Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Furniture (518)
518 item(s)

  • 518 item(s)

Mahonie Biedermeier kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren op 3 laden, 19e eeuw, 220 x 165 x 57 cm.

Damspiegel in goudlak houten lijst, eind 19e eeuw, 190 x 50 cm. (lijst beschadigd).

Geslepen spiegel in goudverf lijst met reliëf van acanthusbladeren, 20e eeuw, 148 x 86 cm.

Lot 139

Cut mirror

Geslepen spiegel in goudlak lijst met afbeelding van fruitstilleven in kuif, eind 19e eeuw, 136 x 79 cm.

Facetgeslepen spiegel in Empire-stijl gekleurde lijst met 2 zwanen in kuif, 20e eeuw, 200 x 135 cm.

Spiegel in goudlak houten lijst met knobbelrand en 4 hoekornamenten als leeuwenkoppen, 19e eeuw, 175 x 95 cm.

Spiegel in vergulde houten lijst met rankenmotief, eind 19e eeuw, 107 x 90 cm.

Topspiegel in verguld houten lijst gedecoreerd met ornamenten, onder andere met toorn, pijlen en bladeren, Frankrijk 19e eeuw, h. 80, br. 45 cm.

Lot 144

Mantel mirror

Lot 145

Cut mirror

Geslepen spiegel in goudlak lijst met parelrand, 20e eeuw, 123 x 93 cm.

Lot 146

Mirror

Spiegel in bewerkte Louis XV-stijl lijst met schelpmotieven in kuif, h. 118, br. 65 cm.

Spiegel in rijkgestoken houten lijst met acanthusbladeren, 19e eeuw, 78 x 68 cm. (spiegel van latere datum).

Lot 149

Mahogany table

Mahonie tafel op 4-sprant met ovaal blad, 19e eeuw, h. 75, l. 114, br. 80 cm. (blad los).

Serie van 6 Barok-stijl stoelen met crème bekleding.

Mahonie tafel, zgn. 'flap-aan-de-wand' op kolompoot uitlopend in rond plateau op klauwpoten, 19e eeuw, h. 73, diam. 120 cm.

Eiken Empire commode met 4 laden afgezet met bronzen beslag, 19e eeuw, h. 83, br. 90, d. 50 cm.

Mahonie Victoriaanse commode met 1 blinde lade en 2 laden geflankeerd door getordeerde hoekzuiltjes, Engeland, 19e eeuw, h. 76, br. 117, d. 46 cm.

Groengeschilderd hoekkast met een paneeldeur, 18e eeuw, 91 x 50 x 32 cm.

Hindeloopen bedsteebankje polychroom gedecoreerd met bloemen, herten en honden, h. 48, b. 85, d. 36 cm.

Eiken Empire chiffonnière met 6 laden en messing ronde trekkers geflankeerd door 2 zwarte pilasters, 19e eeuw, h. 153, br. 95, d. 46 cm.

Witlak Louis XVI-stijl meubelement met stoffen bekleding, bestaande uit een 2 zits bank, 4 stoelen, 2 armstoelen en tafel, 73 x 91 x 58 cm.

Mahonie Empire bank met gestreepte bekleding, Frankrijk, ca. 1820, h. 97, br. 190, d. 65 cm.

Joris Product tweezitsbank bekleed met bruin leder en ribfluwelen kussens, h. 82, br. 210, d. 95 cm. (etiket achterzijde).

Louis-XVI stijl spiegel in goudlak lijst, afmeting, 202 x 78 cm.

Set van drie mahoniehouten stoelen met opengewerkte rugleuning, begin 19e eeuw, h. 93, br. 51, d. 39 cm.

Lot 173

Oak desk chair

Eiken bureau stoel op gedraaide poten verbonden door regels, met bruinleer bekleed, ca. 1900.

Mahonie Biedermeier-stijl uitschuiftafel op ronde poot uitlopend in 4-sprant, h. 75, diam. 125 cm.; hierbij tussenblad 65 x 125 cm.

Mahonie wandtafel op blokpoten, Frankrijk, tweede helft 19e eeuw, h. 77, br. 200, d. 45 cm.

Lot 178

Serving table

Serie van 4 witmetalen opklapbare tuinstoelen, w.o. 2 armstoelen, Frankrijk, ca. 1920.

Bronzen 6-lichts zakkroon met maskerons en glazen kralen, h. 100  cm. ...[more]

Bronzen 6-lichts zakkroon met maskerons en glazen kralen, h. 100 cm.

Kastanjehouten wandtafel met 2 laden op ronde gedraaide poten verbonden door regels, Spanje 18e eeuw, h. 76, br. 160, d. 60 cm.

Lot 186

Notary cabinet

Bronzen kaarsenkroon met zes armen waarboven uitneembare rozetten, h. 53 cm.

Stel kristallen drielichts hangkronen met pegels, l. 68 cm.

Roodgeschilderd Biedermeier penantkastje met lade en 2 paneeldeuren met bloemdecoraties, 19e eeuw, h. 100, br. 98, d. 40 cm.

Lot 192

Butler mirror

Butlerspiegel in goudlak lijst, diameter 40 cm.

Verguld bronzen kroon met kristallen kralen en pegels en 3 lichtpunten, h. 60 cm. ...[more]

Roodkoperen twaalflichts bolkroon, hoogte 70 cm.

Messing zeskantige hallamp met glazen vensters en 3 kaarslampjes, h. 104 cm. ...[more]

Kersenhouten rechthoekige coulissen tafel met 1 tussenblad, eind 20e eeuw, 76 x 164 x 90 cm. (uitgetrokken 225 cm.)

Serie van 5 mahonie stoelen met armleuningen en zwart leren zitting en rugleuning, ca. 1900. ...[more]

Stel kristallen zeslichts hangkronen met pegels en kralen, h. 70 cm.   ...[more]

Wortelnoten gefineerd Louis XV kabinet met 2 paneeldeuren op 6 laden, Holland, ca. 1770, h. 228, br. 163, d. 60 cm.

Bronzen vijflichts hallantaarn met glazen vensters, hoogte 86 cm.

Lot 204

Oval cut mirror

Ovale geslepen spiegel in goudlak lijst met bladmotieven in kuif, 135 x 92 cm.

  • 518 item(s)