- Art Deco ; (7)
- Art Deco ;Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Design;Verlichting ; (1)
- Art Deco ;Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Art Deco ;Kasten; (8)
- Art Deco ;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Klokken en Barometers; (3)
- Art Deco ;Modern Glas en Keramiek ; (14)
- Art Deco ;Moderne en Hedendaagse kunst; (2)
- Art Deco ;Religieus ; (1)
- Art Deco ;Sculpturen ; (16)
- Art Deco ;Tafels; (4)
- Art Deco ;Verlichting ; (11)
- Art Deco ;Zitmeubelen ; (3)
- Aziatica;Kasten; (1)
- Aziatica;Kasten;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Tafels; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (1)
- Design; (11)
- Design;Kasten; (10)
- Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Design;Klokken en Barometers; (1)
- Design;Klokken en Barometers;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Design;Modern Glas en Keramiek ; (6)
- Design;Sculpturen ; (1)
- Design;Tafels; (15)
- Design;Tafels;Zitmeubelen ; (2)
- Design;Verlichting ; (18)
- Design;Zitmeubelen ; (27)
- Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Europees Aardewerk & Porselein;Kasten; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Sculpturen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Serviezen ; (3)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Kasten; (14)
- Kasten;Klassieke Meubelen ; (59)
- Kasten;Klassieke Meubelen ;Tafels; (3)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ; (3)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ; (23)
- Klassieke Meubelen ;Spiegels; (17)
- Klassieke Meubelen ;Tafels; (47)
- Klassieke Meubelen ;Tafels;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ;Verlichting ; (5)
- Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (24)
- Klokken en Barometers; (2)
- Luxury goods;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Modern Glas en Keramiek ; (44)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Tapijten; (1)
- Schilderijen; (2)
- Sculpturen ; (12)
- Sculpturen ;Tribale kunst Indonesië ; (1)
- Serviezen ; (1)
- Spiegels; (3)
- Tafels; (9)
- Tapijten; (2)
- Verlichting ; (18)
- Zitmeubelen ; (17)
518 item(s)/page
Mahogany Biedermeier cabinet
Mahonie Biedermeier kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren op 3 laden, 19e eeuw, 220 x 165 x 57 cm.
Damspiegel in goudlak houten lijst, eind 19e eeuw, 190 x 50 cm. (lijst beschadigd).
Cut mirror in gold paint frame
Geslepen spiegel in goudverf lijst met reliëf van acanthusbladeren, 20e eeuw, 148 x 86 cm.
Cut mirror
Geslepen spiegel in goudlak lijst met afbeelding van fruitstilleven in kuif, eind 19e eeuw, 136 x 79 cm.
Facetgeslepen spiegel in Empire-stijl gekleurde lijst met 2 zwanen in kuif, 20e eeuw, 200 x 135 cm.
Spiegel in goudlak houten lijst met knobbelrand en 4 hoekornamenten als leeuwenkoppen, 19e eeuw, 175 x 95 cm.
Mirror in gilded wooden frame
Spiegel in vergulde houten lijst met rankenmotief, eind 19e eeuw, 107 x 90 cm.
Top mirror in gilt wooden frame
Topspiegel in verguld houten lijst gedecoreerd met ornamenten, onder andere met toorn, pijlen en bladeren, Frankrijk 19e eeuw, h. 80, br. 45 cm.
Mantel mirror
Cut mirror
Geslepen spiegel in goudlak lijst met parelrand, 20e eeuw, 123 x 93 cm.
Spiegel in bewerkte Louis XV-stijl lijst met schelpmotieven in kuif, h. 118, br. 65 cm.
Spiegel in rijkgestoken houten lijst met acanthusbladeren, 19e eeuw, 78 x 68 cm. (spiegel van latere datum).
Mahogany table
Mahonie tafel op 4-sprant met ovaal blad, 19e eeuw, h. 75, l. 114, br. 80 cm. (blad los).
Series of 6 Baroque style chairs
Serie van 6 Barok-stijl stoelen met crème bekleding.
Mahonie tafel, zgn. 'flap-aan-de-wand' op kolompoot uitlopend in rond plateau op klauwpoten, 19e eeuw, h. 73, diam. 120 cm.
Oak Empire chest of drawers
Eiken Empire commode met 4 laden afgezet met bronzen beslag, 19e eeuw, h. 83, br. 90, d. 50 cm.
Mahogany Victorian chest
Mahonie Victoriaanse commode met 1 blinde lade en 2 laden geflankeerd door getordeerde hoekzuiltjes, Engeland, 19e eeuw, h. 76, br. 117, d. 46 cm.
Painted corner cabinet
Groengeschilderd hoekkast met een paneeldeur, 18e eeuw, 91 x 50 x 32 cm.
Spruce Victorian top desk
Hindeloopen bedside bench
Hindeloopen bedsteebankje polychroom gedecoreerd met bloemen, herten en honden, h. 48, b. 85, d. 36 cm.
Oak Empire chiffoniere
Eiken Empire chiffonnière met 6 laden en messing ronde trekkers geflankeerd door 2 zwarte pilasters, 19e eeuw, h. 153, br. 95, d. 46 cm.
Witlak Louis XVI-stijl meubelement met stoffen bekleding, bestaande uit een 2 zits bank, 4 stoelen, 2 armstoelen en tafel, 73 x 91 x 58 cm.
Renaissance 4-door cupboard
Oak 2 door cupboard
Mahogany Empire sofa
Mahonie Empire bank met gestreepte bekleding, Frankrijk, ca. 1820, h. 97, br. 190, d. 65 cm.
Joris Product two-seater sofa
Joris Product tweezitsbank bekleed met bruin leder en ribfluwelen kussens, h. 82, br. 210, d. 95 cm. (etiket achterzijde).
Louis XVI style mirror
Louis-XVI stijl spiegel in goudlak lijst, afmeting, 202 x 78 cm.
3 mahogany Regency chairs
Set van drie mahoniehouten stoelen met opengewerkte rugleuning, begin 19e eeuw, h. 93, br. 51, d. 39 cm.
Oak desk chair
Eiken bureau stoel op gedraaide poten verbonden door regels, met bruinleer bekleed, ca. 1900.
Mahonie Biedermeier-stijl uitschuiftafel op ronde poot uitlopend in 4-sprant, h. 75, diam. 125 cm.; hierbij tussenblad 65 x 125 cm.
Mahogany console table
Mahonie wandtafel op blokpoten, Frankrijk, tweede helft 19e eeuw, h. 77, br. 200, d. 45 cm.
Serving table
Serie van 4 witmetalen opklapbare tuinstoelen, w.o. 2 armstoelen, Frankrijk, ca. 1920.
Bronze 6-light pocket crown
Bronzen 6-lichts zakkroon met maskerons en glazen kralen, h. 100 cm. ...[more]
Bronze 6-light pocket crown
Bronzen 6-lichts zakkroon met maskerons en glazen kralen, h. 100 cm.
Chestnut wood console table
Kastanjehouten wandtafel met 2 laden op ronde gedraaide poten verbonden door regels, Spanje 18e eeuw, h. 76, br. 160, d. 60 cm.
Notary cabinet
Bronze candle crown
Bronzen kaarsenkroon met zes armen waarboven uitneembare rozetten, h. 53 cm.
Stel kristallen drielichts hangkronen met pegels, l. 68 cm.
Mahogany sewing table
Biedermeier penant cabinet
Roodgeschilderd Biedermeier penantkastje met lade en 2 paneeldeuren met bloemdecoraties, 19e eeuw, h. 100, br. 98, d. 40 cm.
Gilt bronze crown
Verguld bronzen kroon met kristallen kralen en pegels en 3 lichtpunten, h. 60 cm. ...[more]
Red copper 12-light ball crown
Roodkoperen twaalflichts bolkroon, hoogte 70 cm.
Hexagonal brass hall lamp
Messing zeskantige hallamp met glazen vensters en 3 kaarslampjes, h. 104 cm. ...[more]
Kersenhouten rechthoekige coulissen tafel met 1 tussenblad, eind 20e eeuw, 76 x 164 x 90 cm. (uitgetrokken 225 cm.)
5 mahogany chairs
Serie van 5 mahonie stoelen met armleuningen en zwart leren zitting en rugleuning, ca. 1900. ...[more]
Set crystal 6-light
Stel kristallen zeslichts hangkronen met pegels en kralen, h. 70 cm. ...[more]
Oak George wedding cupboard
Mahogany top desk
Louis XV cabinet
Wortelnoten gefineerd Louis XV kabinet met 2 paneeldeuren op 6 laden, Holland, ca. 1770, h. 228, br. 163, d. 60 cm.
Elm wood Louis XV/XVI cabinet
Bronze 5-light hall lantern
Bronzen vijflichts hallantaarn met glazen vensters, hoogte 86 cm.
Oval cut mirror
Ovale geslepen spiegel in goudlak lijst met bladmotieven in kuif, 135 x 92 cm.
518 item(s)/page