- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
Lot van 3 blauw/wit porseleinen bordjes met decor van figuren, 18 x 18 cm. en 4 porseleinen
Porcelain teacaddy with landscape decor, China 20th century, h. 20 cm.Porseleinen theebus met
Lot of 2 yellow porcelain ginger jars with decor of flowers, mark, China 20th century, h. 17 cm. (
Lot van 4 cloisonne vaasjes en dekselpotje, Meiji-periode Japan.
Lot of 4 chinese dolls.Lot van 4 chinese poppen in zijden klederdracht. ...[more]
Lot van 3 bronzen Boeddha's, w.o. 2 zittende op lotusbloem, Thailand 20e eeuw.
Lot van een liggende Boeddha en een sculptuur van Shou, china 20e eeuw.
a lot of 2 bronze Buddha's and 2 bronze Guanyin, China 20th century.Lot van een bronzen Guanyin
Lot van een bronzen sculptuur van Indra op 3-koppige olifant, India, h. 21 cm., 2 zittende Boeddha's
Lot van 2 ivoren netsukes, 19e eeuw
Lot van 4 snuff bottles, w.o. 2 porselein, China 20e eeuw. (1x defect)
a lot of 3 bronze Buddha's, China 20th century, h. 29 and 20 cm.Lot van 3 bronzen zittende Boeddha's
Wooden sculpture of Daikokuten (is one of the Seven Lucky Gods (Fukujin) on painted basement,
a lot of 5 soapstone inkwells with monkeys, China ca. 1900.Lot van 5 spekstenen inktpotten met
Lot of 8 snuff bottles, China 20eth century.Lot van 8 snuifflesjes, w.o. 3 porseleinen, China 20e
Lot of 8 snuff bottles, China 20eth century.Lot van 8 snuifflesjes, w.o. 3 porseleinen, China 20e eeuw. (1x dopje ontbreekt. ...[more]
Lot van 2 houten dekseldoosjes met decor van zittende figuren, India.
a lot of 9 snuff bottles with erotic decor, China 20th century.Lot van 9 kunststof snuff bottles met
a lot of 9 snuff bottles with erotic decor, China 20th century.Lot van 9 kunststof snuff bottles met erotisch decor, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 4 bronzen siervaasjes, Meiji periode, Japan ca. 1900.
Lot van 2 cloisonne vazen, Meiji-periode Japan, h. 37 en 30 cm.
Bronzen cloisonne wierook brander met Foo-dog op deksel, Meiji periode, Japan ca. 1900, h. 30 cm.
Emaille siervaas met decor van bloemen en vogels in cartouches, China vroeg 20e eeuw, h. 36 cm.
Soapstone koro with 5 lions on rock, China ca. 1900, h. 25 cm.Spekstenen wierookbrander met 5
Bronzen ritueel Lama bel, Ghanta Tibet, vermoedelijk 19 of begin 20e eeuw, h. 23 cm.
A bronze Channukah lampBronzen olie chanoekalamp met Hebreeuwse tekst en 9 olielontjes, vermoedelijk
A bronze Channukah lampBronzen olie chanoekalamp met Hebreeuwse tekst en 9 olielontjes, vermoedelijk 19e eeuw, h. 21 cm. ...[more]
Kris Jalak Tilam Sari ith oout sheat, Ganja replaced, Java Majapahit, about 1300-1500Kris Jalak
Kris Madura in Ladrang Daunan sheath and wooden handle, IndonesiaKris Tilam Upih in Madura Ladrang
a lot of 8 soapstone, China ca. 1900.Lot van 2 spekstenen inktpotten, 2 herten, Boeddha, vogel en
Stel bronzen cloisonne dekselvazen met bloemdecor, China ca. 1920, h. 22 cm.
Blanc de chine Guanyin, h. 30 cm., China 20e eeuw in dekseldoos.
Sculptuur van Guanyin, h. 28 cm. in dekseldoos, China 20e eeuw.
Pair of 2 polychrome plaquettes decorated with 'zotjes', 35 x 69 cm.Stel polychroom beschilderde
Lot of a wooden sculpture of 2 lying children, h. 26 cm. father with child, h. 65 cm. and a baby
Clossoine on copper, vase, marked, China, h. 59 cm.Cloissone op rood koperen balustervormige
Gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van Chinese Wijsgeer Confusius te paard (ruiter
Gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van Chinese Wijsgeer Confusius te paard (ruiter afneembaar), China 20e eeuw, h. 44 cm.
Hardhouten sculptuur van Garuda, Indonesie, h. 60 cm.
Coromandel snijwerk van danseres op lotusbloem, Bali, h. 111 cm.
Gilded wooden Buddha in long draped robes and standing a lotus flower, Birma 20th century, h. 140
Ceramic plate with golden dragon, in frame, China, diam. 30 cm. Provenance KLM art collection.
Bronze Buddha sitting altar, Thailand 20th century, h. 53 cm.Bronzen Boeddha zittend op altaar,
Bronze Buddha sitting altar, Thailand 20th century, h. 53 cm.Bronzen Boeddha zittend op altaar, Thailand 20e eeuw, h. 53 cm. ...[more]
Bronze Buddha sitting on lotus flower and altar, Thailand 20th century, h. 58 cm.Bronzen Boeddha
Bronze Buddha sitting on lotus flower and altar, Thailand 20th century, h. 54 cm.Bronzen Boeddha
Bronze Buddha sitting on lotus flower and altar carried by lions, Thailand 20th century, h. 60 cm.
Wooden gilded seated Buddha in robe, Burma 20th century, h. 63 cm.Houten vergulde zittende Boeddha
Serie van 3 houten zittende Boeddha's, h. 36 cm. en 2 houten zwanen, Tibet 20e eeuw.
Stel bronzen "Boeddha" handen als boekensteunen, Birma 20e eeuw, h. 35 cm.
Bronze standing Guanyin with 9 headed dragon, Thailand 20th century, h. 56 cm.Bronzen staande
Wooden gilded seated Buddha in robe, Burma 20th century, h. 50 cm.Houten vergulde zittende Boeddha
Wooden gilded seated Buddha in robe, Burma 20th century, h. 50 cm.Houten vergulde zittende Boeddha in gewaad, Birma 20e eeuw, h. 50 cm. ...[more]
Wooden table screen (room divider) with etched glass and with a mother of pearl inlaid on Fo-dogs,
Porseleinen plaquette met decor van landschap in houten kader, China 20e eeuw, 66 x 50 cm.
a lot of 5 marionette puppets from Burma (Myanmar) with polychrome painted wood, h. 53 cm.Lot van
Stel wandschotels met transfer decor van landschap en vogels, 20e eeuw, diam. 40 cm.
lot of 5 Boeren "Ming" plates, China.Lot van 5 porseleinen Boeren "Ming" borden, China ca. 1800. (4x
lot of 5 Boeren "Ming" plates, China.Lot van 5 porseleinen Boeren "Ming" borden, China ca. 1800. (4x haarscheur) ...[more]
Lot van 6 porseleinen borden, China 20e eeuw. (1x haarscheur)
a lot of a yellow glazed double gourd shaped vase, yellow glazed moon vase and 3 vases, China 20th
Lot van 4 houten sculpturen van knielende dames en vogel, Bali.
Lot van 4 houten sculpturen, w.o. wijsgeer Shou Lau, China en een gestoken sculptuur van olifant met
Lot van 4 houten sculpturen, w.o. wijsgeer Shou Lau, China en een gestoken sculptuur van olifant met Howdah, India, h. 25 cm.
15 delen porseleinen Satsuma theeservies met decor van bloemen en vlinder, Japan 20e eeuw gemerkt:
15 delen porseleinen Satsuma theeservies met decor van bloemen en vlinder, Japan 20e eeuw gemerkt: Seizan Gama
Lot divers porselein, China 20e eeuw.
Lot porselein, w.o. Imari en gemberpotjes, China 19/20e eeuw.
Lot divers chinees, w.o. paard en delselpot.
2295 Los(e)/Seite