Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

626 Los(e)

  • Oberkategorie
  • 626 Los(e)

Palissander Hongmu salontafel op blokpoten, China, 19e eeuw, 30 x 90 x 54 cm.

Roodgelakte iepenhouten bruidskast met 2 paneeldeuren en decor van figuren in landschap, bronzen slotplaat, China, 176 x 105 x 58 cm.

Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 90 x 192 x 43 cm.

Zwartlak Victoriaanse haardbankje met chinoiserie en rieten zitting (defect) en losse kussen, Engeland, circa 1880, 58 x 77 x 37 cm.

Iepenhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren met bronzen beslag, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 94 x 188 x 62 cm.

Olmenhouten stoel, “Horseshoe back chair”, gedecoreerd met linkswijzende swastika, China, eind 19e eeuw, hoogte 90 cm.

Zwartgeschilderd iepenhouten salontafel op blokpoten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 50 x 98 cm. Conditie: beschadigingen.

Palissander Hongmu plantentafel op blokpoten verbonden door regels, China, eind 19e eeuw, 50 x 45 x 45 cm.

Djatihouten compagnie dekselkist met koperen slotplaat en hoekornamenten, Nederlands-Indië, eind 19e eeuw, 55 x 100 x 52 cm.

Teakhouten ollifanten tafeltje met benen slagtanden en bloemen relief blad, India, 39 x 46 cm.

Eiken Koloniale dekenkist met messing beslag en grepen, eind 19e eeuw, 58 x 105 x 60 cm.

Los 201

teakwood table

Teakhouten tafel bureau met 2 laden op taps toelopende poten, Indonesië, 83 x 175 x 73 cm.

Rood en verguld houten tradioneel ledikant met gestoken vogels, bloemen en draken, Madura, Oost Java, Indonesië.

Stel rood en verguld houten krukjes met reliëf decor van bladeren, Madura, Oost Java, Indonesië, 53 x 32 cm.

Kamfer Koloniale reiskist met koperen slotplaten, sluitbanden en naamplaat "J.L. van Wyhe", 60 x 77 x 46 cm.

Zwartgeschilderde iepenhouten hoekkast met 2 open vakken en 2 paneeldeuren met bronzen slotplaat, China, 20e eeuw, 194 x 83 x 39 cm.

Kamfer Koloniale reiskist met koperen slotplaten en ornamenten, 49 x 84 x 42 cm.

Teakhouten salontafel met deels koperen blad en ajour ijzeren plateau van figuren, olifanten en pauw onder glazen blad, India, 42 x 36 x 89 cm.

Tapijt, Taznakht Berber, Marokko, Atlasgebergte, 300 x 205 cm.

Mahonie Biedermeier kuifkast met 2 paneeldeuren en plintlade, rustend op gedraaide poten, Holland, circa 1870, 220 x 131 x 43 cm.

Vurenhouten Biedermeier penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 115 x 97 x 49 cm.

Los 214

wooden table

Kersenhouten Biedermeier-stijl tafel op kolompoot uitlopend in 3 sprant, 77 x 130 cm. en een tussenblad 56 x 130 cm.

Los 215

Rug, Keshan

Tapijt, Keshan, 398 x 295 cm.

Mahonie Biedermeier linnenkast met 2 poortdeuren en plintlade, 19e eeuw, 240 x 180 x 67 cm.

Eiken Renaissance-stijl armstoel met geborduurde bekleding.

Walnoten buffetkast met 2 paneeldeuren met gestoken front, Frankrijk, 18e eeuw, 91 x 138 x 53 cm.

Los 219

oak teatable

Eiken Queen Anne-stijl theetafel met glazen blad en plintlade (zonder sleutel), op sabelpoten, Engeland, 19e eeuw, 68 x 68 x 43 cm.

Los 220

Walnut armchair

Noten armstoel met gestoken kuif en blauw velourse bekleding.

Mahonie schrijftafel met zwartleer ingelegd blad, 2 zijladen op gedraaide poten, 79 x 245 x 105 cm.

Serie van 6 barokstijl stoelen met crème bekleding.

Los 223

Mahogany table

Mahonie George III hangoortafel met besteklade op gedraaide poten en messing wieltjes, Engeland, 19e eeuw, 72 x 115 x 105 cm.

Mahonie bijzettafel met etage op sabelvormige poten uitlopend in hertenpoten, 19e eeuw, 76 x 80 cm.

Vleugel in zwart hoogglans kast, Schimmel, serienummer: 135040, Duitsland, 1947, lengte 170 cm.

Los 227

Heriz rug

Tapijt, Heriz  340 x 240 cm.

Los 228

walnut buffet

wortelnoten Louis XVI klapbuffet met opstand, 4 laden en 2 jalouziedeuren, circa. 1800, 94 x 98 x 56 cm. (open hoogte 147 cm).

Serie van 5 mahonie Victoriaanse stoelen met velourse bekleding op cannelure poten, Engeland ca. 1880. (1x afwijkend in kleur)

Mahonie Willem III cilinderbureau met 4 laden en interieur met paneeldeurtje en 4 laadjes, Holland circa. 1880, 140 x 125 x 73 cm.

Los 232

Rug, Isfahan

Tapijt, Isphahan, 418 x 310 cm.

Los 233

Mahogany table

Mahonie Louis XVI speeltafel met groenvilt blad, opklapbaar tot wandtafel, 19e eeuw, 75 x 80 x 80 cm.

Serie van 4 Biedermeier stoelen en een mahonie Biedermeier tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant en klauwpoten, 19e eeuw, 73 x 102 cm.

Mahonie Biedermeier meidenkast met 2 paneeldeuren op gedraaide poten, Holland circa. 1880, 186 x 140 x 52 cm. (deurplint defect)

Stel mahonie stoelen met zijden geweven zitting, 19e eeuw. (fineer mist op leuning)

Spiegel in houten en gipsen bewerkte lijst met aan 4 kanten putto's, Italie eind 18e eeuw,

Bruin schapenleren clubfauteuil op houten poten.

Los 241

oak bookmill

Eiken boekenmolen op draaibaar onderstel, 91 x 43 x 43 cm.

Mahonie damesbureau met in de opstand en onder het schrijfblad 2 laden, het geheel ingelegd met band intarsia, ca. 1900, 109 x 90 x 51 cm.

  • 626 Los(e)