Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)
  • 1744 Los(e)

Los 5225

Koop met blikken speelgoed waaronder 2x Jaguar XK120 van Model Toys Rossmoyne Ohio, stoommachine, treintjes en mondharmonica ...[more]

Los 5226

Verzameling van ca. 20 divers blikken opwindbaar speelgoed

Los 5227

Steiff ezel, konijn, paard, hond, schildpad en 3 knuffels niet gemerkt maar mogelijk Steiff; liggende beer, haas en ezeltje met kussen

Los 5228

Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, slaapogen en papiermache lichaam 38 cm lang

Los 5229

Buschov & Beck Minerva celluloid pop 47 cm lang en Schildkrot pop Christel 33 cm lang ...[more]

Los 5230

Composiet babypop met slaapogen 40 cm lang

Los 5231

Los 5232

Koop speelgoedauto's in originele verpakking, Dinky Toys, Matchbox, ca 40 stuks ...[more]

Los 5233

ca. 30 oude autootjes, Dinky en Matchbox

Los 5234

Los 5235

Koop van ca. 50 tinnen en karamiek soldaten en indianen w.o. Engelse militairen en een beeldje van Winston Churchill, 8,5 cm hoog ...[more]

Los 5236

Bing Bavaria 2 oude blikken treinwagons spoor 0, per stuk 35 cm lang

Los 5237

Dinky Toy 3 brandweerwagens

Los 5238

Koop treinen, rails, bussen etc.

Los 5239

Los 5240

8 boeken en miniatuur boekje over verschillende onderwerpen, 17e, 18e en 19e eeuw ...[more]

Los 5241

2 albums met muntgeld periode koningin Juliana

Los 5242

Koop diverse oude munten w.o. USA en van Nederland o.a. 1 cent 1823 en 1863, Gelriae 1783, 2 maal 2 Stuiver Hollandia 1789 en 1 maal uit 1790

Los 5243

Koop diverse Nederlandse zilveren munten ca. 240 gram en 4 servetringen

Los 5244

Los 5245

Koopje divers zilveren munten, 3 10 Gulden munten, 4 Rijksdaalders en 10 Guldens

Los 5246

Koopje diverse munten, meest Nederland w.o. 7 zilveren Rijksdaalders, 80 zilveren guldens en munten 625 jaar stad Venlo ...[more]

Los 5247

Koopje diverse Nederlandse munten

Los 5248

Algemene Kerkelyke en wereldlyke geschiedenissen des bekenden aardkloots, jaar uitgifte 1728

Los 5249

Medalische Historie der Republiek van Holland etc etc, by Pieter Mortier, boekverkooper op de Vygen-dam te Amsterdam 1690

Los 5250

Los 5251

Los 5252

Los 5253

Los 5254

Los 5255

Koop oude ansichtkaarten met molens

Los 9000

Koekoeksklokje, ca. 40 cm hoog (kuif 2-delig)

Los 9001

4 zeefdrukken b.u. Ad van Hassel, Marjolijn van Ginkel, Ann Vanaeken en Jos Bamps

Los 9002

4 opgerolde schoolkaarten met de onderwerpen Oost-Nederland, Grrot Brittannie en Ierland, In Siberische  vlakte en Jartallen ...[more]

Los 9004

3 Oosterse handgeklnoopte kleedjes 47x45 cm, 59x45 cm en 119x77 cm en aardewerken bloempot met guirlande versiering 25,5 cm hoog, 30,5 cm diameter

Los 9005

Los 9006

7 gekleurde glazen vazen, verschillende modellen 19,5-55 cm hoog

Los 9007

10 Petromax stormlampen

Los 9008

10 Petromax stormlampen

Los 9010

Oosterse koperen bewerkte potten, hengselbak, schotel en schenkkan

Los 9011

4 wandklokken wo. Zaanse klok, zonneklok (ruitje en klepel manco), Tempus Fugit (klepel manco) en polychroom gekleurde wandklok

Los 9012

Divers koperwerk waaronder puddingvormen, ketels etc en metalen ketel

Los 9013

Los 9014

Los 9015

Doos met Cona koffiemachine, kristallen bowlschaal met lepel en glazen coupe met geetst vogeldecor

Los 9016

Doos met porseleinen kop en schotels Rosenthal, borden, schaal met gedecoreerde voorstelling, en divers aardewerk

Los 9017

Los 9018

Los 9019

Doos Lladro porselein w.o. Lladro Society, plaquettes, sleutels en schotels

Los 9020

Los 9021

Doos met Aziatisch brons, cloisonne, tin, porselein, been en waaier

Los 9022

Doos met divers porselein en aardewerk

Los 9023

Los 9024

Doos met koperwerk, plate, ovaal houten Scwarzwalder bestoken doosje, tafelstel, Art Deco kandelaren etc

Los 9025

Doos met antieke houten theekistjes, Oosterse houten doosjes met mozaiek inlegwerk, houten boekensteunen en documentenkist ...[more]

Los 9026

Los 9027

Doos met divers porselein

Los 9028

35 kristallen geslepen glazen uit drinkservies

  • 1744 Los(e)