- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
1676 Los(e)/Seite
Chinese gelakte 2-deurs kast, beschilderd en versierd met oplegwerk 127,5 cm hoog, 87 cm breed, 43
Chinese gelakte 2-deurs kast, beschilderd en versierd met oplegwerk 127,5 cm hoog, 87 cm breed, 43 cm diep (achterwand manco)
Spiegel in eiken lijst met kuif, gecanneleerde flanken en staand op opstand, 262 cm hoog en 82 cm
Spiegel in eiken lijst met kuif, gecanneleerde flanken en staand op opstand, 262 cm hoog en 82 cm breed
Mahonie Biedermeier 2-deurs kast met lade 185 cm hoog, 126 cm breed, 44,5 cm diep
Noten 1-deurs spiegeldeurkast met schappen en 2 lades 203,5 cm hoog, 97,5 cm breed, 54 cm diep
Noten 2-deurs kast met kolommen, 181 cm hoog, 114 cm breed, 58 cm diep
Eiken 2-delige kast met 2 deuren in bovenkast en 5 lades in onderkast 194,5 cm hoog, 129 cm breed,
Eiken 2-delige kast met 2 deuren in bovenkast en 5 lades in onderkast 194,5 cm hoog, 129 cm breed, 54,5 cm diep
Eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 2 laden met gepende en zwaluwstaart verbindingen 191 cm
Eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 2 laden met gepende en zwaluwstaart verbindingen 191 cm hoog, 147 cm breed, 60 cm diep ...[more]
Mahoniefineer 19e eeuwse 2-deurs kast 220 cm hoog, 149 cm breed, 58 cm diep
Mahoniefineer 19e eeuwse 1-deurs hoekkast 183 cm hoog, 73 cm breed, 55 cm diep
Eiken vroeg Biedermeier penantkastje 99 cm hoog, 100 cm breed, 47 cm diep
Eiken klepbureau, Luik ca. 1780, 99 cm hoog, 116 cm breed, 54 cm diep
Mahonie Biedermeier 2-deurs kast 192 cm hoog, 141 cm breed, 50 cm diep
Ovale noten met intarsia salontafel op kolompoot, pinnen manco, 55 cm hoog, blad 118,5x85 cm
Ovale noten met intarsia salontafel op kolompoot, pinnen manco, 55 cm hoog, blad 118,5x85 cm ...[more]
Notenfineer ronde eetkamertafel op kolom eindigend in driesprant met klauwpoten, 68 cm hoog en 107
Notenfineer ronde eetkamertafel op kolom eindigend in driesprant met klauwpoten, 68 cm hoog en 107 cm diameter ...[more]
Mahonie ovale 19e eeuwse salontafel met gecontourneerd blad 55 cm hoog, blad 109x80 cm
Notenfineer ronde eetkamertafel op kolom eindigend in driesprant, 76 cm hoog en 102 cm diameter
Mahonie salontafel 59 cm hoog, blad 114x68,5 cm
Klassieke ovale eetkamertafel op kolompoot, noten met wortelnoten, 74,5 cm hoog, 173x109 cm
Teakhouten tafel met 2 lades 77 cm hoog, blad 200x90 cm ...[more]
Notenfineer Engelse kast met 2 deuren, 3 lades en klep met schrijfgedeelte 121,5 cm hoog, 155 cm
Notenfineer Engelse kast met 2 deuren, 3 lades en klep met schrijfgedeelte 121,5 cm hoog, 155 cm breed, 41 cm diep ...[more]
Eiken tilt top table 74 cm hoog, blad 75 cm diameter
Mahonie 19e eeuwse eethoek bestaande uit ovale kolompoottafel met gecontourneerd blad 77 cm hoog,
18e eeuws Amelander beschilderd hoekkastje 136 cm hoog, 48,5 cm breed, 31 cm diep
Antieke 1-deurs hoekkast 218,5 cm hoog, 115 cm breed, 64 cm diep
Eiken 1-deurs hoekkast met laadje, vroeg 19e eeuw 126 cm hoog, 72 cm breed, 39 cm diep ...[more]
Hindeloopen salontafel staand op driesprant, 59 cm hoog en bladmaat 76x58 cm en Hindeloopen kapstok met monogram R. H., 100 cm breed
Noten bijzettafel met gecontourneerd blad en onderschap, 75 cm hoog en bladmaat 76x50 cm
Eiken demi lune tafel met 2 lades en eiken verstelbare bureaustoel
Facetgeslepen Soester spiegel in eiken lijst 94 cm hoog, 76 cm breed
Eiken Renaissancestijl tafel 71 cm hoog, blad 80,5x62 cm (divers schade)
Eethoek bestaande uit ronde kolompoottafel 73 cm hoog, blad 115 cm diameter met 6 mahoniefineer
19e eeuwse notenhouten eethoek b.u. ronde tafel op kolom eindigend in driespant, 71 cm hoog en 125
Notenkleur halbankje in Louis Seize stijl met lauwerkransen op groene bekleding, 109 cm breed, en
Notenkleur halbankje in Louis Seize stijl met lauwerkransen op groene bekleding, 109 cm breed, en 2 bijpassende eetkamerstoelen
4 mahonie stoelen met blauw gestoffeerde zitting
4 noten eetkamerstoelen met blauw mohair stoffering
6 beuken notrengekleurde eetkamerstoelen met groen velours gestoffeerde zitting
4 notenkleur eetkamerstoelen in Louis Seize stijl staand op gecanneleerde poten
4 antieke iepenhouten stoelen en 2 idem armstoelen met biezen mat
4 noten Jugendstil gestoffeerde eetkamerstoelen
Eiken tafeltje met regelverbinding en gedraaide poten, 76 cm hoog, 96x68 cm
19e eeuwse noten speeltafel met afneembaar blad waaronder 4 gaten, staand op driesprant, 76 cm
19e eeuwse noten speeltafel met afneembaar blad waaronder 4 gaten, staand op driesprant, 76 cm hoog en 74 cm diameter
Ronde mahonie salontafel op kolompoot staand op klauwpoten 59 cm hoog, blad 93 cm diameter
Eiken kastje met klep 43,5 cm hoog, 53 cm breed, 43 cm diep en eiken bestoken wandkapstok 100 cm
Eiken kastje met klep 43,5 cm hoog, 53 cm breed, 43 cm diep en eiken bestoken wandkapstok 100 cm breed
Klassieke tafel en stoel in Louis Seize stijl, afmetingen tafel, 48 cm hoog, 102x47 cm
Notenkleur schrijftafel met lade en blad met accoladerand 76 cm hoog, blad 84x54 cm
Afrikaans houten stoeltje, Ethiopie, 86 cm hoog
Gong in een rijkbewerkte standaard met gestoken decor en gedraaide zuilen, 92 cm hoog, 62 cm breed
3-delige reisclavecymbel in tas, gemaakt door Jaap Bergisch in 1993, Geheel is in 3 delen te
3-delige reisclavecymbel in tas, gemaakt door Jaap Bergisch in 1993, Geheel is in 3 delen te demonteren ...[more]
Massief eikenhouten salontafel met regelverbinding, 57 cm hoog en bladmaat 99x49 cm
Noten 2-delige 2-deurs kast met geprofileerde lijsten, glas in bovendeur en dichte onderdeur 178,5
Noten 2-delige 2-deurs kast met geprofileerde lijsten, glas in bovendeur en dichte onderdeur 178,5 cm hoog, 74 cm breed, 35 cm diep
Spiegel in een klassieke 19e eeuwse lijst met kuif, 111x65 cm
2 notenkleur armstoeltjes in Louis Quinze stijl met geborduurde stoffering met bloemdecor
Noten Louis Quinzestijl armstoel met moderne stoffering met boekendecor
Iepenhouten Windsor schommelstoel
Mahonie 19e eeuwse breistoel met bestoken kuif, beige mohair stoffering en gecapitonneerde rug,
Mahonie 19e eeuwse breistoel met bestoken kuif, beige mohair stoffering en gecapitonneerde rug, staand op wieltjes
Mahonie armstoel met oud roze gestoffeerde zitting
Mahonie armstoel met roze velours gestoffeerde zitting
1676 Los(e)/Seite