230 Los(e)/Seite
Groenewegen, Adrianus Johannes. Farm
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)Boerderij, gesigneerd linksonder, olieverf op multiplex paneel, 16 x 24,5 cm.
Rip, Willem Cornelis. Country road
Willem Cornelis Rip (1856-1922)Schooljongen op landweg, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 15.5 x 23.5 cm.
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)Landschap met hooiende boer, gesigneerd linksonder, olieverf op multiplex paneel, 15,5 x 23 cm.
Martinus Johannes Bies (1894-1975)Zicht op De Peel met boerderijen, gesigneerd linksonder "Bies", olieverf op doek, 30.5 x 40 cm.
Kuypers, Cornelis. Farm
Cornelis Kuypers (1864-1932)Boerderij aanzicht, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 30 x 45 cm.
Wenning, Ype. Village view
Ype Wenning (1879-1959)Dorpsgezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 28 x 35 cm.
Vrouw in bos, woman in forrest
Antony Beek (1882-1954)Vrouw in bos najaarsdag, gesigneerd linksonder, gesigneerd en getiteld verso, olieverf op karton, 15 x 21 cm.
Hollandse school, 20e eeuw. 'Bij de waterput', gemonogrammeerd rechtsonder, olieverf op karton, 35 x 16 cm.
Koelman, Johan Daniël , landscape
Johan Daniël Koelman (1831-1857)Landschap met koeien, gesigneerd en gedateerd '50 rechtsonder, olieverf op paneel, 22 x 28 cm.
Vuuren, Jan van. Village view
Jan van Vuuren (1871-1941)Dorpsgezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 28 x 37 cm.
Abraham Segaar (1888-1962)Portret van een boer, "studiekop", gesigneerd linksboven, olieverf op paneel, 23 x 17 cm.
Hollandse school, boerin met baby, gesigneed rechtsonder 'W. Ten Cate', olieverf op paneel, 27 x 23 cm.
Jan Gerard Smits (1823-1910)Aanzicht op Munttoren en bloemenmarkt te Amsterdam, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 25 x 45 cm.
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)Hollands zomerlandschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 39 x 49 cm.
Kuypers, Cornelis. Landscape
Cornelis Kuypers (1864-1932)Landschap met koeien aan beekje, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 26 x 38 cm.
Knikker, Aris. Landscape
Aris Knikker (1887-1962)Hollands polderlandschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 56 x 95 cm.
Jan de Boer (1877-1946)'De bruidsgang in het paleis van Neptunus', gesigneerd en gedateerd 39' rechtsonder, olieverf op board, 30 x 40 cm.
Boer, Jan de. Flora on the Veluwe
Jan de Boer (1877-1946)Flora op de Veluwe, gesigneerd rechtsonder, olieverf op board, 40 x 50 cm.
Boer, Jan de. 'Bij de sprookjesboom'
Jan de Boer (1877-1946)'Bij de sprookjesboom', gesigneerd rechtsonder, olieverf op board, 40 x 50 cm.
Oskar Rothkirch (1880-1961) Landschap met kerk en fontein, gesigneerd en gedateerd 1923 rechtsonder,
Oskar Rothkirch (1880-1961)Landschap met kerk en fontein, gesigneerd en gedateerd 1923 rechtsonder, olieverf op doek, 48 x 42cm.
Franse school, 19/20e eeuw, vrouwelijk naakt, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, zwartkrijt op papier, 48 x 38 cm.
Cornelis Jan Mension (1882-1950)'Samson en Delilah', gesigneerd rechtsonder, houtskool op papier, 50 x 40 cm.
Sluijters, Jan. 'Voorlezen'
Jan Sluijters (1881-1957)'Voorlezen', gesigneerd linksonder, gewassen inkttekening opgehoogd met wit op papier, 25 x 17 cm.
Otto Willem Albertus Roelofs (1877-1920)Zittende Tjieke aan de pronkwieg, gesigneerd rechtsonder, ets/aquatint, 34 x 28 cm.
Rhijnnen, Jan van, landscape
Jan van Rhijnnen (1859-1927)Eendjes bij de sloot, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 24 x 17 cm.
Village view, 19th century
Dorpsgezicht, ongesigneerd, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 31 x 23 cm.
De Ranitz, watercolor
Sebastiaan Mattheus De Ranitz (1847-1917)2 figuren in bos, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 22 x 35 cm.
de Ranirz, river with ship
Nicolas, Wicart, Boats on the shore
Wicart Nicolas (1748-1815)Boten aan de oever, gesigneerd linksonder, inkttekening op papier, 30 x 43 cm.
Wijsmuller, Jan Hillebrand,drawing
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Meerkerk, schaapskooi, gesigneerd rechtsonder, tekening op papier, 52 x 39 cm.
Augustinus Jacobus Bernardus Wouters (1829-1904)Jachtgezelschap in het veld, gesigneerd rechts onder, aquarel op papier, 35 x 51 cm.
Moeder met kind in interieur, naar Hendrik Valkenburg rechtsonder, tekening op papier, 21 x 18 cm.
Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930)Figuren in bootjes in Hollandse polderlandschappen, gesigneerd rechts onder, serie van 3 tekeningen
C. Amstel, etching
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)slapend hondje, naar Frans van Mieris, gesigneerd met stempel verso, ets, 7 x 9 cm.
Drawing, 2 lady's
2 dames in 19e eeuw kledij, ongesigneerd, studietekening potlood op papier, 40 x 26 cm.
Stilleven met dode vogel en druiven, ongesigneerd, olieverf op karton, 30 x 50 cm.
Johannes Cornelis van der Heijden (1911-1992)Stilleven met groenten en fruit, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 42 x 57 cm.
Isselmann, oilpainting
Hynckes, Still life
Marguerite Hynckes-Zahn (1897-1978)Stilleven met fruit, rechtsonder gesigneerd met monogram en verso, olieverf op meubelplaat, 37 x 45 cm.
Korthals, Jan. Streetscape
Jan Korthals (1916-1972)Straatgezicht Camogli, Italië, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 50 x 30 cm.
Bossiers, René, Village street,
René Bossiers (1875-1927)Dorpsstraatje, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 32 x 25 cm.
Signed v. Bommel, beach
Garnalenvisser op strand, gesigneerd v. Bommel rechtsonder, olieverf op paneel, 17 x 23 cm.
Cityscape, Signed 'A.Sadoine'
Stadsgezicht, gesigneerd 'A.Sadoine' en gedateerd '61 linksonder, olieverf op board, 67 x 53 cm.
Charles Verbrugghe (1877-1974)Winter te Brugge, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 20 x 26 cm.
Oel, Cor van, Monickendam cityscape
Willem Cornelis Rip (1856-1922)Zandwinning in de duinen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 47 x 82 cm.
Brouwersgracht te Amsterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Abraham Segaar (1888-1962) "De Koffiedrinker", gesigneerd rechtsboven, olieverf op paneel, 33 x 25
Abraham Segaar (1888-1962)"De Koffiedrinker", gesigneerd rechtsboven, olieverf op paneel, 33 x 25 cm.
Morel, Anton, Harbour
Anton Morel (xx)Gezicht op haven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op triplex, 52 x 71 cm.
Kuyten, Harrie. Farm at dusk
Harrie Kuyten (1883-1952)Boerderij in de schemering, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 72 x 49 cm.Conditie: bedoekt en craquelé.
Pieter Cornelis Steenhouwer (1913-1979)Stadsgezicht met paard en wagen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 38 x 48 cm.
Singel met Koepelkerk te Amsterdam, gesigneerd linksonder “Joh. v.d. Zee”, olieverf op paneel, 38 x 58.5 cm.
Hollandse School, rivierlandschap met veerpont, olieverf op doek, 50 x 58 cm.
Oerder, Frans David. Flowers
Frans David Oerder (1867-1944)Bloemstilleven met geraniums in vaas, gesigneerd rechtsboven, olieverf op doek, 39 x 58 cm.
Schallenberg, Huibert. Stillife
Huibert Schallenberg (1883-1981)Bloemstilleven met duizendschoon, gesigneerd met pseudoniem (P. Lacor), olieverf op doek, 46 x 56 cm.
Huibert Schallenberg (1883-1981)Bloemstilleven, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 29 x 39 cm.
Beltcov, Georges, Coastview
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Boerderij aan het water, gesigneerd rechtsonder, tekening op papier, 34 x 55 cm.
230 Los(e)/Seite