2102 Los(e)/Seite
Tapijt, Lori 335 x 175 cm. Lori carpet 335 x 175 cm. ...[more]
Porseleinen wandmasker van dame met baret, gemerkt Beswick en genummerd, Engeland Pottery Wall
Bronzen beeld van Vrouwe Justitia, h. 40 cm. Bronze statue of "Lady Justice", h. 40 cm. ...[more]
Tafel pendule in mahonie kast, Engeland ca. 1900, h. 33, br. 24 cm. Mahogany table clock, England
Tafel pendule in mahonie kast, Engeland ca. 1900, h. 33, br. 24 cm. Mahogany table clock, England about 1900, h. 33, w. 24 cm. ...[more]
Art Deco sculptuur van dame op marmeren basement, met sign. D.H. Chiparus, h. 42 cm. ...[more]
Stel eiken Art Deco boekensteunen, h. 19 cm. Pair of 2 oak Art Deco book ends, h. 19 cm. ...[more]
Porseleinen relief, Maria met kind, C.I.A. Manna Torino nr. 527. ...[more]
Uitgebreid "Corona" glasservies, ontwerp: Gerard Thomassen, 1966, Leerdam, Literatuur: Leerdam
Stel Art Deco boekensteunen met mythische wezens op marmeren basement, h. 17 cm. ...[more]
Plateel vaas, mogelijk Tuschinski ...[more]
Art Deco tafellamp op marmeren voet en glazenkap, h. 37 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van valk, naar Krieger, h. 17 cm. Bronze sculpture of falcon, after Krieger, h. 17
Bronzen sculptuur van valk, naar Krieger, h. 17 cm. Bronze sculpture of falcon, after Krieger, h. 17 cm. ...[more]
Stel bronzen deurgrepen, h. 35, br. 6 cm. A pair of bronze door handles, h. 35, w. 6 cm. ...[more]
Poeziëalbum, jaren '30 met oorspronkelijke plaatjes ...[more]
Bronzen koud beschilderde kreeft, h. 19 cm. ...[more]
Art Deco tafellamp gedragen door oosterse dame op verzilverde bronzen voet, ges. Schneider, h. 35
Art Deco tafellamp gedragen door oosterse dame op verzilverde bronzen voet, ges. Schneider, h. 35 cm. ...[more]
Jugendstil spiegel op metalen houder. h. 36, br. 33 cm. ...[more]
Polychroom beschilderde kast met 4 shutterdeuren, h. 90 br. 119 d. 42 cm. Polychrome painted
Polychroom beschilderde teakhouten eettafel, h. 77 br. 200 d. 100 cm. Polychrome painted wooden
Polychroom beschilderde teakhouten eettafel, h. 77 br. 200 d. 100 cm. Polychrome painted wooden dining table, h. 77 w. 200 d. 100 cm. ...[more]
Polychroom beschilderd bureau met 3 laden en 1 deur, 20e eeuw, h. 78 br. 150 d. 86 cm. Polychrome
Polychroom beschilderde boekenkast, 20e eeuw, h. 200 br. 96 d. 35 cm. Polychrome painted bookcase,
Polychroom beschilderde salontafel met gestoken fries, h. 46 br. 121 d. 61 cm. Polychrome painted
Polychroom beschilderde salontafel met gestoken fries, h. 46 br. 121 d. 61 cm. Polychrome painted coffeetable, h. 46 w. 121 d. 61 cm. ...[more]
Polychroom beschilderde bijzettafel met lade en deur, h. 60 br. 51 d. 41 cm. Polychrome painted side
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met blauw satine glazen kap, ges. Schneider France, h. 44 cm.
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met blauw satine glazen kap, ges. Schneider France, h. 44 cm. ...[more]
Art Deco sculptuur van panter op zwartmarmeren voet, h. 27 cm. ...[more]
Polychroom dik glazen vaas, "mille fiori", h. 45 cm. Polychrome vase, "mille fiori", h. 45 cm.
Polychroom dik glazen vaas, "mille fiori", h. 45 cm. Polychrome vase, "mille fiori", h. 45 cm. ...[more]
Polychroom glazen sculptuur van vis, l. 70 cm. br. 8 cm. h. 26 cm. Polychrome glass sculpture of a
Polychroom glazen sculptuur van vis, l. 70 cm. br. 8 cm. h. 26 cm. Polychrome glass sculpture of a fish, l. 70 cm. w. 8 cm. h. 26 cm. ...[more]
Staande lamp met gietijzeren voet en stoffen kap, h.160 cm. ...[more]
Art Deco staand horloge in eiken kast, met koperen wijzerplaat, h. 198 cm. Art Deco clock in oak
Art Deco staand horloge in eiken kast, met koperen wijzerplaat, h. 198 cm. Art Deco clock in oak chest with copper dial, h. 198 cm. ...[more]
IJzeren deels koperen 8-lichts hanglamp met glazen kapjes. (diverse kapjes beschadigd) ...[more]
Nikkelen tafellamp, zgn. tuimelaar, h. 41 cm. Nickel lamp, suppostly "Tuimelaar" h. 41 cm. ...[more]
Polychroom kunststoffen beeld van vrouwenfiguur op voet, h. 80 cm. br. 33 cm. Polychrome plastic
Lot van een glazen Olympiade Amsterdam Holland beker, Copier Leerdam, IX olympiade bord en een
Blank lazen likeurstel met stopkaraf en 6 glazen, gemerkt Copier op zwart glazen dienblad, Leerdam
Blank lazen likeurstel met stopkaraf en 6 glazen, gemerkt Copier op zwart glazen dienblad, Leerdam ca. 1925. ...[more]
Donald Pollard glazen sculptuur van uil, h. 14 cm. ...[more]
Paars glazen vaas met brede basis en toelopende smalle hals, geëtst monogram Chris Lebeau voor
Stel Art Deco bronzen bizons op marmeren voetstuk, ges. L. Carvin, ca. 1930., h. 14 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van clown, ges. CAN (=Corry Ammelaar van Niekerk), h. 16 cm. Bronze sculpture of
Pendule in Amsterdamse school kast met bronzen wijzerplaat en verzilverde slinger met carneool, H.J.
Groen persglazen schaal, ontworpen door K.P.C. de Bazel, glasfabriek Leerdam met persmerk, ca. 1924,
Groen persglazen schaal, ontworpen door K.P.C. de Bazel, glasfabriek Leerdam met persmerk, ca. 1924, 35 x 25 cm. ...[more]
Gekleurd glazen Murano sculptuur van dame met fruit, Erotic Lady, h. 49 cm. Colored Murano glass
Dikwandig rookglazen Rossi sculptuur van dansend paar, h. 45 cm. Glass Rossi scullpture of a
Dikwandig rookglazen Rossi sculptuur van dansend paar, h. 45 cm. Glass Rossi scullpture of a dansig couple, h. 45 cm. ...[more]
Dikglazen Leerdam design vaas, ges. Floris Meydam, Unica MF 283, h. 29 cm. ...[more]
Stel Art Deco koperen kerkkandelaars, h. 80 cm. ...[more]
Glazen geblazen vaas met paarse bel, h. 20 cm. Glass blown vase with purple bubble, h. 20 cm.
Glazen geblazen vaas met paarse bel, h. 20 cm. Glass blown vase with purple bubble, h. 20 cm. ...[more]
Lot van 4 porseleinen Lladro sculpturen, van 2 bloemenjongens, schooljongen met duiven en voetballer
Lot van 5 Lladro sculpturen, w.o. engelen en "London" A collection of 5 Lladro porcelain sculptures,
Lot van 5 Lladro sculpturen, w.o. engelen en "London" A collection of 5 Lladro porcelain sculptures, amogn which angles and "London" ...[more]
Porseleinen Lladro sculptuur, vissersboot met opa en kind, Paloma, Spanje, l. 39 cm. Porcelain
Lot van 4 Lladro porseleinen sculpturen, van 2 clows en 2 scheepsjongens A collection of 4 Lladro
Lot van 4 Lladro porseleinen sculpturen, van 2 clows en 2 scheepsjongens A collection of 4 Lladro sculptures ...[more]
Lot van 3 Lladro porseleinen sculpturen, van jongen met hond, konijn en ijsbeer A collection of 3
Lot van 3 Lladro porseleinen sculpturen, van jongen met hond, konijn en ijsbeer A collection of 3 Lladro sculptures ...[more]
Lladro porseleinen sculptuur van liggende clown, l. 38 cm. Lladro porcelain sculpture of clow, l. 38
Lladro porseleinen sculptuur van liggende clown, l. 38 cm. Lladro porcelain sculpture of clow, l. 38 cm. ...[more]
Lot van 4 Lladro sculpturen, Inuit figuren op ijsbeer, stierenvechter, Olympische fakkeldrager en
Diverse porseleinen sculpturen, w.o. Nao ...[more]
Lot van 3 porseleinen Lladro sculpturen: herder, jongen met boek en jongen in schommelstoel A
Lot van 2 porseleinen Lladro beeldjes ...[more]
Lot van een porseleinen Royale Stratford dansende dame, porseleinen zittende dame, porseleinen
Lot van een porseleinen Royale Stratford dansende dame, porseleinen zittende dame, porseleinen Kameleon en een Goebel luipaard. ...[more]
Hutschenreuther sculptuur van dansende dame, h. 29 cm. Hutschenreute sculpture of a dancing lady, h.
Hutschenreuther sculptuur van dansende dame, h. 29 cm. Hutschenreute sculpture of a dancing lady, h. 29 cm. ...[more]
Porseleinen sculptuur van dame met hond, h. 37 cm. Porcelain sculpture of a lady with dog, h. 37 cm.
Porseleinen sculptuur van dame met hond, h. 37 cm. Porcelain sculpture of a lady with dog, h. 37 cm. ...[more]
2102 Los(e)/Seite