Josef Ginovsky (1800-1857)
Josef Ginovsky (1800-1857) 'Die erfrischung' paneel, gesign. r.o., 45 x 38 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw Portret van een vrouw met plooikraag paneel, 36 x 30 cm. [1] oil on panel
Onbekende kunstenaar, 18e eeuw Allegorie op de schilderkunst doek, 89 x 106 cm. [1]
Vlaamse school, 17e eeuw De geseling van Christus paneel, 53 x 46 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Hollandse school, 17e eeuw Portret van een meisje met parelketting en rozen in het haar paneel, niet ingelijst, 62 x 55 cm. [1]
Jan Fabius (1820-1889) Luciferverkoopstertje in de sneeuw paneel, gesign. r.b., 21,7 x 18,9 cm. [1]
Abraham Hulk (1813-1897) Schepen op een meer doek, gesign. r.o., 61 x 91 cm. [1]
Mogelijk van de hand van Hendrik de Fromantiou (1633-1700) Bloemstilleven maroufle, 26 x 16 cm. [1]
James de Rijk (1806-1882) Boer met stier paneel, gesign. r.o., 19 x 17 cm. [1]
Toegeschreven aan David Kleyne (1754-1805) Schepen op een kalm meer paneel, ongesign., 25 x 31 cm. [1]
Hollandse school, omgeving van Adriaen van Ostade Boereninterieur paneel, 22 x 27 cm. [1] oil on panel
Jakob Dahmen (1821-1900) Reizigers op een pad in een uitgestrekt landschap paneel, gesign. r.o., 1869, 54 x 72 cm. [1]
Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870) IJsvermaak op een plas, een stad in de verte paneel, gesign. l.o., 38 x 46 cm. [1
Toegeschreven aan Pieter Pietersz. de Neyn (1597-1639) Figuren bij een huis paneel, 60 x 73 cm. [1] oil on panel
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866) Winters landschap met figuren paneel, herkomst: Kunsthandel Sominis & Buunk, Ede, 34 x 47 cm. [1]
Cornelis Willem Hoevenaar (1802-1873) Melkende boerin tussen koeien bij een hek aquarel, gesign. r.o., 51 x 70 cm. [1]
Edmund Niemann (1841-1910) Figuren langs een rivier doek, gesign. l.o., 32 x 61 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Julius Jacobus van de Sande Bakhuijzen (1835-1925) Avondstemming paneel, gesign. r.o., 1904, 22,5 x 33 cm. [1]
Eugene Verboeckhoven (1798-1881) Uitgestrekt landschap met figuren en vee op een pad paneel, gesign. r.o., 50 x 70 cm. (paneel gerestaureerd) [1]
Jan Jacob Spohler (1811-1866) Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 21,5 x 30 cm. [1]
Louis Verboeckhoven (1802-1889) Schepen op een meer voor een dorp board, gesign. l.o., 30 x 47 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw Wintergezicht met schaatsers op een bevroren gracht paneel, 34 x 40 cm. [1]
Albert Neuhuys (1844-1914) Moeder bij een wiegje aquarel, gesign. r.o., 27 x 24 cm. [1]
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) Figuren op de kade van Concarneau doek, gesign. r.o., doek deels los op spieraam, 60 x 80 cm. [1]
Henriette Ronner (1821-1909) Slapende poes paneel, gesign. l.b. (signatuur bijgewerkt), niet ingelijst, 12,5 x 20 cm. [1]
Willem Weissenbruch (1864-1941) Uitgestrekt polderlandschap doek, gesign. r.o., 36 x 50 cm. [1]
Frans Meerts (1836-1896) Koperslager aan het werk paneel, gesign. r.o., 29 x 22 cm. [1]
Adriaen van Everdingen (1832-1912) Gezicht op de Vecht doek, beschadigingen, gesign. r.o., 80 x 116 cm. [1]
Bernardus Johannes Blommers (1845-1914) Spelende kinderen op het strand [1]
Margaretha Roosenboom (1843-1896) Stilleven met gele rozen aquarel, gesign. l.o., 48 x 33 cm. [1] watercolour, signed lower left
Théophile de Bock (1851-1904) Vrouw bij een meertje bij berkebomen paneel, gesign. r.o., 47 x 38 cm. [1]
Maurits van der Valk (1857-1935) Polderlandschap met molen aan een vaart doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '17, 23 x 32,5 cm. [1]
Herman Bogman Jr. (1890-1975) Figuren en paardenkarren op een plein, Rotterdam doek, gesign. l.o., 18 x 24 cm. [1]
Charles Bigee (18e eeuw) Winterlandschap met figuren op een bevroren vaart bij huizen paneel, 16,5 x 19 cm. [1]
Franz van den Hove (1846-1921) De Binnen Amstel richting de Kloveniersburgwal board, gesign. r.o., 1883, 26 x 40 cm. [1]
Willie Heydemann (1866-1917) Zittend naakt doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 117 x 90 cm. [1]
Francois van den Broeck (1801-1900) Kunstenaar en man aan een tafel in een atelier bij kaarslicht paneel, gesign. r.o., 1846, 26 x 21 cm. [1]
Hans Wilt (1867-1917) Straatje in Amalfi board, gesign. r.o., Amalfi '92, 33 x 49 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Jules Victor Génisson (1805-1860) Kerkinterieur paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, gesign. l.o., 27,5 x 20 cm. [1]
Willem Roelofs (1822-1897) Polderlandschap bij Abcoude houtskool, ongesigneerd?, 21 x 35 cm. [1]