Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)

  • 1744 Los(e)

Los 303

Los 304

Los 305

Los 306

Los 307

Los 308

Los 309

Zeer fraaie klok, Kuhschwanzpendel, Duitsland ca. 1730, wijzerplaat 28,5x20,5 cm. (lopend, 2 gewichten aanwezig)

Los 310

Los 311

Miniatuur eiken dekenkistje, 26,5 cm hoog, 47 cm breed, 23,5 cm diep

Los 312

Handgeknoopt wollen kleed met Oosters figuraal decor, 232x143 cm

Los 313

Los 314

Los 315

Tafelschemerlamp naar Emille Galle, pastaglas met decor van bloemen en insecten, 41 cm hoog

Los 316

Los 317

Los 318

Gesigneerd Jan Boon, Panorama Amsterdam, ets met droge naald, 27x132 cm

Los 319

Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, 270x180 cm

Los 320

Mahonie schrijftafel met lade en 2 klapbladen, 73 cm hoog, uitgeklapt 120x67 cm

Los 321

Oud tasfront, Meskin, 55x46 cm

Los 322

Los 323

Oosters handgeknoopt kleed 148x89 cm

Los 324

Antieke Prof. Dr A Krause Universal Globus op houten voet 48 cm hoog (met schade)

Los 325

Oude tafelglobe, Schottes Schul & Familien Globus, Verlin, 54 cm hoog ...[more]

Los 326

Los 327

Oude tafelglobe met verlichting, Rath Duitsland, 44 cm hoog

Los 328

Art Deco pendule in eiken kast 27,5 cm hoog, 39 cm breed en JRO globe  41 cm hoog ...[more]

Los 329

Los 330

Set kristallen geslepen kandelaars, 30 cm hoog

Los 331

Facetgeslepen spiegel in moderne goudkleurige lijst 110x84 cm

Los 332

Anoniem, Wijds landschap, paneel 12x19 cm

Los 333

Gesigneerd W Visser Stilleven met aardewerken kom met aardbeien en Roemer, paneel uit 1993, 22x30 cm

Los 334

Los 335

Gietijzeren olifant op marmer plateau, 27 cm hoog

Los 336

Antieke Franse barometer in een zwarte lijst, ca. 1900, 97 cm hoog. (werkend)

Los 337

Antiek beschilderd hoekkastje met decor op de deur, 153 cm hoog, 49x49 cm

Los 338

Bronzen sculptuur van paard op stenen sokkel 35,5 cm hoog, 42 cm breed

Los 339

Koninklijk Gouda Royal plateel schotel met decor Frieda 39,5 cm diameter

Los 340

Los 341

Mahonie bibliotheektrapje met skai bekleding

Los 342

Los 343

Los 344

Vincent & Cie, Franse 19e eeuwse tafelklok 33 cm hoog, 23 cm breed ...[more]

Los 348

Los 349

Oude tas, Belouch Kelim, 40x40 cm

Los 350

Los 352

Gesigneerd Afro, Compositie met geometische vormen, inkttekening gedateerd 1996, 54x41 cm

Los 353

Los 354

Klassieke tafelklok met zamak beeld, 50 cm hoog

Los 356

Noten Louis Quinze stijl armstoel met gobelin stoffering

Los 357

Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, 340x248 cm

Los 358

8-kantige natuurstenen zuil, 101 cm hoog, 24,5 cm diameter

Los 359

Los 360

Fraaie 19e eeuwse consoleklok met bronzen montuur en schildpad belijmd 47 cm hoog

Los 361

Messing trommel met houten binnenbak 18 cm hoog, 32 cm breed, 16,5 cm diep

Los 362

Gesigneerd A van Driesten, Vrouw met emmer bij schuurtje, paneel 19e eeuw, 21,5x24,5 cm

  • 1744 Los(e)