Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Furniture (518)
518 item(s)

  • 518 item(s)

Noten Renaissance-stijl armstoel met geborduurde bekleding van paradijsvogels, armleuningen met gestoken leeuwenmaskerons en acanthusbladeren.

Eiken gestoken Renaissance-stijl Gelderse kast met gestoken fries, kussens in deur, rustend op bolpoten, h. 163 br. 98, d. 53 cm.

Grenenhouten tafel op blokpoten, h. 78, br. 217, d. 120 cm.

Witlak Louis XV-stijl bank met gestoken kuif en armleuningen, bekleed met damast, 110 x 163 x 60 cm.

Mahonie hangoortafel met besteklade, op blokpoten, Engeland, 19e eeuw, h. 73, br. 85, d. 76 cm.

Eiken commode met 4 laden en messing rond beslag, 19e eeuw, h. 89, br. 91, d. 47 cm.

Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen, rozetbanden en plintlade op poten met gestoken leeuwenmaskers, h. 80, br. 117, d. 56 cm.

Eiken Georgian commode met 5 laden, Engeland, 18e eeuw, h. 100, br. 93, d. 51 cm. (ladetrekkers ontbreken).

Eiken etagère met gestoken bloemenvaas in kuif, 3 etage's op gedraaide poten, eind 19e eeuw, 114 x 78 x 25 cm.

Eiken pottenkastje met 2 jaloeziedeurtjes en uitschuifbaar plateau voor kamergemak, 19e eeuw, h. 73, w. 48, d. 57 cm.

Noten hangoortafel op gedraaide poten, 18e eeuw, h. 58, br. 98, d. 108 cm. (ingekort, hierbij 4 losse poten)

Mahonie Canterburry lectuurbak met lade, h. 54, br. 56, d. 36 cm.

Eiken penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren op blokpoten, 19e eeuw, 105 x 97 x 49 cm. ...[more]

Eiken Louis XVI kabinet met dubbelgebogen kap, 2 paneeldeuren en 4 laden op gebogen poten, Holland, 18e eeuw, 240 x 185 x 60 cm.

Mahonie Biedermeier tafel, zgn. flap aan de wand op gedraaide poot uitlopend in 4 sprant, 19e eeuw, h. 74, br. 136, d. 110 cm.

Serie van 8 Louis XVI-stijl stoelen met spijlen en guirlandes in leuning en stoffen zitting (verkleurd).

Kastanjehouten dekselkist met ijzeren scharnieren en slotplaat, Spanje, 17/18e eeuw, 63 x 145 x 61 cm.

Gebeitst vurenhouten trumeau op sabelpoten verbonden door plateau, 19e eeuw, 86 x 133 x 61 cm. ...[more]

Lot 93

Eiken tafel

Eiken tafel, zgn. kleermakertafel met lade op taps toelopende poten, Frankrijk, eind 18e eeuw, 76 x 196 x 70 cm.

Mahonie Empire speeltafel met groenvilt ingelegd blad op gestoken poot uitlopend in 4 sprant op klauwpoten, 19e eeuw, h. 75, br. 80, d. 40 cm.

Lot 99

Wing armchair

Oorfauteuil met gestreepte bekleding op blokpoten.

Eiken Louis XVI halvemaantafeltje, zgn. demilune met 2 uitschuifbare laden op taps toelopende poten, 19e eeuw, h. 74, br. 77, d. 40 cm.

Mahonie Biedermeier chaise longue met gestreepte geschoren velourse bekleding op gestoken poten, 19e eeuw, h. 92, br. 172, d. 70 cm.

Lot 105

Poof

Voetenbank met gebloemde velourse bekleding op gedraaide poten op messing wieltjes, h. 40, br. 145, d. 85 cm. (bekleding met gaatje)

Mahonie bijzettafel, zgn. domme knecht met 2 zijbladen en lade op X-poten verbonden door regel, 19e eeuw, h. 75, br. 103, d. 62 cm.

Mahonie bijzettafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 65, diam. 78 cm.

Lot 108

Oak side table

Eiken bijzettafel met opklapbaar blad op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, Engeland, 19e eeuw, h. 70, diam. 70 cm.

Mahonie bijzettafel op gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 60, diam. 78 cm.

Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren, met parelmoer ingelegd sleutelgat, Holland, 19e eeuw, 194 x 135 x 49 cm.

Mahonie Biedermeier speeltafel met groenvilten blad op sabelgebogen poten, 19e eeuw, h. 74, br. 83, d. 85 cm.

Mahonie wascommode met marmeren blad en opstand, rustend op voluut poten, 19e eeuw, h. 98, br. 120, d. 54 cm. (marmeren opstand met scheur)

Lot 116

Mahogany chair

Mahonie stoel met gestoken rug en bekleed met bruine stof, 19e eeuw.

Iepenhouten Windsor armstoel met spijlenrugleuning, 20e eeuw.

Eiken George III hoekkast met 4 paneeldeuren, Engeland, circa 1800, h. 183, br. 100, d. 52 cm.

Eiken secretaire met schuine schrijfklep op 4 laden, afgezet met messing beslag, Engeland, 18e eeuw, 100 x 93 x 46 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier domme knecht met 2 zijbladen, lade en klepdeur, 19e eeuw, h. 74, br. 96, d. 40 cm.

Lot 121

Carpet, Tabriz

Tapijt, Tabriz 390 x 320 cm.

Wortelnoten gefineerd Chippendale-stijl theetafel met besteklade, op gebogen poten uitlopend in klauwpoten, 20e eeuw, h. 70, br. 76, d. 49 cm.

Walnoten Bretonse kast met 2 paneeldeuren en bronzen schanieren en slotplaat, Frankrijk, 18e eeuw, h. 270, br. 177, d. 73 cm.

Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen rozetbanden, 18e eeuw, h. 60, br. 110, d. 47 cm.

Cognac lederen oorfauteuil afgezet met siernagels, rustend op houten poten.

Mahonie Biedermeier naaitafeltje, 19e eeuw.

Eiken Empire chiffonnière met 6 laden bekroond met bollen en geflankeerd door zwarte pilaters, 19e eeuw, h. 157, br. 100, d. 50 cm.

Gietijzeren haardplaat met relief afbeelding van de allegorie van de hoop, 18/19e eeuw, h, 90, br. 66 cm.

Eiken Empire secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter een interieur met paneeldeurtje en 6 laden, 19e eeuw, h. 168, br. 106, d. 53 cm.

Kristallen Venetiaanse-stijl kroonluchter met pegels (1 schaal gebroken).

  • 518 item(s)