1994 Los(e)/Seite
DOESER, JAN JACOBUS (1884-1970), ges. r.o., koeien op landweg, doek 60 x 84 cm. Doeser, Jacob,
NOORDIJK, WILLEM FREDERIK (1887-1970), ges. l.o., bomen langs zandweg, aquarel 33 x 43 cm. ...[more]
NOORDIJK, WILLEM FREDERIK (1887-1970), ges. r.o., bosgezicht, studietekening 28 x 38 cm. ...[more]
WEISSENBRUCH, JOHAN HENDRIK, ges. r.o., bomen bij hek, potloodtekening 17 x 24 cm. ...[more]
Onbekend, gemon. J.T.v.M. en gedat. 1841 l.o., familie met hond in interieur, doek 44 x 50 cm.
Saleh, D., ges. l.o., Indonesische landschap, doek 39 x 48 cm. -gaatje in doek- ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw, slagveld, doek 27 x 47 cm. ...[more]
KATE, HERMAN FREDERIK C. TEN (1822-1891), onges. t.a., 'Kokende vrouw' in boereninterieur, paneel 20
Onbekend, onduidelijk ges., portret van man, marouflé 32 x 26 cm. Unknown, portrait of a man,
Onbekend, onduidelijk ges., portret van man, marouflé 32 x 26 cm. Unknown, portrait of a man, marouflé 32 x 26 cm. ...[more]
SCKELL, LUDWIG (1833-1912), ges. r.o., figuren en huizen bij rivier in berglandschap, paneel 16 x 26
Onbekend, onges. 19e eeuw, portret van herder, paneel 24 x 17 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., stilleven met fruit, paneel 18 x 23 cm. ...[more]
NIEUWENHOVEN, WILLEM VAN (1879-1973), beide ges. r.o., vissers echtpaar, pedant paneel 27 x 22 cm.
Onbekend, onges. 18e eeuw en later, portret van Mr. Jean Baptiste Richard Bourgeois, doek 75 x 63
Onbekend, onges. 18e eeuw en later, portret van Mr. Jean Baptiste Richard Bourgeois, doek 75 x 63 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw, dronken mannen in herberg, doek 44 x 59 cm. -verdoekt- ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw, figuren op plein, paneel 16 x 19 cm. Unknown, unsigned 19th century,
KIMMEL, CORNELIS (1804-1877), ges. r.o., figuren op zandweg, paneel 20 x 33 cm. KIMMEL, CORNELIS (
MUNSTER, A.W. VAN, ges., Laurenskerk te Rotterdam, litho 77 x 55 cm. Munster, A.W. van, signed,
AARTS, JOHANNES J. (1871-1934), ges. r.o., bedelaar, gravure 25 x 35 cm. Aarts, Johannes J., signed,
AARTS, JOHANNES J. (1871-1934), ges. r.o., bedelaar, gravure 25 x 35 cm. Aarts, Johannes J., signed, beggar, engraving 25 x 35 cm. ...[more]
Serie van 8 kopergravures met afbeeldingen van Beren, Marcus de Bye, Nicolaes Visscher 1664, 23 x 15
Serie van 8 kopergravures met afbeeldingen van Beren, Marcus de Bye, Nicolaes Visscher 1664, 23 x 15 cm. ...[more]
Lacroix, P. Oosters Stadsgezicht met figuren bij poort, doek 50 x 30 cm. ...[more]
HENGST, JAN DEN (1904-1983), ges. l.o., 'Kasbah Marrakech', tekening 48 x 28 cm. ...[more]
MAAS, L., ges. r.o., vissers met paarden en hond op het ijs, paneel 70 x 90 cm. MAAS, L, signed l.
Onbekend, onduid. ges. l.o., schepen voor de kust, paneel 18 x 36 cm. ...[more]
Onbekend, met sign. r.o., gerookte makreel, paneel 46 x 38 cm. ...[more]
WEGGERS, A., ges. r.o., gezicht op de Nicolaaskerk, Amsterdam, doek 60 x 90 cm. Weggers, A., signed,
SCQUEIROS, B., ges. spinnen van het levensdraad, doek 50 x 37 cm. ...[more]
Onbekend, onges. mogelijk Antwerpen 17e eeuw, maria met kind, schildering op koper 34 x 25 cm.
Onbekend, onges. mogelijk Antwerpen 17e eeuw, maria met kind, schildering op koper 34 x 25 cm. ...[more]
Onbkend, zonder signatuur, kind in wagen getrokken door zwanen, board 21 x 25 cm. Unknown, not
Onbekend, onges. religieuze voorstelling met paus en aartsengel, fragment op paneel 104 x 34 cm.
Lot van 2 gravures met bijbelse taferelen, 21 x 26 cm. Lot of 2 engravings with biblical scenes,
Lot van 2 gravures met bijbelse taferelen, 21 x 26 cm. Lot of 2 engravings with biblical scenes, 21 x 26 cm. ...[more]
Onbekend, zonder signatuur, rococo vrijage, pastel 37 x 44 cm. Unknown, not signed, rococo courtship, pastel 37 x 44 cm. ...[more]
REHM, F., ges. r.o., groenteverkoopster, olieverf op papier 43 x 33 cm. Rehm, F., signed, woman at
REHM, F., ges. r.o., groenteverkoopster, olieverf op papier 43 x 33 cm. Rehm, F., signed, woman at market, oil on paper 43 x 33 cm. ...[more]
Onbekend, meisje met hond en puppies, paneel 40 x 30 cm. ...[more]
HESTERMAN JR., JOHANNES ALBERT (1877-1955), ges. r.o., stilleven met fruit op Chinees porsleinen
HESTERMAN JR., JOHANNES ALBERT (1877-1955), ges. r.o., stilleven met fruit op Chinees porsleinen bord, doek 21 x 25 cm. ...[more]
ROSSI, A., ges. r.b., jongen met pijp, doek 50 x 40 cm. Rossi, A., signed, boy with a pipe, canvas
ROSSI, A., ges. r.b., jongen met pijp, doek 50 x 40 cm. Rossi, A., signed, boy with a pipe, canvas 50 x 40 cm. ...[more]
KOSTER, KLAAS, ges. r.o., schip op zee, doek 40 x 60 cm. Koster, Klaas, signed, ship at sea,
KOSTER, KLAAS, ges. r.o., schip op zee, doek 40 x 60 cm. Koster, Klaas, signed, ship at sea, canvas 40 x 60 cm. ...[more]
Lot van 2 wandversieringen met voorstelling in reliëf van vogels en vruchten, incl. lijst 95 x 78
BEEKMAN, ADRIANUS, ges. l.o., Boederij, paneel 21 x 32 cm. Beekman Adrianus, sign. l.l., Farm, panel
BEEKMAN, ADRIANUS, ges. l.o., Boederij, paneel 21 x 32 cm. Beekman Adrianus, sign. l.l., Farm, panel 21 x 32 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges., zeilschepen, doek 33 x 43 cm. Unknown, ships, canvas 33 x 43 cm. ...[more]
Lot van 3 div. prenten w.o. Amsterdam ...[more]
Serie van 10 gravures met Bijbelse voorstellingen, ingelijst A collection of 10 engravings with
Serie van 10 gravures met Bijbelse voorstellingen, ingelijst A collection of 10 engravings with biblical representation in frame ...[more]
Lot van 5 div. schilderijen w.o. landschap, stilleven en portret ...[more]
Jordan, ges. en gedat. 1931 r.o., boten bij Venetië, doek 45 x 60 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., dorpsstraatje in de winter, doek 80 x 61 cm. ...[more]
Onbekend, onges., Herder met schapen bij boederij, paneel 30 x 24 cm. Unkown, Dutch landscape, panel
Onbekend, onges., Herder met schapen bij boederij, paneel 30 x 24 cm. Unkown, Dutch landscape, panel 30 x 24 cm. ...[more]
Stel drukwerken op zijde met bloeiende bloemen en vogel, China 20e eeuw, 47 x 25 cm. ...[more]
BUIJTENDORP, DIRK (1891-1962), ges. r.o., bloemstilleven, doek 19 x 25 cm. ...[more]
Onbekend, onduidelijk gesigneerd, vrouwen en kinderen op bankje, aquarel 12 x 18 cm. Unknown,
LERBERGHE, KAREL VAN (1889-1953), ges. l.o., knotwilgen in winterlandschap, board 80 x 100 cm.
D'Harcourt, ges. r.o., straatgezicht, board 50 x 65 cm. ...[more]
GORTER, KEES, ges. en gedat. 1955. bosgezicht, doek 49 x 64 cm. ...[more]
CHAHINE, EDGAR (1874-1947), ges. l.o., dame met zwart hoedje, ets (5/50) 56 x 44 cm. Chahine,
BAURZ, ges. r.o., staand naakt, doek 60 x 50 cm. ...[more]
ICART, LOUIS (1888-1950), beide ges. r.o., elegante dames, ovaal kleurets pendant 24 x 19 cm. ICART,
STURTZKOPF, CARL (1896-1973), ges. r.o., zittend naakt, litho (1921), 43 x 29 cm. Sturzkopf, Carl (
CLAES, TRUUS GERTRUDE (1890-1954), ges. l.o., lonkende vrouw met roos in raamopening, doek 65 x 54
SCHREUDER VAN DE COOLWIJK, JAN HENDRIK (1868-1962), ges. en gedat. 1907 r.o., elegante dame kijkt
ABLETT, WILLIAM ALBERT (1877-1936), ges. r.o., elegante dame in interieur, kleurenets 52 x 41 cm.
Onbekend, zonder signatuur, elegante dame, kleurets 52 x 41 cm. (Publié par l'estampe Moderne, Paris
1994 Los(e)/Seite