- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
1676 Los(e)/Seite
Gesigneerd de Jong, pot met rozen, aquarel 51x34 cm
Anoniem, Maria op bezoek bij Elisabeth, doek geplakt op karton (schade), ovaal 31x26 cm in een
Anoniem, biddende Maria, Italiaanse school ca. 1850, doek op rode ondergrond geplakt, 54x44 cm
Onduidelijk gesigneerd, Poserende dame, olieverf op papier, 70x50 cm
Arnout van Gilst (1898-1981)
Arnout van Gilst (1898-1981)Straatje te Elburg met vrouw en kind, aquarel 57x37 cm ...[more]
Gesigneerd R Laugier, Stilleven met rozen, doek 33,5x46,5 cm
Onduidelijk gesigneerd, Chrysanten, doek gedateerd 1900, 55x44 cm in een fraaie bewerkte goudkleurige lijst, buitenmaat 72x62 cm
Jacoba Surie (1879-1970)
Jacoba Surie (1879-1970)Stilleven, doek 40,5x48,5 cm (craquele) ...[more]
Anoniem, Landschap met koeien aan de waterkant, doek 42x52 cm
Ids Wiersma (1878-1965)
Pieter Cornelis Steenhouwer (1913-1979)Winters tafereel, paneel 20x25 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Nederlandse kotter op woelige zee, 1876, paneel 26x18 cm
Anoniem, Heilige Maria, olieverf op karton 23,5x16 cm
Onduidelijk gesigneerd, Oosters stadsgezicht, aquarel gedateerd 1962, 29,5x40,5 cm
Mark Polee (1927-)
Onduidelijk gesigneerd, Compositie zonder titel, paneel gedateerd 1971, 28x48 cm
Met signature A J van Prooijen, Kustgezicht met figuren en boten, doek 40x60 cm in een fraaie
Anton Jakma (1880-1967)
Anton Jakma (1880-1967)Veluws landschap, aquarel 25x40 cm ...[more]
Theo van de Poel (1951-)
Theo van de Poel (1951-)Arbeiders bij loskraan aan kade bij stad met brug over rivier, doek 40x50 cm ...[more]
Niek van der Plas (1954-)
Niek van der Plas (1954-)
Niek van der Plas (1954-)Haven van Lemmer, paneel 24x30 cm ...[more]
Henk Dekker (1897-1974)
Henk Dekker (1897-1974)Schepen voor de kust, mogelijk Marsdiep tussen Texel en Den Helder, doek 30x40 cm ...[more]
Anton Muller (1887-1979)
Anton Muller (1887-1979)Vrouw en kind in de duinen, uitkijkend over zee in afwachting van de vissersvloot, doek 39x79 cm ...[more]
Anoniem, het voeren van de kippen, doek 19e eeuw 71x56 cm (schade)
Onduidelijk gesigneerd, Madonna, ovale aquarel 46x35 cm
Zeer fraaie engelse kleurenlitho in lijst, Morning The Fishermans Departure, buitenmaat 72x83 cm
Antieke ingekleurde gravure van Augsburg ten tijde van 18e eeuw 28x41 cm en Madrid 25x39,5 cm
Antieke ingekleurde gravure van Augsburg ten tijde van 18e eeuw 28x41 cm en Madrid 25x39,5 cm ...[more]
Antieke topografische kaart van Dockum, J Blaeu uit 1649, 41x54 cm
2 antieke topografische kaarten, descriptio Frisiae Liberae, Mesone Alting uit 1725, 32x42 cm per
2 antieke topografische kaarten, descriptio Frisiae Liberae, Mesone Alting uit 1725, 32x42 cm per stuk ...[more]
Antieke topografische kaart, Tjietjerkstra deel, gedrukt in de 18e eeuw, 45x43 cm
Antieke topografische gravure van Leeuwaerden en Franicker, 1580, 31x49 cm
Oosterse wanddecoratie in lijst van een pauw, gemaakt van textiel, edelstenen en zilverdraad,
Oosterse wanddecoratie in lijst van een pauw, gemaakt van textiel, edelstenen en zilverdraad, buitenmaat 66x57 cm
Zeer fraaie ingelijste Balinese pop van een lichtspel in een goudkleurige lijst, buitenmaat 68x57
Zeer fraaie ingelijste Balinese pop van een lichtspel in een goudkleurige lijst, buitenmaat 68x57 cm
Anoniem, Oosterse textiel wanddecoratie in lijst, buitenmaat 48x45 cm
Antiek Oosters textiel in lijst voorstellende vele figuren in tuin, geborduurd op zijde, 70x38 cm
Gesigneerd Field, Boerderij aan plas, ets 31x57 cm
Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990)Gezicht op stad aan rivier, aquarel 24x32 cm ...[more]
Anoniem, stadsgezicht op regenachtige dag in de stijl van Floris Arntzenius, doek 41x31 cm
Met signature Henriette Ronner, Poes met 4 spelende kittens, paneel 24x30 cm
Herman Johannes Ansingh (1880-1957)Boerderij met ochtendzon, maroufle 29,5x23 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Vrouw op landweg, paneel 15x25,5 cm
Anoniem, Gezicht op huizen aan rand van een meer, paneel 24x30 cm
Tom Slager (1918-1994)
Tom Slager (1918-1994)Landschap, doek 50x40 cm ...[more]
Gesigneerd J van Dongen, Landschap met 2 molens, paneel 26,5x31,5 cm
Arnout van Gilst (1898-1981)
Arnout van Gilst (1898-1981)Eendenfamilie, aquarel 19x24 cm ...[more]
Met signature P Schiedges, Hollands landschap met molens langs vaart, paneel 23x33 cm
Anoniem, Platbodem op het strand met vele figuren, paneel 27,5x38 cm
Onduidelijk gesigneerd, Portret van een militair, ovaal doek 1910, 60x50 cm
Marinus van Raden (1832-1879)
Marinus van Raden (1832-1879)Dorp met figuren in bergachtig landschap, mogelijk Drachenfels aan de Rijn, gemengde techniek 30x40 cm ...[more]
Sylvia van de Water (1960-)
Sylvia van de Water (1960-)Ooievaars, paneel 50x60 cm ...[more]
Willem Witjens (1884-1962)
Willem Witjens (1884-1962)De molen te Zeddam, ets gedateerd 1948, 19x24 cm ...[more]
Anoniem, Ruine op de rotsen aan zee, maroufle 34,5x25,5 cm
Onduidelijk gesigneerd, Ruiters te paard, doek 44x60 cm
Gesigneerd Haalboom, EFJ, Wintergezicht, paneel 21x27 cm
Samuel Schellink (1876-1958)
Samuel Schellink (1876-1958)Gezicht van stad met kerktoren aan water, Overschie, doek 47,5x67 cm ...[more]
Anoniem, Hollands landschap met vrouw bij boerderij, paneel 40x50 cm
Anoniem, vrouw in kerkinterieur, doek 40x30 cm
1676 Los(e)/Seite