Refine your search
Sale Section
- Art Deco ; (7)
- Art Deco ;Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Design;Verlichting ; (1)
- Art Deco ;Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Art Deco ;Kasten; (8)
- Art Deco ;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Klokken en Barometers; (3)
- Art Deco ;Modern Glas en Keramiek ; (14)
- Art Deco ;Moderne en Hedendaagse kunst; (2)
- Art Deco ;Religieus ; (1)
- Art Deco ;Sculpturen ; (16)
- Art Deco ;Tafels; (4)
- Art Deco ;Verlichting ; (11)
- Art Deco ;Zitmeubelen ; (3)
- Aziatica;Kasten; (1)
- Aziatica;Kasten;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Tafels; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (1)
- Design; (11)
- Design;Kasten; (10)
- Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Design;Klokken en Barometers; (1)
- Design;Klokken en Barometers;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Design;Modern Glas en Keramiek ; (6)
- Design;Sculpturen ; (1)
- Design;Tafels; (15)
- Design;Tafels;Zitmeubelen ; (2)
- Design;Verlichting ; (18)
- Design;Zitmeubelen ; (27)
- Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Europees Aardewerk & Porselein;Kasten; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Sculpturen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Serviezen ; (3)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Kasten; (14)
- Kasten;Klassieke Meubelen ; (59)
- Kasten;Klassieke Meubelen ;Tafels; (3)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ; (3)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ; (23)
- Klassieke Meubelen ;Spiegels; (17)
- Klassieke Meubelen ;Tafels; (47)
- Klassieke Meubelen ;Tafels;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ;Verlichting ; (5)
- Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (24)
- Klokken en Barometers; (2)
- Luxury goods;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Modern Glas en Keramiek ; (44)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Tapijten; (1)
- Schilderijen; (2)
- Sculpturen ; (12)
- Sculpturen ;Tribale kunst Indonesië ; (1)
- Serviezen ; (1)
- Spiegels; (3)
- Tafels; (9)
- Tapijten; (2)
- Verlichting ; (18)
- Zitmeubelen ; (17)
Category
Filtered by:
- Category
- List
- Grid
-
518 item(s)/page
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Pendant lamps
Stel aluminium pendellampen, sticker Fontana Arte Lampara, h. 50 cm. ...[more]
4 vintage chairs
Serie van 4 vintage stoelen met stoffen rugleuning en zitting, sticker onderzijde Topform, 60-er jaren.
5 walnut veneer design chairs
Serie van 5 walnoten fineer design stoelen, naar Frits Hansen vlinderstoel, sticker onderzijde Kare Design Munich, 2x zwart.
Serie van vier zwarte kunststof designstoelen, ontwerp: Verner Panton voor Vitra, 2007.
Vintage wall clock
Vintage wandklok in grijs ijzeren frame en metalen wijzerplaat, AEG Duitsland 1960-1969, diameter 65 cm. (op elektra) ...[more]
Polychroom kunstoffen sculptuur van Arnold Schwarzenegger als "Terminator", hoogte 190 cm.
Plexiglazen Bauhaus-stijl tafellamp met opaline bolkap, h. 36 cm.
Plexiglazen Bauhaus-stijl tafellamp met opaline bolkap, h. 45 cm.
Carera coat stop/umbrella stand
Verchroomd metalen design Carera kapstop/paraplubak met marmeren bollen en marmeren voet, h. 170 cm.
Teakhouten vintage modulaire wandkast met 6 paneeldeuren en 6 laden, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, uit de serie Made to Measure, 50-er jaren...
Teakhouten vintage modulaire wandkast met 4 paneeldeuren en 3 laden, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, uit de serie Made to Measure, 50-er jaren,...
Teakhouten vintage commode met 4 laden op houten poten, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, uit de serie Made to Measure, 50-er jaren, h. 70, br. 6...
Design vase, Ioan Nemtoi
Dikglazen designvaas, met abstract decor, gesigneerd: Ioan Nemtoi, h. 29 cm.
Teak 3 parts mimiset
Teakhouten 4 delen mimiset met bruin tuiglederen lectuurhouder, herkomst Brabantia, 60-er jaren, h. 37, br. 55, d. 35 cm. ...[more]
Teak 3 parts mimiset
Teakhouten 4 delen mimiset met bruin tuiglederen lectuurhouder, herkomst Brabantia 60-er jaren, h. 37, br. 55, d. 35 cm. ...[more]
Modular vintage daybed
Modulaire vintage dagbed met bruin corduroy bekleed, 70-er jaren.
Gispen coat rack
Gispen kapstok met 5 armen en zwarte knoppen met bewegende haken, 60-er jaren, h. 173 cm.
Chrome tube lounge armchair
Chroombuizen loungefauteuil op draaibaar onderstel, rugleuning verstelbaar, originele bekleding, Scandinavië, 70-er jaren.
Industrial floor lamp
Industriële vloerlamp met knikarm, 90-er jaren, h. 162 cm.
Metalen industriële Gispen-stijl (kinder)bureau met zwart marmoleum blad en 5 laden, 50/60-er jaren, h. 72, br. 96, d. 51 cm.
Cream plastic design coat rack
Crème kunststof designkapstok met 6 uitklapbare haken en parapluhouder, ontwerper Giancarlo Piretti voor Anonima Castelli, model Planta, 70-er jar...
Partly chrome-plated design desk
Deels verchroomde design bureaulamp met zwart metalen kap, 70-er jaren, h. 33 cm.
Stainless steel table lamp
RVS staande schemerlamp met matglazen kap, industriële stijl, h. 150 cm.
3-seater designer sofa, Hogan
Driezitsdesignbank bekleed met okergeel velours, model Hogan.
Teakhouten vintage salontafel met omkeerbaar wit laminaat blad, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, model TH08, 60-er jaren, h. 40, br. 95, d. 63 ...
Wooden carved model car Audi
Een houten gesneden modelauto Audi, Concours d'Elegance, Furstenfield, 2007 1e plaats.
Satelliet Breda bistro tafels
Stel Satelliet Breda bistro tafels op aluminium onderstel, h. 73, br. 80, d. 60 cm.
6 black plastic design chairs
Serie van 6 zwart kunststof designstoelen op metalen onderstel, ontwerper Richard Hutten voor Lensvelt 2006.
4 plastic DSR model chairs
Serie van 4 kunststof DSR model stoelen op verchroomd onderstel, naar ontwerp Charles Eames.
Design mimi-set
Ovaal designmimiset rustend op chromen poten, met glazen bladen (2x) ...[more]
Glass Art Noveau vase
Paars glazen iriserende Art Noveau ribbelvaas, mogelijk Wilhelm Kralik Sohne, h. 38 cm.
Stainless steel table lamp
RVS design tafellamp met matglazen kap, h. 76 cm.
Teak vintage cabinet
Teakhouten vintage kastje met 5 laadjes en paneeldeur (omgebouwd van trapnaaimachine kastje), 60-er jaren, h. 77, br. 85, d. 42 cm.
Witlak aluminium vintage vloerlamp, ontwerp Tommaso Cemini voor Lumina, model Daphine Terra, 70-er jaren. ...[more]
Teak vintage corner cabinet
Teakhouten vintage hoekkast met etagere en paneeldeur, 70-er jaren, h. 70, br. 104, d. 98 cm.
Teak modern carving, W. Wintek
Teakhouten snijwerk van 2 figuren, onderzijde gemerkt W. Wintek Bali, h. 80 cm.
4 chrome tube armchairs
Serie van 4 chroombuis armstoelen met zwart lederen bekleding.
Glazen designsalontafel 'Nile', design Pietro Chiesa, voor Fontana Arte, Italië, 1970, h. 43 diam. 120 cm.
Chromen drie-armige vijftienlichts kroonluchter, ontwerper Angelo Gaetano Sciolari, 60-er jaren.
Cremer, Jan, tapastry tulips
Jan Cremer (1940-)Tulips Espana, gesigneerd links onder , scheerwol tapijt, 200 x 250 cm.
Serie van 6 diverse gekleurde Danerka Rondo stoelen, naar ontwerp Erik Jørgensen.
Corneille, Enfant et Oiseaux,
Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Wollen vloerkleed, Enfant et Oiseaux, Corneille, 280 x 202 cm.
Perspex retro coffee table
Perspex retro salontafel op zwenkwielen, h. 46, br. 80, d. 40 cm.
Teak vintage salon cabinet
Teakhouten vintage salonkast met 2 paneeldeuren, klepdeur en 2 laden, 60-er jaren, h. 85, br. 140, d. 47 cm. ...[more]
Painting after Mucha
Wanddecoratie op doek, naar Mucha 21e eeuw, 170 x 64 cm.
Porseleinen servies, Villeroy & Boch, decor Trio: koffiepot, melkkan, suikerpot (deksel beschadigd), juskom, 4 kop-en-schotels, ovale vleesschaal,...
2 design vases
Lot van 2 glaspasta handgeblazen siervaas met meerkleurig decor, in abstracte vormen, 1x gesigneerd, h. 9 en 29 cm.
Clear glass Unica vase
Helder glazen Unicavaas met groene glaspoeders, ontwerp A.D. Copier 1946, uitvoering Glasfabriek Leerdam, gemerkt met diamantpen "Leerdam Unica", ...
Lot van 4 design glazen, w.o. 3 wijnglazen en 1 flute, ontwerp Gerard Muller, uithet servies "Cyrano", uitvoering Josephinenhütte Schreiberhau Sil...
2 vases, La Rochere
2 dikglazen designvazen met ingesloten decor, beide gesigneerd: La Rochere, h. 35 en 21 cm.
Unica vase, A.D. Copier
Dikwandige helderglazen Leerdam Unica vaas met ingesloten bruin/wit craquelé-decor, ontwerp A.D. Copier 1946, uitvoering Glasfabriek Leerdam, geme...
Lot van een blauw geslepen herdenkingsbeker met medaillon van Jasperware met afbeeldingen van de prins van Wales, gesigneerd Wedgwood England en g...
2 thick glass design vases
2 dikglazen vazen met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd onderzijde: Olivier Mallemouche, 18.11.07 en 18.5.07, h. 18 en 22 cm. ...[more]
2 thick glass decanters
2 dikglazen karaffen, onder stop, waarvan 1 met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd onderzijde, h. 21 en 13 cm.
Fumi kleurige optisch geblazen glazen vaas, ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1946, gemerkt CL, h. 21 cm.
Plated designschaal met reliëfdecor van dieren, ontwerp Maarten Vrolijk, diam. 25 cm.
Clear glass ribbed Unica vase
Helderglazen geribbelde Unicavaas met ingesloten blauwe glaspoeders, ontwerp A.D. Copier 1392, uitvoering Glasfabriek Leerdam, gemerkt met diamant...
Lot van 3 dikglazen designvazen, met ingesloten decor, 1x gesigneerd en genummerd onderzijde, Oliver Mallemouche, hoogte: 35, 32, 24 cm. ...[more]
Glass vase
Glazen vaas, blauwe kern, gele spiraal, ontwerp Stanislav Libensky, gemerkt met diamantstift op de bodem, h. 15 cm.
-
518 item(s)/page