(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

2109 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 2109 Los(e)

Grenen kakstoel met klep en deur, 19e eeuw, h. 109 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan, 403 x 293 cm. A carpet, Kashan 403 x 293 cm. ...[more]

Tapijt, Kashan, 416 x 288 cm. A carpet, Kashan, 416 x 288 cm. ...[more]

2 slags kamerscherm met decor van kraaien in bamboe, ges. en gestempeld, Japan 20e eeuw, h. 165, br. 170 cm. (defecten) ...[more]

Mahonie Empire boekenkast met 2 glazen deuren en lade geflankeerd door deels bronzen kariatiden, ca. 1820, h. 152, br. 97, d. 51 cm. ...[more]

Tapijt, Heriz 390 x 285 cm. Carpet, Heriz 390 x 285 cm. ...[more]

Eiken porseleinkast met 2 glazen deuren en 2 paneeldeuren, Holland 18e eeuw, h. 220, br. 160, d. 40 cm. ...[more]

Serie van 4 zwartlak Biedermeier stoelen, 19e eeuw Set of 4 black lacquer Biedermeier chairs, 19th century ...[more]

Eiken Captain Chair met zwart skai zitting. ...[more]

Tapijt, Kashan, 345 x 245 cm. Carpet, Kashan, 345 x 245 cm. ...[more]

Tuintafel met marmeren blad op gietijzeren onderstel, h. 70, diam. 51 cm. ...[more]

Stel donkergroen beschilderde houten gestoken sierornamenten, h. 85 cm. Painted dark green carved wooden ornament, h. 85 cm. ...[more]

Eiken cassette voor bestek met 4 laden en klepdeur, h. 46, br. 73, d. 47 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier secretaire a abattant met lade waaronder schrijfklep en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 161, br. 105, d. 47 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren waarachter 2 laden, 19e eeuw, h. 185, br. 120, d. 45 cm. (linker deur krom) ...[more]

Tapijt, Lori 322 x 142 cm. ...[more]

Lot van 3 Belouch Perzische kussens. ...[more]

Koperen 6-lichts kaarsen bolkroon. ...[more]

Wit geschilderde piedestal, h. 120, br. 37 cm. (beschadigd) ...[more]

Beukenhouten armstoel met gestoken rozet en bladeren in leuning, 19e eeuw. ...[more]

Oorfauteuil met leer en gebloemde stof bekleed ...[more]

Verguld Louis XV-stijl damesfauteuil met tijgerprint. ...[more]

Mahonie wandtafel met lade, 19e eeuw, h. 78, bladmaat 95 x 50 cm. Mahogany sidetable with drawer, 19th century, h. 78, ize 95 x 50 cm. ...[more]

Mahonie Queen Anne-stijl bijzettafel op 3-sprant, h. 71, diam. 70 cm. ...[more]

Tapijt, Shiraz, 275 x 172 cm. A carpet, Shiraz, 275 x 172 cm. ...[more]

Wit geschilderd Louis XV-stijl chaise longue met luipaardprint bekleed. ...[more]

Deels houten dekenkist met jutte omtrokken, h. 53, br. 100, d. 50 cm. ...[more]

Tapijt, Koerdestan, 328 x 160 cm. A carpet, Koerdestan, 328 x 160 cm. ...[more]

Grenenhouten boekenkast met 2 glazen deuren, h. 140, br. 80, d. 28 cm. ...[more]

Bureaustoel, zgn. "Captains Chair", bekleed met groen skai Desk chair, so called: "Captains Chair", with green skai ...[more]

Lot van 2 tapijtjes, w.o. Nain 100 x 65 cm. ...[more]

Eiken Mechelse stoel met gestoken rugleuning, ca. 1920. ...[more]

Deels noten salontafel, h. 56 cm. wooden coffeetable ...[more]

Serie van 8 mahonie armstoelen bekleed met gebloemde stof, 20e eeuw A set of 4 armschairs, 20th century ...[more]

  • 2109 Los(e)