2102 Los(e)/Seite
WIJDOOGEN, NICOLAAS (1829-1852), ges. l.o., schepen op het water, paneel 12 x 18 cm. ...[more]
BLES, JOSEF (1825-1875), ges. r.o., figuren aan de kust bij Scheveningen, paneel 22 x 28 cm. BLES
Onbekend, onges. 19e eeuw, stadsgezicht met hengelaar aan gracht, paneel 28 x 20,5 cm. ...[more]
WENCKEBACH, LUDWIG WILLEM REIJMERT (1860-1937), ges. l.o., herder met schapen op zandweg, doek 65
GIGNAC, ANDRE (1866-1956), ges. r.o., meisje met mand appels onder boom, doek 60 x 90 cm. ...[more]
Onbekend, onges. putti onder druivenboom, doek 55 x 105 cm. ...[more]
STREEFKERK, CARL AUGUST (1884-1968), ges. l.o. gezicht op landhuis, vermoedelijk omgeving Haarlem,
STREEFKERK, CARL AUGUST (1884-1968), ges. l.o. gezicht op landhuis, vermoedelijk omgeving Haarlem, doek 49 x 69 cm. ...[more]
BRUIN DE CORNELIS (1870-1940), ges. l.o., gezicht op paleis van volksvlijt te Amsterdam, doek 40 x
BRUIN DE CORNELIS (1870-1940), ges. l.o., gezicht op paleis van volksvlijt te Amsterdam, doek 40 x 60 cm. ...[more]
KATTENBELD, ANTON, ges. r.o., gezicht op de Prins Hendrikkade te Amsterdam, doek 40 x 60 cm.
KATTENBELD, ANTON, ges. r.o., gezicht op de Prins Hendrikkade te Amsterdam, doek 40 x 60 cm. ...[more]
MOLENAAR, JOHANNES PETRUS (1914-1989), ges. r.o., Havengezicht, doek 58 x 97 cm. MOLENAAR JOHANNES
BOS, WIM (1906-1974), ges. m.r., Havengezicht, gem. tech. 52 x 72 cm. BOS WIM (1906-1974), sign.
BOS, WIM (1906-1974), ges. m.r., Havengezicht, gem. tech. 52 x 72 cm. BOS WIM (1906-1974), sign. m. r., Port, mixed media 52 x 72 cm. ...[more]
Onbekend, onges. bril schoonmakende man, aquarel 34 x 26 cm. ...[more]
AGEEV, MIKHAIL SERGEEVICH (1918-????), ges. r.o., figuren in berkenbos, gouache 49 x 60 cm. AGEEV,
KLEIJN HENDRIK ALBERT (1860-1929), ges. l.o., besneeuwd landschap, gouache 32 x 53 cm. KLEIJN
MOOLHUIZEN, JAN JURRIEN (1900-1980), ges. l.o., berglandschap, doek 51 x 71 cm. ...[more]
MUEHLHAUS, DANIEL (1907-1981), ges. l.o., paard en wagen aan Amsterdamse gracht, doek 100 x 60 cm.
MUEHLHAUS, DANIEL (1907-1981), ges. l.o., paard en wagen aan Amsterdamse gracht, doek 100 x 60 cm. ...[more]
WAASDORP, C, ges. en gedat. 38 r.o., schepen aan Amsterdamse gracht, board 98 x 60 cm. ...[more]
DIJK, C.J.A. VAN, ges. en gedat. '83-'85 m.o., herder met geit in landschap, paneel 100 x 130 cm.
DIJK, C.J.A. VAN, ges. en gedat. '83-'85 m.o., herder met geit in landschap, paneel 100 x 130 cm. ...[more]
HEIJN, HEINRICH EDUARD (1856-1932), ges. l.o., waterval in berglandschap, doek 95 x 75 cm. Heijn,
COX, PETER, ges. l.o., duinlandschap, pastel 35 x 75 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. gemon. en gedat. 1882 l.o., hond met pups in paardenstal, paneel 20 x 26 cm.
Onbekend, onduid. gemon. en gedat. 1882 l.o., hond met pups in paardenstal, paneel 20 x 26 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. l.o. 19e eeuw, schapen in stal, paneel 24 x 17 cm. ...[more]
EERELMAN, OTTO (1839-1926), ges. l.o., is mogelijk, portret van Sint Bernard pup, marouflé 37 x 27
EERELMAN, OTTO (1839-1926), ges. l.o., is mogelijk, portret van Sint Bernard pup, marouflé 37 x 27 cm. ...[more]
Onbekend, ca. 1930, met toegevoegd signatuur l.b., twee Balinese schonen en een kind, doek 100 x
ROVERS, JOS (1893-1976), ges. l.o., aangemeerde vissersschuiten, doek 56 x 76 cm. ...[more]
TERLOUW, CORNELIS "KEES" (1890-1948), ges. r.o., bedrijvigheid in Rotterdamse haven, doek 53 x 73
TERLOUW, CORNELIS "KEES" (1890-1948), ges. r.o., bedrijvigheid in Rotterdamse haven, doek 53 x 73 cm. ...[more]
PIECK, ADRI (1894-1982), ges. r.o., knotwilgen aan waterkant, marouflé 42 x 51 cm. ...[more]
onbekent, zonder signatuur, de Gelderse kade met Schreierstoren, doek 50 x 70 cm. Unknown, Street
Onbekend, gemono. C.V. havengezicht te Rotterdam, paneel 38 x 48 cm. ...[more]
CREYTENS, JULIEN (1897-1972), ges. r.o., schepen bij de haven van Antwerpen, paneel 50 x 60 cm.
CREYTENS, JULIEN (1897-1972), ges. r.o., schepen bij de haven van Antwerpen, paneel 50 x 60 cm. ...[more]
Onbekend, ongesign. naar Adriaan Brouwer rokende en drinkende kaartspelers, doek 37 x 27 cm.
Onbekend, ongesign. naar Adriaan Brouwer rokende en drinkende kaartspelers, doek 37 x 27 cm. ...[more]
Serie van 55 kopergravures, Amsterdam uitgegeven door Jan Meurs 1663, uit beschrijving van Amsterdam
Serie van 55 kopergravures, Amsterdam uitgegeven door Jan Meurs 1663, uit beschrijving van Amsterdam door Olfert Dapper. ...[more]
Lot van 112 kopergravures en litho's (18/19e eeuw), stads-dorp gezichten en buitenplaatsen Utrecht.
Lot van 112 kopergravures en litho's (18/19e eeuw), stads-dorp gezichten en buitenplaatsen Utrecht. ...[more]
Landkaart, Caarte van den nieuw vermaakte Zee-dijk, gedat. 1737, 62 x 180 cm. ...[more]
TEIXEIRA DE MATTOS, JOSEPH (1892-1938), gemon. r.b., 'Koppen van reigers', studietekening 17 x 14,
BROGGEL, WILLEM (1882-1970), ges. r.o. paard en wagen op bospad, doek 36 x 26 cm. ...[more]
SCHIERECK, HANS (1939), ges. r.o., polderlandschap, ets 15 x 25 cm. Schiereck, Hans, signed,
SCHIERECK, HANS (1939), ges. r.o., polderlandschap, ets 15 x 25 cm. Schiereck, Hans, signed, landscape, etching 15 x 25 cm. ...[more]
TEELING, PETER (1946), ges., lot van 3 etsen: landschappen Teeling, Peter, signed, lot of 3
TEELING, PETER (1946), ges., lot van 3 etsen: landschappen Teeling, Peter, signed, lot of 3 etchings: landscapes ...[more]
Lot van 3 18e eeuwse gravures: Gezicht der Portugeesche en Hoogduitsche synagoge (Wagenaar,
NOYENS, TOON, met sign. r.o. heidelandschap, doek 48 x 58 cm. ...[more]
Onbekend, boerenmeid, aquarel 34 x 24 cm. ...[more]
Onbekend, naar Springer straatgezicht, maroufle 22 x 17 cm. ...[more]
BOS, G., met sign. en gedat. 1849 riviergezicht met roeiboot, paneel 29 x 35 cm. ...[more]
OTTEE MARK (189801982), ges. r.o. zeilboot, doek 38 x 48 cm. ...[more]
Onbekend, boereninterieur paneel 28 x 23 cm. ...[more]
Map met diverse prenten, gravures en litho's w.o. 18e en 19e eeuw ...[more]
Kopergravure, Nieuw-Zyds Heeren Logement te Amsterdam, ca. 1726, 20 x 30 cm. Copper etching, Nieuw-
HEBBELINCK, ROGER, ges. r.o., figuren bij markt te Nijmegen, aquatint 110/350 32 x 39 cm. ...[more]
Doos div. wandversieringen w.o. drukwerk en tekeningen ...[more]
Doos div. wandversieringen w.o. gravures, pastel en doek ...[more]
Gravure, 'Sunday Morning', van W. Nutter, uitgegeven door W.R. Bigg 41 x 51 cm. ...[more]
HAOHUA, LUIS, vissersboten voor de kust bij Beihai, aquarel 50 x 72 cm. HAOHUA, LUIS, fishing
ROEMERS, GERHARD COHN (1900-1965), ges. l.o. het witte huis te Rotterdam, doek 64 x 53 cm. ...[more]
SMITH, J., ges. r.o., gezelschap in rococo-interieur, doek 90 x 120 cm. Smith, J., signed, figures
Prent, Musophaga Gigantea, 60 x 50 cm. ...[more]
BERG VAN DEN FREEK (1918-2000), ges. r.o., havengezicht, aquarel 37 x 54 cm. ...[more]
TEELING, PETER (1946), ges. r.o., landschap met boerderij, aquarel 34 x 45 cm. Teeling, Peter,
VOSSEN, ANDRé VAN DER (1893-1963), gemon. r.o., boten in haven, paneel 38 x 54 cm. ...[more]
2102 Los(e)/Seite