief zilveren damesarmband met filigraanwerk en grote geslepen halfedelstenen | Halfedelsteen 2,6 x 2,3 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 339 COUAN get. 'Dame met sikkel, de oogst' verzilverd bronzen beeld gegoten door Christoffle & Cie 339COUAN get. 'Dame met sikkel, de oogst' verzilverd bronzen beeld gegoten door Christoffle & Cie Debaveye Auctions COUAN get. 'Dame met sikkel, de oogst' verzilverd bronzen beeld gegoten door Christoffle & Cie | Hoogte 31 cm. Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 345 DUMAIGE get. 'Paar dansende dames met tambour' bronzen beeld op marmeren sokkel 345DUMAIGE get. 'Paar dansende dames met tambour' bronzen beeld op marmeren sokkel Debaveye Auctions DUMAIGE get. 'Paar dansende dames met tambour' bronzen beeld op marmeren sokkel | Hoogte 41 cm. - Breedte 20 cm. - Diepte 16 cm. Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 351 Gemarketteerde natuursteen tegel met musketier, Piètra Dura 351Gemarketteerde natuursteen tegel met musketier, Piètra Dura Debaveye Auctions Gemarketteerde natuursteen tegel met musketier, Piètra Dura | 17,5 x 10 Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 354 KOSSOWSKI get. 'Zittende peuter in schelp' zamak beeld + Ongetekend 'Jonge bokser' zamak beeld + Ong 354KOSSOWSKI get. 'Zittende peuter in schelp' zamak beeld + Ongetekend 'Jonge bokser' zamak beeld + Ong Debaveye Auctions KOSSOWSKI get. 'Zittende peuter in schelp' zamak beeld + Ongetekend 'Jonge bokser' zamak beeld + Ongetekend 'Man met hamer' zamak beeld | Hoogtes ... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 360 MARCHI S.(Salvato) Ed. get. 'Zittende naakte baadster met lange haren op rots' bronzen beeld 19e 360MARCHI S.(Salvato) Ed. get. 'Zittende naakte baadster met lange haren op rots' bronzen beeld 19e Debaveye Auctions MARCHI S.(Salvato) Ed. get. 'Zittende naakte baadster met lange haren op rots' bronzen beeld 19e | Hoogte 72,5 cm. - Breedte 42 cm. - Diepte 38 cm. Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 365 French ormolu and white marble mantle clock surmounted by a reclining figure on a stepped marble bas 365French ormolu and white marble mantle clock surmounted by a reclining figure on a stepped marble bas Maison Jules Veilinghuis French ormolu and white marble mantle clock surmounted by a reclining figure on a stepped marble base on a marble plinth, medaille d'argent circa ... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 366 Louis XVI mantel clock in white and black marble and with gilt decorations, dial marked Denoyette à 366Louis XVI mantel clock in white and black marble and with gilt decorations, dial marked Denoyette à Maison Jules Veilinghuis Louis XVI mantel clock in white and black marble and with gilt decorations, dial marked Denoyette à Paris, circa 1850, under glass domeLouis XVI p... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 367 French 19th century black marble mantel clock with seated Voltaire, marked Medaille d'honneur Japy F 367French 19th century black marble mantel clock with seated Voltaire, marked Medaille d'honneur Japy F Maison Jules Veilinghuis French 19th century black marble mantel clock with seated Voltaire, marked Medaille d'honneur Japy FrèresFranse 19e eeuwse pendule in zwart marmer... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 368 French mantel clock style Louis XV with dial marked A. Beurdelay Paris and inside marked J Lefebvre 368French mantel clock style Louis XV with dial marked A. Beurdelay Paris and inside marked J Lefebvre Maison Jules Veilinghuis French mantel clock style Louis XV with dial marked A. Beurdelay Paris and inside marked J Lefebvre Fils Paris with stamp medaille d'honneur, 19th... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 369 Large Charles dix mantel clock , 19th century, black marble with ormolu decorations and seated lady 369Large Charles dix mantel clock , 19th century, black marble with ormolu decorations and seated lady Maison Jules Veilinghuis Large Charles dix mantel clock , 19th century, black marble with ormolu decorations and seated lady with pen and paper, marked on the dialGrote Ch... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 371 A large 19th-century French ormolu mantle clock surmounted by a cherub, decorated with satyr, fabulo 371A large 19th-century French ormolu mantle clock surmounted by a cherub, decorated with satyr, fabulo Maison Jules Veilinghuis A large 19th-century French ormolu mantle clock surmounted by a cherub, decorated with satyr, fabulous animals and children's heads, on the case f... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 372 Black marble and ormolu clock, French, circa 1820 372Black marble and ormolu clock, French, circa 1820 Maison Jules Veilinghuis Black marble and ormolu clock, French, circa 1820Zwart marmeren en vuurvergulde bronzen klok, Frans, circa 1820H 39.5 cm Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 373 A 20th century 3-piece Italian imperial gilt bronze and white marble fireplace garniture, decorated 373A 20th century 3-piece Italian imperial gilt bronze and white marble fireplace garniture, decorated Maison Jules Veilinghuis A 20th century 3-piece Italian imperial gilt bronze and white marble fireplace garniture, decorated with dark bronze children, putti and and gilde... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 374 A French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and play 374A French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and play Maison Jules Veilinghuis A French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and playing children, floral garlands and porcelain pl... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 375 Garniture in green veined marble, clock and 2 candelabras with bronze mounts, dial marked Vojave et 375Garniture in green veined marble, clock and 2 candelabras with bronze mounts, dial marked Vojave et Maison Jules Veilinghuis Garniture in green veined marble, clock and 2 candelabras with bronze mounts, dial marked Vojave et Cie BruxellesSchouwgarnituur in groen geaderd ... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 376 A Napoleon III-style brass clock set, consisting of a pendulum and two five-arm candelabra 376A Napoleon III-style brass clock set, consisting of a pendulum and two five-arm candelabra Maison Jules Veilinghuis A Napoleon III-style brass clock set, consisting of a pendulum and two five-arm candelabraEen messing klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande u... Auf die Merkliste Live
Keine Abbildung Los 377 A three-piece clock set of gilt brass and brownish-red porcelain with multi-coloured floral decors 377A three-piece clock set of gilt brass and brownish-red porcelain with multi-coloured floral decors Maison Jules Veilinghuis A three-piece clock set of gilt brass and brownish-red porcelain with multi-coloured floral decorsEen driedelig klokstel van verguld messing en br... Auf die Merkliste Live