Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)
  • 1744 Los(e)

Los 2116

Mahonie kapspiegel, Engeland ca. 1870, 78 cm hoog, 69 cm breed, 28 cm diep

Walter Bernuth (1902-1987)Portret van vrouw, pastel gedateerd 1936, 56x47 cm en portret van jongen, pastel gedateerd 1937, 47x36 cm ...[more]

Los 2118

Los 2119

Gesigneerd Engler, Else, Portret van jongen, pastel 59x44 cm

Walter Geffcken (1872-1950)Portret van vrouw, houtskooltekening gedateerd 1925, 53,5x38 cm ...[more]

Los 2121

Alfred Duriau (1877-1958), Portret van meisje, pastel 49x39 cm en portret van jongen, pastel 50x40 cm ...[more]

Los 2123

Koop van 11 wanddecoraties waaronder kleurenlitho's, aquarellen periode 18e/20e eeuw

Los 2124

Los 2125

Los 2126

Koop wanddecoraties waaronder aquarellen, etsen, gravures etc

Los 2127

Los 2128

10 diverse wanddecoraties waaronder aquarel, pastrel, etsen en 3 x grafiek

Los 2129

Los 2130

2-deurs notenfineer Biedermeier linnenkast, 183 cm hoog, 125 cm breed en 44 cm diep

Los 2131

Vintage glazen hanglamp, 58 cm diameter en Niermann tafellamp in de vorm van een gans, 56 cm hoog ...[more]

Los 2132

Los 2133

2 Oosterse handgeknoopte kleden 174x104 cm en 123x110 cm

Los 2134

Antieke schommelwieg met nieuwe lattenbodem, 67 cm hoog, 99 cm lang, 50 cm breed

Los 2135

Legend JR Tour golfset

Los 2136

Gazelle Tranza vouwfiets met 7 versnellingen

Los 2137

Los 2138

Los 2139

Kyoso damesfiets, framemaat 58 cm

Los 2140

Originele Gazelle damesfiets, framemaat 55

Los 2141

Lexmark mountainbike, framemaat 49

Los 2142

Regulateur in eiken kast, 74 cm

Los 2143

Eiken 1-deurs kastje met marmeren blad 82 cm hoog, thonetstoel en rieten mand 39 cm hoog, 70x44 cm

Los 2144

Oude rieten wieg compleet met stoffering, op 2 wielen 70 cm hoog, incl. kap 107 cm hoog, 97 cm lang, 54 cm breed

Los 2145

Antieke ijzeren driewieler kinderfiets

Los 2146

Houten legerkist met inhoud 30,5 cm hoog, 72 cm breed, 41 cm diep

Los 2147

Los 2148

IJzeren polychroom beschilderde wieg op houten beschilderde dragers 85 cm hoog, 95 cm lang, 62 cm breed

Los 2149

Oude bascule 68 cm hoog, 97 cm breed

Los 2150

Los 2151

Oude Etna 3-pits geemailleerd kachel/fornuis 67 cm hoog, 83 cm breed

Los 2152

Comtoiseklok met bloemslinger (stoel manco)

Los 2153

Los 2154

Los 2155

3 oude zinken teilen en 2 kannen, grootste teil is 105 cm breed

Los 2156

3 damesbontjassen wo. wasbeer

Los 2158

Koop kleding b.u. Max Mara damesjas, Desarbre mantelpakje en Leslie Laurence imitatiebontjas

Los 2159

Dora van der Ven damesbontjas en zwarte bonten schouderwarmer

Los 2160

Lange nerts bruine bontjas, adres herkomst Exclusief Pelterijen Den Haag /Arnhem

Los 2161

Zwarte astrakan bontjas afkomstig van Maison de Bonneterie Amsterdam-Den Haag

Los 2162

Lange bruine bontjas afkomstig van Rene van Dobben bontwerkerij Den Haag

Los 2163

Lichtbruine mouwloze bontjas, afkomstig van Alaska Furs Arnhem

Los 2164

Donkerbruine bontjas van Pelterijen Donkerwolke Enschede

Los 2165

Lange donkerbruine bontjas

Los 2167

Philips tv, model 39PFL4208h?12, 99 cm (geen AB en snoeren) en een Philips tv model 32PFK5300/12, 80 cm (geen AB, wel enkele snoeren)

Los 2168

Altrex aluminium huishoudtrap

Los 2169

Philips TV met ambilight, type 55PUS7809/12, 55 inch ...[more]

Los 2170

Samsung tv, model UE60J6150AS, 60 inch, scherm 152,4 cm, met afstandsbediening

Los 2171

Los 2172

Anoniem, Ruine en Huis met ommuurde tuin, paneel en board 30x40 cm

Los 2173

Gesigneerd Richter, K, Vrouw op paadje aan riviertje in landschap, doek 41x31,5 cm ...[more]

Los 2174

Onduidelijk gesigneerd, landschap met berken, doek 81x50,5 cm

Los 2175

Gesigneerd, Kniep, F, Winters landschap, board 41x31 cm

  • 1744 Los(e)