- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
1676 Los(e)/Seite
Anton Felderhoff (1901-1959)
Anton Felderhoff (1901-1959)Don Quichotte, litho uit 1953, 56x39 cm ...[more]
Anoniem, Heuvelachtig landschap met huizen, figuren en rivier, doek 33x48,5 cm
Monogram WBY, Ovaal portret van jongedame met bloemenmand en bosje bloemen in de handen, paneel
Monogram WBY, Ovaal portret van jongedame met bloemenmand en bosje bloemen in de handen, paneel gedateerd 1851, 30x24,5 cm
Harrie Kuyten (1883-1952)
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Compositie zonder titel, doek 80x70 cm ...[more]
Jules Allaert (1883-1962)
Jules Allaert (1883-1962)Meisje met pop, doek 83x63 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Compositie met hanen, aquarel op textiel, 50x38 cm
Gerard Grassere (1915-1994)
Gerard Grassere (1915-1994)Compositie zonder titel, doek 55x55 cm (restauratie) ...[more]
Anoniem, Zomerse dag aan het strand, board 38x46 cm
Loek Lafeber (1929-2012)
Loek Lafeber (1929-2012)Compositie met poezen, crayon gedateerd 1964, 39x39 cm ...[more]
Anoniem, 2 portretten van man en vrouw, 19e eeuw, geschilderd op metaal ca. 26x21 cm ...[more]
Anoniem, Kerkinterieur met figuren, paneel 32x28 cm
Anoniem, Gezelschap, aquarel 37,5x49,5 cm
Rene Hansoul (1910-1979)
Rene Hansoul (1910-1979)Huizen in winters landschap met riviertje, paneel gedateerd 1970, 60x70 cm ...[more]
Gesigneerd Bron, M V, Portret van jongen met hoed op, koperen steelpan en pollepels in de handen,
Gesigneerd Bron, M V, Portret van jongen met hoed op, koperen steelpan en pollepels in de handen, doek 92x70 cm (gaatje)
Joos Javitaa (1867-1941)
Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]
Gesigneerd Derksen, Stilleven met vogels, board 77x57 cm
Met signature H W Mesdag, Schepen op volle zee, paneel 16,5x17,5 cm
Anoniem, Rustende vrouw, doek 61x43,5 cm
Gesigneerd Quax, C, Gezicht op Wijk aan Zee in 1834, doek gedateerd 1987, 40x60 cm
Gesigneerd Verdoorn, J, 3 Volendamse vissers, kopie naar Georg Hering, doek 42,5x60 cm ...[more]
Wim Bos (1906-1977)
Wim Bos (1906-1977)Haven van Rotterdam met vele schepen, doek 50x70 cm ...[more]
Cornelis Rol (1877-1963)
Cornelis Rol (1877-1963)Oude bloempot met bloembol, aquarel gedateerd 1960, 50,5x36,5 cm ...[more]
Cornelis Rol (1877-1963)
Cornelis Rol (1877-1963)Dahlia's, aquarel gedateerd 1960, 50x39 cm ...[more]
Oude kleurenlitho naar een schilderij van Eugen van Blaas, Una Lira Sola, in een klassieke lijst met
Oude kleurenlitho naar een schilderij van Eugen van Blaas, Una Lira Sola, in een klassieke lijst met strik 63x44 cm (stukjes manco)
Print after Mary Cassatt, Poserend meisje met hoed, paper on board 30x22
gesigneerd Vermeulen, Huizen en molens aan water, paneel 20,5x27 cm
Gesigneerd Breedveld, Eend met jongen aan de waterkant, paneel 13x18 cm
Gesigneerd G Veldkamp, Melkende boer in landschap, paneel 18,5x18 cm
Gesigneerd van Ameijde, Schepen op zee, paneel 19x24,5 cm
Gesigneerd Witkamp, E, Portret van vrouw met hond, paneel 29,5x23 cm
Onduidelijk gesigneerd, Haan met kippen, paneel 25x35 cm
Onduidelijk gesigneerd, Strandgezicht, doek 18x24 cm
Gesigneerd Gabriel, A, Bloemstilleven, karton 21,5x18 cm
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee, doek 18,5x24 cm
Poeder, Henk (1964-)
Poeder, Henk (1964-)Rustende koeien bij boom aan water, paneel 20x25 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, boten op zee, paneel 22,5x27 cm
Onduidelijk gesigneerd, winters tafereel, paneel 12x18,5 cm
4 Duitse handbeschilderde wanddecoraties achter glas van 4 jaargetijden Winter, Fruhling, Sommer,
4 Duitse handbeschilderde wanddecoraties achter glas van 4 jaargetijden Winter, Fruhling, Sommer, Winter 22x19 cm
Gesigneerd Verweij, Haan met kippen in stal, paneel 13,5x18 cm
Wanddecoratie met albasten voorstelling van spelende putti zittende op vissen achter glas in
Wanddecoratie met albasten voorstelling van spelende putti zittende op vissen achter glas in goudkleurige lijst 25,5x30,5 cm
Gesigneerd Cornelisz, Stilleven met aardbeien, paneel 13x18 cm
Jan Coenrad Nachenius (1890-1987)Stilleven met anjer in glazen vaasje, board 24x16 cm ...[more]
Anton van den Hoeven (1940-)
Anton van den Hoeven (1940-)Winters tafereel van schaatsers op bevroren rivier, paneel 24x18 cm ...[more]
Henk Bakker (1950-)
Henk Bakker (1950-)Stilleven, Het gedicht, paneel gedateerd 2004, 70x70 cm ...[more]
Henk Bakker (1950-)
Henk Bakker (1950-)Stilleven, herfstoogst, paneel gedateerd 2000, 40x30 cm ...[more]
Wim van den Anker (1911-1992)
Wim van den Anker (1911-1992)Lente in de Betuwe, de Linge bij Lienden, aquarel 34x50 cm ...[more]
Pol Francois Mathieu (1895-1979)
Pol Francois Mathieu (1895-1979)Landschap met stromende beek, paneel 28x38 cm ...[more]
Robert Terwindt (1940-2019)
Robert Terwindt (1940-2019)Bergmeer II, doek 40x30 cm ...[more]
Eduard Pieter Moleveld (1946-)
Pieter Adrianus Bouter (1887-1968)Herder met kudde schapen bij schaapskooi, doek 30x40 cm ...[more]
Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990)Gezicht op stad aan het water, doek 30x50 cm ...[more]
Johannes Wouterus van Trirum (1924-2011)Koeien in landschap, doek 60x50 cm, in fraaie lijst (schade verf) ...[more]
Anoniem, Bergachtig landschap met kasteeltje en figuren, paneel 25,5x28 cm en gesigneerd Meyer,
Gesigneerd Petersen, Landschap met dorp en figuren, paneel 24x29,5 cm en gesigneerd Petersen, Huizen
Gesigneerd Petersen, Landschap met dorp en figuren, paneel 24x29,5 cm en gesigneerd Petersen, Huizen aan water nen man in bootje, paneel 18x27 cm
2x Gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren, paneel 18,5x25 cm en paneel 17,
2x Gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren, paneel 18,5x25 cm en paneel 17,5x21,5 cm
2x gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren op het ijs, paneel 24x30 cm en
2x gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren op het ijs, paneel 24x30 cm en paneel 18x27 cm ...[more]
Gesigneerd Petersen, Zeilboten op open zee, paneel 18,5x25 cm en onduidelijk gesigneerd, Zeilboten
Gesigneerd Petersen, Zeilboten op open zee, paneel 18,5x25 cm en onduidelijk gesigneerd, Zeilboten op open zee, paneel 14x21,5 cm
Anoniem, moderne compositie zonder titel, print op paneel met lak, 40x48 cm
1676 Los(e)/Seite