- Art Deco ; (7)
- Art Deco ;Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Design;Verlichting ; (1)
- Art Deco ;Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Art Deco ;Kasten; (8)
- Art Deco ;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Klokken en Barometers; (3)
- Art Deco ;Modern Glas en Keramiek ; (14)
- Art Deco ;Moderne en Hedendaagse kunst; (2)
- Art Deco ;Religieus ; (1)
- Art Deco ;Sculpturen ; (16)
- Art Deco ;Tafels; (4)
- Art Deco ;Verlichting ; (11)
- Art Deco ;Zitmeubelen ; (3)
- Aziatica;Kasten; (1)
- Aziatica;Kasten;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Tafels; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (1)
- Design; (11)
- Design;Kasten; (10)
- Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Design;Klokken en Barometers; (1)
- Design;Klokken en Barometers;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Design;Modern Glas en Keramiek ; (6)
- Design;Sculpturen ; (1)
- Design;Tafels; (15)
- Design;Tafels;Zitmeubelen ; (2)
- Design;Verlichting ; (18)
- Design;Zitmeubelen ; (27)
- Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Europees Aardewerk & Porselein;Kasten; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Sculpturen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Serviezen ; (3)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Kasten; (14)
- Kasten;Klassieke Meubelen ; (59)
- Kasten;Klassieke Meubelen ;Tafels; (3)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ; (3)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ; (23)
- Klassieke Meubelen ;Spiegels; (17)
- Klassieke Meubelen ;Tafels; (47)
- Klassieke Meubelen ;Tafels;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ;Verlichting ; (5)
- Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (24)
- Klokken en Barometers; (2)
- Luxury goods;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Modern Glas en Keramiek ; (44)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Tapijten; (1)
- Schilderijen; (2)
- Sculpturen ; (12)
- Sculpturen ;Tribale kunst Indonesië ; (1)
- Serviezen ; (1)
- Spiegels; (3)
- Tafels; (9)
- Tapijten; (2)
- Verlichting ; (18)
- Zitmeubelen ; (17)
518 item(s)/page
Noten Renaissance-stijl armstoel met geborduurde bekleding van paradijsvogels, armleuningen met gestoken leeuwenmaskerons en acanthusbladeren.
Eiken gestoken Renaissance-stijl Gelderse kast met gestoken fries, kussens in deur, rustend op bolpoten, h. 163 br. 98, d. 53 cm.
Pine table on block legs
Grenenhouten tafel op blokpoten, h. 78, br. 217, d. 120 cm.
Venetian gueridon
White Louis XV style sofa
Witlak Louis XV-stijl bank met gestoken kuif en armleuningen, bekleed met damast, 110 x 163 x 60 cm.
Mahogany lop table
Mahonie hangoortafel met besteklade, op blokpoten, Engeland, 19e eeuw, h. 73, br. 85, d. 76 cm.
Oak chest of drawers
Eiken commode met 4 laden en messing rond beslag, 19e eeuw, h. 89, br. 91, d. 47 cm.
Oak blanket chest
Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen, rozetbanden en plintlade op poten met gestoken leeuwenmaskers, h. 80, br. 117, d. 56 cm.
Eiken Georgian commode met 5 laden, Engeland, 18e eeuw, h. 100, br. 93, d. 51 cm. (ladetrekkers ontbreken).
Oak shelving unit
Eiken etagère met gestoken bloemenvaas in kuif, 3 etage's op gedraaide poten, eind 19e eeuw, 114 x 78 x 25 cm.
Oak pottery cabinet
Eiken pottenkastje met 2 jaloeziedeurtjes en uitschuifbaar plateau voor kamergemak, 19e eeuw, h. 73, w. 48, d. 57 cm.
Walnut drop-ear table
Noten hangoortafel op gedraaide poten, 18e eeuw, h. 58, br. 98, d. 108 cm. (ingekort, hierbij 4 losse poten)
Canterburry magazine rack
Mahonie Canterburry lectuurbak met lade, h. 54, br. 56, d. 36 cm.
Eiken penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren op blokpoten, 19e eeuw, 105 x 97 x 49 cm. ...[more]
Oak Louis XVI flap desk
Oak Louis XVI cabinet
Eiken Louis XVI kabinet met dubbelgebogen kap, 2 paneeldeuren en 4 laden op gebogen poten, Holland, 18e eeuw, 240 x 185 x 60 cm.
Mahogany Biedermeier table
Mahonie Biedermeier tafel, zgn. flap aan de wand op gedraaide poot uitlopend in 4 sprant, 19e eeuw, h. 74, br. 136, d. 110 cm.
8 Louis XVI style chairs
Serie van 8 Louis XVI-stijl stoelen met spijlen en guirlandes in leuning en stoffen zitting (verkleurd).
Chestnut wood lidded box
Kastanjehouten dekselkist met ijzeren scharnieren en slotplaat, Spanje, 17/18e eeuw, 63 x 145 x 61 cm.
Gebeitst vurenhouten trumeau op sabelpoten verbonden door plateau, 19e eeuw, 86 x 133 x 61 cm. ...[more]
Eiken tafel
Eiken tafel, zgn. kleermakertafel met lade op taps toelopende poten, Frankrijk, eind 18e eeuw, 76 x 196 x 70 cm.
Chestnut wood plate cabinet
Mahogany Empire gaming table
Mahonie Empire speeltafel met groenvilt ingelegd blad op gestoken poot uitlopend in 4 sprant op klauwpoten, 19e eeuw, h. 75, br. 80, d. 40 cm.
Demilune table with roll door
Eiken Louis XVI halvemaantafeltje, zgn. demilune met 2 uitschuifbare laden op taps toelopende poten, 19e eeuw, h. 74, br. 77, d. 40 cm.
Mahonie Biedermeier chaise longue met gestreepte geschoren velourse bekleding op gestoken poten, 19e eeuw, h. 92, br. 172, d. 70 cm.
Mahogany Victorian coffee table
Mahogany Louis XVI cylinder desk
Mahogany side table
Mahonie bijzettafel, zgn. domme knecht met 2 zijbladen en lade op X-poten verbonden door regel, 19e eeuw, h. 75, br. 103, d. 62 cm.
Mahogany side table
Mahonie bijzettafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 65, diam. 78 cm.
Oak side table
Eiken bijzettafel met opklapbaar blad op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, Engeland, 19e eeuw, h. 70, diam. 70 cm.
Mahogany side table
Mahonie bijzettafel op gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 60, diam. 78 cm.
Mahogany Biedermeider cabinet
Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren, met parelmoer ingelegd sleutelgat, Holland, 19e eeuw, 194 x 135 x 49 cm.
Mahogany Biedermeier game table
Mahonie Biedermeier speeltafel met groenvilten blad op sabelgebogen poten, 19e eeuw, h. 74, br. 83, d. 85 cm.
Mahogany laundry chest
Mahonie wascommode met marmeren blad en opstand, rustend op voluut poten, 19e eeuw, h. 98, br. 120, d. 54 cm. (marmeren opstand met scheur)
Oak George III sideboard
Mahogany Victorian desk
Mahogany chair
Mahonie stoel met gestoken rug en bekleed met bruine stof, 19e eeuw.
Windsor elm armchair
Iepenhouten Windsor armstoel met spijlenrugleuning, 20e eeuw.
Oak George III corner cupboard
Eiken George III hoekkast met 4 paneeldeuren, Engeland, circa 1800, h. 183, br. 100, d. 52 cm.
Eiken secretaire met schuine schrijfklep op 4 laden, afgezet met messing beslag, Engeland, 18e eeuw, 100 x 93 x 46 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier domme knecht met 2 zijbladen, lade en klepdeur, 19e eeuw, h. 74, br. 96, d. 40 cm.
Chippendale-style tea table
Wortelnoten gefineerd Chippendale-stijl theetafel met besteklade, op gebogen poten uitlopend in klauwpoten, 20e eeuw, h. 70, br. 76, d. 49 cm.
Walnut Breton cupboard
Walnoten Bretonse kast met 2 paneeldeuren en bronzen schanieren en slotplaat, Frankrijk, 18e eeuw, h. 270, br. 177, d. 73 cm.
Oak blanket chest
Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen rozetbanden, 18e eeuw, h. 60, br. 110, d. 47 cm.
Spruce painted cabinet
Cognac leather wing chair
Cognac lederen oorfauteuil afgezet met siernagels, rustend op houten poten.
Biedermeier sewing table
Mahonie Biedermeier naaitafeltje, 19e eeuw.
Oak Empire chiffoniere
Eiken Empire chiffonnière met 6 laden bekroond met bollen en geflankeerd door zwarte pilaters, 19e eeuw, h. 157, br. 100, d. 50 cm.
Cast iron hearth
Gietijzeren haardplaat met relief afbeelding van de allegorie van de hoop, 18/19e eeuw, h, 90, br. 66 cm.
Oak Empire secretary
Eiken Empire secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter een interieur met paneeldeurtje en 6 laden, 19e eeuw, h. 168, br. 106, d. 53 cm.
Hanging crown, Italy
Kristallen Venetiaanse-stijl kroonluchter met pegels (1 schaal gebroken).
Oak Louis XV cabinet
518 item(s)/page