- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
1676 Los(e)/Seite
Lladro porseleinen beeld nr. 4688, Gothic King, Rey Gotico, ontwerp Julio Fernandez, periode 1970-
Lladro porseleinen beeld nr. 4688, Gothic King, Rey Gotico, ontwerp Julio Fernandez, periode 1970-1975, 28 cm hoog
Lladro porseleinen beeld nr. 7686, Pals Forever, Nuevos Amigos, ontwerp Juan Huerta, periode 2000,
Lladro porseleinen beeld nr. 7686, Pals Forever, Nuevos Amigos, ontwerp Juan Huerta, periode 2000, 21 cm hoog
Lladro porseleinen beeld nr. 1157, Woman with traditional dress, Dama Solemne, ontwerp Julio
Lladro porseleinen beeld nr. 1157, Woman with traditional dress, Dama Solemne, ontwerp Julio Fernandez, periode 1971-1975, 33 cm hoog
Lladro porseleinen beeld nr. 5240, Lady from Majorca, Mallorquina, ontwerp Vicente Martinez, periode
Lladro porseleinen beeld nr. 5240, Lady from Majorca, Mallorquina, ontwerp Vicente Martinez, periode 1984-1989, 28 cm hoog
Lladro porseleinen beeld nr. 4700, Dressmaker, Modistilla, ontwerp Vicente Martinez, periode 1970-
Lladro porseleinen beeld nr. 4700, Dressmaker, Modistilla, ontwerp Vicente Martinez, periode 1970-1993, 37 cm hoog
Lladro porseleinen beeld nr. 5700, Southern Charm, Damita Con Flores, ontwerp Regino Torrijos,
Lladro porseleinen beeld nr. 5700, Southern Charm, Damita Con Flores, ontwerp Regino Torrijos, periode 1990-1997, 27 cm hoog (schade bloemblaadje)
Lladro porseleinen beeld nr. 1183, Oriental Man on Horse, Jinete Oriental, ontwerp Julio Fernandez, periode 1971-1973, 27 cm hoog ...[more]
Lladro porseleinen beeld nr. 5286, Fall Clean Up, Nina de Ontono, ontwerp Antonio Ramos, periode
Lladro porseleinen beeld nr. 4698, Lady with Fan, Dama del Abanico, ontwerp Alfredo Ruiz, periode
Lladro porseleinen beeld nr. 4698, Lady with Fan, Dama del Abanico, ontwerp Alfredo Ruiz, periode 1970-1981, 37 cm hoog (waaier gelijmd) ...[more]
Lladro porseleinen beeld nr. 6007, The Goddess and Unicorn, Unicornio y Dama, ontwerp Joan Coderch, periode 1993-2004, 29 cm hoog ...[more]
Lladro porseleinen beeld nr. 1033, Old Folks, Vejez, ontwerp Julio Fernandez, periode 1969-1985,
Lladro porseleinen beeld nr. 1033, Old Folks, Vejez, ontwerp Julio Fernandez, periode 1969-1985, 48 cm hoog (schade vinger)
Lladro porseleinen beeld nr. 1343, Wrath of Don Quixote, Don Quijote Furioso, ontwerp Salvador
Lladro porseleinen beeld nr. 5732, Carousel Canter, Nino En Caballito Feria, ontwerp Jose Puche,
Lladro porseleinen beeld nr. 5731, Carousel Charm, Nina En Cacalliro Feria, ontwerp Jose Puche,
Lladro porseleinen beeld nr. 5731, Carousel Charm, Nina En Cacalliro Feria, ontwerp Jose Puche, periode 1991-1994, 42 cm hoog
Lladro porselein in kerstthema, bu 10 ballen/hangers, 5 kransen, 2 bellen en 2 kado's ...[more]
Lladro porselein, b.u. verschillende vazen Lladro nr. 5263, 5258, 6389, bekers en decoratie
Lladro porselein, b.u. verschillende vazen Lladro nr. 5263, 5258, 6389, bekers en decoratie ...[more]
Chinees porseleinen rolvaas met blauw decor van vogels in florale omgeving, 20e eeuw 62 cm hoog,
Chinees porseleinen rolvaas met blauw decor van vogels in florale omgeving, 20e eeuw 62 cm hoog, 22 cm diameter (grote haarlijnen)
Chinees porseleinen vaas met blauw decor van vogels in florale omgeving, 20e eeuw 59,5 cm hoog
Chinees porseleinen hexagonale vaas met floraal en perzik decor en leeuwtjes aan zijkanten, 20e eeuw
Porseleinen schotel met decor vis en bloemen, Japan ca. 1900, 46 cm
Porseleinen dekselvaas met polychroom decor van figuren in tuin en tekst, Japan ca. 1800, 40 cm hoog
Porseleinen dekselvaas met polychroom decor van figuren in tuin en tekst, Japan ca. 1800, 40 cm hoog (deksel chips)
Chinees porseleinen 8-kantige Famille Vert dekselvaas, gemerkt met Kangxi karaktermerk 44 cm hoog (
20e eeuwse Chinese porseleinen vaas met decor van bloemen en slingers, gemerkt aan onderzijde, 54,
20e eeuwse Chinese porseleinen vaas met decor van bloemen en slingers, gemerkt aan onderzijde, 54,5 cm hoog (schade top)
Porseleinen trompetvaas met oren met Imari decor van figuren in boot, Japan ca. 54,5 cm hoog
19e eeuws 5-delig porseleinen famille rose kaststel met decor van vazen en bloemen, balustervaas 1
Oosterse lakwerk siervaas op losse houten console, totaal 20 cm hoog
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met floraal decor en acanthusblad als merk onderzijde 35,5 cm
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met floraal decor en acanthusblad als merk onderzijde 35,5 cm diameter (randchipjes)
18e eeuwse porseleinen Kangxi vaas met fraai decor van hoogwaardigheidbekleders, bedienden,
Chinees porseleinen Wanli China, ca. 1600, schotel 26,5 cm diameter (haarlijnen, chipjes van rand en
Chinees porseleinen Wanli China, ca. 1600, schotel 26,5 cm diameter (haarlijnen, chipjes van rand en standring) ...[more]
Porseleinen flesvaas met polychroom decor van figuren en dieren in landschap, China 20e eeuw, 23
Porseleinen flesvaas met polychroom decor van figuren en dieren in landschap, China 20e eeuw, 23 cm hoog
Chinees porseleinen rolvaas met polychroom decor van bloemenvazen met bloemen 35,5 cm hoog
20e eeuwse Chinese porseleinen schaal met decor van bloemen en vazen, gemerkt aan onderkant, 37 cm
20e eeuwse Chinese porseleinen schaal met decor van bloemen en vazen, gemerkt aan onderkant, 37 cm diameter
Koopje divers porselein w.o. China Kangxi 1677-1722 kommetjes 5 cm hoog, 6 cm diameter
Chinees bronzen wierookpot met fraaie versiering van kraanvogels op buitenzijde en schildpad op
Chinees bronzen wierookpot met fraaie versiering van kraanvogels op buitenzijde en schildpad op deksel 12 cm hoog, 12,5 cm diameter
Porseleinen vaas met blauw decor van figuren en dieren, onderzijde voorzien van 6-karakter merk,
Porseleinen vaas met blauw decor van figuren en dieren, onderzijde voorzien van 6-karakter merk, China 19e eeuw, 41 cm hoog
6 Chinees porseleinen kommetjes met schoteltjes (1 schoteltje randchipje en 1 kommetje haarlijntje)
Porseleinen inktpot met polychroom decor van een visser met kind, China ca. 1900, 5 cm hoog, 10x7 cm
Porseleinen inktpot met polychroom decor van een visser met kind, China ca. 1900, 5 cm hoog, 10x7 cm (haarlijn)
Porseleinen kom met decor van vleermuizen en vruchten, China 20e eeuw, 7 cm hoog, 14 cm diameter
3 18e eeuwse famillie rose borden met decor van lezende dame in de tuin en bediende die waaiert,
8 Chinese odeurflacons van jade, steen, glas, been en porselein ...[more]
3 Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met melk en bloed decor van jachttafereel 22,5 cm
Chinees porseleinen schaal Quianlong periode 30x21 cm
6 Chinees porseleinen octagonale kommetjes met 8 schoteltjes, omstreeks 1800 (randchipjes en
6 Chinees porseleinen octagonale kommetjes met 8 schoteltjes, omstreeks 1800 (randchipjes en haarlijntjes kommetjes, 4 schoteltjes onbeschadigd)
Porseleinen schotel met relief decor in waaiervorm en blauw decor van bloemen en bladeren, China ca.
Yixing theepotje met maskers van wijsgeren versierd, sierlijk oor, tuit en deksel 8,5 cm hoog en
2 Aziatische porseleinen theepotjes 9 cm hoog (van smalle theepotje chipjes van tuit en dekselrand)
2 Aziatische porseleinen theepotjes 9 cm hoog (van smalle theepotje chipjes van tuit en dekselrand) ...[more]
Aardewerken kom met gegraveerd decor, 5,5 cm hoog, 11 cm diameter
Porseleinen kom met polychroom decor van vele figuren in landschap, China 20e eeuw, 11 cm hoog, 30
Porseleinen kom met polychroom decor van vele figuren in landschap, China 20e eeuw, 11 cm hoog, 30 cm diameter
2 porseleinen Imari borden met decor van tuin, Qianlong, 23 cm diameter, (bord 1 stootplek onderzijde bord 2 randchips)
3 Yixing theepotjes met florale- en bamboeversiering, vogel en tekst 7 cm, 9 cm en 9,5 cm hoog
19e eeuwse gelobde blauw witte Chinese kom met decor van figuren in landschap en op water, gemerkt
3 Chinees porseleinen schotels met accoladerand, omstreeks 1800, 23 cm diameter (1 schotel met
3 Chinees porseleinen schotels met accoladerand, omstreeks 1800, 23 cm diameter (1 schotel met haarlijn in bodem)
3 Chinees porseleinen 18e eeuwse kommetjes met schoteltjes met floraal decor in cartouches (1
Oosters jade kommetje10 cm diameter, porseleinen bibelotje 7 cm hoog, stenen vaasje op houten
2 Aardewerken trekpotjes, 7 en 8,5 cm hoog
4 Chinese blauw witte borden met decors van bloemen, planten, struiken en/of bomen, grootste 25,5 cm
6 Antieke porseleinen schotels met blauw decor van pagode in landschap, China ca. 1780, 23 cm
6 Antieke porseleinen schotels met blauw decor van pagode in landschap, China ca. 1780, 23 cm diameter
3 Chinees porseleinen schotels naar oud voorbeeld, 20e eeuw 19,5 cm diameter ...[more]
1676 Los(e)/Seite