(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

2872 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 2872 Los(e)

Diverse diner dessert messen, enkele couverts en zes ijslepels en divers bestek.bruto 3513 gr.; [zkj]200,00 ...[more]

Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de vierkante basis; h. 41,5 cm.; [2]350,00 ...[more]

Ovaal eikenhouten dienblad, ca. 1900,met pleet opstaande rand met twee oren, op bolpootjes; 65 x 41 cm.; [1]150,00 ...[more]

Kantig schildpad etui, 19e eeuwmet zilveren bieswerk; l. 12,5 cm.; [1]140,00 ...[more]

Ellemaat. rolmaat, kruitzak en twee dominospelen, 19e eeuw.De ellemaat met in zilveren nagels initiaal MK; [1 + zkj]100,00 ...[more]

Diverse juwelenkistjes; [ds]80,00 ...[more]

Diverse (bloed)koralen, turkoois en lapis kettingen; [zkj]]250,00 ...[more]

Diverse kettingen en bijous; [zkj]300,00 ...[more]

Diverse strooiers,o.a. majolica in vorm van vruchten; [zkj]100,00 ...[more]

Zeven stuks 'tartanware',w.o. kwast, zandloper en inktpot; [7]200,00 ...[more]

Diverse 'tartanware' objecten,o.a. naaigerei en balboekjes; [zkj]200,00 ...[more]

Diverse 'tartanware' objecten,w.o. naaigerei en balboekjes; [zkj]200,00 ...[more]

Schotland, drie tinnen maatkannetjesh. 11-17 cm.200,00 ...[more]

Vier gedraaid houten tabakspotten, 19e eeuwh. ca. 15 cm.; [4]80,00 ...[more]

Vier gedraaid houten tabaksdozen, 19e eeuwh. ca. 15 cm.; [4]80,00 ...[more]

Divers koper en tin[2 dzn]60,00 ...[more]

Diverse houten snijwerken,w.o. guirlandes; [ds]80,00 ...[more]

Paar als grenenhout gelakte spanen voorraaddozen, 19e eeuw,tonvormig en met geschilderde bladranken; h. 30, diam. 30 cm.; [1]100,00 ...[more]

Polychroom hindelooper houten bak, lepel en rekdiam.38 cm.; Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; [3]40,00 ...[more]

Divers,w.o. Hindelooper beschilderd wanddoos; [ds]60,00 ...[more]

Vier granaathulzenvermaakt tot vaas; h. 35 en 38 cm.; [1]80,00 ...[more]

Messing chanukamet in de stam een roodkoperen DAvidsster en rode kleurstenen1; h. 50, br 48 cm.; ; [1]100,00 ...[more]

Divers,w.o. koperen kraantjeskan en koffiemolen; [ds]40,00 ...[more]

Paar tafellampenmet als marmer geaderde kappen; h. 26 cm.; [2]80,00 ...[more]

Divers,w.o. mahoniehouten horlogehouder, 19e eeuw; Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; [ds]120,00 ...[more]

Divers,w.o. koffiemolen; [ds]20,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)