Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

2263 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 2263 Los(e)

Los 241

.

Los 242

.

Gebeitst Moorse-stijl bijzettafeltje, 8-hoekig met parelmoer ingelegd blad, h. 51, diam. 42 cm. ...[more]

Los 243

.

Los 244

.

Los 245

.

Los 246

.

Vierkant mahonie salontafel met 4 laden en koperen hoekornamenten, h. 48,5 en bladmaat 103 x 103 cm. ...[more]

Los 247

.

Gebeitst Moorse-stijl bijzettafeltje met 8-hoekig ingelegd blad op 3-sprant, h. 65, diam. 33 cm. ...[more]

Los 248

.

Los 249

.

Zwartlak bijzettafel met goudlak decor van draken met vlammende parels, China 20e eeuw, h. 85, br. 47, d. 37 cm. ...[more]

Los 250

.

Eiken bakstoel met houten leuning en zitting, Holland 18e eeuw. ...[more]

Los 251

.

Gebeitst houten bedbankje, h. 36, br. 51, d. 25 cm. ...[more]

Los 252

.

Teakhouten halvemaan tafel met lade, Indonesië, h. 73, br. 80, d. 39 cm. ...[more]

Los 253

.

Mahonie butlertray met opklapbare randen op onderstel, h. 54, br. 88, d. 65 cm. ...[more]

Los 254

.

Noten ledikant met gestoken kuif, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 174, br. 150, d. 217 cm. (binnenmaat 190 x 124 cm.) ...[more]

Los 255

.

Los 256

.

Los 257

.

Mahonie gefineerd commode met 4 laadjes, Engeland, h. 58, br. 45, d. 35 cm. ...[more]

Los 258

.

Kunststof gegoten schemerlampvoet van dame met kind met glaspaste bolglas, naar Auguste Moreau, h. 92 cm. ...[more]

Los 259

.

Olmenhouten kastje met 2 laadjes en 2 paneeldeuren (slotpen ontbreekt), China 20e eeuw, h. 87, br. 65, d. 49 cm. ...[more]

Los 260

.

Los 261

.

Stel noten Queen-Anne-stijl armstoelen met stoffen bekleding afgezet met siernagels. ...[more]

Los 262

.

Smeedijzeren staande 4-lichts schemerlamp met klok, h. 161 cm. ...[more]

Los 263

.

Eiken partner desk met 6 diverse laden en 4 gestoken paneeldeuren, eind 19e eeuw, h. 76, br. 140, d. 108 cm. ...[more]

Los 264

.

Banjobarometer in mahonie kast, h. 108 cm. (kuif gebroken) ...[more]

Los 265

.

4 slags kamerscherm met gestoken dieren en bloemen, Indonesië, h. 186, br. 203 cm. ...[more]

Los 266

.

Geslepen halspiegel in goudlak lijst met console en putto, 20e eeuw, 68 x 33 cm. ...[more]

Los 267

.

Ovale spiegel met strik, 50 x 37 cm. ...[more]

Los 268

.

Halspiegel in Empire goudlak lijst met rozetten en ornament, 19e eeuw, 55 x 33 cm. ...[more]

Los 269

.

Stel noten bijzettafeltjes met inlegd werk in blad op 3-sprant, h. 58, diam. 55 cm. ...[more]

Los 270

.

Tapijt, Kazak 250 x 160 cm. ...[more]

Los 271

.

Los 272

.

Tapijt, Tabriz 345 x 255 cm. ...[more]

Los 273

.

Tapijt, Nadjafabad 350 x 250 cm. ...[more]

Los 274

.

Tapijt, zijde Ghom met signatuur, 305 x 200 cm. Ghom silk carpet, with sign, 305 x 200 cm. ...[more]

Los 275

.

Tabouret met klepdeksel bekleed met bruin leer ...[more]

Los 501

.

Art Deco tafellampje op marmeren voet met gesatineerd glazen kapje, h. 37 cm. ...[more]

Los 502

.

Art Deco tafellampje op verchroomde voet met melkglazen vierkante kap, h. 42 cm. ...[more]

Los 503

.

Art Deco tafellamp met jonge vrouw en bellenblaas op marmeren voet, h. 29 cm. ...[more]

Los 504

.

Kunststof sculptuur van 2 clowns, Jun Asilo, h. 58 cm. ...[more]

Los 505

.

Chromen verstelbare tafellamp, jaren '60 ...[more]

Los 506

.

Zamak sculptuur van zwaaiende dame op rotspartij, gestempeld Mestais met Tiffany stijl glas in lood lampenkap, h. 83 cm. ...[more]

Los 507

.

Terra cotta klei sculptuur van gebouw, beeldhouwer Arthur Meijer, gemonogrammeerd, h. 67 cm. ...[more]

Los 508

.

Aardewerk sculptuur van gezicht, "Lore", gemono. MJ= Marie-Jeanne van de Velde, gedat. 2019, h. 41 cm. ...[more]

Los 509

.

Goudkleurige Marokkaanse hanglamp met gekleurde kunstedelstenen , een deurtje en glazen vensters, h. 54 cm. ...[more]

Los 510

.

Gipsen sculptuur van panter, h. 26 cm. ...[more]

Los 511

.

Los 512

.

Los 513

.

Los 514

.

Los 515

.

Los 516

.

Los 517

.

Los 518

.

Metalen Design lamp met witte bolkap, h. 50 cm. Metal Design lamp with white round sphere, h. 50 cm. ...[more]

Los 519

.

Los 520

.

Reclame lichtbak, Hartevelt Jenever in houten kast, h. 26, br. 60, d. 13 cm. (plexiglas gebroken) ...[more]

Los 521

.

Los 522

.

Los 523

.

Los 524

.

Deels mahonie Art Deco-stijl bijzettafeltje, h. 60, diam. 51 cm. Mahogany Art Deco style table, h. 60, diam. 51 cm. ...[more]

Los 525

.

  • 2263 Los(e)