1994 Los(e)/Seite
Tapijt, Kashan, 355 x 255 cm. Carpet, Kashan, 355 x 255 cm. ...[more]
Mahonie Empire canape met groen velours, begin 19e eeuw Mahogany sofa with green velor, 19th century
Mahonie Empire canape met groen velours, begin 19e eeuw Mahogany sofa with green velor, 19th century ...[more]
Mahonie speeltafel met uitschuifbare drankhouder, rustend op 3-sprant, h. 59 br. 71 d. 53 cm.
Staand horloge in eiken kast met koperen wijzerplaat, seconden-aanduiding, adres: J. Dumville
Staand horloge in eiken kast met koperen wijzerplaat, seconden-aanduiding, adres: J. Dumville Alderley, Engeland ca. 1770, h. 198 cm. ...[more]
Eiken gestoken ridderfauteuil met mascerons, schelp en acunthusblad motieven, met leer bekleed (
Noten kussenkast met rechte kap waaronder 2 laden en 4 paneeldeuren, h. 177, br. 126, d. 54 cm.
Noten kussenkast met rechte kap waaronder 2 laden en 4 paneeldeuren, h. 177, br. 126, d. 54 cm. ...[more]
Ridderfauteuil met gebloemde stof ...[more]
Eiken verstelbare ambachtskruk Oak craft chair ...[more]
Eiken gestoken haardscherm met geborduurde vogel, h. 104 br. 110 cm. Oak fire screen with embroidered bird, h. 104 w. 110 cm. ...[more]
Noten gestoken damesfateuil bekleed met velours bekroond met gestoken kuif Ladies chair, with velvet
Noten gestoken damesfateuil bekleed met velours bekroond met gestoken kuif Ladies chair, with velvet lining ...[more]
Eiken en noten linnenpers met twee deuren, vroeg 19e eeuw, h.195 cm. ...[more]
Eiken armstoel met leer bekleed afgezet met siernagels, Engeland. ...[more]
Eiken rechthoekige tafel op gedraaide poten verbonden door regels, h. 76, br. 220, d. 90 cm.
Eiken rechthoekige tafel op gedraaide poten verbonden door regels, h. 76, br. 220, d. 90 cm. ...[more]
Serie van 6 eiken stoelen met bruin leer. ...[more]
Mahonie schrijftafel met zwart leer ingelegd blad waaronder 2 laden, 19e eeuw, h. 74, br. 122, d. 59
Mahonie schrijftafel met zwart leer ingelegd blad waaronder 2 laden, 19e eeuw, h. 74, br. 122, d. 59 cm. (fineer ontbreekt in blad) ...[more]
Tapijt, Meshed, 380 x 300 cm. Carpett, Meshed, 380 x 300 cm. ...[more]
Staand horloge in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, Engeland, h. 200 cm. (incompleet)
Staand horloge in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, Engeland, h. 200 cm. (incompleet) ...[more]
Stel eiken armstoelen bekroond met gestoken engelenkopjes bekleed met groen velours afgezet met
Mahonie commode met 4 laden, 1 lade met uitneembaar schrijfbureau, Engeland 19e eeuw, h. 100, br.
Kastanjehouten dekselkist met ijzeren scharnieren, Spanje 18e eeuw, h. 52, br. 106, d. 40 cm.
Kastanjehouten dekselkist met ijzeren scharnieren, Spanje 18e eeuw, h. 52, br. 106, d. 40 cm. ...[more]
Tapijt, Heriz 397 x 294 cm.
Tapijt, Heriz 397 x 294 cm. ...[more]
Eiken Drentse kast met rechte kap en 2 paneeldeuren met onderin een lade, rustend op bolpoten,
Set van 6 mahonie stoelen met rood uitgeschoren velours ...[more]
Mahonie rechthoekige eetkamertafel, Engeland 19e eeuw, h. 75, bladmaat 138 x 103 cm. Mahogany
Tapijt, Kashmir met zijde, 297 x 195 cm. Carpet, Kashmaar with silk, 297 x 195 cm. ...[more]
3-lichts kristallen hanglamp, model Venetiaans ...[more]
Bronzen 5-lichts zakkroon met kristallen pegels, ca. 1900. ...[more]
Mahonie Willem II trumeau rustend op klauwpoten, 19e eeuw, h. 82, br. 54, d. 32 cm. Mahogany trumeau
Eiken bureau met schuine schrijfklep waarachter interieur en waaronder 3 laden, Engeland 19e eeuw,
Eiken bureau met schuine schrijfklep waarachter interieur en waaronder 3 laden, Engeland 19e eeuw, h. 110, br. 97, d. 48 cm. ...[more]
Eiken Louis XVI commode met 3 laden, 19e eeuw, h. 80, br. 85, d. 55 cm. ...[more]
Iepenhouten bijzettafel rustend op 3-sprant, h. 71 diam. 56 cm. Wooden side table, h. 71 diam. 56
Iepenhouten bijzettafel rustend op 3-sprant, h. 71 diam. 56 cm. Wooden side table, h. 71 diam. 56 cm. ...[more]
Mahonie kastje met een paneeldeur met gestoken ornament, 19e eeuw, h. 85, br. 64, d. 53 cm. ...[more]
Mahonie Louis XVI-stijl damesbureau met 3 laden, 20e eeuw, h. 74, br. 89, d. 36 cm. Mahogany desk
Set van 4 mahonie eetkamerstoelen bekleed met groen velours, 19e eeuw Set of 4 mahogany dining
Set van 4 mahonie eetkamerstoelen bekleed met groen velours, 19e eeuw Set of 4 mahogany dining chairs with green velvet, 19th century ...[more]
Mahonie Empire ronde tafel rustend op kolompoot uitlopend in 3-sprant voorzien van klauwpoten, 19e
Mahonie Biedermeier kapspiegel met 2 vakken, 19e eeuw, h. 63, br. 53, d. 22 cm. ...[more]
Wortelnoten penantkast met lade en twee deuren, h.82, br.81 en d.39 cm. ...[more]
Eiken meidenkast met lade en 2 paneeldeuren, ca. 1800, h. 158, br. 97, d. 42 cm. ...[more]
Blikken beschilderde piedestal met decor van zonnebloemen, h. 119 cm. en een metalen tuinvaas, h. 35
Blikken beschilderde piedestal met decor van zonnebloemen, h. 119 cm. en een metalen tuinvaas, h. 35 cm. ...[more]
Mahonie ronde bijzettafel, rustend op 3 poten verbonden door etage, h. 80 diam. 54 cm. Mahogany
Mahonie ronde bijzettafel, rustend op 3 poten verbonden door etage, h. 80 diam. 54 cm. Mahogany round table, h. 80 diam. 54 cm. ...[more]
Tapijt, Kashan, 376 x 280 cm. A carpet, Kashan, 376 x 280 cm. ...[more]
Serie van 5 mahonie stoelen met groen velours zitting, 19e eeuw. ...[more]
Mahonie tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 74, diam. 115 cm. ...[more]
Mahonie gateleg tafel, Engeland 19e eeuw, h. 76, br. 105, d. 105 cm. ...[more]
Mahonie Vlinderbank met groen velours bekleed, eind 19e eeuw. ...[more]
Mahonie Willem III armstoel met gestoken kuif en blauw velours bekleding, ca. 1880. ...[more]
Tapijt, Kashan, 398 x 287 cm. A carpet, Kashan, 398 x 287 cm. ...[more]
Eiken vitrinekast met gegolfde kap waaronder een vitrinedeur, h. 146, br. 100, d. 38 cm. (2x glas
Eiken vitrinekast met gegolfde kap waaronder een vitrinedeur, h. 146, br. 100, d. 38 cm. (2x glas defect) ...[more]
Tapijt, Shiraz, 306 x 185 cm. Carpet, Shiraz, 306 x 185 cm. ...[more]
Vurenhouten secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter 10 laadjes en paneeldeurtje met
Beschilderde hindeloopen lessenaar met lade en 2 deuren, h. 91, br. 77, d. 47 cm. Painted desk
Albasten staande lamp in de vorm van urn op piedestal, h. 130 cm. ...[more]
Mahonie Empire half ovale vitrinekast ingelegd met koperen biesintarsia, 19e eeuw h.140, br.93 en
Mahonie Biedermeier bijzettafel op kolompoot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 68, br. 110, d.
Mahonie Biedermeier bijzettafel op kolompoot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 68, br. 110, d. 50 cm. ...[more]
Deels bronzen 6-lichts zakkroon met kristallen pegels, h. 120 cm. ...[more]
Gebeitst houten penantkastje met lade en 2 paneeldeuren, h. 94, br. 93, d. 45 cm. ...[more]
Eiken kist met ijzer beslag op sledepoten, 18e eeuw, h.45, br.95, d.50 cm. ...[more]
Eiken bijzettafel met gestoken bloemen met etiket Pander, eind 19e eeuw, h. 56, br. 90, d. 60 cm.
Eiken bijzettafel met gestoken bloemen met etiket Pander, eind 19e eeuw, h. 56, br. 90, d. 60 cm. ...[more]
Gebeitst houten hoekkastje met etagere en paneeldeurtje, Holland 18e eeuw, h. 102, br. 47, d. 30 cm.
Gebeitst houten hoekkastje met etagere en paneeldeurtje, Holland 18e eeuw, h. 102, br. 47, d. 30 cm. ...[more]
Rechthoekige spiegel in goudlaklijst, h. 125 cm. Spiegel is gebroken. Square mirror in gold laquer
Rechthoekige spiegel in goudlaklijst, h. 125 cm. Spiegel is gebroken. Square mirror in gold laquer frame, h. 125 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite