(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

  • European Porcelain & Curiosa (269)

Schätzpreis

269 Los(e)

  • 269 Los(e)

Bronzen buste van kinderkopje, onduid. gestempeld, h. 7 cm. ...[more]

Lot tinnen miniaturen, w.o. kraantjeskan en vijzel. ...[more]

Lot van 2 geschilderde miniaturen en een geëmailleerd medaillon Lot of 2 miniature paintings and enamel medallion ...[more]

Bronzen Bizantijns kruis, mogelijk Russisch 10e/11e eeuw, 10,5 x 7 cm. ...[more]

Serie van 6 groen kelkglazen, 19e eeuw, h. 12 cm. ...[more]

Miniatuur schildering in ovale montuur ...[more]

Miniatuur portret van man in uniform, 19e eeuw, 11 x 9 cm. ...[more]

Lot van 2 groen handgeblazen glazen, w.o. 19e eeuw A collection of 2 green glasses, among which 19th century ...[more]

Lot van 5 miniatuur portretten van deftige man en vrouwen, 8,5 x 6,5 cm. ...[more]

Geborduurd dames beursje versierd met decor van figuren aan kade ...[more]

Glazen slingerglas met geëtst decor van zwaan, h. 18 cm. ...[more]

Lot bestaande uit 2 brillenkokers, 19e eeuw, hierbij een goudweegschaaltje ...[more]

Hindeloopen troffel en koektrommel met afbeelding van botter en boerderij ...[more]

Aardewerk Keulse jenever kruik. ...[more]

Houten gestoken sigarettenpresenteerder, Indonesie, h. 9 cm. ...[more]

Lot van een metalen spoorweglamp en een fiets/oldtimers carbidlamp, ca. 1920. ...[more]

Stel bronzen eenlichts kandelaars met vetkraag, Holland 19e eeuw, h. 27 cm. ...[more]

Stel bronzen eenlichts kandelaars, Frankrijk 19e eeuw, h. 28 cm. ...[more]

Stel aardewerk vaasjes met decor van landschappen, gemerkt Tichelaar, 18e eeuw, h. 12 cm. (randschilfers) ...[more]

Lot van 2 aardewerk polychroom schotels met decor van bloemen bij tuinhek, Holland 18e eeuw, diam. 35 cm. (randschilfers) ...[more]

Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van kikker, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]

Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van vis, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]

Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van eend, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]

Veldje van 4 tingeglazuurde aardewerk tegels met afbeelding van soldaat, Holland ca. 1650 in ijzeren kader, 27 x 27 cm. ...[more]

Lot van 20 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]

Lot van 21 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]

Zes delen tegeltableau met polychroom decor van oorlogsschip, 42 x 28 cm. (randschilfers achterzijde) ...[more]

Aardewerk "rumtopf" rumpot met deksel en relief decor van feestende figuren, Duitsland, h. 32 cm. (haarlijn) ...[more]

17 delen Alle De Werken van Jacob Cats, uitgegeven door Mr. R. Feith. te Amsterdam bij Johannes Allert, ca. 1797. ...[more]

Icoon, feestdagen, Rusland 19e eeuw, 42 x 29 cm. ...[more]

Stel aardewerk Makkum wandschotel met decor van bloemen, diam. 36 cm. ...[more]

Lot van een dubbelloops pistool, bajonet en dolk met bewerkte greep. ...[more]

Percussie ruiterpistool met houten gestoken greep van leeuwenkop. ...[more]

Revolver met penvuur mechanisme en houten kolf, 19e eeuw. ...[more]

Deels metalen met koper omtrokken Arabisch vuursteen pistool, 19e eeuw, l. 49 cm. Arabic Miguelet pistol with brass, 19th century. ...[more]

Likeurkeldertje in zwartlak houten kast, interieur met 4 kristallen karaffen en 14 glaasjes, h. 26, br. 33, d. 24 cm. ...[more]

  • 269 Los(e)