2872 Los(e)/Seite
Diverse boeken en naslagwerkenbetreffende toegepaste kunst; [3 dzn]0,00 ...[more]
Coen Vunderink (geb. 1959), betonnen sculptuur ‘spray paint on concrete’, 2014;Zonder titel; h. 83 cm.; [1]150,00 ...[more]
Borek Sipek (1949-2016), glazen garnituur, ontw. ca. 2000, vijf stuks glaswerk,w.o. kaasstolp en
Murano, Effetre International, uitvoering A.D. Copier en Lino Tagliapetra, glazen schaal, 1981.Met
Oude Horn, A.D. Copier, blauw glazen vaas, 1979,met afgeplatte bovenrand, met wit-groene spikkel.
Scandinavië, bruin glazen vormstuk/presse-papier, 2e helft 20e eeuw;Met ingesloten luchtbellen.
Bruin-blauw glazen vormstuk, 2e helft 20e eeuw;Stier; h. 23, l. 36 cm.; [1]200,00 ...[more]
Onbekend, 2e helft 20e eeuw, gepatineerd bronzen sculptuur;Gestileerde stier; h. 31, l. 31 cm.; [1]
Onbekend, 2e helft 20e eeuw, gepatineerd bronzen sculptuur;Gestileerde stier; h. 31, l. 31 cm.; [1]400,00 ...[more]
Simone Rosberger, groen gepatineerd bronzen sculptuur, 2e helft 20e eeuw;Galopperend paard.
Zwart gepatineerd bronzen (of roodkoperen) sculptuur, 1997;Lopende leeuw. Gesigneerd Dylan en
Elsie Marion Henderson (1880-1967), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Liggende leeuw. Op zwart
Twee bruin en deels groen gepatineerd bronzen sculpturen, 2e helft 20e eeuw;Staand vrouwlijk naakt
Drie bronzen sculpturen, 2e helft 20e eeuww.o. Claude Gaveau (geb. 1940), vrouwlijk naakt gezien
Moshe Ziffer (1902-1989), zwart gepatineerd bronzen sculptuur;Moeder en kind. Gesigneerd Ziffe 6/10;
Moshe Ziffer (1902-1989), zwart gepatineerd bronzen sculptuur;Moeder en kind. Gesigneerd Ziffe 6/10; h. 28 cm.; [1]200,00 ...[more]
Coen Vunderink (geb. 1959), betonnen sculptuur 'spray paint on concrete', 2014;Zonder titel; h. 83
Coen Vunderink (geb. 1959), betonnen sculptuur 'spray paint on concrete', 2014;Zonder titel; h. 83 cm; [1]150,00 ...[more]
Willem J. Lenssinck (1947) , zwart en deels groen gepatineerd bronzen sculptuur; 'Tournedos', 30/50.
Catharini Stern (geb. 1925), bronzen sculptuur, 1970;Heer onder raamopening met twee dames.
Livio de Marchi (geb. 1943), houten kunstobject;Boodschappentas. Gesigneerd in potlood op onderzijde
Waaschijnlijk Theresia van der Pandt (1924-2013), bronzen sculptuur;Vis. Niet gesigneerd; l. 36,
Waaschijnlijk Theresia van der Pandt (1924-2013), bronzen sculptuur;Vis. Niet gesigneerd; l. 36, h. 13 cm.; [1]500,00 ...[more]
Floyd Dewitt (1923-2000), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Stier (niet gesigneerd); l. 56, h.
Floyd Dewitt (1923-2000), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Stier (niet gesigneerd); l. 56, h. 38 cm.; [1]2000,00 ...[more]
Piet Esser (1914-2004)Schaatser. Gesigneerd en genummerd, bronsgieterstempel Schmäke Dusseldorf;
Piet Esser (1914-2004)Schaatser. Gesigneerd en genummerd, bronsgieterstempel Schmäke Dusseldorf; l. 56, h. 38 cm.; [1]1500,00 ...[more]
Mari Andriessen (1897-1979), bronzen sculptuur;Moeder met kind op de arm. Gesigneerd met monogram;
Mari Andriessen (1897-1979), bronzen sculptuur;Moeder met kind op de arm. Gesigneerd met monogram; h. 27 cm.; [1]1200,00 ...[more]
Kees Verkade (geb. 1941), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 1996;Moeder en kind (vliegtuigje
Elie Ilan (1928-1982), zwart gepatineerd bronzen sculptuur;Ruimtelijke vorm. Gesigneerd en gedateerd
Moshe Ziffer (1902-1989), zwart gepatineerd bronzen sculptuur;Vrouwlijk naakt liggend op haar zijde.
Pearl Pearlmutter (1915-2008), gepatineerd bronzen sculptuur;Staand meisje. Gesigneerd Pearl op de
Eja Siepman van den Berg (geb. 1943.) bronzen sculptuur; Staand vrouwelijk naakt. Gesigneerd met
Eja Siepman van den Berg (geb. 1943), bronzen sculptuur;Staand vrouwelijk naakt. Gesigneerd Pearl op
Emile Cornelis (geb. 1946), bronzen sculptuur;Vrouwentorso. Ongesigneerd, op zwart marmeren voet.;
Emile Cornelis (geb. 1946), bronzen sculptuur;Gestileerd vrouwentorso. Ongesigneerd, op wit marmeren
Gemonogrammeerd F. bronzen sculptuur;Vrouwentorso. Hierbij onbekende kunstenaar, vrouwentorso; h. 12
Gemonogrammeerd F. bronzen sculptuur;Vrouwentorso. Hierbij onbekende kunstenaar, vrouwentorso; h. 12 cm. en h. 15 cm.; [2]200,00 ...[more]
Drie diverse bronzen sculpturen;‘Exercise’ door Emile Cornelis, hurkende vrouw door Corry
Paar pied de stalles, 20ste eeuw.met fraaie houtnerf.; [2]600,00 ...[more]
Murano, Auraliano Toso vaas, geribde blauw glazen vaasmet ingesloten goudstof en twee brede ribben.;
Murano, Auraliano Toso vaas, geribde blauw glazen vaasmet ingesloten goudstof en twee brede ribben.; h. 33 cm.; [1]600,00 ...[more]
Murano geribde rode glazen vaas, gesign. Pino Signorettode buitenrand met geribde horizontale
China, blauw-wit porseleinen kom, Kangxi,met decor rondom van lange lijzen in landschap, met
China, blauw-wit porseleinen miniatuur theebus, 18e eeuw,met decor van bloesem/lotussen op de
China, blauw-wit porseleinen kleine theebus, 18e eeuw,met decor van verscheidene bloesem op elk
China, blauw-wit porseleinen trekpotje, Qianlong,met fraai decor van lotus en bamboe (deksel
China, drie blauw-wit porseleinen sauskommenmet decor van bloesem (fritting); l. 21-23 cm.; uit de
China, serie van drie en serie van zeven blauw-wit porseleinen kop en schotels, Kangxi,met relief en
China, blauw-wit porseleinen stelvaas, Qianlong,met decor rondom van pioenroos en perziken bij
China, famille rose-verte vaas, 20e eeuw,met decor van twee ruiters te paard en figuren met
China, paar porseleinen stemcups, laat Qing dynastie, waarschijnlijk Daoguangmet famille rose-
China, blauw-wit porseleinen kaststel, Qianlong,met decor van bloesem bij hekwerk, de rand met
China, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi,met decor van zeeëgels en asters in vakwerk. Gemerkt met
China, blauw-wit porseleinen schotel en drie borden, Kangxi,met decor van zeeegel en asters in
China, blauw-wit porseleinen schotel, Kangxi,met fraai decor van vier stijders te paard met
China, blauw-wit porseleinen schotel, Kangxi, en vier borden, Qianlong,w.o. met decor van hert (
China, divers blauw-wit en imari porselein, 18e eeuww.o. Kangxi vaasje (defecten); ; [2 dzn]400,00
China, divers blauw-wit en imari porselein, 18e eeuww.o. Kangxi vaasje (defecten); ; [2 dzn]400,00 ...[more]
China, drie stuks Imari, 18e eeuw,w.o. vaasje met zilveren montering ; [4]220,00 ...[more]
China, paar blauw-wit diepe borden, laat Qianlong/Jiaqingmet decor van bergmeer en pagode, de rand
China, serie van vier gecontourneerde Imari borden, Kangxi, 18e eeuw,met decor van lange lijzen
Japan, drie blauw-wit porseleinen diepe borden, 18e eeuw,met decor van figuur in prieel waarnaast
China, Imari bord en paar borden, Qianlong,het paar met famille verte details (schilfertjes);
China, Imari bord en paar borden, Qianlong,het paar met famille verte details (schilfertjes); diam. 22,5 cm.; [3]120,00 ...[more]
China, geribd Imari trekpotje, 18e eeuw(tuit gerestaureerd, deksel different); h. 11 cm.; [1]120,00
China, geribd Imari trekpotje, 18e eeuw(tuit gerestaureerd, deksel different); h. 11 cm.; [1]120,00 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen geribde kom, Kangxi,de ribben met decor in vakwerk, de binnenzijde
China, zeldzame dubbelwandige blauw-wit porseleinen bolle theepot, Kangxi, 18e eeuw,De ajour
China, blauw-wit porseleinen schotel, Kangxi,met gecontourneerde rand en decor van rotsformatie.
2872 Los(e)/Seite