230 Los(e)/Seite
Hollandse school (17/18e eeuw), Melkende boerin bij koe en schapen, ongesigneerd, sepiatekening op papier, 12 x 17 cm.
Hendricus Johannes Scheeres (1829-1864)17e eeuws interieur met zittende vrouw en jongen, gesigneerd rechtsboven, olieverf op paneel, 14 x 10 cm.
Omgeving van Leonard Bramer (1596-1674), 'Herodus ondervraagt de magiërs', olieverf op paneel, 38 x 49 cm. Conditie: breuk in paneel.
Molijn, Petrus Marius. Interior
Petrus Marius Molijn (1819-1849)Boeren interieur, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 25.5 x 35 cm.
Woman behind piano, unkown
Vrouw achter piano, ongesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Vreedenburgh, Cornelis. Landschap
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 59 x 74 cm.
Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)Stilleven met appelen, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 41 x 54 cm. Conditie: craquelé.
Magnolia flowers in glass vase
Toegeschreven aan Cornelis Johannes de Bruyn (1763-1828)Stilleven met fruit en bloemen, ongesigneerd, olieverf op paneel, 33 x 26 cm.
Hermanus Johannes Veger (1910-1983)Bloemstilleven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op multiplex paneel, 24 x 19 cm.
Koets, Dirk. Flowerstillife
Dirk Koets (1895-1956)Bloemstilleven, gesigneerd en gedateerd '34 rechtsonder, olieverf op doek 42 x 38 cm.
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 58 x 70 cm. Conditie: restauratie.
Henri Rolland (1897-1941)Stilleven met rozen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 35 x 26 cm.
Flower still life
Franse school, (20e eeuw) Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 39 x 59 cm.
Turenko, Alexander. Flowerstillife
Alexander Turenko (1951-)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 100 x 85 cm.
Bos, Henk. Stillife
Henk Bos (1901-1979)Stilleven met appels en kruiken, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 91 x 80 cm.
Willem Antonius Jungschleger (1913-1992)Stilleven van veldboeket, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Smeerdijk, Anton, Flower still life
Anton Smeerdijk (1885-1965)Bloemstilleven, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 79 cm.
Hooft, Ina. Stillife
Ina Hooft (1894-1994)Stilleven met fruit, gesigneerd en gedateerd '31 rechtsonder, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Martinez, Raoul. Flowerstillife
Smith, Hobbe. Still life
Hobbe Smith (1862-1942)Bloemstilleven met viooltjes, gesigneerd met initialen "H.S" en gedateerd rechtsonder "93”, aquarel op papier, 35 x 25 cm.
Paul van der Ven (1892-1972)Stadsgezicht te Amsterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)Haven te Rotterdam, gesigneerd met pseudoniem 'H.V Gessel', olieverf op doek, 35 x 50 cm.
Johan Meijer (1885-1970)Goois heidenlandschap, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 21 x 26 cm.
Meijer, Johan, Winterlandscape.
Johan Meijer (1885-1970)Winterlandschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 49 x 75 cm.Herkomst:Venduhuis Den Haag, 31/10/2017.
Franse school 20e eeuw, stadsgezicht, ongesigneerd, olieverf op doek, 30 x 45 cm.
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)Boot aangemeerd aan Noordermarkt, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 27 x 35 cm.
Atributted to A. Lebourg cathedral.
Toegeschreven aan Albert Lebourg (1849-1928), Kathedraal aan de rivier, 19/20e eeuw., gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 13.5 x 22 cm.
Hermanus Johannes Veger (1910-1983)Berglandschap met beekje en figuur, gesigneerd rechtsonder, olieverf op multiplex/ paneel, 29 x 24 cm.
Henriëtte Marcus (1891-1993)Aanzicht op bomen enhuisjes, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 36 x 28 cm.
Garjeanne, Johannes Josephus.
Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930)Boerin met kind bij boerderij, gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek op papier, 41,5 x 29,5 cm.
Kolstø, Frederik. View of Norway
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)Concarnau Frankrijk, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Roelofs, Willem, Landscape
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap met koeien, geit en paard, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 24 x 40 cm.
Verleur, Andries, Cows in the meadow
Andries Verleur (1876-1953)Koeien in de wei, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 25 x 40 cm.
Pothast, Bernard, Family
Bernard Pothast (1882-1966)Familie in boeren interieur, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek 79 x 103 cm.
Cows in pasture, unkown
Koeien in weiland, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 22 x 27 cm
Junghanns, Julius Paul. Goats
Julius Paul Junghanns (1876-1958)Jonge herderin met haar geiten, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 27 x 41 cm.
Farmer along towpath. 19th century
Hollandse school, 19e eeuw, boerin langs jaagpad, onduidelijk gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 21 x 27 cm.
Egbert Rubertus derk, Schaap. Forest
Egbert Rubertus Derk Schaap (1862-1939)Bosgezicht met vijver, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 35 x 50 cm.
Attributed to Marius Bauer 'Bazaar'
Toegeschreven aan Marius Bauer, 'Bazaar', niet gesigneerd, houtskooltekening op papier, 30 x 23 cm.
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)Hollandse school, moeder met kind, gesigneerd rechtsonder, krijttekening op papier, 44 x 27 cm.
Dirk Johannes van Haaren (1878-1953)Wachtend rijtuig, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 23 x 31 cm.
Mogelijk Charles Henri Joseph Leickert, wintergezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 37 x 25 cm.
Hollands wintergezicht, gesigneerd 'A Koekkoek' rechts onder, 19e eeuw, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)Herder met schapen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Joseph Langsdale Pickering (1845-1912)Figuren met koeien in landschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 19 x 30 cm.
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)"October te Kortenhoef", rechtsonder gesigneerd, olieverf op paneel, 19 x 25 cm.
Lodewijk 'Louis' Soonius (1883-1956)Boerderij in Hollands winterlandschap, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Segaar, Abraham. Reed cutter
Abraham Segaar (1888-1962)Rietsnijder op het land, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 49 x 69 cm.
Berend Jan (Barend) Brouwer (1872-1936)Hollands landschap met koeien aan de waterkant, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 39 x 54 cm.
Kregten, Fedor van. Cows
Fedor van Kregten (1871-1937)Koeien aan de waterkant, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 79 cm.
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)Landschap met boerderij, gesigneerd rechtsonder, olieverf op board, 21 x 29 cm.
230 Los(e)/Seite