Refine your search
Sale Section
- Art Deco ; (7)
- Art Deco ;Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Design;Verlichting ; (1)
- Art Deco ;Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Art Deco ;Kasten; (8)
- Art Deco ;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Klokken en Barometers; (3)
- Art Deco ;Modern Glas en Keramiek ; (14)
- Art Deco ;Moderne en Hedendaagse kunst; (2)
- Art Deco ;Religieus ; (1)
- Art Deco ;Sculpturen ; (16)
- Art Deco ;Tafels; (4)
- Art Deco ;Verlichting ; (11)
- Art Deco ;Zitmeubelen ; (3)
- Aziatica;Kasten; (1)
- Aziatica;Kasten;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Tafels; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (1)
- Design; (11)
- Design;Kasten; (10)
- Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Design;Klokken en Barometers; (1)
- Design;Klokken en Barometers;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Design;Modern Glas en Keramiek ; (6)
- Design;Sculpturen ; (1)
- Design;Tafels; (15)
- Design;Tafels;Zitmeubelen ; (2)
- Design;Verlichting ; (18)
- Design;Zitmeubelen ; (27)
- Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Europees Aardewerk & Porselein;Kasten; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Sculpturen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Serviezen ; (3)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Kasten; (14)
- Kasten;Klassieke Meubelen ; (59)
- Kasten;Klassieke Meubelen ;Tafels; (3)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ; (3)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ; (23)
- Klassieke Meubelen ;Spiegels; (17)
- Klassieke Meubelen ;Tafels; (47)
- Klassieke Meubelen ;Tafels;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ;Verlichting ; (5)
- Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (24)
- Klokken en Barometers; (2)
- Luxury goods;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Modern Glas en Keramiek ; (44)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Tapijten; (1)
- Schilderijen; (2)
- Sculpturen ; (12)
- Sculpturen ;Tribale kunst Indonesië ; (1)
- Serviezen ; (1)
- Spiegels; (3)
- Tafels; (9)
- Tapijten; (2)
- Verlichting ; (18)
- Zitmeubelen ; (17)
Category
Filtered by:
- Category
- List
- Grid
-
518 item(s)/page
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Paperweights, Michele Luzorno
Lot van 2 glazen presse-papiers, gesigneerd Michele Luzorno.
Copier, A.D. Tincraquelé wit glazen bolvaas, Leerdam, onderzijde gemonogrammeerd, h. 21 cm.
Blauwe handgeblazen vaas met millerfoire decor, gesigneerd onderzijde: La Rochere, h. 17 cm.; hierbij glazen shotglas met intern 2 gezichten, gesi...
Gesatineerd persglazen sculptuur "Madonna met kind", ontwerp Stef Uiterwaal (1889-1960), door Glasfabriek Leerdam, 1929, gemonogrammeerd, h. 40 cm...
Spijkervaasjes, 1x gemonogrammeerd A.D. Copier, 2x ontwerp Floris Meydam, door Glasfabriek Leerdam, diverse hoogtes.
Thick glass bowl
Dikglazen schaal met wit gestreept dynamisch decor, ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, jaren 30, gemerkt CL, diam. 34 cm.
Lot van een holgeblazen presse-papier met interne decoratie, ontwerp & uitvoering Willem Heesen, uitgevoerd in de Oude Horn, gemerkt met graveerpe...
Groenkleurige dikglazen designvaas, met schuin afgesneden hals, ontwerp: Goran Warff (1938-2022), voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd onderz...
Grote opaal wit glazen Leerdam Unica vaas (VP 18 H) met grijze vlakken en helderglazen overlay, ontwerp Sybren Valkema 1967, uitvoering glasfabrie...
Schaal met diep relief decor van bloemen, gemerkt onderzijde?, diam. 32 cm.
Fles met zilvervlokken, El Aguijon Platinium, Tequila 100% agave, Casa Don Ramon, gebotteld voor Pedro Friedeberg, genummerde oplage 51/150, Mexic...
"Black Elements: Black Moon" dikglazen designsculptuur met hoofd, ontwerper: Bertil Vallien, 2008, voor: Kosta Boda, gesigneerd en genummerd onder...
Set of yellow-blue glass vases
Bicolor gouden solitairring bezet met diamant oudslijpsel, ca. 0.25 ct. (gezet gemeten), gehalte 585/000, bruto gewicht 1.5 gram. Maat 18.
Grijs metalen lamp, ontwerp Christiaan Dell voor de firma Kaiser Leuchten, Mid-century, jaren 60, hoogte 41 cm. (kap met deukjes). ...[more]
Grijs metalen lamp, ontwerpChristiaan Dell voor de firma Kaiser Leuchten, Mid-century, jaren 60, hoogte 41 cm. (kap met deukjes).
Deels vernikkeld vintage Hollywood Regency hanglamp met glazen prismapegels, toegeschreven aan ontwerp Poalo Venini voor Murano (ongesigneerd), It...
Serie van 6 zwartlak stoelen, w.o. 2 armstoelen, gemerkt Thonet nummer 87 en een zwartlak tafel met zeskantig blad op tweedelig onderstel en 2 tus...
Rosenthal tableware
Servies, 12-delig, Rosenthal Studio Line, bestaande uit o.a. theepot, koffiepot, suikerpotten, melkkannen, fruitschaal, fruitborden, dinerborden, ...
Verchroomd nikkelen bollen schemerlamp met zwart stoffen kap, h. 156 cm.
Black aluminum vintage desk lamp
Zwart aluminium vintage bureaulamp, ontwerp Rodolfo Bonetto voor Iguzzini, model Ala, 80-er jaren, onderzijde gestempeld.
Modern sideboard
Zwartlak spaanplaat modern dressoir met 4 deuren, glazen deur en 4 laden met rvs handvattten, h. 81, br. 295, d. 45 cm.
Black vinyl designer armchair
Zwarte vinyl designfauteuil op verchroomde draaipoot met hokker, ontwerp Rudolf Wolf voor Rohe Noordwolde, model Modello, 60-er jaren. ...[more]
Zwart aluminium Hollywood Regency stellingkast met 5 glazen platen, 80-er jaren, 155 x 80 x 34 cm.
Verchroomd metalen Culemborg Fauteuil met zwart skai bekleed, ontwerper Andre.R. Cordemeyer voor Gispen in 1963, model 1265. ...[more]
RVS design bijzettafeltje als op zichzelf staand "tafelkleed", ontwerper Martin Bruhl, h. 40, diam. 60 cm.
Gastone Rinaldi chairs
Stel verchroomde buisframe Gastone Rinaldi stoelen met zwart stoffen afneembare zitting voor Fasem Italie.
Affiche N.V. Stoomvaartmaatschappij NEDERLAND Amsterdam Holland - Indonesie, via Ceylon - Straits, vice - versa, 1953, ontwerp: Reyn Dirksen, 90 x...
Drukwerk met afbeelding van portret van Oscar Carré (1846-1911) te paard in de piste, Koninklijk Circus Carre, "Een honderd jaar productie", naar ...
Circus poster, Circus Krone
Affiche van circus, Circus Krone, drukkerij Mezzago Italië, 60/70-er jaren, h. 120 x 85 cm.
Cabine Telephonique
Emaille bord, Cabine Telephonique, ca. 1930, 35 x 40 cm. (roestplekken).
David Hockney (1937-)Olympische Spelen München 1972 (Olympische Spiele München 1972), offsetposter, 94 x 64 cm.
Crumiere, Papiers Films Plaques
Oud emaille dubbelzijdig reclamebord Crumiere, Papiers Films Plaques, Photo, 30-er jaren, 50 x 70 cm.
Drop-leaf table
Noten gefineerd hangoortafeltje met lade op blokpoten verbonden door plateau, 20e eeuw, 70 x 92 x 75 cm.
Veith, Reifen von Weltrang
Emaille reclamebord thermometer, reclame VEITH, Reifen von Weltrang, 50-er jaren, 80 cm. (thermometer mist).
Amber glass fish
Amberkleurige glazen vis, Lalique, met bijbehorende doos, eind 20e eeuw, h. 4,5 cm.
Green glass bowl set
Copier, A.D. Groenglazen bowlstel met 10 glazen en bowllepel, uitvoering Glasfabriek Leerdam, gemerkt met geëtst monogram, 1938, op bakelieten die...
-
518 item(s)/page