Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Furniture (518)
518 item(s)

  • 518 item(s)

Butlerspiegel in goudlak ronde lijst, 20e eeuw, diameter 63 cm.

Spiegel in goudlak metalen lijst met lauwierkrans bekroond, bloemen, ranken en strik, 100 x 80 cm. ...[more]

Zwartlak houten 6 slags kamerscherm met geschilder decor van bloemstilleven, 20e eeuw, h. 215, br. 240 cm.

Hardhouten bijzettafel met gestoken florale motieven en marmeren blad, ca. 1900. 46 x 40 x 40 cm.

Palissander Hongmu plantentafel op blokpoten verbonden door regels, China, eind 19e eeuw, 50 x 45 x 45 cm. ...[more]

Stel zwartlaqué olmenhouten stoelen, horseshoe chairs, met gevlochten rieten zitting, China, circa 1900.

Kamfer kist met reliëf gestoken decor van jachttafereel met figuren en hert in bos, Indonesië, 20e eeuw, 53 x 90 x 44 cm.

Palissander Hongmu salontafel op blokpoten, China 19e eeuw, 30 x 90 x 54 cm.

Lot 222

Teak cabinet

Stel palissander Hongmu bijzettafels met gestoken regel en etage, China, 19e eeuw, 81 x 41 x 30 cm. ...[more]

Olmenhouten bruidskast met 4 paneeldeuren en 2 laden, China, h. 175, br. 95, d. 60 cm.

Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten blokpoten.

Een damspiegel met goudkleurige lijst, eind 19e eeuw, 188 x 26 cm. (beschadigingen aan lijst).

Eikenhouten klepsecretaire met messing beslag, Engeland, 19e eeuw, h. 100, br. 95, d. 50 cm. (reconstructies).

Witgeschilderd Biedermeier bonheur met gestoken kuif, 2 glazen deuren, een lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw,195 x 110 x 46 cm.

Moderne mahonie linnenkast met 2 paneeldeuren, achterkant kap met etiket "Jan Frantzen", 225 x 150 x 50 cm. ...[more]

Wit ijzeren babywieg met hemeltje en matras, h. 143, br. 105, d. 52 cm.

Grijs gebeitste grenenhouten 6 hoekige salontafel met glazen blad, h. 35, br. 115 cm.

Serie van 5 teakhouten Pastoe stoelen met biezen zitting, 70-er jaren.

Stalen doorlopende kalender, fabrikant: E.I. du Pont de Nemours & Company, ca. 1915, met afbeelding van heren aan tafel, 54 x 38 cm.

Giuseppe LuciettiDeels geglazuurde, porseleinen sierschaal, verso gesigneerd, ø 47 cm.

Gedreven tombac Amsterdamse school bureaulamp met verstelbare kap op glazen voet, h. 42 cm. (glas met schilfer.)

Eiken Amsterdamse school dressoir met opstand, 2 laden, 2 deels glas in lood deuren en deur met klep, ca. 1920, h. 106, br. 160, d. 55 cm.

Eiken met coromandel afgezet Haagse School theekastje met 2 glazen deuren en glazen blad, 30-er jaren, h. 86, br. 80, d. 50 cm.

Verchroomde Art Deco tafellamp met verstelbare geel opaline kapje, h. 36 cm.

Art Deco danseres, bronzen sculptuur op marmeren basement, ongesigneerd, h. 46 cm.

Koperen Amsterdamse School tafellamp met gekleurd opaline kap, h. 36 cm.

Eiken Amsterdamse school dressoir met opstand, 2 glazen schuifdeuren en deels glas in lood deur, ca. 1920, h. 104, br. 135, d. 31 cm.

Deels koperen hallantaarn met bloem geëtste glazen kap, h. 60 cm.

Stel wortelnoten Art Deco nachtkastjes met paneeldeuren, circa 1930, h. 57, br. 40, d. 33 cm.

Lot van 2 panorama kijkdozen met kartonnen huisjes en tinnen figuren, h. 50, br. 50, d. 44 cm.

Rvs Art Deco staande schemerlamp met schaal, 30-er jaren, h. 174 cm.

Gipsen buste van oude heer, onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1914 te Brugge, h. 55 cm. (randschilfertjes).

Witmarmeren sculptuur van panter, 22 x 60 x 13 cm.

Bronzen bureaulamp met verstelbare opaline kap, h. 38 cm.

Eiken Amsterdamse School dressoir met spiegelopstand, 3 laden, 2 paneeldeuren, glazen klepdeur en 2 laden, circa 1920, h. 127, br. 160, d. 45 cm.

Bruinleren moderne tweezitsbank met zwarte bies afgezet, h. 90, br. 160, d. 90 cm.

Noten gefineerd Art Deco-stijl bijzettafel op gebogen poten verbonden door plateau, hoogte 61 cm, diameter 60 cm.

Noten gefineerd Art Deco-stijl bijzettafel op gebogen poten verbonden door plateau, hoogte 61 cm., diameter 60 cm.

Noten gefineerd Art Deco linnenkast met 2 paneeldeuren en spiegeldeur, ca. 1930, h. 210, br. 150, d. 60 cm.

Blauw geschilderd houten specerijenkastje met 12 aardewerk laden, h. 37, br. 50, d. 16 cm. (1 laadje met schilfer).

Lot 533

Porcelain vase

Porseleinen vaas met twee parkieten, gemerkt onderzijde Miquel Requena Spanje, h. 38 cm.

Aardewerken cachepot op piedestal, gemerkt Petrus Regout, decor braambes, 3-delig, hoogte 80 cm.

  • 518 item(s)