- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
1676 Los(e)/Seite
Aardewerken trekpotje met Chinese tekens, 17 cm hoog
2 porseleinen dekselpotten met leeuw op top, 22 cm hoog (deksel gelijmd, 1 oor manco) en 15,5 cm
2 porseleinen dekselpotten met leeuw op top, 22 cm hoog (deksel gelijmd, 1 oor manco) en 15,5 cm hoog (chip deksel), China ca. 1850
Porseleinen dekselpot met blauw decor van vrouw en zotjes, China 20e eeuw, 23 cm hoog
Porseleinen flesvaas met decor van kraanvogels, China 20e eeuw, 39 cm hoog
Aardewerken beeld van een zittende Boeddha, 18 cm hoog
2 porseleinen vazen met groen poederglazuur, China 20e eeuw, 29 cm hoog
2 Chinese Imari porseleinen kommen, 20e eeuw 17,5 cm en 20,5 cm diameter, waaier 24x29 cm (
4 Diverse Chinese lakstempels gesneden uit natuursteen
Kantonees porseleinen schotel 34 cm diameter en kom, 20e eeuw 11 cm hoog, 28 cm diameter (stootplekje in glazuur onderzijde bodem) ...[more]
Oosters jade kommetje gevat in metalen montuur 5,5 cm hoog, 7 cm diameter
Natuurstenen bakje met decor van een draak, 8 cm hoog, 15x13 cm
3 Chinese spekstenen beelden van wijze mannen ca. 23 cm hoog
Chinese lakstempel gesneden uit natuursteen, 8 cm hoog, 5x5 cm
Oosters collier, snufbottle, 6,5 cm hoog en een jade snijwerk met paard
Oosters porseleinen hexagonale vaas met polychroom decor van kippen in florale omgeving 28 cm
Gestoken Jade ronde tablet met draken, 15x10 cm
Oude Chinese beschildering op rol, in een cassette
Jade kommetje 10 cm diameter, 2 schaaltjes 6 cm en 8 cm, armband 8,5 cm diameter, kip 5,5 cm hoog,
Jade kommetje 10 cm diameter, 2 schaaltjes 6 cm en 8 cm, armband 8,5 cm diameter, kip 5,5 cm hoog, eierdop 6,5 cm hoog en plateautje 17,5x12 cm
Aziatisch messing bewerkte vaas 23,5 cm hoog, houten beeldje van figuur 12,5 cm hoog (incompleet),
Koopje divers Chinees porselein met blauw decor en ingebakken rijstkorrels
Chinese textiel wanddecoratie met Boeddha, beschildering is 35x24 cm en een decoratie op rol
Porseleinen pot met blauw decor van figuren met os in landschap, China 20e eeuw, 10 cm hoog, 20 cm
Porseleinen pot met blauw decor van figuren met os in landschap, China 20e eeuw, 10 cm hoog, 20 cm diameter
Chinees porseleinen schaal met vrolijk polychroom beschilderd decor van figuren, 19e eeuw, 9 cm
Cassette met Terra in China van Galerie Terra te Delft, houten siervoorwerp, Wild Cherry Flames,
8 diverse Chinees porseleinen schotels, omstreeks 1800, 16,5-23,5 cm diameter (randchipjes, 2
3 Imari porseleinen schotels met accoladerand, 20e eeuw 24,5 cm, 27,5 cm en 30,5 cm diameter
7 Japanse Imari porseleinen schotels 21,5 cm-24,5 cm diameter
Zeer fraai gestileerd Balinees beeld van een danseres met omslagdoek, fraaie hoofdtooi en vrucht,
Zeer fraai gestileerd Balinees beeld van een danseres met omslagdoek, fraaie hoofdtooi en vrucht, ca. 1950, 46 cm hoog ...[more]
Zeer fraai gestileerd Balinees beeld van een dansende Hanoman, ca. 1950, 46 cm hoog
Balinees fraai bestoken coromandel beeld van een djanger danseres en Hanoman de apenkoning, 48 cm
Balinees fraai bestoken coromandel beeld van een djanger danseres en Hanoman de apenkoning, 48 cm hoog
2 Balinese houtsnijwerken van boogschutter op schildpad, 43 cm hoog (boog gelijmd), en een naakte
2 Balinese houtsnijwerken van boogschutter op schildpad, 43 cm hoog (boog gelijmd), en een naakte vrouw met handdoek, 62 cm hoog
Antieke Tibetaanse Thangka in lijst, 110x78 cm
Zijden Chinees kleedje met fraai decor van velerlei figuren en draken, omgeven door 2 florale
Zijden Chinees kleedje met fraai decor van velerlei figuren en draken, omgeven door 2 florale kaders, 67x33 cm (vlekken onderzijde)
Tibetaanse Thangka 100x64 cm (slijtage aan bovenzijde) ...[more]
Staand beeld van een Boeddha, 45 cm hoog
Bronzen Aziatisch beeld van rituele danser, op houten sokkel totaal 70 cm hoog
Staand beeld van een Boeddha, 65 cm hoog
3 Aziatische planten en boompje gemaakt van oa. jade en agaat, in porseleinen, cloisonne en stenen
3 Aziatische planten en boompje gemaakt van oa. jade en agaat, in porseleinen, cloisonne en stenen pot 12,5-38,5 cm hoog ...[more]
Chinees houten bestoken beeld van man met zwaard 28 cm hoog
Metalen beeld van een Ganesha, 25 cm hoog
Aziatisch metalen beeld van een vrouw met fluit onder een boom met vogels, 30 cm hoog
2 bronzen vrouwfiguren met handen op de buik en 1 omgeven met slangen, 38 en 24 cm hoog
Bronzen Boeddha Bhumisparsha Mudra 10,5 cm hoog
19e eeuwse Franse beschilderde papieren waaier met ivoren frame, Frankrijk ca. 1880, 28 cm hoog,
Bronzen beeld van een zittende Boeddha, 35 cm hoog
2 oude Chinese wanddecoraties met voorstelling van figuren, op rijstpapier geschilderd 14,5x25,5 cm,
2 oude Chinese wanddecoraties met voorstelling van figuren, op rijstpapier geschilderd 14,5x25,5 cm, in lijst totaal 20,5x31,5 cm
Rijkgestoken ivoren sculptuur met decor van dansende figuren, Afrika ca. 1900, 35 cm hoog, 1555 gram
Rijkgestoken ivoren sculptuur met decor van dansende figuren, Afrika ca. 1900, 35 cm hoog, 1555 gram (divers schade). Met Certificate nr. 854
Ivoren rijkgesneden beeldje van een man met zwaard, Japan periode 1920-1930, 8,2 cm hoog, 95,1 gram.
Ivoren rijkgesneden beeldje van een man met zwaard, Japan periode 1920-1930, 8,2 cm hoog, 95,1 gram. Met certificaat
Bronzen beeld van een zittende Boeddha met in zijn handen een pot en een rat, 15 cm hoog
Coromandelhouten rijkbestoken Indisch beeld van zittende Rama op Garuda, draalk men schildpad 37
Antieke ivoren kurkentrekker, rijk gedecoreerd met gezicht van een man met lange neus, Europa ca.
Antieke ivoren kurkentrekker, rijk gedecoreerd met gezicht van een man met lange neus, Europa ca. 1880, 22 cm lang, 172 gram. Met certificaat
Rijkgestoken ivoren sculptuur van een Quanyin staand op masker, Azie ca. 1885, 27 cm, 660 gram,
Rijkgestoken ivoren sculptuur van een Quanyin staand op masker, Azie ca. 1885, 27 cm, 660 gram, met houten voetje. Met certificaat
3 rijkbewerkte ivoren servetbanden, China ca. 1900, ca. 4 cm diameter, totaal 36,9 gram. Met
3 rijkbewerkte ivoren servetbanden, China ca. 1900, ca. 4 cm diameter, totaal 36,9 gram. Met certificaat
2 stuks gekleurd koraal, vrouw met bloem, 9,6 cm hoog en vrouw 7,5 cm. Beiden op een houten
2 stuks gekleurd koraal, vrouw met bloem, 9,6 cm hoog en vrouw 7,5 cm. Beiden op een houten sokkeltje
Ivoren Okimono van een zittende man met gebedsketting, China ca. 1900, 10 cm, 113 gram. Met
Ivoren Okimono van een zittende man met gebedsketting, China ca. 1900, 10 cm, 113 gram. Met certificaat
2 ronde ivoren doosjes met gegraveerd decor van vogel op tak en gezicht op berg, China ca. 1900, 3,5
Ivoren snuffbottle met decor van vrouw en kind, China ca. 1900, 7,8 cm, 50,7 gram. Met certificaat
Ivoren doosje, Europa ca. 1890, 11,5x8,5, 283 gram. Met certificaat
1676 Los(e)/Seite