- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
Onbekend, onduid. ges. l.o., "vrouwentorso en buste", doek 130 x 110 cm.
BRAUN ROGER (1972), . "choise", board 140 x 91 cm.
VEN VAN DER PAUL (1892-1972), ges. r.o., korenschoven aan zandweg bij boerderij, doek 60 x 80 cm.
Hanko Hans (1923), sign. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm.HANKO HANS (1923), ges. l.o. "Leda
Hanko Hans (1923), sign. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm.HANKO HANS (1923), ges. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm. ...[more]
BROER, ges. r.o., op de vleugel spelen, tekening 23 x 31 cm.
WOLKERS JAN (1925-2007), ges. l.o. zittend naakt, studie tekening 63 x 48 cm. (waterschade)
VOLDERS, FIEN (GEB. 1938), ges. en gedat. 1974 r.o., broertjes aan het knikkeren, aquarel 40 x 57
VOLDERS, FIEN (GEB. 1938), ges. en gedat. 1974 r.o., broertjes aan het knikkeren, aquarel 40 x 57 cm.
PEETERS, JAN (1912-1992), ges. en gedat. 1957 r.o., vrouw met boek op stoel, aquarel 63 x 48 cm.
KLAASSE PIET (1918-2001), ges. r.o. Allegro Appassionato, Orlando kwartet, litho 44 x 58 cm. (glas
KLAASSE PIET (1918-2001), ges. r.o. Allegro Appassionato, Orlando kwartet, litho 44 x 58 cm. (glas defect)
Onbekend, onduid. ges. r.o., Volendam, houtsnede 41 x 30 cm.
OOSTING-BIERUMA JEANNE, sign., Trois Nocturnes, portfolioOOSTING-BIERUMA JEANNE, ges. l.o., Trois
OOSTING-BIERUMA JEANNE, sign., Trois Nocturnes, portfolioOOSTING-BIERUMA JEANNE, ges. l.o., Trois Nocturnes, map ...[more]
WORST, JAN (BORN 1953), signed and dated 2004 l.r., 'The Rich Hours', silkscreen X 75 x 101 cm.
WORST, JAN (BORN 1953), signed and dated 2004 l.r., Tacid understanding, silkscreen 28/100 75 x
BIERENBROODSPOT, GERTI (BORN 1940), signed and dated 1975 l.r., composition, color lithograph 75 x
CREMER, JAN (BORN 1940), signed and dated '01 l.r., landscape with three trees, silkscreen print
OEY, TJENG SIT (1917-1987), ges. en gedat. 1969 r.o., 'Playing Guest', litho 63 x 63 cm.
Assem, Marjolein van den, not signed, Mountain walk, mixed media (1984), 125 x 92 cm.ASSEM,
BOOT, ELS, ges. l.o. en gedat. 1990, 'bergwand', 'Bergtop', serie van 3 etsen 5/25 33 x 40 cm.
OEY, TJENG SIT (1917-1987), ges. en gedat. '72 r.o., compositie in rood, grijs en zwart, litho 1/
OEY, TJENG SIT (1917-1987), ges. en gedat. '72 r.o., compositie in rood, grijs en zwart, litho 1/25 40 x 50 cm.
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1994 dame met kater, litho 43 x 51 cm. (herkomst Jaski
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1994 dame met kater, litho 43 x 51 cm. (herkomst Jaski Gallerie Amsterdam)
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1997 dame met vogel, litho 55 x 65 cm. (herkomst Jaski
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1997 dame met vogel, litho 55 x 65 cm. (herkomst Jaski Gallerie Amsterdam)
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1990 Aida, litho 48 x 41 cm. (herkomst Jaski Gallerie
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1990 Aida, litho 48 x 41 cm. (herkomst Jaski Gallerie Amsterdam)
Sierhuis, Jan, signed, reclining nude, lithography 50 x 65 cm.SIERHUIS, JAN (1928), ges. en gedat
APPEL KAREL (1921-2006), sign. "Cats", silk screen 115/250 59 x 79 cm.APPEL KAREL (1921-2006),
Corneille, signed, woman in a garden, lithograph 66 x 51 cm.CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., femme
Corneille, signed, woman, flower, screenprint 65 x 50 cm.CORNEILLE, (1922-2010), ges. l.b., vrouw en
Diemen, Jan van, signed, American Football players, screenprint 70 x 52 cm.DIEMEN, JAN VAN (1954),
Corneille, signed, woman, bird and fish, screenprint 57 x 74 cm.CORNEILLE (1922-2010), ges. r.o.,
Otter, Olphaert den, signed, untitled, gouache 52 x 69 cm. Provenance: KLM Art CollectionOTTER,
KAGIE, JAN (1907-1991), signed l.r., composition with laundry, oil on canvas 115 x 130 cm.KAGIE, JAN
LAMPE, KATINKA (BORN 1963), signed and dated 2006 on the back, boy's head, oil on canvas 160 x 120
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1990, A trois heures cinquante sept, screenprint 84 x 70
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1990, A quatre heures, screenprint 84 x 70 cm. Provenance KLM
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1990, Salle a Dormir, screenprint 84 x 70 cm. Provenance
Onbekend, onduid. ges. m.o., compositie, ets 64 x 50 cm.
KLEMENT FON (1930-2000), ges. en gedat. '68 r.o., 'Elevation', zeefdruk 12/24 eigendruk 50 x 68 cm.
ROLING, MARTE (BORN 1939), signed and dated 1965 l.r., 'Black hand', lithograph 10/30 54 x 73 cm.
Janitz, Robert (1962), signed and dated 2002 at the back, abstract, oilpaint on plastic, 130 x 91
POLL, BAS VAN DER (Born 1947), signed and dated '79 l.l., composition with text 'CONSTRUCTED MAN',
2295 Los(e)/Seite