(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

2872 Los(e)
  • 2872 Los(e)

China, rolschildering, 20e eeuw;Paard. Inkt op papier, gesigneerd.; [1]200,00 ...[more]

Ingelijste oosterse childering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel; ; 120 x 60 cm.; [1]800,00 ...[more]

China, diverse jade en jadeït snijwerken en pendanten[zkj]200,00 ...[more]

China, paar geëmailleerde vazenmet decor van vogels bij pioenroos in medaillon op blauw fond; h. 30 cm.; [2]400,00 ...[more]

China, jade pendant, 19e/20e eeuw,in vorm van vrucht; l. 5 cm.; [1]250,00 ...[more]

China, twee jade pendanten;Muis/Kylin op bi; l. 5 cm.; [2]350,00 ...[more]

China, zwart laqué theekist, 19e eeuw,met verguld decor en gestoken klauwpoten, met tinnen theebussen; h. 14, br. 23 cm; [1]200,00 ...[more]

China, jade en paars stenen armband[2]200,00 ...[more]

China, acht diverse snuifflesjes, deels Qing dynastie[8]400,00 ...[more]

China, paars jade pendant, 20e eeuw,in de vorm van bloemmotieven; [1]120,00 ...[more]

China, yixing trekpotje, 20e eeuw,met bloesemtakken en-reliëf. Gemerkt met zegelmerk; l. 16, h. 6 cm.; [1]200,00 ...[more]

China, serie van drie grote porseleinen tegelsmet gekleurd decor van scenes en teksten. Elk in houten omlijsting; 77 x 25 cm.; [3]250,00 ...[more]

Hardstenen stele met zittende Boeddhamet vlammentroon; h. 61 cm.; [1]200,00 ...[more]

Hardstenen hoofd van Guanyinh. 41,5 cm.; [1]350,00 ...[more]

Thailand, hardstenen sculptuur van staande Guanyinh. 58 cm.; [1]200,00 ...[more]

China, bronzen vaas in Archaische stijlh. 41 cm.; ; [1]250,00 ...[more]

Bronzen sculptuur van Shiva op leeuwh. 55 cm.; [1]400,00 ...[more]

Thailand, staande bronzen boeddha, 20ste eeuwmet een hand op de borst en staand op dubbele lotustroon; h. 97 cm.; [1]600,00 ...[more]

China, blauw-zwart zijden mantel, 20e eeuw,met geweven decor van draken en kostbaarheden, de onderrand met golven; [1]500,00 ...[more]

Japan, blauw wit porseleinen bolvaas, 20e eeuw,met rood-groen decor van varens. Gesigneerd; h. 10,5 cm.; [1]100,00 ...[more]

Japan, vier Satsuma vaasjes, eind Meiji periode,één met decor van Wajangpoppen. Alle gesigneerd; h. 10-19 cm.; [4]200,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)