2872 Los(e)/Seite
Twee oosterse rolschilderingen, 20e eeuw;LAndschappen. elk in vitrine (mogelijk prenten); [2]400,00
Twee oosterse rolschilderingen, 20e eeuw;LAndschappen. elk in vitrine (mogelijk prenten); [2]400,00 ...[more]
China, rolschildering, 20e eeuw;Paard. Inkt op papier, gesigneerd.; [1]200,00 ...[more]
China, drie rolschilderingen, 20e eeuw;Voorouderportretten; [3]0,00 ...[more]
Ingelijste oosterse childering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en
Ingelijste oosterse childering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel; ; 120 x 60 cm.; [1]800,00 ...[more]
China, gestoken ivoren sculptuur;Wijze met ruyi-scepter in de hand; h. 15 cm.; [1]100,00 ...[more]
China metalen penseelpot, laat 20e eeuw,met dubbele buitenwand met voorstelling rondom; h. 13 cm.
China metalen penseelpot, laat 20e eeuw,met dubbele buitenwand met voorstelling rondom; h. 13 cm.80,00 ...[more]
China, wit agaten snijwerk, 20e eeuw;Dame bij rots en wolken; h. 22 cm ex voet; [1]150,00 ...[more]
China, jade snijwerk, 20e eeuw;Vogel op tak, op houten voet; h. 20 cm.; [2]50,00 ...[more]
China, jade bel en steengoed schaaltjeh.15, diam. 14 cm.; [2]0,00 ...[more]
China, rozenkwarts snijwerk;Zittende Boeddha. Op houten voet; h. 17 cm.; [2]320,00 ...[more]
China, diverse jade en jadeït snijwerken en pendanten[zkj]200,00 ...[more]
China, cloisonné koro, waarschijnlijk laat Qing dynastie, 19e/20e eeuw,met twee ringvormige oren
China, bamboe-benen majongspel in zwart lakwerk kist, ca 1900,met geschilderd decor van figuren en
China, paar geëmailleerde vazenmet decor van vogels bij pioenroos in medaillon op blauw fond; h.
China, paar geëmailleerde vazenmet decor van vogels bij pioenroos in medaillon op blauw fond; h. 30 cm.; [2]400,00 ...[more]
China, jade pendant, 19e/20e eeuw,in vorm van vrucht; l. 5 cm.; [1]250,00 ...[more]
China, twee jade pendanten;Muis/Kylin op bi; l. 5 cm.; [2]350,00 ...[more]
China, fraaie handspiegel, laat Qing dynastie, eind 19e eeuw,de greep deels met jade, achterzijde
China, zwart laqué theekist, 19e eeuw,met verguld decor en gestoken klauwpoten, met tinnen theebussen; h. 14, br. 23 cm; [1]200,00 ...[more]
Oosterse gevlochten voedseldoosmet bamboe greep en koperen beslag; h. 57 cm.; [1]100,00 ...[more]
China, jade en paars stenen armband[2]200,00 ...[more]
China, acht diverse snuifflesjes, deels Qing dynastie[8]400,00 ...[more]
Oosterse schildering, 20e eeuw;liggende Boeddh 'Budai'. Met tekst en zegel; 68 x 135 cm.; [1]400,00
Oosterse schildering, 20e eeuw;liggende Boeddh 'Budai'. Met tekst en zegel; 68 x 135 cm.; [1]400,00 ...[more]
China, drie pekingglas snuifflesjes,met overlay decor, o.a. van libelle; [3]200,00 ...[more]
China, paars jade pendant, 20e eeuw,in de vorm van bloemmotieven; [1]120,00 ...[more]
China, gestoken houten beeld van Mongoolse krijger te paard, ca. 1900;man met vaandel in een hand,
China, yixing, penseelpot, 20e eeuw,met geschilderd decor van landschap; h. 14, diam. 18 cm; [1]
China, yixing, penseelpot, 20e eeuw,met geschilderd decor van landschap; h. 14, diam. 18 cm; [1]250,00 ...[more]
China, yixing trekpotje, 20e eeuw,met bloesemtakken en-reliëf. Gemerkt met zegelmerk; l. 16, h. 6
China, yixing trekpotje, 20e eeuw,met bloesemtakken en-reliëf. Gemerkt met zegelmerk; l. 16, h. 6 cm.; [1]200,00 ...[more]
China, groen jade pendant, 20e eeuw,met voorstelling van vis, draak, wiel en vrucht; [1]300,00
China, groen jade pendant, 20e eeuw,met voorstelling van vis, draak, wiel en vrucht; [1]300,00 ...[more]
China, paars jade pendant, 20e eeuw,in de vorm van vrucht met kinderen en dieren; [1]200,00
China, paars jade pendant, 20e eeuw,in de vorm van vrucht met kinderen en dieren; [1]200,00 ...[more]
China, appel groen jade pendant, 20e eeuw,opengewerkt met florale motieven300,00 ...[more]
China, serie van drie grote porseleinen tegelsmet gekleurd decor van scenes en teksten. Elk in
China, serie van drie grote porseleinen tegelsmet gekleurd decor van scenes en teksten. Elk in houten omlijsting; 77 x 25 cm.; [3]250,00 ...[more]
China, gestoken houten raampaneel, ca. 1900.Het opengewerkte paneel versierd met krijgers te paard
China, paar zwart gelakt houten tafellampenmet bolle zijden kappen; totaal. h. 78 cm.; [2]100,00
China, paar zwart gelakt houten tafellampenmet bolle zijden kappen; totaal. h. 78 cm.; [2]100,00 ...[more]
China, paar ronde houten panelen, ingelegd met speksteen, ca. 1900diam. 32 cm.; [1]400,00 ...[more]
China, stenen sculptuur van Boeddha, 20ste eeuwin de stijl van de Wei Dynastie. Met op achterzijde
Birma, staand lakwerk figuur ca. 1930van staande jonge man spelend met ring.; h. 54 cm.; [1]400,00
Birma, staand lakwerk figuur ca. 1930van staande jonge man spelend met ring.; h. 54 cm.; [1]400,00 ...[more]
Hardstenen stele met zittende Boeddhamet vlammentroon; h. 61 cm.; [1]200,00 ...[more]
Hardstenen hoofd van Guanyinh. 41,5 cm.; [1]350,00 ...[more]
China, stenen buste van Guanyin, 20ste eeuwversierd met een gestoken Boeddha figuur in de opgestoken
Thailand, hardstenen sculptuur van staande Guanyinh. 58 cm.; [1]200,00 ...[more]
India, bronzen sculptuur van dansende Shiva, Shiva Natarajh. 48 cm.; [1]300,00 ...[more]
China, bronzen vaas in Archaische stijlh. 41 cm.; ; [1]250,00 ...[more]
Bronzen sculptuur van Shiva op leeuwh. 55 cm.; [1]400,00 ...[more]
Thailand, staande bronzen boeddha, 20ste eeuwmet een hand op de borst en staand op dubbele lotustroon; h. 97 cm.; [1]600,00 ...[more]
China, twee ingelijste waaiersmet erotische voorstelling. Ingelijst; br. 54 cm.; ; [2]250,00
China, twee ingelijste waaiersmet erotische voorstelling. Ingelijst; br. 54 cm.; ; [2]250,00 ...[more]
China, Manderijenen hoed in doosdiam. 29 cm.; [2]; China, Manderin hat, with red glas bead, feathers
China, blauw-zwart zijden mantel, 20e eeuw,met geweven decor van draken en kostbaarheden, de
China, blauw-zwart zijden mantel, 20e eeuw,met geweven decor van draken en kostbaarheden, de onderrand met golven; [1]500,00 ...[more]
China, paars zijden doek, Qing-dynastie.met geborduurd gouddraad voorstelling van boeddistische
Japan, Torii Kiyonaga (1752-1815) paar shunga prenten/blokdrukkenuit de serie 'Handscrolls for the
Japan, paar poppen met gofun hoofd, Edo/Meiji periode;Zittende en staande Samurai, beide met
Japan, metalen plaquette met rood-geel koper, Meiji periode,met en-relief decor van Boeddha,
Japan, blauw wit porseleinen bolvaas, 20e eeuw,met rood-groen decor van varens. Gesigneerd; h. 10,
Japan, blauw wit porseleinen bolvaas, 20e eeuw,met rood-groen decor van varens. Gesigneerd; h. 10,5 cm.; [1]100,00 ...[more]
Japan, Satsuma dekseldoos, Meiji periode,met fijn geschilderd decor van gezelschap. Gemerkt met
Japan, Satsuma klein vierkant trekpotje, Meiji periode,fijn gevormd en beschilderd met diverse
Japan, vier Satsuma vaasjes, eind Meiji periode,één met decor van Wajangpoppen. Alle gesigneerd;
Japan, vier Satsuma vaasjes, eind Meiji periode,één met decor van Wajangpoppen. Alle gesigneerd; h. 10-19 cm.; [4]200,00 ...[more]
Japan, zwart laqué verguld houten Bodhisattva, Edo periode, 19e eeuw,staande in namaskara-mudra,
2872 Los(e)/Seite