(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

1994 Los(e)

  • 1994 Los(e)

Stel houten gestoken schemerlampen met zwart stoffen kap, h. 78 cm. . ...[more]

Stel kristallen wijnkannen, h.25 en h.27 cm. -gaaf- ...[more]

Wedgwood servies, model radcliffe met bloemenrand, w.o. borden, terrines en theeservies, (div. kwal.) ...[more]

Verguld bronzen 10-lichts wandapplique, L. 60 cm. ...[more]

Stel kristallen bokalen met ruitslijpsel op hoge voet, h. 40 cm. Pair of crystal bowls on foot, h. 40 cm. ...[more]

Lot kristallen glazen met slijpsel van bloemen. ...[more]

Contrabas, h. 185 cm. ...[more]

Een kinderviool met strijkstok in koffer ...[more]

Een 4/4 oude viool met strijkstok in koffer ...[more]

Een 4/4 cello, Léon Christiaens 1988 II ...[more]

Een 4/4 cello strijkstok ...[more]

cello in houten koffer ...[more]

Lot van een Arabisch geweer en percussie pistool ingelegd met been. ...[more]

Vuursteengeweer met houten kolf met gegraveerde tekst "Domenico Pedruzzi Fecit in Brescia", Italie. l. 110 cm. (incompleet) ...[more]

Cavalerie officierssabel met roggehuid en messing greep, 19e eeuw. l. 94 cm. ...[more]

Lot van 2 donderbussen met houten kolf. ...[more]

Stel verzilverde Louis XV-stijl 5-lichts kandelaars, h. 52 cm. ...[more]

Uitgebreid kristallen glasservies, w.o. wijn, borrel en waterglazen. ...[more]

Stel bronzen scupturen van knielende mannen, h. 48 cm. ...[more]

Bronzen pendule bekroond met dame op chaise longue, 19e eeuw, h. 50 cm. ...[more]

Porseleinen servies met chinoise decor, Spode Engeland, model Chinese rose., w.o. borden, terrine en sauskom. ...[more]

Stel geelkoperen kerkkandelaars rustend op klauwpootjes, 19e eeuw h.66 cm. ...[more]

Iepenhouten sculptuur van knielende Maria, h. 60 cm. ...[more]

Lot van een messing penkandelaar met vetkraag, 18e eeuw, h. 26 cm. Hierbij een koperen kerkkandelaar met vetkraag, h. 50 cm. ...[more]

  • 1994 Los(e)