- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
1676 Los(e)/Seite
Anoniem, Figuren in bergachtig landschap met ruine aan riviertje, 20e eeuw 30x40 cm
Gesigneerd B Meyer, Bloemstilleven, doek 40x50 cm
Gesigneerd Regue, Bloementuin, paneel 51x60 cm
Gesigneerd Verschuur, A, Man met paarden in de stal, paneel 29,5x40 cm
Monogram AO.932 Compositie zonder titel, tekening met aquarel 27x20 cm
Johan Briede (1885-1980)
Johan Briede (1885-1980)Hollands landschap langs de rivier, doek 30,5x38 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Hollands landschap met rustende koeien onder wolkenlucht, board 20,5x25,5
Onduidelijk gesigneerd, Hollands landschap met rustende koeien onder wolkenlucht, board 20,5x25,5 cm
Adriaan Marinus Geijp (1855-1926)Landschap met vee en figuren op bruggetje, maroufle 15x24 cm ...[more]
Cees Graswinckel (1906-1986)
Cees Graswinckel (1906-1986)Pierot, pastel gedateerd 1976, 40x30 cm ...[more]
Gesigneerd Atelier v Wissem ?, Figuren in bootje op zee, zeefdruk 36x28 cm
Onduidelijk gesigneerd, Herderin met schapen, doek 30,5x50,5 cm
Gesigneerd Gidding, H, Landschap met molens, boerderij, koeien aan de sloot en man in bootje,
Gesigneerd Gidding, H, Landschap met molens, boerderij, koeien aan de sloot en man in bootje, aquarel 41x51,5 cm
Gesigneerd Kessler, JMW, Waterplas met man in bootje, doek 40x60 cm
Joan B van Gent (1891-1974)
Joan B van Gent (1891-1974)Stilleven met bloemen in tinnen pot, doek 30x40 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, lezende man aan tafel, aquarel 36x26 cm
Anoniem, Stadsgezicht met figuren bij kerk in voorjaarszonnetje, paneel 30x24,5 cm
Anoniem, Winters stadsgezicht met vele figuren bij brug, paneel 25x37,5 cm
Gesigneerd Petersen, Winters landschap met figuren op het ijs, paneel 21x29 cm
Onduidelijk gesigneerd, Boer in bootje aan rietkraag bij boerderij, board 30x40 cm
Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht met straatje en gezicht op de kerk, doek 30x24 cm
Anton Pieck (1895-1987)
Anton Pieck (1895-1987)Straatje in Amersfoort, ets 21x20,5 cm ...[more]
naar Geo Poggenbeek, Landschap met koe bij hek met knotwilgen aan sloot, paneel 17x27 cm in een
naar Geo Poggenbeek, Landschap met koe bij hek met knotwilgen aan sloot, paneel 17x27 cm in een fraaie goudkleurige lijst
Anoniem, Reizigers langs de rivier, paneel 18x36 cm
Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)Stadgezicht met figuren naar oude Hollandse meester, paneel 24,5x30,5 cm ...[more]
J Endlich (1899-1957)
J Endlich (1899-1957)Herder met kudde schapen in landschap, paneel 18x24 cm ...[more]
Willem Cordel (1884-1967)
Willem Cordel (1884-1967)Stilleven fruit op Chinees porseleinen schaal en schelp naast schaal, aquarel gedateerd 1913, 19,5x28,5 cm ...[more]
Oosters handgeknoopt kleed 413x300 cm (slijtageplekje)
Oosters handgeknoopt kleed 142x69 cm
Oosters handgeknoopte loper 272x88 cm
Oosters handgeknoopte loper 283x74 cm
Oosters handgeknoopt kleed 290x125 cm
Oosters handgeknoopt kleed 232x133 cm
Oosters zijden kleedje met floraal motief 108x67 cm ...[more]
Oosters handgeknoopt kleed 257x140 cm
Oosters handgeknoopt kleed 210x135 cm
Oosters handgeknoopt kleed 200x145 cm
Oosters handgeknoopt kleed 148x84 cm
Oosters handgeknoopt kleed 197x132 cm
Oosters handgeknoopt kleed 184x124 cm
Oosters handgeknoopt kleed met floraal motief 204x85 cm
Oosters handgeknoopt kleed 210x149 cm
Oosters handgeknoopt kleed 190x105 cm
Kars handgeknoopt wollen kleed 316x241 cm
Oosters handgeknoopt wollen kleed met decor Ispahan 317x216 ...[more]
2 Oosterse handgeknoopte pillows 70x50 cm en 70x60 cm
Oosters handgeknoopt kleed 90x67 cm en pillow 57x40 cm
Zeer fraai textiel kleed naar oud model met wapen met spreuk Mea Gloria Fides, 237x165 cm
Oud Oosters geweven doek met fraai patroon 329x156 cm (slijtageplekken en restauratie)
Oosters handgeknoopt kleed, Belouch, 53x44 cm
4 Oosterse handgeknoopte kleedjes 53x53 cm, 58x49 cm, 79x52 cm en 80x60 cm
3 Oosterse handgeknoopte kleedjes 99x51 cm, 103x56 cm en 140x50 cm
5 Oosters handgeknoopte kleden en kleedjes 35x31 cm, 42x40 cm, 70x42 cm, 104x72 cm en 162x79 cm
3 Oosterse handgeknoopte kleden en tas 72x61 cm, 86x56 cm, 85x47 cm en 104x61 cm ...[more]
Oosters handgeknoopt kleed 153x73 cm
Oosters handgeknoopt kleed 142x87 cm
Handgeknoopte Saryk torba 115x36 cm
5 Oosterse handgeknoopte kleedjes 70x27 cm, 77x45 cm, 82x45 cm, 115x83 cm en 125x90 cm ...[more]
4 Oosterse handgeknoopte kleedjes 71x44 cm, 89x52 cm, 93x56 cm en 112x42 cm
Oosters handgeknoopt kleed 178x113 cm
2 Oosterse handgeknoopte kleedjes 93x63 cm en 96x63 cm
1676 Los(e)/Seite