- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
1744 Los(e)/Seite
Ivoren sculptuur van zittende Boeddha, Japan ca. 1880, 7 cm hoog, 156 gram met los houten voetje ...[more]
Ivoren ajour gezaagd sierobject op houten standaard, China ca. 1880, totaal 12 cm hoog
Anoniem, poserende personen, mogelijk keizerlijke familie, papier op rol, voorstelling 175x94 cm, totaal 225x103 cm
Aardewerken schotel blauw decor van bloemen, Holland ca. 1675, 35 cm diameter (chips aan rand) ...[more]
4 Delftsblauwe aardewerken schotels met pauwendecor, 18e eeuw, De Porceleyne Lampetkan en De Porceleyne Claeuw 16 cm, 26 cm en 26,5 cm diameter
2 Arnhemsche Fayence plateel vaasjes met decor Gelrie, model 224, schilder Gerrit Baas 20,5 cm hoog
Distel Amsterdam plateel vaasje met stadswapen van Valkenburg 14,5 cm hoog en Purmerend plateel vaasje 9,5 cm hoog
Gemerkt Wolbers, Dirk, aardewerken sculptuur van zittend naakt, gedateerd 1918, 17 cm hoog (gelijmd)
Rozenburg Den Haag eierschaal porseleinen vaasje, model 814, schilder H G A Huyvenaar, jaarletter 1901, 16 cm hoog (schade en delen manco)
Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met polychroom Perzisch decor 31 cm diameter
Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas met floraal decor en insecten, jaarletters 1922, schilder PCM de Fouw, 33,7 cm hoog
Zuid Holland plateel beeld, Peliaan, ontwerp Jan Schonk, 20 cm hoog (snavel restauratie, enkele stootchips)
Porcelyne Fles Delft aardewerken gelobde schotel met blauw bloemdecor , jaarletters 1941, schilder V, 30,5 cm diameter
Russel Tiglia Tegelen, aardewerken schotel met abract decor van een gezichten, 36 cm diameter
Mobach ronde keramische schaal met fraai glazuur 20 cm diameter, Mobach potje 11,5 cm diameter en Zaalberg ronde schaal 19,5 cm diameter
Antieke aardewerken plateaus potje, vaasje, wijwaterbakje en brandewijnkom waaronder Makkum en Quimper
5 cloisonne tegeltjes b.u. 2 x Delft, 1 gelijmd, 2 x Westraven en 1 x Oikoumene ...[more]
Goebel Artis Orbis porseleinen beeldengroep naar Auguste Renoir getiteld Danse en ville 37 cm hoog
Tichelaar Makkum 2 aardewerken schotels met polychroom decor van bloemen en vogels, 31 en 35,5 cm diameter
Hummel aardewerken beeldengroepje meisjes 13 cm hoog en Meissen porseleinen beeld van vrouw 19 cm hoog
Anoniem, porseleinen vaas in Art Nouveaustijl met dame, vogel, bloemen en takken op buitenzijde 36 cm hoog ...[more]
Royal Copenhagen porseleinen beeldengroepje faun met papegaai 18 cm hoog, faun met beer 15,5 cm hoog en faun met kikker 12 cm hoog
1744 Los(e)/Seite