(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

1994 Los(e)

  • 1994 Los(e)

Onbekend, onges. 19e eeuw, slagveld, doek 27 x 47 cm. ...[more]

Onbekend, onduidelijk ges., portret van man, marouflé 32 x 26 cm. Unknown, portrait of a man, marouflé 32 x 26 cm. ...[more]

Onbekend, onges. 19e eeuw, portret van herder, paneel 24 x 17 cm. ...[more]

Onbekend, onduid. ges. r.o., stilleven met fruit, paneel 18 x 23 cm. ...[more]

AARTS, JOHANNES J. (1871-1934), ges. r.o., bedelaar, gravure 25 x 35 cm. Aarts, Johannes J., signed, beggar, engraving 25 x 35 cm. ...[more]

Lacroix, P. Oosters Stadsgezicht met figuren bij poort, doek 50 x 30 cm. ...[more]

Onbekend, onduid. ges. l.o., schepen voor de kust, paneel 18 x 36 cm. ...[more]

Onbekend, met sign. r.o., gerookte makreel, paneel 46 x 38 cm. ...[more]

SCQUEIROS, B., ges. spinnen van het levensdraad, doek 50 x 37 cm. ...[more]

Lot van 2 gravures met bijbelse taferelen, 21 x 26 cm. Lot of 2 engravings with biblical scenes, 21 x 26 cm. ...[more]

Onbekend, zonder signatuur, rococo vrijage, pastel 37 x 44 cm. Unknown, not signed, rococo courtship, pastel 37 x 44 cm. ...[more]

REHM, F., ges. r.o., groenteverkoopster, olieverf op papier 43 x 33 cm. Rehm, F., signed, woman at market, oil on paper 43 x 33 cm. ...[more]

Onbekend, meisje met hond en puppies, paneel 40 x 30 cm. ...[more]

HESTERMAN JR., JOHANNES ALBERT (1877-1955), ges. r.o., stilleven met fruit op Chinees porsleinen bord, doek 21 x 25 cm. ...[more]

ROSSI, A., ges. r.b., jongen met pijp, doek 50 x 40 cm. Rossi, A., signed, boy with a pipe, canvas 50 x 40 cm. ...[more]

KOSTER, KLAAS, ges. r.o., schip op zee, doek 40 x 60 cm. Koster, Klaas, signed, ship at sea, canvas 40 x 60 cm. ...[more]

BEEKMAN, ADRIANUS, ges. l.o., Boederij, paneel 21 x 32 cm. Beekman Adrianus, sign. l.l., Farm, panel 21 x 32 cm. ...[more]

Lot van 3 div. prenten w.o. Amsterdam ...[more]

Serie van 10 gravures met Bijbelse voorstellingen, ingelijst A collection of 10 engravings with biblical representation in frame ...[more]

Lot van 5 div. schilderijen w.o. landschap, stilleven en portret ...[more]

Jordan, ges. en gedat. 1931 r.o., boten bij Venetië, doek 45 x 60 cm. ...[more]

Onbekend, onduid. ges. r.o., dorpsstraatje in de winter, doek 80 x 61 cm. ...[more]

Onbekend, onges., Herder met schapen bij boederij, paneel 30 x 24 cm. Unkown, Dutch landscape, panel 30 x 24 cm. ...[more]

BUIJTENDORP, DIRK (1891-1962), ges. r.o., bloemstilleven, doek 19 x 25 cm. ...[more]

D'Harcourt, ges. r.o., straatgezicht, board 50 x 65 cm. ...[more]

GORTER, KEES, ges. en gedat. 1955. bosgezicht, doek 49 x 64 cm. ...[more]

BAURZ, ges. r.o., staand naakt, doek 60 x 50 cm. ...[more]

  • 1994 Los(e)