269 Los(e)/Seite
Gepatineerd bronzen sculptuur van 'De paardentemmer', ges. R.Kaesbach (=Rudolf Kaesbach 1873-
Bronzen buste van kinderkopje, onduid. gestempeld, h. 7 cm. ...[more]
Stel bronzen sculpturen met voorstelling van Mercurius en Themis, ges: H. Müller (=Hans Muller
Lot tinnen miniaturen, w.o. kraantjeskan en vijzel. ...[more]
Lot van 2 geschilderde miniaturen en een geëmailleerd medaillon Lot of 2 miniature paintings and
Lot van 2 geschilderde miniaturen en een geëmailleerd medaillon Lot of 2 miniature paintings and enamel medallion ...[more]
Bronzen Bizantijns kruis, mogelijk Russisch 10e/11e eeuw, 10,5 x 7 cm. ...[more]
Serie van 6 groen kelkglazen, 19e eeuw, h. 12 cm. ...[more]
Miniatuur schildering in ovale montuur ...[more]
Miniatuur portret van man in uniform, 19e eeuw, 11 x 9 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur met voorstelling van man voortgetrokken door slee met paard gekleed in Russische
Lot van 2 groen handgeblazen glazen, w.o. 19e eeuw A collection of 2 green glasses, among which 19th
Lot van 2 groen handgeblazen glazen, w.o. 19e eeuw A collection of 2 green glasses, among which 19th century ...[more]
Stel verzilverd op koperen 1-lichts kandelaars, 19e eeuw, h. 28 cm. Pair of 2 plated on copper
Lot van 5 miniatuur portretten van deftige man en vrouwen, 8,5 x 6,5 cm. ...[more]
Geborduurd dames beursje versierd met decor van figuren aan kade ...[more]
Glazen slingerglas met geëtst decor van zwaan, h. 18 cm. ...[more]
Lot bestaande uit 2 brillenkokers, 19e eeuw, hierbij een goudweegschaaltje ...[more]
Hindeloopen troffel en koektrommel met afbeelding van botter en boerderij ...[more]
Aardewerk Keulse jenever kruik.
Aardewerk Keulse jenever kruik. ...[more]
Houten gestoken sigarettenpresenteerder, Indonesie, h. 9 cm. ...[more]
Lot van een metalen spoorweglamp en een fiets/oldtimers carbidlamp, ca. 1920. ...[more]
Stel bronzen eenlichts kandelaars met vetkraag, Holland 19e eeuw, h. 27 cm. ...[more]
Lot van een kristallen zuurstel in houder en 2 jampotten in standaard. (randschilfers) ...[more]
Stel bronzen eenlichts kandelaars, Frankrijk 19e eeuw, h. 28 cm. ...[more]
Lot van 3 polychroom kwadraattegels met afbeelding van tulpen en 5 blauw/wit aardewerk tegels met
Aardewerk vier-pas mangaan tegeltableau met sterdecor en hoekanjelieren, midden 19e eeuw, 26 x 26
Aardewerk vier-pas mangaan tegeltableau met sterdecor en hoekanjelieren, midden 19e eeuw, 26 x 26 cm. ...[more]
Lot van 2 polychroom aardewerk kwadraattegels met afbeelding van eenhoorn en vos, ca. 1620-1650,
Lot van 2 aardewerk tegels met afbeeldingen van soldaat met musket, beer (gerestaureerd) en een
Lot van 2 Delfts aardewerk borden met decor van bloemen, één met bruine lip, Holland 18e eeuw, diam.
Stel aardewerk vaasjes met decor van landschappen, gemerkt Tichelaar, 18e eeuw, h. 12 cm. (
Stel aardewerk vaasjes met decor van landschappen, gemerkt Tichelaar, 18e eeuw, h. 12 cm. (randschilfers) ...[more]
Aardewerk geglazuurde kwadraattegel met decor van figuur in landschap, gemerkt Tichelaar, 13 x 13
Aardewerk geglazuurde kwadraattegel met decor van figuur in landschap, gemerkt Tichelaar, 13 x 13 cm. ...[more]
Lot van 2 aardewerk polychroom schotels met decor van bloemen bij tuinhek, Holland 18e eeuw, diam.
Lot van 2 aardewerk polychroom schotels met decor van bloemen bij tuinhek, Holland 18e eeuw, diam. 35 cm. (randschilfers) ...[more]
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van kikker, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van kikker, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van vis, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van vis, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van eend, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand
Polychroom aardewerk kwadraattegel met afbeelding van eend, ca. 1620-1650, 14 x 14 cm. (rand beschadigingen) ...[more]
Aardewerk kruik met decor van bloemen, 18e eeuw met tinnen deksel, h. 24 cm. (schilfers) ...[more]
Veldje van 4 tingeglazuurde aardewerk tegels met afbeelding van soldaat, Holland ca. 1650 in ijzeren
Veldje van 4 tingeglazuurde aardewerk tegels met afbeelding van soldaat, Holland ca. 1650 in ijzeren kader, 27 x 27 cm. ...[more]
Lot van 14 blauw/wit aardewerk tegels, w.o afbeeldingen van figuren en bloemen hierbij en 10
Lot van 20 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13
Lot van 20 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 21 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13
Lot van 21 aardewerk tegels met decor van putto en hoekmotief ossenkop, ca. 1650-1700, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]
Lot van een aardewerk schotel met Chinoise decor van vogel en bloemen, Holland eind 17e eeuw,
Lot van 12 aardewerk tegels, w.o. tulpen, fruitmand en een beer, 18/19e eeuw. (div. kwal.) ...[more]
Zes delen tegeltableau met polychroom decor van oorlogsschip, 42 x 28 cm. (randschilfers achterzijde) ...[more]
Geglazuurd aardewerk Montagnon schotel met portret van edele, diam. 44 cm. Pottery Montagnon plate
Stel aardewerk tabakspotten met tekst "Varinas" en "Portoricokoperen" en koperen deksel, w.o.
Aardewerk gedeeltelijk geglazuurde kruik met 4 grepen en ribbelrand, vermoedelijk Romeins, h. 35 cm.
Aardewerk "rumtopf" rumpot met deksel en relief decor van feestende figuren, Duitsland, h. 32 cm. (
Aardewerk "rumtopf" rumpot met deksel en relief decor van feestende figuren, Duitsland, h. 32 cm. (haarlijn) ...[more]
17 delen Alle De Werken van Jacob Cats, uitgegeven door Mr. R. Feith. te Amsterdam bij Johannes
17 delen Alle De Werken van Jacob Cats, uitgegeven door Mr. R. Feith. te Amsterdam bij Johannes Allert, ca. 1797. ...[more]
Icoon, feestdagen, Rusland 19e eeuw, 42 x 29 cm. ...[more]
Lot van een icoon met afbeedling van St. Nicolaas, 22 x 17 cm. en een icoon met zegende Christus
Lot van 3 tinnen borden, 18e eeuw, w.o. diam. 38 cm. en een lakstempel in lijstje. ...[more]
Stel aardewerk Makkum wandschotel met decor van bloemen, diam. 36 cm. ...[more]
Lot van een dubbelloops pistool, bajonet en dolk met bewerkte greep. ...[more]
Klein kaliber duelleer pistool, 19e eeuw, gemerkt, l. 39 cm. Pistol, 19th century ...[more]
Percussie ruiterpistool met houten gestoken greep van leeuwenkop. ...[more]
Revolver met penvuur mechanisme en houten kolf, 19e eeuw. ...[more]
Deels metalen met koper omtrokken Arabisch vuursteen pistool, 19e eeuw, l. 49 cm. Arabic Miguelet
Deels metalen met koper omtrokken Arabisch vuursteen pistool, 19e eeuw, l. 49 cm. Arabic Miguelet pistol with brass, 19th century. ...[more]
Lot van 13 boekwerken met diverse delen J.F. Martinet Historie Der Waereld en Catechismus Der Natuur
Likeurkeldertje in zwartlak houten kast, interieur met 4 kristallen karaffen en 14 glaasjes, h.
Likeurkeldertje in zwartlak houten kast, interieur met 4 kristallen karaffen en 14 glaasjes, h. 26, br. 33, d. 24 cm. ...[more]
269 Los(e)/Seite