Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

626 Los(e)

  • Oberkategorie
  • 626 Los(e)

Mahonie wascommode met marmeren blad op 4 laden met houten trekkers, 19e eeuw, 77 x 125 x 76 cm.

Los 3

Oak table

Serie van 6 iepenhouten stoelen met opgewerkte rugleuning en diverse groen velourse zitting, circa 1800.Conditie: Zitting doorgezakt.

Eiken lectuurbak, zogenaamde canterbury met mahonie lade, Engeland, 53 x 56 x 36 cm.

Los 6

Carpet, Nain

Tapijt, Nain, 311 x 200 cm.

Eiken dekenkist met 3 frontpanelen, rustend op sleepoten, 18e eeuw, 47 x 128 x 55 cm.

Grenenhouten linnenkast, zogenaamde tuigkast met rechte kap, een paneeldeur en plintlade, Duitsland, 198 x 127 x 66 cm.

Tapijt, Bidjar, met zijde, 185 x 120 cm.

Stel mahoniehouten stoelen met rechte rugleuning, eind 19e eeuw.

Mahonie Louis XVI kabinet, 2 paneeldeuren met gestoken guirlandes en 4 laden met bronzen beslag, Holland, circa 1800, 227 x 160 x 53 cm.

Los 16

Rug, Keshan

Tapijt, Keshan, 396 x 280 cm.

Mahoniehouten Biedermeier coulissentafel op spinnenkop poot, 19 eeuw, 74 x 135 x 108 cm., hierbij tussenblad 138 x 43 cm.

Serie van 6 eiken stoelen met opengewerkte leuning, eind 19e eeuw.

Noten Louis XVI theetafel met vruchtenhouten inlegwerk van medaillon en bandintarsia, circa 1780, 77 x 95 x 62 cm.

Mahonie Biedermeier bank bekleed met roze velours, 19e eeuw, 90 x 220 x 61 cm.

Noten met vruchtenhouten Louis XV-stijl tafel met marmeren blad (defecten) en brons beslag, 20e eeuw, hoogte 77, diameter 89 cm.

Mahonie Empire bureaustoel met stoffen zitting, eind 19e eeuw.

Mahonie Empire trumeau op twee gedraaide pilasters, met plintlade en spiegel in achterwand, 19e eeuw, 86 x 70 x 33 cm.

Los 25

Serving table

Mahonie Regency-stijl dressoir met lade en 2 paneeldeuren als valse laden, op taps toelopende poten, Engeland, 92 x 153 x 56 cm.

Mahonie Edwardiaanse Breakfront-boekenkast met 4 vensterglazen deuren, 2 paneeldeuren en 3 laden, Engeland circa 1900-1910, 220 x 220 x 59 cm.

Los 30

Rug, Hamadan

Tapijt, Hamadan, 393 x 264 cm.

Mahonie kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 4 laden, 19e eeuw, 197 x 125 x 52 cm.

Bruinlederen armfauteuil op gestoken poten met waaiermotieven op bolklauwpoten.

Los 37

Rug, Tabriz

Tapijt, Tabriz, 330 x 250 cm.

Mahonie armstoel met gestoken zwanen bekleed met geribde stof, 19e eeuw.

Mahonie Victoriaanse wandtafel met 2 laden op gedraaide poten met messing wieltjes, Engeland, circa 1880, 89 x 186 x 62  cm.

Serie van 4 Chippendale-stijl stoelen met opgewerkte rugleuning, rode stoffen zitting op bolklauwpoten, 19e eeuw.

Mahonie Louis XVI penantkastje met schuin geplaatste zijkanten, roldeurfront en lade, Holland, circa 1780-1800, 77 x 79 x 39 cm.

Los 44

Oak sideboard

Los 49

Rug, Tabriz

Tapijt, Tabriz, 360 x 260 cm.

Mahonie Empire bank met groen velours, 19e eeuw, 100 x 185 x 68 cm.

Noten Napoleon III bureau-plat met cabriolepoten en bronzen beslag, eind 19e eeuw, 83 x 122 x 62 cm.

Noten Louis XVI-stijl tweepersoons bank met strik bekroond en luipaardstoffen bekleding, 103 x 130 x 58 cm.

Schwartzwalder paraplubak, voorstellende staande houten beer met glazen ogen, Zwitserland, Brienz, eind 19e eeuw, hoogte 87 cm.

Stel witgeschilderde sierpilaren met gestoken rozetten, hoogte 100 cm.

Witgeschilderd Biedermeier bonheur met gestoken kuif, 2 glazen deuren, een lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 195 x 110 x 46 cm.

Los 57

Rug Keshan

Tapijt, Keshan, 385 x 245 cm.

Witlak Louis XVI-stijl meubelement met stoffen bekleding, bestaande uit een tweezitsbank, 4 stoelen, 2 armstoelen en tafel, 73 x 91 x 58 cm.

Grijs geschilderde keukenkast met 3 planken in opstand en onderkast met 3 laden en 3 paneeldeuren, 205 x 157 x 40 cm.

Witgeschilderde eiken sidetable met grijs geschilderd blad op 6 blokpoten verbonden door plateau, 82 x 200 x 73 cm.

  • 626 Los(e)