269 Los(e)/Seite
Bronzen sculptuur van man zittend op rots, getit. "Prof M. Granata", h. 32 cm. Bronze sculptur of
Rood fluwelen afgezet met nerts Cavelerie uniform officiers cape, 19e eeuw/ later ...[more]
Lot van 2 gipsen in middeleeuwse-stijl beelden van St. Franciscus en Maria van Bourgondie (1457-
Lot van 2 gipsen in middeleeuwse-stijl beelden van St. Franciscus en Maria van Bourgondie (1457-1482), Belgie ca. 1930, h. 63 cm. ...[more]
Icoon met voorstelling van Maria met kind, mogelijk 17e eeuw 51 x 30 cm. ...[more]
Lot van gestoken houten Marker mangelplank, voorzien van kerfsnee met de tekst: "opening museum
Gietijzeren ronde kaarsenstandaard voor 15 kaarsen op 3-sprant, vermoedelijk 18e eeuw, h. 171, diam.
Gietijzeren ronde kaarsenstandaard voor 15 kaarsen op 3-sprant, vermoedelijk 18e eeuw, h. 171, diam. 60 cm. ...[more]
Gestoken eiken kist met voorstelling van religieuze 3 eenheid, 20e eeuw. ...[more]
IJzeren geldkist met smeedijzeren banden waartussen beschildering van bloemen (beschildering van
Houten gestoken Barok sculptuur van putto, 18e eeuw, h. 63 cm. op marmeren basement. Wooden Barok
Iepenhouten gestoken nistje met gestoken schelpmotief, zonnenstralen en medaillion, 18e eeuw, h.
Eiken gestoken relief met voorstelling van "Diana van de jacht", Holland 17e eeuw. h. 69, br. 32 cm.
Eiken gestoken sculptuur van staand mannelijk figuur in 17e eeuwse kledij, vermoedelijk Johan de
Roodkoperen kardinaalsschotel, 19e eeuw, diam. 52 cm. Red copper cardinal plate, 19th century, diam.
Roodkoperen kardinaalsschotel, 19e eeuw, diam. 52 cm. Red copper cardinal plate, 19th century, diam. 52 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van vrouwenfiguur met druiventros en jongeling met schaal op deels marmeren en
Kristallen fruitschaal op voet met geslepen ruitmotief, h. 24 cm. diam. 35 cm. Crystal fruitbowl
Kristallen fruitschaal op voet met geslepen ruitmotief, h. 24 cm. diam. 35 cm. Crystal fruitbowl on foot, h. 24 cm. diam. 35 cm. ...[more]
Samak pendule met emaille wijzerplaat bekroond met jongen en meisje en twee 5-lichts kandelaars,
Samak pendule met emaille wijzerplaat bekroond met jongen en meisje en twee 5-lichts kandelaars, laat 19e eeuw. ...[more]
Kristallen geslepen schaal, h. 26 cm. diam. 31 cm. Crystal cut bowl, h 26 cm. daim. 31 cm. ...[more]
24 Delen Belroy kristallen drinkservies met goudlak randdecor, model Drache 24 pieces Belroy crystal
Hutschenreuther porseleinen servies met goudlak decor, model Drache Hutschenreuter tableware with
Kristallen geslepen vaas met ruitmotief, h. 30 cm. diam. 28 cm. Crystal vase, h. 30 cm. diam. 28 cm
Kristallen geslepen vaas met ruitmotief, h. 30 cm. diam. 28 cm. Crystal vase, h. 30 cm. diam. 28 cm ...[more]
Kanten kraag, 19e eeuw, in lijst
Kanten kraag, 19e eeuw, in lijst ...[more]
Verzilverde Louis XVI-stijl serveerschaal met 3 inklapbare schelpen bekroond met putto, h. 25 cm.
Verzilverde Louis XVI-stijl serveerschaal met 3 inklapbare schelpen bekroond met putto, h. 25 cm. ...[more]
Stel verzilverde Louis XV-stijl 5-lichts kandelaars, h. 52 cm. ...[more]
Bronzen Lodewijk Philippe pendule bekroond met jongeling leunend op boomstronk, 19e eeuw, h. 38 cm.
Bronzen Lodewijk Philippe pendule bekroond met jongeling leunend op boomstronk, 19e eeuw, h. 38 cm. ...[more]
Eiken miniatuur kabinet met 2 paneeldeuren en 3 laden, 19e eeuw, h. 48, br. 32, d. 14 cm. ...[more]
Speeldoos met cilinder en kammen in palissander kast met bloemendecor, Zwitserland ca. 1890, h.
Set van 6 kristallen geslepen wijnglazen, h. 28 cm. Set of 6 crystal wineglasses, h. 28 cm.
Set van 6 kristallen geslepen wijnglazen, h. 28 cm. Set of 6 crystal wineglasses, h. 28 cm. ...[more]
Albasten sculptuur van 2 aangeschoten putti met wijnglas en druiven, ges. Guglielmo Pugi (1850-
Gewei van edelhert, gemonteerd op houten plank Deer antlers mounted on wooden base ...[more]
Afrikaans waterbok gewei op houten plank. ...[more]
Herten gewei op eiken plank.
Herten gewei op eiken plank. ...[more]
Bronzen sculptuur van dame met hoorn des overvloeds staand op wiel, "Allegory of Fortune" basement
Stel vuurvergulde en gepatineerde bronzen 4-lichts Charles X kandelaars, Frankrijk eerste helft
Dubbelloops percussie jachtgeweer met houten kolf en gegraveerde plaat, "J. North Southampton,
Pendule in marmeren met bronzen Louis XVI-stijl kast bekroond met wereldbol, emaille wijzerplaat
Palissander versierd met Boulle techniek schrijfkist met interieurtje, h. 14, br. 43, d. 28 cm.
Houten model van driemaster
Houten model van driemaster ...[more]
Lot dokumenten w.o. Franse coupons, Nederlandse en Israëlische obligaties ...[more]
Boek, vier eeuwen Herengracht, prof.mr. H. de la Fontaine Verwey (inl.), publicatiejaar 1976.
Boek, vier eeuwen Herengracht, prof.mr. H. de la Fontaine Verwey (inl.), publicatiejaar 1976. ...[more]
Stel bronzen coupes met naar elkaar kijkende putti op zwart marmeren voetstuk, naar Claude Ballin (
Aardewerk kinderserviesje met decor van kinderen, gemerkt Sarreguemines. (div. kwal.) ...[more]
Wit en gekleurd marmeren buste van dame op vierkante sokkelvoet, h. 63 cm. ...[more]
Lot van 36 diverse kristallen glazen, w.o. longdrink, cognac en wijnglazen, geëtst onderzijde met Z=
Lot van 36 diverse kristallen glazen, w.o. longdrink, cognac en wijnglazen, geëtst onderzijde met Z= Scott Zwiesel. ...[more]
62 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. borden, 5 terrines, 3 sauskommen vleesschalen.
62 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. borden, 5 terrines, 3 sauskommen vleesschalen. ...[more]
98 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. koffie en thee servies. ...[more]
73 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. ontbijtborden, 12 eierdopjes, 4 botervloten en
73 delen Furstenberg servies, model Lottine, w.o. ontbijtborden, 12 eierdopjes, 4 botervloten en broodschalen. ...[more]
Wit marmeren buste van vrouwenportret met hoofdband, ges. Paulus-Joseph Gabriel (1785-1853) fecit,
Bronzen buste van elegante dame met omslagdoek, gesign. Mathurin Moreau (1822-1912) en gieterij
Kristallen ovale fruitschaal op voet, h. 25 cm. diam. 35 cm. Crystal oval freut bowl on foot, h 25
Kristallen ovale fruitschaal op voet, h. 25 cm. diam. 35 cm. Crystal oval freut bowl on foot, h 25 cm. diam. 35 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van Milo van Croton bij boomstronk, met gieterijmerk Gadex, naar Edme Dumont (
Stel glazen 3-lichts kandelaars, h. 24 cm. br. 25 cm. Pair of glass 3 arm candle sticks ...[more]
KPM porselein servies met decor van bloemranken, bestaande uit diverse bordmaten, schotels en
Bronzen sculptuur van Terpsichore, Godin van de dans, met tamboerijn, kijkend naar putti met toorts,
Verguld Empire pendule met emaille wijzerplaat (sleutelingangen beschadigd) bekroond met Amor en
Bronzen sculptuur van naakte dame met doek, gemonteerd op marmeren basement, h. 46 cm. Bronze
Bronzen sculptuur van naakte dame met doek, gemonteerd op marmeren basement, h. 46 cm. Bronze sclpture of a nude with puto, h. 46 cm. ...[more]
Bronzen bas-relief met allegorische voorstelling van putti, de jaargetijden, het licht en de tijd,
Bronzen Louis XVI skeleton klok met emaile wijzerplaat adres: Doven A Toulouse, op 4 gedraaide
269 Los(e)/Seite