- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
1744 Los(e)/Seite
Joh. (Georg Fischhof) Wagner (1859-1914)Boten in de haven, paneel 31,5x18,5 cm ...[more]
Frans Storm (1905-1998)
Onduidelijk gesigneerd, ets in lijst, Denneboom op de Tafelberg bij Blaricum, 51,5x40 cm ...[more]
Germ de Jong (1886-1967)
Germ de Jong (1886-1967)Gebouw, potlood tekening 31x20 cm ...[more]
Naar antiek model staand horloge met oud uurwerk en achter het deurtje een speeldoosje, 51 cm hoog
Antieke tassenfront met bijzondere motieven, zeer fijne maar stugge knoop en bloemmotief, mogelijk Bidjar, ca. 1890, 70x60 cm
Jean Humbert (1734-1794)
Louis Apol (1850-1936)
Gesigneerd Kobell en onduidelijk gesigneerd, Vrouw met runderen aan plas, aquarel ca. 1840, 40,5x32 cm
Jan Mankes (1889-1920)
Paul Bodifee (1866-1939)
Paul Bodifee (1866-1939)Muurhuizen, ets 26x19 cm ...[more]
Paul Bodifee (1866-1939)
Antieke Friese stoelklok met wekkerfunctie en beschilderde wijzerplaat met cherubijnen, ca. 1790. (Compleet en goed lopend)
Franse schoolklok zonder slagwerk, adres A Bille Lucon Just, in eiken kast, achterplaat 40 cm diameter. (compleet en lopend)
Antieke Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat met Hollands landschap, voorzien van wekkerfunctie, ca. 1830, 38 cm hoog
Duitse ronde klok, Schwarzwald, uurwerk met datumaanduiding, adres S Beha Waldau, 34 cm diameter. (slinger manco)
Franse facetgeslepen spiegel met goudkleurige striklijst, fotolijstje en in hoeken rozetten, 117x47,5
Jakob Schot (1938-)
Jakob Schot (1938-)Stilleven met titel Straatcultuur, paneel gedateerd 1976,19x21,5 cm ...[more]
2 ingekleurde 18e eeuwse gravures van de Boschbrug en grote kerk te Den Haag , in eiken lijst totaal 36x47,5 cm
Cecile Dreesmann (1920-1994)
Cecile Dreesmann (1920-1994)
Bram (Abraham) Tielen (1921-2009)Fijnschilder, verso titel Landelijk palet, paneel gedateerd 1982, 17,5x23 cm ...[more]
Klassieke messing pendule met marmeren plaat en ruiter te paard op top 39 cm hoog, 32 cm breed
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Silleven met Oostindische kers, doek 24,5x30,5 cm ...[more]
Martinnis Bazerga Rotterdam, 18e eeuwse bakbarometer in noten kast met intarsia bersierd 127 cm hoog, 26 cm breed
Gesigneerd A Balquet, 2 olieverfschilderijen van militairen in winters landschap, Frankrijk ca. 1915, 31x41 cm per stuk
Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Stilleven met attributen op tafel in kamer, doek 74x99 cm ...[more]
Antieke Friese stoelklok met rijk gedecoreerde wijzerplaat en ornamenten, staand op een eiken stoel ca. 1790, 75 cm hoog. (Compleet en goed lopend)
1744 Los(e)/Seite