(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

2872 Los(e)
  • 2872 Los(e)

Java, gestoken houten groep, ca. 1930,geknielde moeder met kind in haar handen. Met oud collectie nummer ; h. 43,5 cm.; [1]200,00 ...[more]

Sumatra Batak, fijn gestoken houten paneel en Mentawei, houten paneelmet staand figuur in relief.; ; [2]80,00 ...[more]

Lot met diverse houten staven, bijlgrepen en een PNG, Sepik, houten 'speer'voor neer halen van vogels; [2 dzn]300,00 ...[more]

Diverse objecteno.a. Thailand vier zilveren armbanden; [2 zkjs]150,00 ...[more]

PNG, schelpen band en diverse schelpen(w.b. beschadigd); [2 zkjs]120,00 ...[more]

DIverse objecteno.a. stijl Ushabti en twee Baule maskers; [ds]120,00 ...[more]

Collectie Aziatische koperlegering objecten,o.a. Nepal, ceremoniele koperen ketel en rond vat. Hierbij diverse armbanden.; [ds]200,00 ...[more]

DRC., Lega, klein houten masker, lukwakongomet raffia baard. Gekocht bij Bernaerts, 28-6-2000. Ex lot 317; h. 21 cm.; [1]200,00 ...[more]

NIas, twee decoratieve benen sculpturenh. 13 en 12,5 cm.; [2]150,00 ...[more]

Collectie West Afrikaanse bronzen objecteno.a. Gurunsi antieke armband en Dogon twee koperlegering pinnen; [zkj]100,00 ...[more]

PNG., twee schelpen blaashoorns en een bruidsschelp.Hierbij een schelpen armbandje.; l. 23, 26 en 29,5 cm.; [4]120,00 ...[more]

Ghana, collectie koperlegering mens en dierfiguurtjes120,00 ...[more]

Ghana collectie geometrische goudgewichtjes200,00 ...[more]

Ghana, Ashanti, Kuduo, twee goudscheppen, vier lepels, een grote geomeet.Hierbij koperlegering flacons; [zkj]150,00 ...[more]

Afrika, ivoren beeldje; 6,3 cm.; [1]100,00 ...[more]

Peru, Chancay popjes. Vier figuurtjes op een achterplaat, een moederpop met baby en een moederpop met los nog een kindje; [4]60,00 ...[more]

India, twee houten sculpturen, dienaren, en een Afrikaans, Benin, metalen beeld, Obal. 26,7, 27 en 43 cm.; [3]150,00 ...[more]

Senufo, kpelie maskermet resten van pigment; [1]300,00 ...[more]

Afrikaans aardewerk potmet dierfiguren versierd.; [1]80,00 ...[more]

Drie porseleinen dekschalen, eind 19e eeuw,met vrucht als knop; ; [3]40,00 ...[more]

Twee creme aardewerk sauskommen en Societé Ceramique Maastricht, aardewerk terrine, 19e eeuw(één sauskom hersteld)40,00 ...[more]

Drie porseleinen theeserviezen[2 dzn]30,00 ...[more]

Paar kristallen karaffen en strooier, 19e eeuw(schilfer)30,00 ...[more]

Paar kristallen compotiers,facet geslepen; h. 34 cm.; [2]120,00 ...[more]

Divers Makkums aardewerk en tegels, 20e eeuwHerkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands; [ds]50,00 ...[more]

Denemarken,Bornholm, drie stuks keramiekh. 15-20 cm.; [3]40,00 ...[more]

Majolica vormstuk en Makkum, twee polychroom aardewerk schotels[3]60,00 ...[more]

Porcelain de Paris, porseleinen tienpersoons theeservies, 20e eeuw,met decor van apen bij palmbomen; [23]80,00 ...[more]

Verguld porseleinen vaas op losse voet, Biedermeierh. 30,00 ...[more]

Keramiek cache-potmet inhoud; h. 35 cm.; [1]100,00 ...[more]

Bruin geglazuurd steengoed chocoladeketel, eind 19e eeuw[1]80,00 ...[more]

Drie porseleinen groepjes;Putti; h. 16-19 cm.; [3]80,00 ...[more]

Engeland, twee beschilderd porseleinen tegels, begin 20e eeuw;Landschappen. Gesigneerd E. Kent; 10 x 15 cm.; [1]80,00 ...[more]

Divers,w.o. 19e eeuws Engels aardewerk; [ds]40,00 ...[more]

Zes glazen en kristallen karaffen[6]40,00 ...[more]

Divers oosters porselein[ds]20,00 ...[more]

Drie wijnglazen, 19e eeuw,één Val St. Lambert, kantig geslepen; [3]40,00 ...[more]

Kristallen kaasstolp en koekdoos, eind 19e eeuwh. 20 en 25 cm.; [2]100,00 ...[more]

Divers porselein[ds]0,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)