1994 Los(e)/Seite
CHAHINE, EDGAR (1874-1947), ges. l.o., danseres elegante pose, ets (5/50) 56 x 44 cm. Chahine, Edgar
KEULEN, JAN VAN (1913-1994), ges. in de druk, slapende vrouw, zeefdruk 32 x 37 cm. Keulen, Jan
MAKS, KEES (1876-1967), ges. in druk, ruiter en paard in circuspiste, litho 26 x 20 cm. Maks,
WIJNGAERDT, PIET VAN (1873-1964), ges. en gedat. 1956 l.b. en verso, 'de kaartlegster', doek 75 x 95
WIJNGAERDT, PIET VAN (1873-1964), ges. en gedat. 1956 l.b. en verso, 'de kaartlegster', doek 75 x 95 cm. ...[more]
VISSER, PIETER, ges. r.o., Dansende figuren, gem. tech. 48 x 70 cm. VISSER PIETER, sign. l.r.,
VISSER, PIETER, ges. r.o., Dansende figuren, gem. tech. 48 x 70 cm. VISSER PIETER, sign. l.r., Dancing figures, mix media 48 x 70 cm. ...[more]
KROMJONG, PAUL (1903-1979), ges. r.o., stoelen en tafel in achtertuin, doek 61 x 49 cm. -gedoubleerd- ...[more]
BEKKUM, NICO VAN (1936), ges. verso en gedat. '78, "Dijk met Bomen", doek 56 x 61 cm. BEKKUM NICO
TRAARBACH, JOHAN (1920-2006), ges. en gedat. '56 l.o., balletdanseres gezien op de rug, pastel 70
TRAARBACH, JOHAN (1920-2006), ges. en gedat. '56 l.o., balletdanseres gezien op de rug, pastel 70 x 37 cm. ...[more]
HOLLMAN, CHARLES (1877-1953), ges. l.o., figuren en auto's in straat bij avondlicht, board 50 x 70
HOLLMAN, CHARLES (1877-1953), ges. l.o., figuren en auto's in straat bij avondlicht, board 50 x 70 cm. ...[more]
KELDER, TOON (1894-1973), ges. l.o., schuiten bij schemer in vaart, doek 40 x 60 cm. ...[more]
BUIJS, BOB (1912-1970), ges. r.o. gezicht op Waterlooplein, doek 54 x 64 cm. (Herkomst: Collectie
BUIJS, BOB (1912-1970), ges. r.o. gezicht op Waterlooplein, doek 54 x 64 cm. (Herkomst: Collectie Meentwijck) ...[more]
OOSTERHUIS, MARIE, ges. r.o., figuren aan gracht te Rotterdam, gouache 56 x 44 cm. ...[more]
DOBBENBURGH, AART VAN (1899-1988), ges., bloeiende Clematis, litho 63 x 47 cm. Dobbenburgh, Aart
KRISTIANS, TONNY (1907-1977), gemon. A.'72 II r.o. ges. en gedat. 1972 verso, 'Projet Decor de
GAAL, J., met sign. r.o. lezende vrouw, doek 70 x 60 cm. ...[more]
WIJNGAERDT, PIET VAN (1873-1964), ges. r.o., Aronskelken in gemberpot, litho 48 x 61 cm. Wijngaerdt,
HARLOFF, GUY (1933-1991), ges. r.o., paarden in landschap, kleurenlitho (41/60) 55 x 76 cm. Harloff,
SLUIJTERS, JAN (1881-1957), ges. in druk, portret van baby, kleurenlitho 37 x 30 cm. Sluijters, Jan,
LOUWERS, MARGARETHA (1948), zonder signatuur, figuren met bootje, houtskooltekening 50 x 65 cm.
RINK, PAULUS PHILIP (1862-1903), ges. r.o. steiger met schepen, aquarel 28 x 37 cm. ...[more]
Langaskens, Maurice. "L'appel du charche", kleurenets 39/100, 26 x 33 cm. Langaskens Maurice, "L'
ESSER-WELLENSIEK, DORA (1917-1995), ges. en gedat. Ameland '71 l.o., Ark voor de kust, aquarel/
ESSER-WELLENSIEK, DORA (1917-1995), ges. en gedat. Ameland '71 l.o., Ark voor de kust, aquarel/krijttekening 20 x 32 cm. ...[more]
DOBROVOLSKA, ges. en gedat. 2016, De Zaporozje-Kozakken schrijven de Turkse sultan een brief,
ETRUSCO, ges. r.o. New York 1970. figuratief, gemengde techniek 69 x 49 cm. ...[more]
PENNINGS, JAN (1898-1982), allen voorzien van P., vogels, 4 studietekeningen in lijst aquarel 22 x
PENNINGS, JAN (1898-1982), allen voorzien van P., vogels, 4 studietekeningen in lijst aquarel 22 x 15 cm. ...[more]
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm. MANKES JAN (1889-1920), signaled
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm. MANKES JAN (1889-1920), signaled l.r., crow, linocut 18 x 24 cm. ...[more]
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 12 x 10 cm. MANKES JAN (1889-1920), signaled
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 12 x 10 cm. MANKES JAN (1889-1920), signaled l.r., crow, linocut 12 x 10 cm. ...[more]
KORVER, ELS (1935-2016), ges. r.o., broertjes op bankje, doek 50 x 60 cm. ...[more]
BATAILLE, IRENE (1913-2012), ges. r.o., Visserdorp aan strand, doek 39 x 44 cm. Bataille Irene (
BERG, JOS VAN DEN (1905-1978), ges. l.o., obelisk op stadsplein, doek 40 x 50 cm. Berg, Jos van den,
SERVAIS, ges. r.o., stilleven met fruit op schaal, board 49 x 70 cm. ...[more]
OGER, ALBERT LOUIS (1886-1947), ges. en gedat. Nov. 1931 l.o., duinlandschap, doek 49 x 63 cm.
OGER, ALBERT LOUIS (1886-1947), ges. en gedat. Nov. 1931 l.o., duinlandschap, doek 49 x 63 cm. ...[more]
VERWEIJ, KEES (1900-1995), ges. l.o., bloemstilleven, aquarel 36 x 28 cm. VERWEIJ, KEES (1900-1995),
BARTELS, F., ges. r.o., anemonen in vaas, board 48 x 72 cm. Bartels, F., signed, anemones in vase,
BARTELS, F., ges. r.o., anemonen in vaas, board 48 x 72 cm. Bartels, F., signed, anemones in vase, board 48 x 72 cm. ...[more]
ANSINGH, LIZZY (1875-1959), ges. r.o., meisje met bloemenjurk, aquarel 26 x 22 cm. Ansingh, Lizzy,
Onbekend, onges. eend en meeuw, gouache 48 x 75 cm. ...[more]
NIXON, KAY (1895-1988), ges. r.o. "Fighting Cocks'', aquarel 27 x 31 cm. ...[more]
NIXON, KAY (1895-1988), ges. l.o. 2 zwanen tussen de Hortensia's, gouache 52 x 72 cm. Nixon, Kay (
STEENBERGEN, ANNA G. VAN (1908-1985), ges. r.o., kaketoe op tak, aquarel 30 x 20 cm. STEENBERGEN,
SIJPESTIJN, JAN (GEB. 1945), ges. en gedat. '9 r.o. en ges. en gedat. 2009 verso, 'Morel Kers',
SIJPESTIJN, JAN (GEB. 1945), ges. en gedat. '3 r.o. en ges. en gedat. Haarlem 2003 verso, 'Wilde
SIJPESTIJN, JAN (GEB. 1945), ges. en gedat. '3 r.o. en ges. en gedat. Haarlem 2003 verso, '
SIJPESTIJN, JAN (GEB. 1945), ges. en gedat. '99 r.o. en ges. en gedat. Haarlem 1999 verso, '
Onbekend, gesigneerd: atelier A.R. Mauve, Uitzicht op stadsdaken en kerktoren, doek 36 x 50 cm. (
BAKKER, SJOERD (GEB. 1943), ges. en gedat. 2004 r.o., 'Spider Woman', kleurets 3/75 11 x 32 cm.
BAKKER, SJOERD (GEB. 1943), ges. en gedat. 2004 r.o., 'Spider Woman', kleurets 3/75 11 x 32 cm. ...[more]
LEON, JEAN, ges. l.o., meisje met hoed, paneel 21 x 21 cm. ...[more]
ALMA, PETER (1886-1969), beide ges., 'Bisschop/Cipier en figuren/schepen, lot van 2 houtsneden 17
ALMA, PETER (1886-1969), beide ges., 'Bisschop/Cipier en figuren/schepen, lot van 2 houtsneden 17 x 25 en 17 x 12 cm. ...[more]
TYTGAT, EDGARD (1879-1957), ges. r.o., 'Caravans', linosnede in kleur 15 x 20 cm. TYTGAT, EDGARD (
WARRENS, TONNY, ges. verso, portret van Geisha, paneel 20 x 16 cm. ...[more]
WESTERMANN, GERARD (1880-1971), beide ges., ouders met kind, lot van 2 studietekeningen 20 x 10 en
WESTERMANN, GERARD (1880-1971), beide ges., ouders met kind, lot van 2 studietekeningen 20 x 10 en 12 x 26 cm. ...[more]
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm. MANKES JAN (1889-1920), signaled
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., staand paard, ets 13 x 16 cm. MANKES JAN (1889-1920), signed l.
BREED, DIRK (1920-2004), ges. r.o., gezicht op dorpje aan vaart, kleurenkrijttekening 16 x 24 cm.
APPEL, KAREL (1921-2006), MOSCA, IVAN (1915-2005), Lataster, Ger (1920-2012) en Diederen, Jef (
WIEGERS, JAN (1893-1959), ges. r.o., twee naakten in sauna, houtsnede 13 x 19 cm. WIEGERS, JAN (
KELDER, TOON (1894-1973), ges. en gedat. '67 l.o., gezicht op de torens van de Notre Dame, tekening 20 x 13 cm. ...[more]
Gaasendam, Flip (1957), ges. r.o., Cafe, board 13 x 18 cm. Gaasendam Flip, sign. l.r., Pub, board 13
Gaasendam, Flip (1957), ges. r.o., Cafe, board 13 x 18 cm. Gaasendam Flip, sign. l.r., Pub, board 13 x 18 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite