(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (2872)
2872 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 2872 Los(e)

Heriz kleed; 300 x 238 cm.; [1]400,00 ...[more]

Heriz kleed; 384 x 294 cm.; [1]400,00 ...[more]

Heriz kleed; 350 x 243 cm.; [1]350,00 ...[more]

Heriz kleed; 347 x 245 cm.; [1]450,00 ...[more]

China, Isfahan kleed344 x 244 cm.; [1]200,00 ...[more]

Turkije, Kelim kleed; 338 x 162 cm; [1]250,00 ...[more]

Turkije, Kelim Sercoy kleed; 216 x 155 cm.; [1]800,00 ...[more]

Turkije, Kelim Tracia kleed; 305 x 214 cm.; [1]1000,00 ...[more]

Turkije, Kelim kleed; 280 x 241 cm.; [1]800,00 ...[more]

Turkije, Kelim Tracia kleed; 343 x 228 cm.; [1]1000,00 ...[more]

Sumak tas; 106 x 46 cm.; [1]80,00 ...[more]

Turkije, Kelim Serkoy kleed; 224 x 172 cm.; [1]700,00 ...[more]

Turkije, Kelim kleed; 377 x 135 cm.; [1]800,00 ...[more]

Turkije, Kelim Serkoy kleed; 220 x 182 cm.; [1]800,00 ...[more]

Kelim Waramin kleed; 319 x 172 cm.; [1]700,00 ...[more]

Kelim kleed; 297 x 142 cm.; [1]200,00 ...[more]

Chiftkanad Anatolië kelim kleed; 403 x 156 cm.; [1]800,00 ...[more]

Turkije, Anatolië kelim kleed; 320 x 210 cm.; [1]1000,00 ...[more]

Turkije, kelim Saf kleed; 339 x 160 cm.; [1]300,00 ...[more]

Turkije, kelim kleed; 406 x 157 cm.; [1]1000,00 ...[more]

Turkije, kelim kleed; 230 x 158 cm.; [1]500,00 ...[more]

Turkije, kelim kleed; ; ; 141 x 109 cm.; [1]150,00 ...[more]

Turkije, Anatolië, kelim kleed; 386 x 216 cm.; [1]700,00 ...[more]

Turkije, Serkoy kelim kleed; 308 x 234 cm.; [1]1000,00 ...[more]

Anatolië, kelim kleed; 260 x 143 cm.; [1]400,00 ...[more]

Chifkanat Anatolië, kelim kleed; 373 x 152 cm.; [1]1000,00 ...[more]

Serkoy Tracia kelim kleed; 290 x 203 cm.; [1]800,00 ...[more]

Serkoy Tracia kelim kleed; ; ; 347 x 158 cm.; [1]1200,00 ...[more]

Turkije, Tracia kelim kleed; 302 x 232 cm.; [1]1000,00 ...[more]

Noord-West Perzië, kelim kleed; ; ; 138 x 89 cm.; [1]100,00 ...[more]

Turkije, kelim kleed; 418 x 173 cm.; [1]1000,00 ...[more]

Gefacetteerde spiegel in verguld houten lijst, naar antiek voorbeeld,met kuif en hoekstukken; br. 100, h. 186 cm; [1]250,00 ...[more]

Rechthoekige spiegel in schildpad lijst, ca. 1900,met gezwarte robbellijstwerk; br. 86 en h. 110 cm; [1]2500,00 ...[more]

Gefaceteerde rechthoekige spiegel in zwart en verguld houten lijst, ca 1900,met guirlande.; h. 156 en b. 89 cm; [1]300,00 ...[more]

Rechthoekige spiegel in kersenhouten lijst, Biedermeier, 19e eeuw,met zwart lijstwerk; h. 88 en br. 41 cm.; ; [1]80,00 ...[more]

Rechthoekige spiegel in gestoken houten lijst, Louis XV,het geheel versierd met rocailles en voluten.; h. 68 en br. 34 cm. ; [1]400,00 ...[more]

Frankrijk, vergulde spiegel, 19e eeuw[1]600,00 ...[more]

Damspiegel in groen gelakt en verguld houten lijst, 19e eeuw,De kapregel met geprofileerd lijstwerk; h. 276 en br. 92 cm.; [1]400,00 ...[more]

Damspiegel als voren (identiek)h. 276 en br. 92 cm.; [1]400,00 ...[more]

Messing achtlichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw,diam. 94 en h. 86 cm; [1]300,00 ...[more]

Gebronsd ijzeren achtlichts hanglampmet bladmotieven en kristallen prisma's en pegels; h. 85 cm.; [1]120,00 ...[more]

Duitse school, 18e/19e eeuwPortret van een dame; doek; 80 x 60 cm.; [1]400,00 ...[more]

Europese school, 17e/18e eeuwAeneas ontvlucht het brandende Troje met zijn vader Anchises op zijn rug; doek; 80 x 105 cm.; [1]1200,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)