- Nur Massenlose anzeigen
2872 Los(e)/Seite
China, yixing kalebasvormig trekpotje in houder en plengofferbeker 'jue'.Beide gemerkt; h. 18 en
China, yixing kalebasvormig trekpotje in houder en plengofferbeker 'jue'.Beide gemerkt; h. 18 en 15 cm.; [2]250,00 ...[more]
China, paar steengoed vazen, 18e eeuw,met blauw-bruin glazuur en reliëf van draken (chips); h. 17,
China, paar steengoed vazen, 18e eeuw,met blauw-bruin glazuur en reliëf van draken (chips); h. 17,5 cm.; [2]150,00 ...[more]
China, drie terracotta vormstukken in Ming en Tang stijltwee met groen-geel glazuur; h. 26 en 35
China, drie terracotta vormstukken in Ming en Tang stijltwee met groen-geel glazuur; h. 26 en 35 cm.; [3]200,00 ...[more]
China, steengoed potmet groen glazuur. Op houten voet.; h. 15 cm.; [2]160,00 ...[more]
China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur; h. 41 en 43
China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur; h. 41 en 43 cm.150,00 ...[more]
China, Western Han Dynastie, (208 v. Chr - 8 n. Chr.) aardewerk graffiguurmet haarknot, beschilderde
China, Tang Dynastie (618-907), aardewerk paard.met zadel, zadeldoek, expressief hoofd en resten van
China, Tang Dynastie (618-907), aardewerk ruiter te paardfiguur met rode beschilderde mantel met
China, Han Dynastie, (206 v. Chr. - 220 n. Chr.) aardewerk ruiter te paard,ruiter met lange robe
China, blanc de Chine buste;Lu Shun. Hierbij blanc de Chine Guanyin; h. 16 en 38 cm.; [2]220,00
China, blanc de Chine buste;Lu Shun. Hierbij blanc de Chine Guanyin; h. 16 en 38 cm.; [2]220,00 ...[more]
China, porseleinen vormstuk, 19e/20e eeuw;Dame in geel-groene mantel (duim afgebroken); h. 36
China, porseleinen vormstuk, 19e/20e eeuw;Dame in geel-groene mantel (duim afgebroken); h. 36 cm.; [1]200,00 ...[more]
China, fijn gevormde blanc de Chine Guanyin,staand op golven, de linkerhand in shunimudra, de
China, blanc de Chine Guanyin, 19e eeuw,met zotje op de arm en geflankeerd door zotjes (armen en
China, voor Japanse markt, blanc de Chine Guanyin, , 18e eeuw,staande met lange haardracht op
China, bijna opake blanc de Chine Guanyin, ca. 1900,gezeten met opgetrokken been en scroll in de
China, bijna opake blanc de Chine Guanyin, ca. 1900,gezeten met opgetrokken been en scroll in de hand; h. 23, br. 14 cm.; [1]800,00 ...[more]
China, paar blanc de Chine wierookhouders, 19e eeuw;Hanen; h. 17 cm.200,00 ...[more]
China, peervormige blanc de Chine theepot, 18e/19e eeuw(greep haarscheurtje). Hierbij theepot met
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.;
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.; [4]300,00 ...[more]
China, vier blanc-de-Chine koppen op ronde voet en sprenkelaar, 18e eeuwmet reliëf van bloesem (
China, vier blanc-de-Chine koppen op ronde voet en sprenkelaar, 18e eeuwmet reliëf van bloesem (licht beschadigd); h. 6 cm.; [5]200,00 ...[more]
China, porseleinen vormstukje, 19e eeuw;Onsterfelijke gezeten op hert; h. 8 cm.200,00 ...[more]
China, zeven stuks blanc de Chine, 18e en 19e eeuw,w.o. plengofferbekers (enkele licht beschadigd)
China, zeven stuks blanc de Chine, 18e en 19e eeuw,w.o. plengofferbekers (enkele licht beschadigd)350,00 ...[more]
China, blanc de Chine Guanyn, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten van
China, blanc de Chine Guanyn, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten van vergulding; h. 19 cm.; [1]800,00 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen vaasmet decor van kraanvogels en chilongs langs de hals; h.76 cm.; [1]
China, blauw-wit porseleinen vaasmet decor van kraanvogels en chilongs langs de hals; h.76 cm.; [1]400,00 ...[more]
China, paar zeskantige porseleinen vazen,met famille rose decor van figuren in landschap, met
China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de
China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de hand; h. ca. 50 cm.; [1]300,00 ...[more]
China, steengoed voorraatvat, 19e/20e eeuw,met turkoois glazuur en opschrift Wang Yin (tuit
China, steengoed voorraatvat, 19e/20e eeuw,met turkoois glazuur en opschrift Wang Yin (tuit hersteld; h. 37 cm.; [1]100,00 ...[more]
China, zeegroen porseleinen vaas, laat Qing dynastie,met blauw decor van rotsformatie, met ajour
China, zeegroen porseleinen vaas, laat Qing dynastie,met blauw decor van rotsformatie, met ajour oren; h. 58 cm.; [1]200,00 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen puntvaas, 20e eeuw.h. 35 cm.; [1]300,00 ...[more]
China, poederblauw porseleinen puntvaas, 20e eeuw,met verguld decor van draak rondom, de hals met
China, porseleinen puntvaasmet famille verte decor van draken. Gemerkt met 6-karaktermerk Kungshu;
China, porseleinen puntvaasmet famille verte decor van draken. Gemerkt met 6-karaktermerk Kungshu; h. 41 cm.; [1]800,00 ...[more]
China, Kanton, serie van vier porseleinen borden, ca. 1900,met famille verte decor van tempel met
China, Kanton, serie van vier porseleinen borden, ca. 1900,met famille verte decor van tempel met figuren; diam. 21 cm.; [1]0,00 ...[more]
China, divers blauw wit porselein[ds]150,00 ...[more]
China, divers famille rose en verte porselein[ds]120,00 ...[more]
China deivers famille verte porselein[ds]120,00 ...[more]
China, divers blauw wit porselein[ds]100,00 ...[more]
China, porseleinen dekselvaas, 19e/20e eeuw,met famille rose decor van kersenplukkende zotjes.
China, blauw wit porseleinen dekselvaas, mogelijk 17e eeuw,met vol bloesemdecor en foenix (
China, blauw wit porseleinen dekselvaas, mogelijk 17e eeuw,met vol bloesemdecor en foenix (randschilfertjes); h. 40 cm.; [1]600,00 ...[more]
China, serie van drie blauw wit porseleinen plooiborden, 19e eeuw,met karper-krabdecor (hersteld
China, serie van drie blauw wit porseleinen plooiborden, 19e eeuw,met karper-krabdecor (hersteld en beschadigd); diam.20 cm.; [3]350,00 ...[more]
China, vier stuks blauw wit porselein,w.o. dekselpot, 18e eeuw (beschadigd); [4]160,00 ...[more]
China, serie van vijf porseleinen kantige kop en schotels, 19e eeuw,met decor in rood geel en groen;
China, serie van vijf porseleinen kantige kop en schotels, 19e eeuw,met decor in rood geel en groen; [10]160,00 ...[more]
China, vier stuks porselein, 19e eeuw;mandarijnen kop, blauw-wit kop en schotel en defect bord; [4]
China, vier stuks porselein, 19e eeuw;mandarijnen kop, blauw-wit kop en schotel en defect bord; [4]80,00 ...[more]
China, porseleinen trompetvaas, 20e eeuw,met decor van draken en bloesem op zwart fond. Gemerkt
China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur
China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur blauwe kylins; h. 25 cm.; [2]500,00 ...[more]
China, celadon schotel, 20e eeuw.Hierbij defecte dienschaal Qianlong; daim. 42 cm.; [2]180,00
China, celadon schotel, 20e eeuw.Hierbij defecte dienschaal Qianlong; daim. 42 cm.; [2]180,00 ...[more]
China, kapitale blauw-wit porseleinen schotel in Ming stijldiam. 80 cm.; [1]600,00 ...[more]
China, paar vierkante blauw-wit porseleinen tegels, Qing dynastie, waarschijnlijk Jiaqing,met
China, paar langwerpige blauw-wit porseleinen tegels, Qing dynastie, waarschijnlijk Jiaqing,met
China, porseleinen plaquette, 20e eeuw,met rood decor van mediterende wijze. Met tekst, signatuur en
China celadon puntvaas, 20e eeuw,met reliëf vleermuizen en wolken. Gemerkt met zegelmerk Yongzheng; h. 32 cm.; [1]300,00 ...[more]
China, porseleinen gemberpot, 19e/20e eeuw,met decor van lotussen op rood fond. Gemerkt Chiaching;
China, porseleinen gemberpot, 19e/20e eeuw,met decor van lotussen op rood fond. Gemerkt Chiaching; h. 25 cm.; [1]300,00 ...[more]
China, zeskantige porseleinen vaasmet famille verte decor van aapjes en vrucht als oor; h. 47
China, zeskantige porseleinen vaasmet famille verte decor van aapjes en vrucht als oor; h. 47 cm.; [1]500,00 ...[more]
China, paar kapitale decoratieve porseleinen vazen, 20e eeuw,met famille verte decor; h. 70 cm.; [
China, paar kapitale decoratieve porseleinen vazen, 20e eeuw,met famille verte decor; h. 70 cm.; [2]1200,00 ...[more]
China, balustervormige monochroom porseleinen vaas, Qing dynastie,met sang de boeuf glazuur; h. 33
China, balustervormige monochroom porseleinen vaas, Qing dynastie,met sang de boeuf glazuur; h. 33 cm.; [1]400,00 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen gemberpotten, 20e eeuw,met decor van foenix en vleermuizen; h.
China, paar blauw-wit porseleinen gemberpotten, 20e eeuw,met decor van foenix en vleermuizen; h. 26 cm.; [2]300,00 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen balustervormige dekselvazen, 20e eeuw,met vol decor van bloesem;
China, paar blauw-wit porseleinen balustervormige dekselvazen, 20e eeuw,met vol decor van bloesem; h. 48 cm.; [2]300,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite