- Nur Massenlose anzeigen
2109 Los(e)/Seite
SOONIUS, LOUIS (1883-1956), ges. en gedat. 1917 r.o., meisje met aardewerk kruik, board 34 x 25
BERG VAN DEN WILLEM (1886-1970), ges. in druk r.o., portret van vissersvrouw, summier ingekleurde
BERG VAN DEN WILLEM (1886-1970), ges. in druk r.o., portret van vissersvrouw, summier ingekleurde litho 37 x 21 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. l.o., 19e eeuw, landschap met figuren op zandweg, aquarel 30 x 42 cm.
JANSEN, WILLEM GEORGE F. (1871-1949), ges. r.o., molen aan vaart, doek 33 x 43 cm. ...[more]
MEIJER, JOHAN (1885-1970), ges. l.o., 'Septembermorgen', landschap bij Blaricum, doek 30 x 40 cm.
MEIJER, JOHAN (1885-1970), ges. l.o., 'Septembermorgen', landschap bij Blaricum, doek 30 x 40 cm. ...[more]
DIRCKS, ANTON (1878-1929) met resten signatuur, bloementuin, pendant paneel 20 x 30 cm. Dircks,
Onbekend, sprokkelaar in bos, paneel 24 x 32 cm. ...[more]
HULK JR., ABRAHAM (1851-1922), ges. l.o., doorkijkje tussen bomen, doek 77 x 51 cm. ...[more]
RIP, WILLEM CORNELIS (1856-1922), ges. r.o., boerengezin in duinlandschap, doek 34 x 50 cm. RIP
ZWART, ARIE JOHANNES (1903-1981), ges. l.o., boer in bootje tussen het riet 'herfst', doek 50 x 40
ZWART, ARIE JOHANNES (1903-1981), ges. l.o., boer in bootje tussen het riet 'herfst', doek 50 x 40 cm. ...[more]
VERLEUR, ANDRIES (1876-1953), ges. l.o., boerin in bos bij oude eik, doek 63 x 37 cm. VERLOR ANDRIES
MELCHER TILMES, JAN HERMANUS (1847-1920), ges. r.o., gezicht op de Westertoren te Amsterdam, doek 46
MELCHER TILMES, JAN HERMANUS (1847-1920), ges. r.o., gezicht op de Westertoren te Amsterdam, doek 46 x 37 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. gesign en gedat. l.o., Berglandschap, paneel 20 x 25 cm. Unkown, unclear signed
WEIJNS, JAN HARM (1864-1945), ges. r.o., boerin met kippen bij boerderij, doek 37 x 55 cm. WEIJNS
NOLTEE, CORNELIS (1903-1967), ges. r.o., boer met emmer bij koeien, marouflé 36 x 46 cm. ...[more]
VLIET, VAN GER (1880-1972), ges. l.o. straatgezicht, pastel 39 x 49 cm. ...[more]
VLIET, VAN GER (1880-1972), ges. l.o. huisje aan de Boerenwetering te Amsterdam, pastel 37 x 47 cm.
VLIET, VAN GER (1880-1972), ges. l.o. huisje aan de Boerenwetering te Amsterdam, pastel 37 x 47 cm. ...[more]
Onbekend, onges. zeilboten op waterplas, doek 50 x 70 cm. ...[more]
DROS, ADRIAAN HENDRIK (1862-1944), ges. r.o., duinlandschap met ven, board 30 x 50 cm. Dros, A.H.,
SNIJDERS CHRISTIAAN PIETER (1881-1943), ges. achterzijde Dal van Rummel Constantine te Algiers,
SNIJDERS CHRISTIAAN PIETER (1881-1943), ges. achterzijde Dal van Rummel Constantine te Algiers, paneel 50 x 35 cm. ...[more]
BOGMAN HERMANUS ADRIANUS CHARLES (1890-1975), ges. l.o., 'Huis met brugje over een poldervaart',
BOGMAN HERMANUS ADRIANUS CHARLES (1890-1975), ges. l.o., 'Huis met brugje over een poldervaart', doek 25 x 35 cm. ...[more]
RITSEMA JACOB COENRAAD (1869-1943), ges. r.o., boerinnen bij waterpomp op binnenplaats, doek 51 x 63
RITSEMA JACOB COENRAAD (1869-1943), ges. r.o., boerinnen bij waterpomp op binnenplaats, doek 51 x 63 cm. ...[more]
Onbekend, gezicht op de toren van Veere, kleurets 50 x 32 cm. Unknown, view on the tower of Veere,
Onbekend, gezicht op de toren van Veere, kleurets 50 x 32 cm. Unknown, view on the tower of Veere, etching 50 x 32 cm. ...[more]
BRANDENBURG, CORNELIS (1884-1954), ges. r.o., gezicht op de Dam, ets 70 x 55 cm. Brandenburg,
PANICHI, ROBERTO (GEB. 1937), ges. l.o., moeras bij Forte dei Marmi, doek 45 x 70 cm. ...[more]
WORP, WILLEM VAN DER (1803-1878), ges. r.o., kippen bij schuur, doek 34 x 54 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. figuren bij marktkraam, doek 35 x 46 cm. ...[more]
VOORT IN DE BETOUW, HERMAN JACOB VAN DER (1847-1912), ges. l.o., figuren in Italiaans straatje, doek
BRUCKMANN WILLEM LEENDERT (1866-1928), ges. r.o. samenzang, krijttekening 18 x 36 cm. ...[more]
Onbekend, onges. stilleven met tulpen en rozen, paneel 35 x 26 cm. ...[more]
COLNOT, ARNOUT (1887-1983), onges. t.a., stilleven met tulpen in pot, doek 61 x 51 cm. COLNOT ARNOUT
MOURIK, HENDRIK CORNELIS VAN (1877-1944), ges. l.o., stilleven met bloemen in koperen pot, aquarel
MOURIK, HENDRIK CORNELIS VAN (1877-1944), ges. l.o., stilleven met bloemen in koperen pot, aquarel 31 x 24 cm. ...[more]
WINS, JOS (1881-1940), ges. l.o. bloemen in pot, aquarel 29 x 22 cm. ...[more]
OS, JACOBUS PETRUS CORNELIS VAN (1869-1944), ges. en gedat. 1913 r.b., stilleven met fruit en
OS, JACOBUS PETRUS CORNELIS VAN (1869-1944), ges. en gedat. 1913 r.b., stilleven met fruit en wijnfles, doek 40 x 55 cm. ...[more]
HETTINGA TROMP, TJITSKE VAN (1872-1962), ges. en gedat. 1926 r.o., stilleven met sierkers, doek 48 x
HETTINGA TROMP, TJITSKE VAN (1872-1962), ges. en gedat. 1926 r.o., stilleven met sierkers, doek 48 x 36 cm. ...[more]
EGTER VAN WISSEKERKE, ANNA (1872-1969), ges. r.o. citroenen op treef, doek 21 x 35 cm. ...[more]
MAKS, KEES (1876-1967), ges. l.o. bloemen in gemberpot, doek 48 x 58 cm. ...[more]
JONG DE GERM (1886-1967), ges. en gedat. 1951 stilleven met tulpen, doek 32 x 42 cm. ...[more]
LEHMAN-KOPPENOL ANNA ELIZABETH (1876-1956), ges. r.o., Bloemstilleven, doek 49 x 38 cm. LEHMAN-
MUNNIK, HENDRIK ANDRIES (1912-1997), ges. l.o., stilleven met peren, appel en zonnebloem, paneel
MUNNIK, HENDRIK ANDRIES (1912-1997), ges. l.o., stilleven met peren, appel en zonnebloem, paneel 50 x 40 cm. ...[more]
Serie van 3 Italiaanse gravures met galante voorstellingen, uitgegeven door Raimondini Venetië,
Serie van 3 Italiaanse gravures met galante voorstellingen, uitgegeven door Raimondini Venetië, 18e eeuw, 39 x 52 cm. ...[more]
Onbekend, onges. schepen voor de kust, doek 50 x 60 cm. ...[more]
Knikker, Jan, boerderij aan water, doek 25 x 50 cm. ...[more]
SCHAEFFER, SIEM (1924-2005), ges. l.o., boerderijen in waterland, doek 40 x 80 cm. Schaeffer,
Onbekend, onges., Rotterdam, aquatint 20 x 70 cm. ...[more]
SCHONK, JAN (1889-1976), monogram l.o., zoetwatervissen, ets 40 x 55 cm. Schonk, Jan, signed,
SCHONK, JAN (1889-1976), monogram l.o., zoetwatervissen, ets 40 x 55 cm. Schonk, Jan, signed, fish, etching 40 x 55 cm. ...[more]
VEN, JAN VAN DE (1909-1988), ges. r.o., gezicht op de kust van Rügen, ets 38 x 50 cm. Ven, Jan van
BROERS, EDMEE (1876-1955), ges. l.o., zonnebloemen, ets 47 x 37 cm. Broers, Edmee, signed, sunflowers, etching 47 x 37 cm. ...[more]
ROODENBURG, HENDRIKUS ELIAS (1895-1987), ges. r.o., gezicht op de Schreierstoren te Amsterdam,
WITJENS, WILLEM (1884-1962), ges. in de plaat Winterlandschap, ets 37 x 27 cm. ...[more]
KOLLAARD, JOHANNES (1918-2000), ges. l.o., zomerse dag op het strand, doek 24 x 30 cm. KOLLAARD,
Boom, C.J. onduid. ges. l.o. interieur met moeder en kinderen, doek 78 x 58 cm. (doek licht
Boom, C.J. onduid. ges. l.o. interieur met moeder en kinderen, doek 78 x 58 cm. (doek licht beschadigd) ...[more]
Berkel, van, mediterraanse vergezichten, serie van 10 aquarellen in lijst 18 x 6 cm. ...[more]
MISSET, ges. r.o., gezicht op Hotel Americain vanaf het Leidsebosje, doek 55 x 85 cm. ...[more]
NOLTEE, COR (1903-1967), ges. r.o., gezicht op bouwplaats, board 25 x 41 cm. NOLTEE, COR (1903-
ZWIJSEN, JACQUES (1894-1973), ges. r.o., Rotterdamse haven, aquarel 24 x 35 cm. ...[more]
WANING, MARTIN VAN (1889-1972), ges. l.o., figuren bij kerk, potloodtekening 45 x 45 cm. ...[more]
JANSSEN, MIEK (1890-1953), gemon. MJ, is mogelijk, een zonnebloem, paneel 42 x 35 cm. JANSSEN
2109 Los(e)/Seite