- Antique Furniture & Carpets I (249)
- Antique Furniture & Carpets II (224)
- Antique Paintings (246)
- Contemporary Art (272)
- European and Asian Fine Arts (243)
- European Fine Arts (182)
- Jewellery, Watches, Silver (281)
- Modern and Design furniture, Fine Arts (370)
- Modern Art (198)
- Tribal Art (29)
- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
Blikken bouillote tafellamp met decoratie van harp en hoorn des overvloed, h. 43 cm.
Bronzen sculpture of family on marble basement, 19th century, h. 42 cm.Bronzen sculptuur van
IJzeren Bleistiftscharf-maschine "Jupiter" 2, ca. 1920.
Ronde koperen 19 lichts kaarsenhouder, 19e eeuw, diam. 43 cm. (2 houders defect)
Lot van 4 plated cloches bestaande uit 1 grote en 3 kleinere, allen afkomstig uit het Carlton Hotel
Ca. 30 delen kristallen glasservies met ruitslijpsel, w.o. groeneen witte wijnglazen.
Pair of crystal bonbonieres on base, h 35 cm.Stel kristallen bonbonieres op hoge voet, h. 35 cm.
Pair of crystal bonbonieres on base, h 35 cm.Stel kristallen bonbonieres op hoge voet, h. 35 cm. ...[more]
Messing apothekers weegschaal op eiken plateau, N.V. Julian H. Becker Delft, h. 45 cm.
2 staand deels houten en ijzeren schoenmakers leesten, ca. 1900/1920, h. 62 cm.
Latoenkoperen Oosterse schoenpoetskist met diverse flessen en borstels, h. 34, br. 72, d. 20 cm.
Junghans tafelklok met chime and silent wijzerplaat, 8 dagen-uurwerk in houten kast, ca. 1900-
Junghans tafelklok met chime and silent wijzerplaat, 8 dagen-uurwerk in houten kast, ca. 1900-1949, h. 38 cm.
Lot van een JRO globe op houten voet, h. 43 cm. en een Political globe op metalen voet, h. 37 cm.
Lot van een JRO globe op houten voet, h. 43 cm. en een Political globe op metalen voet, h. 37 cm. 60-er jaren.
Lot van een kristallen gembercoupe met deksel, h. 33 cm. kristallen tazza met ruitslijpsel, h. 14,
Lot van 5 div. sculpturen w.o. Beethoven en div. figuren
Lot van 3 steengoed Westerwald bierpullen met tinnen deksel, schenkkan en kan met greep, 20e eeuw.
Scheepsklok in messing kast, diam. 18 cm. (geen sleutel)
Hermle scheepsklok in messing kast, diam. 23 cm. (geen sleutel)
A collection of 6 mortarsLot bestaande uit 6 koperen vijzels met 5 stampers, w.o. geel koper, w.o.
A collection of 6 mortarsLot bestaande uit 6 koperen vijzels met 5 stampers, w.o. geel koper, w.o. 19e eeuw ...[more]
Lot van 3 aardewerk herdenkings borden, w.o. Wilhelmina 1898, Makkum schotel en een Delftsblauwe
Lot van 3 aardewerk herdenkings borden, w.o. Wilhelmina 1898, Makkum schotel en een Delftsblauwe schotel.
A collection of 5 mortarsLot bestaande uit 5 vijzels met stampers, w.o. geel en rood koper, w.o. 19e
A collection of 5 mortarsLot bestaande uit 5 vijzels met stampers, w.o. geel en rood koper, w.o. 19e eeuw ...[more]
Lot van 5 kristallen schalen en 2 vazen, allen met ruitslijpsel.
Lot van een plated 2 delen visbestek in etui, 6 plated vorken in etui, 6 plated bestekdelen in
Lot van een plated 2 delen visbestek in etui, 6 plated vorken in etui, 6 plated bestekdelen in etui en een nagelgarnituur in etui, ca. 1900.
Warmink tafelklok in noten kast met brons beslag en maan aanduiding, h. 26 cm.
Polychrome glass vase, h 48 cm.Polychroom glazen vaas met ingeslepen decor van landschap met vogels,
Polychrome glass vase, h 48 cm.Polychroom glazen vaas met ingeslepen decor van landschap met vogels, h. 48 cm. ...[more]
Bronze sculpture of the 3 graces on marble base, h. 33 cm.Bronzen sculptuur van de 3 gratien op
Bronze sculpture of the 3 graces on marble base, h. 33 cm.Bronzen sculptuur van de 3 gratien op marmeren voet, h. 33 cm. ...[more]
Set of 3 parfume bottles on tray, h. 13 cm l. 22 cm.Set van 3 parfumflesjes op tableau, h. 13 cm. l.
Set of 3 parfume bottles on tray, h. 13 cm l. 22 cm.Set van 3 parfumflesjes op tableau, h. 13 cm. l. 22 cm. ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur van smid bij aambeeld op marmeren sokkel, h. 32 cm.
Lot van kristallen schaal met ruitslijpsel, kristallen gembercoupe en kaasstolp op schotel.
Lot van 7 bronzen vijzels en 6 stampers, w.o. knopvijzels.
Lot van 7 kristallen vazen met ruitslijpsel.
A collection of 63 pottery tilesLot diverse 63 aardewerk mangaan tegels gedecoreerd met bloemenmand
A collection of 63 pottery tilesLot diverse 63 aardewerk mangaan tegels gedecoreerd met bloemenmand ...[more]
A collection of 44 pottery tiles (div. kwal.)Lot bestaande uit 44 aardewerk tegels, w.o. mangaan (
A collection of 44 pottery tiles (div. kwal.)Lot bestaande uit 44 aardewerk tegels, w.o. mangaan (div. kwal.) ...[more]
Lot verzilverd, w.o. schalen, koffiekan en sauskom.
Lot verzilverd in doos, w.o. serveerschaal, koffiepot en schaaltjes.
Lot van een eiken winkel kassa en een snijmachine "Alexanderwerk", ca.1920.
Remington, Frederic, copy after, Trooper of the plains, bronze sculpture on marble basement, h. 55
Deels ijzeren kolenbak met emaille deksel.
Scheepsklok in messing kast, Engeland, diam. 20 cm. (geen sleutel)
Two Nigerian cast brass Edan staff heads of the Yoruba people, h. 22 cm.Stel bronzen Edan stafjes
Lot of 2 wooden Senufo sculptures, Tugubele, Mali, h. 15 cm.Lot van 2 Senufo staand antropomorfe
Songye, D. R. Congo, sculpture of a male, nkisi power figure, with a black horn on its head,
a pair of wooden Senufo-stijl sculptures, h. 35 cm.Stel houten staand antropomorf Senufo-stijl
a pair of 2 wooden twindolls, Togo, Ewe, H. 17 cm.Stel blankhouten tweelingpopjes met glaskraaltjes,
a pair of 2 wooden twindolls, Togo, Ewe, H. 17 cm.Stel blankhouten tweelingpopjes met glaskraaltjes, Togo, Ewe, h. 17 cm. ...[more]
a pair of wooden Yoruba twinfigures, Ibeji, Nigeria, h. 26 cm.Stel houten Yoruba vrouwelijke
Wooden Dogon-style female sculpture, Mali, h. 33 cm.Houten Dogon-stijl staand vrouwenfiguur met
Wooden Dogon-style female sculpture, Mali, h. 33 cm.Houten Dogon-stijl staand vrouwenfiguur met haarkam, Mali, h. 33 cm. ...[more]
Lot of a female and a man sculpture, Afrika, h. 25 and 39 cm.Lot van een vrouwen en mannenfiguur
Lot of 2 Ashanti dolls, Akuaba, Ghana, h. 39 and 26 cm.Lot van 2 Ashanti vruchtbaarheidspoppen,
Lot of 2 Ashanti dolls, Akuaba, Ghana, h. 39 and 26 cm.Lot van 2 Ashanti vruchtbaarheidspoppen, Akuaba, Ghana, h. 39 en 26 cm. ...[more]
Lot of 3 bronze hair needles, Mali, Dogon, 13 cm.Lot van 3 bronzen haarnaalden, 2 bekroond met
Lot of 10 bronze sculptures, w.o. horse riders, Mali and Ghana.Lot van 10 bronzen beeldjes, w.o.
Lot of 10 bronze sculptures, w.o. horse riders, Mali and Ghana.Lot van 10 bronzen beeldjes, w.o. ruiterfiguren, Mali en Ghana. ...[more]
A Yoruba, Shango staff, Nigeria, h. 35 cm.Houten Shango staf met knielend vrouwenfiguur, Nigeria,
A Yoruba, Shango staff, Nigeria, h. 35 cm.Houten Shango staf met knielend vrouwenfiguur, Nigeria, Yoruba, h. 35 cm. ...[more]
Lot of 13 bronze African objects, w.o. Dogon-style ring, 2 bronze Kru flacons Ivory Coast and a
Lot of 3 bone figures, w.o. 3x D.R. Congo, ca. 10 cm.Lot van 5 benen antropomorfe figuren, w.o. 3
Lot of 3 bone figures, w.o. 3x D.R. Congo, ca. 10 cm.Lot van 5 benen antropomorfe figuren, w.o. 3 D.R. Congo, ca. 10 cm. ...[more]
Lot of 3 Kongo flutes, D.R. Congo and Songye, and 3 Kamba snuffbottles, Kenya.Lot van 2 houten Kongo
Two Nigerian cast brass Edan staff heads of the Yoruba people, h. 12 cm.Stel bronzen Edan stafjes
2295 Los(e)/Seite