- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
1744 Los(e)/Seite
Chinees porseleinen Kangxi schotel met drakendecor en Kangxi karaktermerk 34,5 cm diameter (haarlijntje en randchipje)
Japans porseleinen 19e eeuwse schotel met afbeelding van wijze mannen bij brug en huis in landschap 39,5 cm diameter ...[more]
3 porseleinen schotels met blauw decor van takken en bloemen, China ca. 1750, 1 maal 27,5 cm diameter, 2 maal 25 cm diameter
Japans porseleinen gemberpot met blauwe afbeelding van 2 monniken 16,5 cm hoog en 2 Chinese stenen bewerkte stempels 14,8 cm hoog en 8 cm hoog
3 Chinees porseleinen schotels met verschillende decors 23,5 cm diameter (randchipjes) vaasje 11 cm hoog
Porseleinen kom met blauw decor, China ca. 1950, 8 cm hoog, 18 cm diameter (haarlijnen)
3 Oosterse porseleinen schotels met blauw decor, 22,5 cm diameter (diverse chips en haarlijnen)
Eind 19e eeuwse bronzen wierookbrander met figurale- en drakenmotieven, schade aan oor, 29,5 cm hoog
Chinees porseleinen vaas met fraai rood/blauw glazuur, 19e eeuw 34,5 cm hoog (schade aan standring)
Chinees porseleinen Wanli schotel 35 cm diameter (randrestauratie) en schotel met floraal decor, omstreeks 1800, 26 cm diameter (randchipjes)
Porseleinen dekselpotje met decor van figuren in tuin, China ca. 1750, 14,5 cm hoog (deksel 2-delig)
Porseleinen doosje met polychroom decor van bloemen w.o. anjer en gedecoreerde zijkant, China 20e eeuw, 5 cm hoog, 11 cm diameter
Ovaal Kantonese porseleinen schaal met fraaie voorstelling van feestende mensen, 19e eeuw 33x40,5 cm ...[more]
Chinees jade kommetje 4,7 cm hoog, 9,5 cm diameter en jade kommetje in fraai bewerkt verzilverde montuur 5,5 cm hoog, 10 cm diameter
Chinees porseleinen Guanyin beeld, 19e eeuw 36 cm hoog (diverse vingertjes manco en haarlijnen) ...[more]
Porseleinen dekselpot met groen decor draken en insect op top, voorzien van 6-karaktermerken, China 20e eeuw, 21,5 cm hoog (barst zijkant)
Yixing trekpotje met gedecoreerde rand met tekst en natuurstenen greep, tuit en knop, China 20e eeuw, 11,5 cm hoog
2 Chinese fraai bewerkte schelpen met afbeeldingen van figuren in dorp ca. 21x19 cm (met schade) ...[more]
Porseleinen schotel met polychroom decor van meisjes met brief bij put, China 20e eeuw, 30 cm diameter
Boek met vele prenten met teksen op oude Chinese wijze gedrukt in de leesrichting van rechts naar links, 27x18 cm
Oosters boek met teksten en tekens gegraveerd op natuursteen in leesrichting van rechts naar links, 22,5x15 cm
1744 Los(e)/Seite