1994 Los(e)/Seite
5 delen Delfs aardewerk kaststel met bloemdecor, bestaande uit 3 dekselvazen en 2 bekervazen, pseudo
Stel aardewerk dekselvazen met decor van vlakverdeling waarin bloemen in vaas, deksel bekroond met
Polychroom aardewerk plaquette met decor van pauw bij bloemenvaas, gemerkt, Delft, 42 x 35 cm.
Zwart deels gepolitoerde kist voorzien van 8 gedeeltelijk gepolychromeerde gestoken reliëfintarsia
Deels bronzen Louis Phillipe pendule bekroond met hanenkoppen geflankeerd door 2 saters, rustend
Kristallen fruitschaal met ruitslijpsel op hoge voet, h. 37 cm. Crystal fruit bowl on foot, h. 37
Kristallen fruitschaal met ruitslijpsel op hoge voet, h. 37 cm. Crystal fruit bowl on foot, h. 37 cm. ...[more]
Porseleinen servies van Hutschenreuther Hohenberg, bestaande uit borden, schalen en juskom ...[more]
Bronzen sculptuur van vrouwenfiguur met druiventros en jongeling met schaal op deels marmeren en
Stel houten gestoken schemerlampen met zwart stoffen kap, h. 78 cm. . ...[more]
Deels messing glaspendule in wit marmeren kast en emaille wijzerplaat, Frankrijk ca. 1890, h. 44 cm.
Deels messing glaspendule in wit marmeren kast en emaille wijzerplaat, Frankrijk ca. 1890, h. 44 cm. ...[more]
Kolompendule in albasten kast en vergulde wijzerplaat, Frankrijk 19e eeuw, h. 48 cm. ...[more]
Stel kristallen wijnkannen, h.25 en h.27 cm. -gaaf- ...[more]
Wedgwood servies, model radcliffe met bloemenrand, w.o. borden, terrines en theeservies, (div.
Wedgwood servies, model radcliffe met bloemenrand, w.o. borden, terrines en theeservies, (div. kwal.) ...[more]
Set van 6 wijnglazen met ruitslijpsel, h. 27 cm. Set of 6 wine glasses, diamond cut, h. 27 cm.
Set van 6 wijnglazen met ruitslijpsel, h. 27 cm. Set of 6 wine glasses, diamond cut, h. 27 cm. ...[more]
Kristallen vaas met matte band en ruitslijpsel, h. 46 cm. Crystal vase, diamond cut, h. 46 cm.
Kristallen vaas met matte band en ruitslijpsel, h. 46 cm. Crystal vase, diamond cut, h. 46 cm. ...[more]
Mahonie theestoof met koperen binnenbak op Queen-Anne stijl poten, 19e eeuw, h. 48 cm. ...[more]
Houten Barok-stijl sculptuur van engel met trompet, h. 30, br. 80, d. 20 cm. op standaard. ...[more]
Bruidsstolp met koperen houder waarop een kussen en spiegels op houten sokkel, Engeland ca. 1880, h.
Bruidsstolp met koperen houder waarop een kussen en spiegels op houten sokkel, Engeland ca. 1880, h. 47 cm. ...[more]
Bruidsstolp met porseleinen bloemen op houten sokkel, Engeland ca. 1880, h. 57 cm. ...[more]
Bruidsstolp met koperen houder waarop een kussen en spiegels op houten sokkel, Engeland ca. 1880, h. 46 cm. ...[more]
Bruidsstolp met porseleinen bloemen en kussen op houten sokkel, Engeland ca. 1880, h. 48 cm.
Bruidsstolp met porseleinen bloemen en kussen op houten sokkel, Engeland ca. 1880, h. 48 cm. ...[more]
Speeldoos met 10 muziekstukken, w.o. Verdi met enkele kam, gemerkt M.F. 1840 nr. 20290 in palisander
Driedelig albasten klokkenstel bestaande uit pendule met kwikslinger en een paar vijflichts
Verguld bronzen 10-lichts wandapplique, L. 60 cm. ...[more]
Pendule in wit marmeren kast bekroond met vaas en 2 zijvazen, zgn. cassolettes, Frankrijk. ...[more]
Stel kristallen bokalen met ruitslijpsel op hoge voet, h. 40 cm. Pair of crystal bowls on foot, h.
Stel kristallen bokalen met ruitslijpsel op hoge voet, h. 40 cm. Pair of crystal bowls on foot, h. 40 cm. ...[more]
Lot kristallen glazen met slijpsel van bloemen. ...[more]
Pendule in deels bronzen kast bekroond door schrijver, h. 42 cm. (zonder slinger) Clock in bronze
Porseleinen Bavaria servies met vergulde rand, w.o. borden, theepot en kop en schotels. (div.kwal.)
Porseleinen Bavaria servies met vergulde rand, w.o. borden, theepot en kop en schotels. (div.kwal.) ...[more]
Een kinderviool met strijkstok in koffer ...[more]
Een 4/4 oude viool met strijkstok in koffer ...[more]
Een 4/4 cello, Léon Christiaens 1988 II ...[more]
Uitgebreid Wedgwood servies, model Briar Rose, w.o. borden, terinne's, kop en schotels. ...[more]
Lot van een Arabisch geweer en percussie pistool ingelegd met been. ...[more]
Vuursteengeweer met houten kolf met gegraveerde tekst "Domenico Pedruzzi Fecit in Brescia",
Vuursteengeweer met houten kolf met gegraveerde tekst "Domenico Pedruzzi Fecit in Brescia", Italie. l. 110 cm. (incompleet) ...[more]
Cavalerie officierssabel met roggehuid en messing greep, 19e eeuw. l. 94 cm. ...[more]
Arabisch geweer met houten kolf ingelegd met been. (onklaar gemaakt), l. 150 cm. ...[more]
Lot van 2 donderbussen met houten kolf. ...[more]
Verguld bronzen 2-armige wandapplique met 3 lichten per arm, eind 19e eeuw, h.87 cm. ...[more]
Mahonie zgn. meesterstuk van commode voorzien van 3 laden rustend op klauwpoten, blad ontbreekt, 18e
Houten Barok putto met vergulden tjerp, Zuid-Duitsland 18e eeuw, h. 65 cm. (vingers ontbreken)
Wortelnoten gefineerde uitklapbare schrijfkist versierd met messing ornamenten, voorzien van
Speeldoos gevat in mahonie kast, Polyphon, Solyphon Excelsior Breveté S.G.D.G., met diverse
Stel verzilverde Louis XV-stijl 5-lichts kandelaars, h. 52 cm. ...[more]
Uitgebreid kristallen glasservies, w.o. wijn, borrel en waterglazen. ...[more]
Uitgebreid porseleinen servies met bekroond familiewapen bestaande uit o.a. borden, dienschalen en
Stel bronzen scupturen van knielende mannen, h. 48 cm. ...[more]
Wit met zwart marmeren pendule voorzien van geëmailleerde wijzerplaat en vuurvergulde bronzen
Bronzen pendule bekroond met dame op chaise longue, 19e eeuw, h. 50 cm. ...[more]
Porseleinen servies met chinoise decor, Spode Engeland, model Chinese rose., w.o. borden, terrine en
Porseleinen servies met chinoise decor, Spode Engeland, model Chinese rose., w.o. borden, terrine en sauskom. ...[more]
Karakterpop met biscuit hoofd, slaapogen en open mond, Armand Marseille Germany ca. 1880 l.71 cm.
IJzeren geldkist met wapenschild, h. 20, br. 37, d. 26 cm. (sleutels ontbreken) ...[more]
Stel geelkoperen kerkkandelaars rustend op klauwpootjes, 19e eeuw h.66 cm. ...[more]
Iepenhouten sculptuur van knielende Maria, h. 60 cm. ...[more]
Polychroom houten scultuur van beschermheilige opgehoogd met goudbeschildering, 19e eeuw h.109 cm.
Polychroom houten scultuur van beschermheilige opgehoogd met goudbeschildering, 19e eeuw h.109 cm. ...[more]
Lot van een messing penkandelaar met vetkraag, 18e eeuw, h. 26 cm. Hierbij een koperen kerkkandelaar
Lot van een messing penkandelaar met vetkraag, 18e eeuw, h. 26 cm. Hierbij een koperen kerkkandelaar met vetkraag, h. 50 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite