Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Furniture (518)
518 item(s)

  • 518 item(s)

Lot van 2 glazen presse-papiers, gesigneerd Michele Luzorno.

Copier, A.D. Tincraquelé wit glazen bolvaas, Leerdam, onderzijde gemonogrammeerd, h. 21 cm.

Spijkervaasjes, 1x gemonogrammeerd A.D. Copier, 2x ontwerp Floris Meydam, door Glasfabriek Leerdam, diverse hoogtes.

Dikglazen schaal met wit gestreept dynamisch decor, ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, jaren 30, gemerkt CL, diam. 34 cm.

Schaal met diep relief decor van bloemen, gemerkt onderzijde?, diam. 32 cm.

Bicolor gouden solitairring bezet met diamant oudslijpsel, ca. 0.25 ct. (gezet gemeten), gehalte 585/000, bruto gewicht 1.5 gram. Maat 18.

Grijs metalen lamp, ontwerp Christiaan Dell voor de firma Kaiser Leuchten, Mid-century, jaren 60, hoogte 41 cm. (kap met deukjes). ...[more]

Grijs metalen lamp, ontwerpChristiaan Dell voor de firma Kaiser Leuchten, Mid-century, jaren 60, hoogte 41 cm. (kap met deukjes).

Verchroomd nikkelen bollen schemerlamp met zwart stoffen kap, h. 156 cm.

Zwart aluminium vintage bureaulamp, ontwerp Rodolfo Bonetto voor Iguzzini, model Ala, 80-er jaren, onderzijde gestempeld.

Zwartlak spaanplaat modern dressoir met 4 deuren, glazen deur en 4 laden met rvs handvattten, h. 81, br. 295, d. 45 cm.

Zwarte vinyl designfauteuil op verchroomde draaipoot met hokker, ontwerp Rudolf Wolf voor Rohe Noordwolde, model Modello, 60-er jaren.  ...[more]

Zwart aluminium Hollywood Regency stellingkast met 5 glazen platen, 80-er jaren, 155 x 80 x 34 cm.

Verchroomd metalen Culemborg Fauteuil met zwart skai bekleed, ontwerper Andre.R. Cordemeyer voor Gispen in 1963, model 1265. ...[more]

Lot 819

Rug, Keshan

Tapijt, Keshan 303 x 194 cm.

Designlectuurbak op 4 chroomen poten.

RVS design bijzettafeltje als op zichzelf staand "tafelkleed", ontwerper Martin Bruhl, h. 40, diam. 60 cm.

Stel verchroomde buisframe Gastone Rinaldi stoelen met zwart stoffen afneembare zitting voor Fasem Italie.

Affiche van circus, Circus Krone, drukkerij Mezzago Italië, 60/70-er jaren, h. 120 x 85 cm.

Emaille bord, Cabine Telephonique, ca. 1930, 35 x 40 cm. (roestplekken).

David Hockney (1937-)Olympische Spelen München 1972 (Olympische Spiele München 1972), offsetposter, 94 x 64 cm.

Oud emaille dubbelzijdig reclamebord Crumiere, Papiers Films Plaques, Photo, 30-er jaren, 50 x 70 cm.

Lot 829

Drop-leaf table

Noten gefineerd hangoortafeltje met lade op blokpoten verbonden door plateau, 20e eeuw, 70 x 92 x 75 cm.

Emaille reclamebord thermometer, reclame VEITH, Reifen von Weltrang, 50-er jaren, 80 cm. (thermometer mist).

Amberkleurige glazen vis, Lalique, met bijbehorende doos, eind 20e eeuw, h. 4,5 cm.

  • 518 item(s)