- Nur Massenlose anzeigen
2109 Los(e)/Seite
Grenen kakstoel met klep en deur, 19e eeuw, h. 109 cm. ...[more]
Zwartlak penantkast met deur en lade met reliëf decor van bloemen in vaas, China, h.. 87 br. 51 d.
Beschilderd teakhouten boekenkast met gestoken motieven, h. 209 br. 109 d. 46 cm. Wooden carved
Mahonie Louis XVI penantkast voorzien van 2 laden en 2 paneeldeuren, gedecoreerd met koper inlegwerk
Tapijt, Kashan, 403 x 293 cm. A carpet, Kashan 403 x 293 cm. ...[more]
Teakhouten koloniale-stijl bruidskist met 2 paneeldeuren en ijzeren slotplaten, h. 71, br. 202, d.
Teakhouten koloniale-stijl bruidskist met 2 paneeldeuren en ijzeren slotplaten, h. 71, br. 202, d. 95 cm. ...[more]
Tapijt, Kashan, 416 x 288 cm. A carpet, Kashan, 416 x 288 cm. ...[more]
2 slags kamerscherm met decor van kraaien in bamboe, ges. en gestempeld, Japan 20e eeuw, h. 165, br.
2 slags kamerscherm met decor van kraaien in bamboe, ges. en gestempeld, Japan 20e eeuw, h. 165, br. 170 cm. (defecten) ...[more]
Mahonie Empire secretaire a abattant met zwart marmeren blad met onderin een lade, 2 paneeldeuren en
Mahonie Empire boekenkast met 2 glazen deuren en lade geflankeerd door deels bronzen kariatiden, ca.
Mahonie Empire boekenkast met 2 glazen deuren en lade geflankeerd door deels bronzen kariatiden, ca. 1820, h. 152, br. 97, d. 51 cm. ...[more]
Mahonie secretaire a abattant met lade, 2 paneeldeuren en schrijfklep waarachter interieur van
Tapijt, Heriz 390 x 285 cm. Carpet, Heriz 390 x 285 cm. ...[more]
Eiken porseleinkast met 2 glazen deuren en 2 paneeldeuren, Holland 18e eeuw, h. 220, br. 160, d.
Eiken porseleinkast met 2 glazen deuren en 2 paneeldeuren, Holland 18e eeuw, h. 220, br. 160, d. 40 cm. ...[more]
Kastanjehouten salon/betaaltafel met 2 laden op blokpoten, Spanje 18e eeuw, h. 60, br. 160, d. 73
Kastanjehouten salon/betaaltafel met 2 laden op blokpoten, Spanje 18e eeuw, h. 60, br. 160, d. 73 cm. ...[more]
Serie van 4 zwartlak Biedermeier stoelen, 19e eeuw Set of 4 black lacquer Biedermeier chairs, 19th
Serie van 4 zwartlak Biedermeier stoelen, 19e eeuw Set of 4 black lacquer Biedermeier chairs, 19th century ...[more]
Mahonie Louis XVI-stijl bureau met leer ingelegd blad met onderin 5 laden, h. 77, br. 170, d. 90
Eiken Captain Chair met zwart skai zitting. ...[more]
Kersenhouten commode met 3 laden afgezet met koperen beslag, het blad versierd met bandintarsia, 19e
Tapijt, Kashan, 345 x 245 cm. Carpet, Kashan, 345 x 245 cm. ...[more]
Tuintafel met marmeren blad op gietijzeren onderstel, h. 70, diam. 51 cm. ...[more]
Tuintafel met houten blad op gietijzeren onderstel, h. 74, br. 100, d. 50 cm. ...[more]
Stel donkergroen beschilderde houten gestoken sierornamenten, h. 85 cm. Painted dark green carved
Stel donkergroen beschilderde houten gestoken sierornamenten, h. 85 cm. Painted dark green carved wooden ornament, h. 85 cm. ...[more]
Eiken cassette voor bestek met 4 laden en klepdeur, h. 46, br. 73, d. 47 cm. ...[more]
Eiken met palisander kussenkast versierd met mascerons, 2 deuren voorzien van kussens en een lade,
Mahonie Biedermeier secretaire a abattant met lade waaronder schrijfklep en 2 paneeldeuren, 19e
Mahonie Biedermeier secretaire a abattant met lade waaronder schrijfklep en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 161, br. 105, d. 47 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren waarachter 2 laden, 19e eeuw, h. 185, br. 120,
Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren waarachter 2 laden, 19e eeuw, h. 185, br. 120, d. 45 cm. (linker deur krom) ...[more]
Noten Louis XVI-stijl armfauteuil met gekleurde stof Walnut chair with colored fabric ...[more]
Eiken gestoken ronde salontafel met marmeren blad rustend op gecanneleerde poten, h. 42 diam. 101
Tapijt, Lori 322 x 142 cm.
Tapijt, Lori 322 x 142 cm. ...[more]
Cheval spiegel in messing lijst, h. 156 cm. Mirror in brass frame, h. 156 cm. ...[more]
Lot van 3 Belouch Perzische kussens. ...[more]
Lot van hardhouten flap aan de wand en eiken krukje Lot of teak table and oak crutch ...[more]
Koperen 6-lichts kaarsen bolkroon. ...[more]
Wit geschilderde piedestal, h. 120, br. 37 cm. (beschadigd) ...[more]
Beukenhouten armstoel met gestoken rozet en bladeren in leuning, 19e eeuw. ...[more]
Oorfauteuil met leer en gebloemde stof bekleed ...[more]
Verguld Louis XV-stijl damesfauteuil met tijgerprint. ...[more]
Mahonie wandtafel met lade, 19e eeuw, h. 78, bladmaat 95 x 50 cm. Mahogany sidetable with drawer,
Mahonie wandtafel met lade, 19e eeuw, h. 78, bladmaat 95 x 50 cm. Mahogany sidetable with drawer, 19th century, h. 78, ize 95 x 50 cm. ...[more]
Mahonie Queen Anne-stijl bijzettafel op 3-sprant, h. 71, diam. 70 cm. ...[more]
Mahonie Queen Anne-stijl bijzettafel met geschulpte rand op 3-sprant, h. 72, diam. 56 cm. ...[more]
Tapijt, Shiraz, 275 x 172 cm. A carpet, Shiraz, 275 x 172 cm. ...[more]
Wit geschilderd Louis XV-stijl chaise longue met luipaardprint bekleed. ...[more]
Deels houten dekenkist met jutte omtrokken, h. 53, br. 100, d. 50 cm. ...[more]
Tapijt, Koerdestan, 328 x 160 cm. A carpet, Koerdestan, 328 x 160 cm. ...[more]
Eiken houten voorraadkast voorzien van 2 deuren en 1 lade, 20e eeuw. h. 177 br. 75 d. 47 cm. Oak
Grenenhouten boekenkast met 2 glazen deuren, h. 140, br. 80, d. 28 cm. ...[more]
Eiken bureau-plat met 10 laden, h. 77, br. 140, d. 70 cm. (blad met waterschade) ...[more]
Bureaustoel, zgn. "Captains Chair", bekleed met groen skai Desk chair, so called: "Captains Chair", with green skai ...[more]
Lot van 2 tapijtjes, w.o. Nain 100 x 65 cm. ...[more]
Eiken Mechelse stoel met gestoken rugleuning, ca. 1920. ...[more]
Deels noten salontafel, h. 56 cm. wooden coffeetable ...[more]
Mahonie Regency-stijl D-end tafel, met tussenblad, h. 78 w. 250 d. 124 cm. Mahogany Regency-style
Gezwart houten commode met geschulpt beuken blad, 3 laden, h. 85 br. 109 d. 48 cm. Black wooden
Mahonie Empire secretaire a abattant met lade waaronder schrijfklep met interieur en 2 deuren
Mahonie Louis XVI-stijl halvemaan tafeltje met 2 laden, 20e eeuw, h. 77, br. 70, d. 35 cm. ...[more]
Serie van 6 mahonie stoelen en uitschuiftafel op 3-sprant, h. 74, diam. 110 cm. ...[more]
Mahonie toiletcommode met spiegelopstand en 5 laden, h. 144, br. 115, d. 53 cm. (blad bechadigd)
Mahonie toiletcommode met spiegelopstand en 5 laden, h. 144, br. 115, d. 53 cm. (blad bechadigd) ...[more]
Serie van 3 Biedermeier stoelen en mahonie tafel op 3-sprant, 19e eeuw, h. 74, br. 107 cm. ...[more]
Serie van 8 mahonie armstoelen bekleed met gebloemde stof, 20e eeuw A set of 4 armschairs, 20th
Serie van 8 mahonie armstoelen bekleed met gebloemde stof, 20e eeuw A set of 4 armschairs, 20th century ...[more]
Eiken Gotische-stijl dekenkist met gestoken panelen, h. 53, br. 102, d. 50 cm. ...[more]
2109 Los(e)/Seite