Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Furniture (518)
518 item(s)

  • 518 item(s)

Lot 731

Pendant lamps

Stel aluminium pendellampen, sticker Fontana Arte Lampara, h.  50 cm. ...[more]

Serie van 4 vintage stoelen met stoffen rugleuning en zitting, sticker onderzijde Topform, 60-er jaren.

Serie van 5 walnoten fineer design stoelen, naar Frits Hansen vlinderstoel, sticker onderzijde Kare Design Munich, 2x zwart.

Serie van vier zwarte kunststof designstoelen, ontwerp: Verner Panton voor Vitra, 2007.

Vintage wandklok in grijs ijzeren frame en metalen wijzerplaat, AEG Duitsland 1960-1969, diameter 65 cm. (op elektra) ...[more]

Polychroom kunstoffen sculptuur van Arnold Schwarzenegger als "Terminator", hoogte 190 cm.

Plexiglazen Bauhaus-stijl tafellamp met opaline bolkap, h. 36 cm.

Plexiglazen Bauhaus-stijl tafellamp met opaline bolkap, h. 45 cm.

Verchroomd metalen design Carera kapstop/paraplubak met marmeren bollen en marmeren voet, h. 170 cm.

Dikglazen designvaas, met abstract decor, gesigneerd: Ioan Nemtoi, h. 29 cm.

Teakhouten 4 delen mimiset met bruin tuiglederen lectuurhouder, herkomst Brabantia, 60-er jaren, h. 37, br. 55, d. 35 cm. ...[more]

Teakhouten 4 delen mimiset met bruin tuiglederen lectuurhouder, herkomst Brabantia 60-er jaren, h. 37, br. 55, d. 35 cm. ...[more]

Modulaire vintage dagbed met bruin corduroy bekleed, 70-er jaren.

Gispen kapstok met 5 armen en zwarte knoppen met bewegende haken, 60-er jaren, h. 173 cm.

Chroombuizen loungefauteuil op draaibaar onderstel, rugleuning verstelbaar, originele bekleding, Scandinavië, 70-er jaren.

Industriële vloerlamp met knikarm, 90-er jaren, h. 162 cm.

Metalen industriële Gispen-stijl (kinder)bureau met zwart marmoleum blad en 5 laden, 50/60-er jaren, h. 72, br. 96, d. 51 cm.

Deels verchroomde design bureaulamp met zwart metalen kap, 70-er jaren, h. 33 cm.

RVS staande schemerlamp met matglazen kap, industriële stijl, h. 150 cm.

Driezitsdesignbank bekleed met okergeel velours, model Hogan.

Een houten gesneden modelauto Audi, Concours d'Elegance, Furstenfield, 2007 1e plaats.

Stel Satelliet Breda bistro tafels op aluminium onderstel, h. 73, br. 80, d. 60 cm.

Serie van 6 zwart kunststof designstoelen op metalen onderstel, ontwerper Richard Hutten voor Lensvelt 2006.

Serie van 4 kunststof DSR model stoelen op verchroomd onderstel, naar ontwerp Charles Eames.

Lot 763

Design mimi-set

Ovaal designmimiset rustend op chromen poten, met glazen bladen (2x) ...[more]

Lot 764

Rug, Vintage

Tapijt, Vintage, 250 x 165 cm.

Paars glazen iriserende Art Noveau ribbelvaas, mogelijk Wilhelm Kralik Sohne, h. 38 cm.

RVS design tafellamp met matglazen kap, h. 76 cm.

Teakhouten vintage kastje met 5 laadjes en paneeldeur (omgebouwd van trapnaaimachine kastje), 60-er jaren, h. 77, br. 85, d. 42 cm.

Witlak aluminium vintage vloerlamp, ontwerp Tommaso Cemini voor Lumina, model Daphine Terra, 70-er jaren. ...[more]

Teakhouten vintage hoekkast met etagere en paneeldeur, 70-er jaren, h. 70, br. 104, d. 98 cm.

Teakhouten snijwerk van 2 figuren, onderzijde gemerkt W. Wintek Bali, h. 80 cm.

Serie van 4 chroombuis armstoelen met zwart lederen bekleding.

Glazen designsalontafel 'Nile', design Pietro Chiesa, voor Fontana Arte, Italië, 1970, h. 43 diam. 120 cm.

Chromen drie-armige vijftienlichts kroonluchter, ontwerper Angelo Gaetano Sciolari, 60-er jaren.

Jan Cremer (1940-)Tulips Espana, gesigneerd links onder , scheerwol tapijt, 200 x 250 cm.

Serie van 6 diverse gekleurde Danerka Rondo stoelen, naar ontwerp Erik Jørgensen.

Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) (1922-2010)Wollen vloerkleed, Enfant et Oiseaux, Corneille, 280 x 202 cm.

Perspex retro salontafel op zwenkwielen, h. 46, br. 80, d. 40 cm.

Teakhouten vintage salonkast met 2 paneeldeuren, klepdeur en 2 laden, 60-er jaren, h. 85, br. 140, d. 47 cm.   ...[more]

Wanddecoratie op doek, naar Mucha 21e eeuw, 170 x 64 cm.

Lot 781

2 design vases

Lot van 2 glaspasta handgeblazen siervaas met meerkleurig decor, in abstracte vormen, 1x gesigneerd, h. 9 en 29 cm.

2 dikglazen designvazen met ingesloten decor, beide gesigneerd: La Rochere, h. 35 en 21 cm.

2 dikglazen vazen met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd onderzijde: Olivier Mallemouche, 18.11.07 en 18.5.07, h. 18 en 22 cm. ...[more]

2 dikglazen karaffen, onder stop, waarvan 1 met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd onderzijde, h. 21 en 13 cm.

Fumi kleurige optisch geblazen glazen vaas, ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1946, gemerkt CL, h. 21 cm.

Plated designschaal met reliëfdecor van dieren, ontwerp Maarten Vrolijk, diam. 25 cm.

Lot van 3 dikglazen designvazen, met ingesloten decor, 1x gesigneerd en genummerd onderzijde, Oliver Mallemouche, hoogte: 35, 32, 24 cm. ...[more]

Lot 793

Glass vase

Glazen vaas, blauwe kern, gele spiraal, ontwerp Stanislav Libensky, gemerkt met diamantstift op de bodem, h. 15 cm.

  • 518 item(s)