2872 Los(e)/Seite
PNG, Middle Sepik, hook figure, mid 20th century,carved central face with painted geometrical
Java, gestoken houten groep, ca. 1930,geknielde moeder met kind in haar handen. Met oud collectie
Java, gestoken houten groep, ca. 1930,geknielde moeder met kind in haar handen. Met oud collectie nummer ; h. 43,5 cm.; [1]200,00 ...[more]
Sumatra Batak, fijn gestoken houten paneel en Mentawei, houten paneelmet staand figuur in relief.; ;
Sumatra Batak, fijn gestoken houten paneel en Mentawei, houten paneelmet staand figuur in relief.; ; [2]80,00 ...[more]
Japan, diverse Japanse mandje: vijf sets van ieder twee ronde mandjes,twee sets van ieder drie
Gelede masker in vorm van dierenkop, terracotta kralen, en twee stuks textiel[ds]200,00 ...[more]
Lot met diverse houten staven, bijlgrepen en een PNG, Sepik, houten 'speer'voor neer halen van
Lot met diverse houten staven, bijlgrepen en een PNG, Sepik, houten 'speer'voor neer halen van vogels; [2 dzn]300,00 ...[more]
Diverse objecteno.a. Thailand vier zilveren armbanden; [2 zkjs]150,00 ...[more]
PNG, schelpen band en diverse schelpen(w.b. beschadigd); [2 zkjs]120,00 ...[more]
DIverse objecteno.a. stijl Ushabti en twee Baule maskers; [ds]120,00 ...[more]
Ethiopië, stoffen ceintuur met koperlegering riemverdeler ingelegd met agaten ca. 1900Hierbij
Collectie Aziatische koperlegering objecten,o.a. Nepal, ceremoniele koperen ketel en rond vat.
Collectie Aziatische koperlegering objecten,o.a. Nepal, ceremoniele koperen ketel en rond vat. Hierbij diverse armbanden.; [ds]200,00 ...[more]
Mali, Dogon, satimbe maskerbekroond met gezeten voorouderfiguur; h. 92 cm.; [1]400,00 ...[more]
DRC., Lega, klein houten masker, lukwakongomet raffia baard. Gekocht bij Bernaerts, 28-6-2000. Ex
DRC., Lega, klein houten masker, lukwakongomet raffia baard. Gekocht bij Bernaerts, 28-6-2000. Ex lot 317; h. 21 cm.; [1]200,00 ...[more]
NIas, twee decoratieve benen sculpturenh. 13 en 12,5 cm.; [2]150,00 ...[more]
Collectie West Afrikaanse bronzen objecteno.a. Gurunsi antieke armband en Dogon twee koperlegering
Collectie West Afrikaanse bronzen objecteno.a. Gurunsi antieke armband en Dogon twee koperlegering pinnen; [zkj]100,00 ...[more]
West Afrika, koperlegering sculpturen o.a. Dogon, Lobi en Senufo[2 zkjs]400,00 ...[more]
Burkina Fasso, Mossi, stenen sculptuur met korstig patina.Hierbij twee metalen stijgbeugels, een
PNG., twee schelpen blaashoorns en een bruidsschelp.Hierbij een schelpen armbandje.; l. 23, 26 en
PNG., twee schelpen blaashoorns en een bruidsschelp.Hierbij een schelpen armbandje.; l. 23, 26 en 29,5 cm.; [4]120,00 ...[more]
Ghana, collectie koperlegering mens en dierfiguurtjes120,00 ...[more]
Ghana collectie geometrische goudgewichtjes200,00 ...[more]
Ghana, Ashanti, Kuduo, twee goudscheppen, vier lepels, een grote geomeet.Hierbij koperlegering
Ghana, Ashanti, Kuduo, twee goudscheppen, vier lepels, een grote geomeet.Hierbij koperlegering flacons; [zkj]150,00 ...[more]
West Afrika, grote collectie metalen objecten en een Lobi pendant[2 zkjs]200,00 ...[more]
Afrika, ivoren beeldje; 6,3 cm.; [1]100,00 ...[more]
Peru, Chancay popjes. Vier figuurtjes op een achterplaat, een moederpop met baby en een moederpop
Peru, Chancay popjes. Vier figuurtjes op een achterplaat, een moederpop met baby en een moederpop met los nog een kindje; [4]60,00 ...[more]
India, twee houten sculpturen, dienaren, en een Afrikaans, Benin, metalen beeld, Obal. 26,7, 27 en
India, twee houten sculpturen, dienaren, en een Afrikaans, Benin, metalen beeld, Obal. 26,7, 27 en 43 cm.; [3]150,00 ...[more]
Doos met diverse oosterse en tribale objectenwaaronder een Javaanse Zodiak-beker met collectiekaart;
Doos met diverse oosterse en tribale objectenwaaronder een Javaanse Zodiak-beker met collectiekaart; [9]0,00 ...[more]
Noord Amerika, vier hedendaagse Hopi beelden, gesigneerd Johhny O. Wester.Hierbij Zuid Amerika,
Senufo, kpelie maskermet resten van pigment; [1]300,00 ...[more]
Afrikaans aardewerk potmet dierfiguren versierd.; [1]80,00 ...[more]
Drie porseleinen dekschalen, eind 19e eeuw,met vrucht als knop; ; [3]40,00 ...[more]
Twee creme aardewerk sauskommen en Societé Ceramique Maastricht, aardewerk terrine, 19e eeuw(één
Twee creme aardewerk sauskommen en Societé Ceramique Maastricht, aardewerk terrine, 19e eeuw(één sauskom hersteld)40,00 ...[more]
Twintig stuks creme aardewerk van kinderserviesjes, 19e eeuw,w.o. Wedgwood; [20]50,00 ...[more]
Sarreguemines, aardewerk lampetkan, Wedgwood, terrine met lepel, ca. 1900 en porseleinen dekschaal[
Sarreguemines, aardewerk lampetkan, Wedgwood, terrine met lepel, ca. 1900 en porseleinen dekschaal[3]50,00 ...[more]
Duitsland, porseleinen dinerservies, ca. 1920,bestaande uit: vier dekschalen, zes dienschalen,
Frankrijk, porseleinen dinerservies, ca. 1900,met paars bloemdecor, bestaande uit: dekschaal,
Drie porseleinen theeserviezen[2 dzn]30,00 ...[more]
Paar kristallen karaffen en strooier, 19e eeuw(schilfer)30,00 ...[more]
Paar kristallen compotiers,facet geslepen; h. 34 cm.; [2]120,00 ...[more]
Divers Makkums aardewerk en tegels, 20e eeuwHerkomst: Uit een particuliere collectie uit het
Divers Makkums aardewerk en tegels, 20e eeuwHerkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; [ds]50,00 ...[more]
Denemarken,Bornholm, drie stuks keramiekh. 15-20 cm.; [3]40,00 ...[more]
Majolica vormstuk en Makkum, twee polychroom aardewerk schotels[3]60,00 ...[more]
Frankrijk, majolica dinerservies, jaren '70,met decor in pasteltinten van korenbloemen, bestaande
Porseleinen dinerservies, ca. 1900,met paars geschilderd bloemdecor 'Old Buckingham' , bestaande
Porcelain de Paris, porseleinen tienpersoons theeservies, 20e eeuw,met decor van apen bij palmbomen;
Porcelain de Paris, porseleinen tienpersoons theeservies, 20e eeuw,met decor van apen bij palmbomen; [23]80,00 ...[more]
Verguld porseleinen vaas op losse voet, Biedermeierh. 30,00 ...[more]
Keramiek cache-potmet inhoud; h. 35 cm.; [1]100,00 ...[more]
Bruin geglazuurd steengoed chocoladeketel, eind 19e eeuw[1]80,00 ...[more]
Drie porseleinen groepjes;Putti; h. 16-19 cm.; [3]80,00 ...[more]
Engeland, twee beschilderd porseleinen tegels, begin 20e eeuw;Landschappen. Gesigneerd E. Kent; 10 x
Engeland, twee beschilderd porseleinen tegels, begin 20e eeuw;Landschappen. Gesigneerd E. Kent; 10 x 15 cm.; [1]80,00 ...[more]
Divers,w.o. 19e eeuws Engels aardewerk; [ds]40,00 ...[more]
Drie keramiek vormstukken, eind 20e eeuw.Eén gesigneerd Gert ; h. 18-26 cm.; [3]150,00 ...[more]
Twee kunstwerken, eind 20e eeuw,w.o. gipsen reliëf; h 20, 38 x 38 cm.; [2]300,00 ...[more]
Zes glazen en kristallen karaffen[6]40,00 ...[more]
Divers oosters porselein[ds]20,00
Divers oosters porselein[ds]20,00 ...[more]
Drie wijnglazen, 19e eeuw,één Val St. Lambert, kantig geslepen; [3]40,00 ...[more]
Kristallen kaasstolp en koekdoos, eind 19e eeuwh. 20 en 25 cm.; [2]100,00 ...[more]
Vier grijs steengoed kruikeno.a. '10 kan' (één greep hersteld); h. 34-50 cm.; [4]80,00 ...[more]
Drie bruin steengoed pottenmet twee oren (één voetschilfer); h. 31 cm. ; [3]30,00 ...[more]
Zuid China, defecte dekselvaash. 86 cm.; [1]0,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite