Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

2263 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 2263 Los(e)

Los 3193A

.

Los 3194

.

Kristallen bokaal met ruitslijpel, h. 37 cm. Crystal vase, h. 37 cm. ...[more]

Los 3195

.

Los 3196

.

Los 3197

.

Los 3198

.

Los 3199

.

Los 3200

.

Los 3201

.

Los 3202

.

Los 3203

.

Los 3204

.

Gietijzeren VOC-stijl kanon op deel houten affuit, h. 25, br. 50, d. 23 cm. ...[more]

Los 3205

.

Vruchtenhouten sculptuur van Maria met kind, 20e eeuw, h. 73 cm. ...[more]

Los 3206

.

Uitgebreid Villeroy & Boch servies, model "Burgenland", w.o. borden, kop en schotels en terinnes. (div. kwal.) ...[more]

Los 3207

.

Los 3208

.

Mahonie Empire schuitvormige theestoof met koperen banden en koperen waterketel, 19e eeuw, h. 35, br. 32, d. 26 cm. ...[more]

Los 3209

.

Roodkoperen vogelkooi met waterbakjes, h. 60 cm. ...[more]

Los 3210

.

Lot van een roodkoperen doofpot, h. 52 cm., koperen aker, h. 31 cm., koperen melkbus en waterketel nr. 15, 19e eeuw. ...[more]

Los 3211

.

Bijbel met lederen omslag en 100 illustraties van Gustave Dore, 1873 cm. ...[more]

Los 3212

.

Kristallen bokaal met ruitslijpsel, h. 53 cm. Crystal vase, h. 53 cm. ...[more]

Los 3213

.

Uitgebreid kristallen geslepen glasservies, w.o. witte, rode, en waterglazen. ...[more]

Los 3214

.

Los 3215

.

Pendule in deels zwartmarmeren kast, h. 29 cm. (+ sleutel) Pendulum in partly black marble case, h. 29 cm. (+ key) ...[more]

Los 3216

.

Los 3217

.

Los 3218

.

Bronzen sculptuur van faun met putto op marmeren basement, Frankrijk 19e eeuw, h. 44 cm. ...[more]

Los 3219

.

Bronzen sculptuur van baadster op marmeren basement, h. 46 cm. ...[more]

Los 3220

.

Reisklok in met intarsia ingelegde palissander gefineerde houten kast en emaille wijzerplaat, 19e eeuw, h. 22 cm. ...[more]

Los 3221

.

Empire kolompendule met emaille wijzerplaat in mahonie kast, 2de periode eind 19e eeuw, h. 48 cm. (+ sleutel) ...[more]

Los 3222

.

Porseleinen dekseldoos bekroond met putti en bloemen, pseud. gemerkt onderzijde Meissen R.B., h. 17 cm. ...[more]

Los 3223

.

Los 3224

.

Kobalt blauw porseleinen Marie-Antoinette lier pendule, Franklin Mint, h. 38 cm. ...[more]

Los 3225

.

Los 3226

.

Verzilverd koelvat met geschulpte rand en ribben, h. 19, diam. 27 cm. onduid. winkelmerk ...[more]

Los 3227

.

Stel Kalaga kussens met gouddraad decor van paarden, Birma, 55 x 40 cm. ...[more]

Los 3228

.

Zwartgelakte papier-mache dienblad met verguld decor van vaas, vogels en bloemtakken, 19e eeuw, 77 x 60 cm. ...[more]

Los 3229

.

Los 3230

.

Los 3231

.

Zamak pendule met emaille wijzerplaat en putto op houten basement, Frankrijk 19e eeuw, h. 53 cm. (defecten) ...[more]

Los 3232

.

Los 3233

.

Los 3234

.

Bronzen Biedermeier tafelstuk als bewerkte schaal met 3 dolfijnen en piece de milieu, 19e eeuw, h. 23, diam. 47 cm. ...[more]

Los 3235

.

Wortelnoten gefineerde schrijfkist, binnenzijde met rood vilt en vakverdeling, Engeland 19e eeuw ...[more]

Los 3236

.

Los 3237

.

Pendule in marmeren kast met bronzen ornamenten, h. 49 cm. ...[more]

Los 3238

.

Stel Noord-Afrikaanse musket geweren met koperen banden en inlegwerk, eind 19e eeuw. h. 160 cm. ...[more]

Los 3239

.

Lot met 4 porseleinen tegels ...[more]

Los 3240

.

Los 3241

.

Los 3242

.

Los 3243

.

Lot divers verzilverd, wo twee 4 flessenbakken en twee pannetjes. Lot divers silver plate, ao four bottle coasters. ...[more]

Los 3244

.

Los 3245

.

Vuurvergulde bronzen Charles x pendule bekroond met apollo, lier en bladmuziek op rijk bewerkte kast, 19e eeuw, h. 54 cm. ...[more]

Los 3246

.

Los 3247

.

Los 3248

.

Los 3249

.

Eiken religieus sculptuur van Madonna met kind, h. 50 cm. ...[more]

Los 3250

.

Bronzen sculptuur van Corpus Christi, h. 43, br. 32 cm. ...[more]

Los 3251

.

Japanse schildering van figuren en karaktertekens, 67 x 44 cm. ...[more]

Los 3252

.

Lot van 2 schilderingen op doek, Indonesië, verschillend formaat Lot of 2 paintings on canvas, Indonesia ...[more]

  • 2263 Los(e)