- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Borek Sipek (1)
- Chippendale (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- William Morris (1)
- Oberkategorie
626 Los(e)/Seite
Palissander Hongmu salontafel op blokpoten, China, 19e eeuw, 30 x 90 x 54 cm.
Roodgelakte iepenhouten bruidskast met 2 paneeldeuren en decor van figuren in landschap, bronzen slotplaat, China, 176 x 105 x 58 cm.
Elm sideboard with 4 drawers
Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 90 x 192 x 43 cm.
Zwartlak Victoriaanse haardbankje met chinoiserie en rieten zitting (defect) en losse kussen, Engeland, circa 1880, 58 x 77 x 37 cm.
Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 94 x 188 x 62 cm.
Chinese Horseshoe back chair
Olmenhouten stoel, “Horseshoe back chair”, gedecoreerd met linkswijzende swastika, China, eind 19e eeuw, hoogte 90 cm.
Black-painted elm coffee table
Zwartgeschilderd iepenhouten salontafel op blokpoten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 50 x 98 cm. Conditie: beschadigingen.
Black desk, 20th century
Rosewood Hongmu plant table
Palissander Hongmu plantentafel op blokpoten verbonden door regels, China, eind 19e eeuw, 50 x 45 x 45 cm.
black lacquer table, China
Djati wooden company lidded box
Djatihouten compagnie dekselkist met koperen slotplaat en hoekornamenten, Nederlands-Indië, eind 19e eeuw, 55 x 100 x 52 cm.
Wooden bridal chest
teakwooden table
Teakhouten ollifanten tafeltje met benen slagtanden en bloemen relief blad, India, 39 x 46 cm.
Teak or djati wood V.O.C. chest
Oak Colonial blanket chest
Eiken Koloniale dekenkist met messing beslag en grepen, eind 19e eeuw, 58 x 105 x 60 cm.
teakwood table
Teakhouten tafel bureau met 2 laden op taps toelopende poten, Indonesië, 83 x 175 x 73 cm.
Rood en verguld houten tradioneel ledikant met gestoken vogels, bloemen en draken, Madura, Oost Java, Indonesië.
Stel rood en verguld houten krukjes met reliëf decor van bladeren, Madura, Oost Java, Indonesië, 53 x 32 cm.
Teak bench in silver leaf
colonial chest with nameplate
Kamfer Koloniale reiskist met koperen slotplaten, sluitbanden en naamplaat "J.L. van Wyhe", 60 x 77 x 46 cm.
Black painted elm corner cabinet
Zwartgeschilderde iepenhouten hoekkast met 2 open vakken en 2 paneeldeuren met bronzen slotplaat, China, 20e eeuw, 194 x 83 x 39 cm.
colonial travel chest
Kamfer Koloniale reiskist met koperen slotplaten en ornamenten, 49 x 84 x 42 cm.
Teak coffee table
Teakhouten salontafel met deels koperen blad en ajour ijzeren plateau van figuren, olifanten en pauw onder glazen blad, India, 42 x 36 x 89 cm.
Tapijt, Taznakht Berber, Marokko, Atlasgebergte, 300 x 205 cm.
Mahogany Biedermeier wardrobe
Mahonie Biedermeier kuifkast met 2 paneeldeuren en plintlade, rustend op gedraaide poten, Holland, circa 1870, 220 x 131 x 43 cm.
pinewood Biedermeier commode
Vurenhouten Biedermeier penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 115 x 97 x 49 cm.
wooden table
Kersenhouten Biedermeier-stijl tafel op kolompoot uitlopend in 3 sprant, 77 x 130 cm. en een tussenblad 56 x 130 cm.
mahogany cabinet
Mahonie Biedermeier linnenkast met 2 poortdeuren en plintlade, 19e eeuw, 240 x 180 x 67 cm.
Oak Renaissance style armchair
Eiken Renaissance-stijl armstoel met geborduurde bekleding.
Walnoten buffetkast met 2 paneeldeuren met gestoken front, Frankrijk, 18e eeuw, 91 x 138 x 53 cm.
oak teatable
Eiken Queen Anne-stijl theetafel met glazen blad en plintlade (zonder sleutel), op sabelpoten, Engeland, 19e eeuw, 68 x 68 x 43 cm.
Walnut armchair
Noten armstoel met gestoken kuif en blauw velourse bekleding.
Mahogany writing table
Mahonie schrijftafel met zwartleer ingelegd blad, 2 zijladen op gedraaide poten, 79 x 245 x 105 cm.
Series of 6 Baroque style chairs
Serie van 6 barokstijl stoelen met crème bekleding.
Mahogany table
Mahonie George III hangoortafel met besteklade op gedraaide poten en messing wieltjes, Engeland, 19e eeuw, 72 x 115 x 105 cm.
Mahogany coffe table
Mahonie bijzettafel met etage op sabelvormige poten uitlopend in hertenpoten, 19e eeuw, 76 x 80 cm.
Vleugel in zwart hoogglans kast, Schimmel, serienummer: 135040, Duitsland, 1947, lengte 170 cm.
walnut buffet
wortelnoten Louis XVI klapbuffet met opstand, 4 laden en 2 jalouziedeuren, circa. 1800, 94 x 98 x 56 cm. (open hoogte 147 cm).
a set of 5 chairs
Serie van 5 mahonie Victoriaanse stoelen met velourse bekleding op cannelure poten, Engeland ca. 1880. (1x afwijkend in kleur)
Mahogany Willem III desk
Mahonie Willem III cilinderbureau met 4 laden en interieur met paneeldeurtje en 4 laadjes, Holland circa. 1880, 140 x 125 x 73 cm.
Mahogany table
Mahogany Louis XVI game table
Mahonie Louis XVI speeltafel met groenvilt blad, opklapbaar tot wandtafel, 19e eeuw, 75 x 80 x 80 cm.
Series of 4 Biedermeier chairs
Serie van 4 Biedermeier stoelen en een mahonie Biedermeier tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant en klauwpoten, 19e eeuw, 73 x 102 cm.
Mahogany wardrobe
Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren op gedraaide poten, Holland circa. 1880, 186 x 140 x 52 cm. (deurplint defect)
Set of mahogany chairs
Stel mahonie stoelen met zijden geweven zitting, 19e eeuw. (fineer mist op leuning)
Mirror in wooden and plaster
Spiegel in houten en gipsen bewerkte lijst met aan 4 kanten putto's, Italie eind 18e eeuw,
Richly decorated gaming table
brownleather clubfauteuil
Bruin schapenleren clubfauteuil op houten poten.
Mahogany ladies' desk
Mahonie damesbureau met in de opstand en onder het schrijfblad 2 laden, het geheel ingelegd met band intarsia, ca. 1900, 109 x 90 x 51 cm.
626 Los(e)/Seite