- Art Deco ; (7)
- Art Deco ;Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Design;Verlichting ; (1)
- Art Deco ;Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Art Deco ;Kasten; (8)
- Art Deco ;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Klokken en Barometers; (3)
- Art Deco ;Modern Glas en Keramiek ; (14)
- Art Deco ;Moderne en Hedendaagse kunst; (2)
- Art Deco ;Religieus ; (1)
- Art Deco ;Sculpturen ; (16)
- Art Deco ;Tafels; (4)
- Art Deco ;Verlichting ; (11)
- Art Deco ;Zitmeubelen ; (3)
- Aziatica;Kasten; (1)
- Aziatica;Kasten;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Tafels; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (1)
- Design; (11)
- Design;Kasten; (10)
- Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Design;Klokken en Barometers; (1)
- Design;Klokken en Barometers;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Design;Modern Glas en Keramiek ; (6)
- Design;Sculpturen ; (1)
- Design;Tafels; (15)
- Design;Tafels;Zitmeubelen ; (2)
- Design;Verlichting ; (18)
- Design;Zitmeubelen ; (27)
- Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Europees Aardewerk & Porselein;Kasten; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Sculpturen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Serviezen ; (3)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Kasten; (14)
- Kasten;Klassieke Meubelen ; (59)
- Kasten;Klassieke Meubelen ;Tafels; (3)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ; (3)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ; (23)
- Klassieke Meubelen ;Spiegels; (17)
- Klassieke Meubelen ;Tafels; (47)
- Klassieke Meubelen ;Tafels;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ;Verlichting ; (5)
- Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (24)
- Klokken en Barometers; (2)
- Luxury goods;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Modern Glas en Keramiek ; (44)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Tapijten; (1)
- Schilderijen; (2)
- Sculpturen ; (12)
- Sculpturen ;Tribale kunst Indonesië ; (1)
- Serviezen ; (1)
- Spiegels; (3)
- Tafels; (9)
- Tapijten; (2)
- Verlichting ; (18)
- Zitmeubelen ; (17)
518 item(s)/page
Butler mirror in gold lacquer
Butlerspiegel in goudlak ronde lijst, 20e eeuw, diameter 63 cm.
Butler mirror in gold lacquer
Spiegel in goudlak metalen lijst met lauwierkrans bekroond, bloemen, ranken en strik, 100 x 80 cm. ...[more]
Zwartlak houten 6 slags kamerscherm met geschilder decor van bloemstilleven, 20e eeuw, h. 215, br. 240 cm.
Hardwood side table
Hardhouten bijzettafel met gestoken florale motieven en marmeren blad, ca. 1900. 46 x 40 x 40 cm.
Rosewood Hongmu plant table
Palissander Hongmu plantentafel op blokpoten verbonden door regels, China, eind 19e eeuw, 50 x 45 x 45 cm. ...[more]
Stel zwartlaqué olmenhouten stoelen, horseshoe chairs, met gevlochten rieten zitting, China, circa 1900.
Black lacquer chest of drawers
Kamfer kist met reliëf gestoken decor van jachttafereel met figuren en hert in bos, Indonesië, 20e eeuw, 53 x 90 x 44 cm.
Teak bench in silver leaf
Set red lacquer altar tables
Palissander Hongmu salontafel op blokpoten, China 19e eeuw, 30 x 90 x 54 cm.
Teak cabinet
Set rosewood Hongmu side tables
Stel palissander Hongmu bijzettafels met gestoken regel en etage, China, 19e eeuw, 81 x 41 x 30 cm. ...[more]
Elm wood bridal cupboard
Olmenhouten bruidskast met 4 paneeldeuren en 2 laden, China, h. 175, br. 95, d. 60 cm.
Mahogany 1-door display cabinet
Tabouret met klepzitting bekleed met struisvogelleder.
Oak Louis XV cabinet
Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten blokpoten.
A checkered mirror
Een damspiegel met goudkleurige lijst, eind 19e eeuw, 188 x 26 cm. (beschadigingen aan lijst).
Oak folding desk
Eikenhouten klepsecretaire met messing beslag, Engeland, 19e eeuw, h. 100, br. 95, d. 50 cm. (reconstructies).
Witgeschilderd Biedermeier bonheur met gestoken kuif, 2 glazen deuren, een lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw,195 x 110 x 46 cm.
Moderne mahonie linnenkast met 2 paneeldeuren, achterkant kap met etiket "Jan Frantzen", 225 x 150 x 50 cm. ...[more]
White iron baby cradle
Wit ijzeren babywieg met hemeltje en matras, h. 143, br. 105, d. 52 cm.
Gray stained pine
Grijs gebeitste grenenhouten 6 hoekige salontafel met glazen blad, h. 35, br. 115 cm.
5 teak Pastoe chairs
Serie van 5 teakhouten Pastoe stoelen met biezen zitting, 70-er jaren.
Dupont perpetual calander
Stalen doorlopende kalender, fabrikant: E.I. du Pont de Nemours & Company, ca. 1915, met afbeelding van heren aan tafel, 54 x 38 cm.
Giuseppe LuciettiDeels geglazuurde, porseleinen sierschaal, verso gesigneerd, ø 47 cm.
Mahogany Edwardian china cabinet
Art Deco mantel clock
Gedreven tombac Amsterdamse school bureaulamp met verstelbare kap op glazen voet, h. 42 cm. (glas met schilfer.)
Oak Amsterdam school sideboard
Eiken Amsterdamse school dressoir met opstand, 2 laden, 2 deels glas in lood deuren en deur met klep, ca. 1920, h. 106, br. 160, d. 55 cm.
Hague school tea cabinet
Eiken met coromandel afgezet Haagse School theekastje met 2 glazen deuren en glazen blad, 30-er jaren, h. 86, br. 80, d. 50 cm.
Verchroomde Art Deco tafellamp met verstelbare geel opaline kapje, h. 36 cm.
Bronze sculpture of dancer
Art Deco danseres, bronzen sculptuur op marmeren basement, ongesigneerd, h. 46 cm.
Koperen Amsterdamse School tafellamp met gekleurd opaline kap, h. 36 cm.
Eiken Amsterdamse school dressoir met opstand, 2 glazen schuifdeuren en deels glas in lood deur, ca. 1920, h. 104, br. 135, d. 31 cm.
Bruinleren Art Deco-stijl armfauteuil.
Painted wooden umbrella stand
Partly copper hall lantern
Deels koperen hallantaarn met bloem geëtste glazen kap, h. 60 cm.
Walnut Art Deco bedside tables
Stel wortelnoten Art Deco nachtkastjes met paneeldeuren, circa 1930, h. 57, br. 40, d. 33 cm.
2 panoramic viewing boxes
Lot van 2 panorama kijkdozen met kartonnen huisjes en tinnen figuren, h. 50, br. 50, d. 44 cm.
Rvs Art Deco staande schemerlamp met schaal, 30-er jaren, h. 174 cm.
Plaster bust of an old gentleman
Gipsen buste van oude heer, onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1914 te Brugge, h. 55 cm. (randschilfertjes).
Witmarmeren sculptuur van panter, 22 x 60 x 13 cm.
Bronze desk lamp
Bronzen bureaulamp met verstelbare opaline kap, h. 38 cm.
Eiken Amsterdamse School dressoir met spiegelopstand, 3 laden, 2 paneeldeuren, glazen klepdeur en 2 laden, circa 1920, h. 127, br. 160, d. 45 cm.
Brown leather modern sofa
Bruinleren moderne tweezitsbank met zwarte bies afgezet, h. 90, br. 160, d. 90 cm.
Art Deco style side table
Noten gefineerd Art Deco-stijl bijzettafel op gebogen poten verbonden door plateau, hoogte 61 cm, diameter 60 cm.
Art Deco style side table
Noten gefineerd Art Deco-stijl bijzettafel op gebogen poten verbonden door plateau, hoogte 61 cm., diameter 60 cm.
Noten gefineerd Art Deco linnenkast met 2 paneeldeuren en spiegeldeur, ca. 1930, h. 210, br. 150, d. 60 cm.
Blauw geschilderd houten specerijenkastje met 12 aardewerk laden, h. 37, br. 50, d. 16 cm. (1 laadje met schilfer).
Porcelain vase
Porseleinen vaas met twee parkieten, gemerkt onderzijde Miquel Requena Spanje, h. 38 cm.
Oak Jugendstil top desk
Cachepot with pedestal
Aardewerken cachepot op piedestal, gemerkt Petrus Regout, decor braambes, 3-delig, hoogte 80 cm.
518 item(s)/page