(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

2872 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 2872 Los(e)

China, yixing kalebasvormig trekpotje in houder en plengofferbeker 'jue'.Beide gemerkt; h. 18 en 15 cm.; [2]250,00 ...[more]

China, paar steengoed vazen, 18e eeuw,met blauw-bruin glazuur en reliëf van draken (chips); h. 17,5 cm.; [2]150,00 ...[more]

China, drie terracotta vormstukken in Ming en Tang stijltwee met groen-geel glazuur; h. 26 en 35 cm.; [3]200,00 ...[more]

China, steengoed potmet groen glazuur. Op houten voet.; h. 15 cm.; [2]160,00 ...[more]

China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur; h. 41 en 43 cm.150,00 ...[more]

China, porseleinen vormstuk, 19e/20e eeuw;Dame in geel-groene mantel (duim afgebroken); h. 36 cm.; [1]200,00 ...[more]

China, bijna opake blanc de Chine Guanyin, ca. 1900,gezeten met opgetrokken been en scroll in de hand; h. 23, br. 14 cm.; [1]800,00 ...[more]

China, paar blanc de Chine wierookhouders, 19e eeuw;Hanen; h. 17 cm.200,00 ...[more]

China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.; [4]300,00 ...[more]

China, vier blanc-de-Chine koppen op ronde voet en sprenkelaar, 18e eeuwmet reliëf van bloesem (licht beschadigd); h. 6 cm.; [5]200,00 ...[more]

China, blanc de Chine Guanyn, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten van vergulding; h. 19 cm.; [1]800,00 ...[more]

China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de hand; h. ca. 50 cm.; [1]300,00 ...[more]

China, steengoed voorraatvat, 19e/20e eeuw,met turkoois glazuur en opschrift Wang Yin (tuit hersteld; h. 37 cm.; [1]100,00 ...[more]

China, zeegroen porseleinen vaas, laat Qing dynastie,met blauw decor van rotsformatie, met ajour oren; h. 58 cm.; [1]200,00 ...[more]

China, blauw-wit porseleinen puntvaas, 20e eeuw.h. 35 cm.; [1]300,00 ...[more]

China, porseleinen puntvaasmet famille verte decor van draken. Gemerkt met 6-karaktermerk Kungshu; h. 41 cm.; [1]800,00 ...[more]

China, Kanton, serie van vier porseleinen borden, ca. 1900,met famille verte decor van tempel met figuren; diam. 21 cm.; [1]0,00 ...[more]

China, divers blauw wit porselein[ds]150,00 ...[more]

China, divers famille rose en verte porselein[ds]120,00 ...[more]

China deivers famille verte porselein[ds]120,00 ...[more]

China, divers blauw wit porselein[ds]100,00 ...[more]

China, blauw wit porseleinen dekselvaas, mogelijk 17e eeuw,met vol bloesemdecor en foenix (randschilfertjes); h. 40 cm.; [1]600,00 ...[more]

China, serie van drie blauw wit porseleinen plooiborden, 19e eeuw,met karper-krabdecor (hersteld en beschadigd); diam.20 cm.; [3]350,00 ...[more]

China, serie van vijf porseleinen kantige kop en schotels, 19e eeuw,met decor in rood geel en groen; [10]160,00 ...[more]

China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur blauwe kylins; h. 25 cm.; [2]500,00 ...[more]

China celadon puntvaas, 20e eeuw,met reliëf vleermuizen en wolken. Gemerkt met zegelmerk Yongzheng; h. 32 cm.; [1]300,00 ...[more]

China, porseleinen gemberpot, 19e/20e eeuw,met decor van lotussen op rood fond. Gemerkt Chiaching; h. 25 cm.; [1]300,00 ...[more]

China, zeskantige porseleinen vaasmet famille verte decor van aapjes en vrucht als oor; h. 47 cm.; [1]500,00 ...[more]

China, paar kapitale decoratieve porseleinen vazen, 20e eeuw,met famille verte decor; h. 70 cm.; [2]1200,00 ...[more]

China, balustervormige monochroom porseleinen vaas, Qing dynastie,met sang de boeuf glazuur; h. 33 cm.; [1]400,00 ...[more]

China, paar blauw-wit porseleinen gemberpotten, 20e eeuw,met decor van foenix en vleermuizen; h. 26 cm.; [2]300,00 ...[more]

China, paar blauw-wit porseleinen balustervormige dekselvazen, 20e eeuw,met vol decor van bloesem; h. 48 cm.; [2]300,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)